Esileht Pereelu ja suhted mees ja tema töökaaslane

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )

Teema: mees ja tema töökaaslane

Postitas:

Lugu seisneb selles, et mehel on üks naissoost töökaaslane, kes on kuu ajaga talle heaks sõbrannaks saanud. Mehe arust on ta äge ja tore inimene.
Mis teeb asja minu jaoks kummaliseks, on see, et sellel töökaaslasel endal on mees olemas, aga mainis korra niisama mu mehele, kuidas ta oma mehega seksis, pärast muidugi vabandas, et seda mainis.

Nad tunnevad üksteist vaid kuu ja on imelik, et kuu aja põhjal nimetab mees teda juba heaks sõbrannaks. Samas ütleb, et nii ongi ja pole põhjust midagi kahtlustada.

Kas peaks siin silmad lahti hoidma?

+10
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 08:05; 15.07 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

rääkis üle huule mu mehele,

?? Mingi imelik tõlge või?

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 08:07; 15.07 08:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas peaks siin silmad lahti hoidma?

Kinnisilmi on tõesti keeruline elada. Mõtle vaegnägijate peale ????

+19
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad tunnevad üksteist vaid kuu ja on imelik, et kuu aja põhjal nimetab mees teda juba heaks sõbrannaks. Samas ütleb, et nii ongi ja pole põhjust midagi kahtlustada.

Kas su mees on oma head sõbrannat (ja tema meest) teile näiteks teile külla või mingile ühisüritusele kutsunud?
Heade sõpradega on selline käitumine ju tavaline ja kena oleks ka kaaslastel lasta vähemalt korra omavahel tutvuda. Noh, kasvõi, et teaks edaspidi, kellest jutt käib ja eks aeg näitab, kas sellest tekib kena neljane kamp või mitte.

Kui ei ole, siis loomulikult on tegu seksisõbrannaga.
Muideks: sõna “sõbranna” ju ei tähendagi, et tegu oleks sõbraga.
Sõber on sõber, aga sõbranna ongi ju selline … et võta kuidas tahad.

+9
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.07 08:20; 15.07 08:54; 15.07 11:06; 15.07 13:21; 15.07 13:35; 15.07 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad tunnevad üksteist vaid kuu ja on imelik, et kuu aja põhjal nimetab mees teda juba heaks sõbrannaks. Samas ütleb, et nii ongi ja pole põhjust midagi kahtlustada.

Kas su mees on oma head sõbrannat (ja tema meest) teile näiteks teile külla või mingile ühisüritusele kutsunud?

jah, mees ütles, et võib meid omavahel tutvustada.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 08:05; 15.07 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sedasorti totrad teemad ei peaks Pereelu rubriigis olema? Ärge rikkuge Ajaviitejutte ka ära!

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sedasorti totrad teemad ei peaks Pereelu rubriigis olema? Ärge rikkuge Ajaviitejutte ka ära!

Seda ei saa rikkuda, sest see ongi üks paras kloaak, kuna käod teevad ükdteuse võidu kõik teemad siia, sest “siin käib rohkem rahvast”.
Ei tea jah, kes peaks muude alafoorumite aktiivsuse eest vastutama….

Nad tunnevad üksteist vaid kuu ja on imelik, et kuu aja põhjal nimetab mees teda juba heaks sõbrannaks. Samas ütleb, et nii ongi ja pole põhjust midagi kahtlustada.

Kas su mees on oma head sõbrannat (ja tema meest) teile näiteks teile külla või mingile ühisüritusele kutsunud?

jah, mees ütles, et võib meid omavahel tutvustada.

Nii tubli mees!

Muide, tean juhust, kus samadel andmetel läks mees oma naisele ” sõbrannat” tutvustama. Oli hästi tagasihoidliku ja mitte kõige apetiitsema välimusega naine olnud. See aga polnud üldse see sóbranna, vaid puhas suitsukate.

+14
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.07 08:34; 15.07 08:38; 15.07 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea jah, kes peaks muude alafoorumite aktiivsuse eest vastutama….

Lausa vastutama?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 08:07; 15.07 08:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea jah, kes peaks muude alafoorumite aktiivsuse eest vastutama….

Lausa vastutama?

Loomulikult! Pole ju mõtet vinguda, kui ise asja korda ei tee.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.07 08:34; 15.07 08:38; 15.07 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, mees ütles, et võib meid omavahel tutvustada.

No siis on asi selge ju, mis värk on. Et neil kahel “sõbrannal” – sinu mees ja see tädi – pole kumbalgi soovi seda teha.
(see, et mees ütles, et “võiks” tutvustada, sellest said ikka aru, et see on üks suur BS?)

Kui inimesele tekib mingi uus ja äge tuttav, siis vast leiab kuu aja jooksul ikka selle aja, et oma parimale sõbrale (aka sulle) teda tutvustada.
Kui ei leia, siis ei tahagi.

See lugu haiseb sul seal pisut.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.07 08:20; 15.07 08:54; 15.07 11:06; 15.07 13:21; 15.07 13:35; 15.07 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle mingid koolilapsed harjutavad kirjandite kirjutamist.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sedasorti totrad teemad ei peaks Pereelu rubriigis olema? Ärge rikkuge Ajaviitejutte ka ära!

Jah, muidugi, kõik totrad teemad pereelu alla, eriti seksisõprade teemad. Väga õige.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses räägib kodus, kui tore uus töökaaslane on, varsti enam ei räägi, siis kui tegude aeg kätte jõuab.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 09:47; 15.07 16:04;
To report this post you need to login first.

mainis korra niisama mu mehele, kuidas ta oma mehega seksis, pärast muidugi vabandas, et seda mainis.

Päris hea huumor. Kuidas see siis reaalselt välja nägi? Mees tuli töölt koju ja teatas oma naisele, et tal tööl üks naiskolleeg, kes on ka hea sõber, et ta seksis oma mehega. Kui täpselt ta seda seksi siis kirjeldas ja missuguste sõnadega? Ja mis eesmärgil seda juttu teemaalgatajale edasi räägiti siis?

Pakun, et teemaalgataja mees on pisut ohoo!

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 09:58; 24.07 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline ajakiri perekoolilt niii lolli artikli tellis?

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

jah, mees ütles, et võib meid omavahel tutvustada.

No siis on asi selge ju, mis värk on. Et neil kahel “sõbrannal” – sinu mees ja see tädi – pole kumbalgi soovi seda teha.

(see, et mees ütles, et “võiks” tutvustada, sellest said ikka aru, et see on üks suur BS?)

Kui inimesele tekib mingi uus ja äge tuttav, siis vast leiab kuu aja jooksul ikka selle aja, et oma parimale sõbrale (aka sulle) teda tutvustada.

Kui ei leia, siis ei tahagi.

See lugu haiseb sul seal pisut.

Heldeke küll, “kummalgi” on see sõna!
Kumba-jumba …

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heldeke küll, “kummalgi” on see sõna!
Kumba-jumba …

Ei ole, sa ei tea perekooli sõnavara.
On kumbalgi ja on ka potensiaal.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.07 08:20; 15.07 08:54; 15.07 11:06; 15.07 13:21; 15.07 13:35; 15.07 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimesele tekib mingi uus ja äge tuttav, siis vast leiab kuu aja jooksul ikka selle aja, et oma parimale sõbrale (aka sulle) teda tutvustada.
Kui ei leia, siis ei tahagi.

Perekoolis õpid ikka iga päev. Pole oma 50-aastase elu jooksul ise selle peale tulnud, et kõiki oma ägedaid tuttavaid peaksin abikaasale tutvustama kuu aja jooksul, muidu on asi hapu.

Aga teemast … kõik armusuhted algavad sellest, et peetakse teist toredaks inimeseks ja huvitavaks vestluskaaslaseks. Kas sealt edasi midagi areneb, selgub juba asjade käigus. See seksijutu koht oli segane, vaid kuu aega tuttavate vastassoost sõprade puhul on küll veider seksist rääkida, samas on positiivne, et mees sulle sellest edasi räägib. Kui varjama hakkab, siis on asi hullem.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.07 12:38; 15.07 13:24; 15.07 13:48; 15.07 14:01; 24.07 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, mees ütles, et võib meid omavahel tutvustada.

No siis on asi selge ju, mis värk on. Et neil kahel “sõbrannal” – sinu mees ja see tädi – pole kumbalgi soovi seda teha.

(see, et mees ütles, et “võiks” tutvustada, sellest said ikka aru, et see on üks suur BS?)

Kui inimesele tekib mingi uus ja äge tuttav, siis vast leiab kuu aja jooksul ikka selle aja, et oma parimale sõbrale (aka sulle) teda tutvustada.

Kui ei leia, siis ei tahagi.

See lugu haiseb sul seal pisut.

Heldeke küll, “kummalgi” on see sõna!

Kumba-jumba …

Jajah, on kumbagil ja millaski jne.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.07 08:34; 15.07 08:38; 15.07 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolis õpid ikka iga päev. Pole oma 50-aastase elu jooksul ise selle peale tulnud, et kõiki oma ägedaid tuttavaid peaksin abikaasale tutvustama kuu aja jooksul, muidu on asi hapu.

Oleks pidanud vist juurde kirjutama, et dinosuruste puhul ei kehti!
Muidu mõni kukub veel imestama ka.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.07 08:20; 15.07 08:54; 15.07 11:06; 15.07 13:21; 15.07 13:35; 15.07 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks pidanud vist juurde kirjutama, et dinosuruste puhul ei kehti!

Anna siis ikka täpsed vanusepiirid, mis vanuseni peab? Kuni 23?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.07 12:38; 15.07 13:24; 15.07 13:48; 15.07 14:01; 24.07 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anna siis ikka täpsed vanusepiirid, mis vanuseni peab? Kuni 23?

Ei ole võimalik, siis sa hakkad leutama, et sa “tunned ennast hoopis X” vanusena.
Ja eks ta on haridusest samuti kinni. Mida lollim mees või naine, seda rohkem on võimalus “sõbrannade” või “sõprade” tekkeks.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.07 08:20; 15.07 08:54; 15.07 11:06; 15.07 13:21; 15.07 13:35; 15.07 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anna siis ikka täpsed vanusepiirid, mis vanuseni peab? Kuni 23?

Ei ole võimalik, siis sa hakkad leutama, et sa “tunned ennast hoopis X” vanusena.

Ja eks ta on haridusest samuti kinni. Mida lollim mees või naine, seda rohkem on võimalus “sõbrannade” või “sõprade” tekkeks.

Mis need sõbrad või sõbrannad siia puutuvad? Tuttavatest oli jutt. Ägedatest tuttavatest.
Ja tõttöelda läks nüüd küll juba järg käest, millest sa täpsemalt räägid või mida väidad. Haridus, vanus, dinosaurused, tuttavad, sõbrad … korralik supp.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.07 12:38; 15.07 13:24; 15.07 13:48; 15.07 14:01; 24.07 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tõttöelda läks nüüd küll juba järg käest, millest sa täpsemalt räägid või mida väidad. Haridus, vanus, dinosaurused, tuttavad, sõbrad … korralik supp.

Ei ole hullu. Kõik need, mida mainid, on puud.
Ja nende taga on mets.

Proovi seda näha, see pole niiii keeruline nüüd ka.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.07 08:20; 15.07 08:54; 15.07 11:06; 15.07 13:21; 15.07 13:35; 15.07 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi seda näha, see pole niiii keeruline nüüd ka.

No ei viitsi mina su mõistukõnet mõistatada. Tõenäolisemalt on sul lihtsalt järg käest ja sa ei tea enam ise ka, mida siin teemas öelnud ja miks oled 😀 .

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.07 12:38; 15.07 13:24; 15.07 13:48; 15.07 14:01; 24.07 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugu seisneb selles, et mehel on üks naissoost töökaaslane, kes on kuu ajaga talle heaks sõbrannaks saanud. Mehe arust on ta äge ja tore inimene.

Mis teeb asja minu jaoks kummaliseks, on see, et sellel töökaaslasel endal on mees olemas, aga mainis korra niisama mu mehele, kuidas ta oma mehega seksis, pärast muidugi vabandas, et seda mainis.

Nad tunnevad üksteist vaid kuu ja on imelik, et kuu aja põhjal nimetab mees teda juba heaks sõbrannaks. Samas ütleb, et nii ongi ja pole põhjust midagi kahtlustada.

Kas peaks siin silmad lahti hoidma?

Sarnasel teemal olen siin täna juba jutelnud, aga no kuna ei saa mitte vaiki olla, siis mina ütleks küll, et see sõbranna mängib pigem mingit mängu, millega su mees praegu loodetavasti tahtmatult kaasa on läinud. Mu mehel oli ka “sõbranna”, kellega suhted väga kahemõttelisteks muutusid. Algul oli jah selline “kuidas läheb, mäletad, kui kunagi koos smilersi kontserdil käisime” jms selline süütu jutt, aga siis hakkasid vaikselt ilmuma teemad nagu “mu abikaasa üldse ei mõista mind”. Ja nii läks. Ma pigem jagaks oma muret mehega, aga ilma süüdistusteta ja suurema draamata. Pigem küsi, kuidas tema end tunneks, kui sa mõne meessõbraga taolistel teemadel vestleks. Kas siis oleks sama äge ja lahe?

Ja kuidas sa kavatseksid näiteks “silmi lahti hoida”? Kas nuhkida? Või mida sa silmas pead?

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 15:42; 01.08 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem see naine on aktiivsem pool ja mees tähelepanust meelitatud ning uus tuttav tundub nii tore ja vaimustav, et seda sinugagi jagada. Kui nüüd konksuke alla neelatakse sinu mehe poolt, siis need jutud lõpevad ära. Kas teil suvepuhkust pole kohe tulemas, et mees töökeskkonnast veidikeseks eemale saada? Või tulevad mehe firmal enne suvepäevad ilma kaaslasteta?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 09:47; 15.07 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad tunnevad üksteist vaid kuu ja on imelik, et kuu aja põhjal nimetab mees teda juba heaks sõbrannaks.

Kuu ajaga saab töökaaslasest hea sõbranna? Jah, sa peaksid silmad lahti hoidma. Mulle tundub, et su mees on sellest naisest sisse võetud, muidu ta temast nii palju ei räägiks.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 21:02; 27.07 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb meelde minu mees ja tema töökaaslane. Kohe saadi suurteks sõpradeks. Käidi koos söömas jne. Ma olin loll, et nende sõprust ei mõista ja nad kohe “paari panen”. Oi kuidas mind süüdistati, kui kahtlust avaldasin nende suhete osas. Naisel on ka kaks väikest last, abielus. Noorim kahene. Mõtlesin ise ka, et no sellist naist ikka ju pole kes otse titepuhkuselt töökaaslase voodisse roniks. Oi kus ma eksisin või just, ei eksinud kuigi mind eksiteele püüti viia. Neil oli selline suhe, et mida hullemat annab välja mõelda. Töö juures seksiti igapäev, käidi hotellides, kirjutati kümneid kirju päevas. Armastus igas kirjas ja planeerimine kuidas oma praeguseid peresid maha jätta, abielluda, lapsed saada ja igavesti koos olla. Sellest teadasaamisest on pool aastat aga siiani lakun haavu ja valgust tunneli lõpus ei paista. Ka meil on kaheaastane laps nagu armukeselgi. Lapsed ei huvitanud kumbagi.
Kohe kindlasti, ilma ühegi kahtluseraasuta on mehel. Selle naisega suuremad plaanid. Ise tead kas ootad ja lased end lollitada nagu mina mitu aastat või võtad kohe midagi ette. Tee mehele selgeks, et sõbrannad pole lubatud. Niimoodi selgeks, et ta seda ka usuks. Ma ei taha, et keegi oleks samas olukorras kus mina olin. Ärkan siiani õudusunenägudega. Palun võta midagi kohe ette!!!

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kaks varianti, neil on kas ülihea klapp, kus vestlus sõltumata teemvalikust voolab sujuavalt ja pingevabalt, või on su mehel temaga kiire armumine ja sekssuhe. Üks ei välista teist.
Mina oleksin väga ettevaatlik. Praegu sul meest milleski ju süüdistada ei ole.

/ninakaspreili

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )


Esileht Pereelu ja suhted mees ja tema töökaaslane

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.