Esileht Pereelu ja suhted Mees ja truudus.

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Mees ja truudus.

Postitas:
Kägu

Tere,

Mehe petmine tuli minu jaoks ootamatult välja 9 kuud tagasi.Sain suure vapustuse, kuid jäin mehega ning tema lõpetas suhte armukesega.

Kõik oli ilus ja olime nagu uuesti armunud.Lasin mehel firma enda nimele teha kuna ta ei tahtnud vanast töökohast ära tulla ja ei tahtnud, et ülemused teada sellest saaks.Tööl on neil ka noor raamatupidaja, kes hakkas mehe firmale raamatupidamist tegema tasuta.

Nüüd ma tunnen juba pikemat aega, et miski on muutunud meie suhtes, mu sisetunne ütleb et mees valetab mulle…ta hoiab telefoni hääletu peal õhtuti, käib tihti kontoris niisama tööd tegemas, kuigi enne tegi tööd kodus…

See noor raamatupidaja teeb endiselt tasuta mehe firmale igasugu aruandeid ja vajalike asju…kui enne oli mees nõus meid tutvustama, siis nüüd ta enam sellest huvitatud pole, kuigi on maininud, et võiksin raamatupidaja firma konto kasutajate hulka panna ja ka palka talle maksta…

Mind miski kogu selle teema juures tohutult häirib aga ma ei saa aru mis…mees on korduvalt vandunud, et ta enam mind ei peta aga…

Miks peaks üks naine niisama tasuta tegema raamatupidamist?Ta ei ole meie peretuttav või mehe lapsepõlvesõbranna nad on lihtsalt koos töödanud 2 aastat….

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Mees ja truudus.

Naise sisetunne ei valeta! Tasuta lõunasööke ei ole olemas!
pettis korra, petab jälle!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sisetunne ei peta jah. Ja põhjust ei pea kaugelt otsima.
Ma ikka imestusega vaatan naisi, kes suudavad petmise andestada ja edasi koos elada – kuidas küll?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Raamatupidajale tasutakse natuuras.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sisetunne ei peta jah. Ja põhjust ei pea kaugelt otsima.
Ma ikka imestusega vaatan naisi, kes suudavad petmise andestada ja edasi koos elada – kuidas küll?[/tsitaat]

Oleneb asjaoludest,kuidas petetakse ja kui kaua.Kui asi oleks hingelisem ja mees väidab,et armastab seda armukest,siis ei ole ju midagi teha.Kui aga peres on hetkel raske seis ja mees libastub täis peaga ja hiljem siiralt kahetseb.Ise tean ühte sellist peret,kus kahe pisikesega kodus olev naine andestas.Alguses küll saatis pikalt.Lapsed nutsid ja kõik kannatasid.Hiljem said uuesti kokku.Eks see andestamine võtab aega,aga kui midagi väga tahta on kõik võimalik.
Need,kes väidavad,et mina kohe kindlasti ei andestaks.Kui te ei ole selles olukorras olnud,siis mina seda teie asemel nii kärmelt väitma ei hakkaks.Sa ei tea kunagi,kuidas sa shokiolukorras käitud enne,kui see käes.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

…ma imestan,et siin ei ole teemalgatajale peale lennatud,et kui halb naine ta oli,et ei suutnud meest kinni hoida jne.Kus te ennast õigustavad armukesed nüüd olete?:)
Teemaalgatajale soovin jõudu ja jaksu-aeg parandab kõik haavad loodetavasti.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Alfonss

nüüd keera talle mõnuga tagasi.

rik.ee-st muuda juhatus, võta mees juhatusest maha ja pane ennast asemele.

sulge pangas mehe ligipääs firma kontole ja tee enda nimele.

naudi elu, sõida saarele ja löö firma raha nahhaalselt laiaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hmmm, nii tuttav lugu.. mina vist olen see raamatupidaja :))) või on tegu väga sarnase juhtumiga

Asukohaks Tallinn?

Please wait...
Postitas:
Kubujuss

[tsitaat]Tere,

Mehe petmine tuli minu jaoks ootamatult välja 9 kuud tagasi.Sain suure vapustuse, kuid jäin mehega ning tema lõpetas suhte armukesega.

[/tsitaat]

No ma ikka alguses sain aru, et sina petsid meest – \”mehe petmine\”. Sind ikka peteti, mitte meest. Ja mis sõna see \”töödanud\” on? Töödama, töödan, töödasid?
Loll saab kirikus ka peksa, on selline vanasõna. Ei tunne kaasa inimesele, kes lömitab mingi jobu ees, ilma igasuguse eneseuhkuseta. See pole armastus, see on hirm üksinduse ees. Inimene, kes petab, on petja. Sinu ¨okk ei muuda meest mittepetjaks. Vastupidi – sai andeks korra, saab ka edaspidi – roheline tuli ühesõnaga. Tegid mehele selgeks, et koosolemine on tähtsam kui truudus – miks ta siis ennast muutma peaks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Hmmm, nii tuttav lugu.. mina vist olen see raamatupidaja :))) või on tegu väga sarnase juhtumiga

Asukohaks Tallinn?[/tsitaat]

No, ja on siis teema või mitte?

Please wait...
Postitas:
Alfonss

[tsitaat]Hmmm, nii tuttav lugu.. mina vist olen see raamatupidaja :))) või on tegu väga sarnase juhtumiga

kui sa igal rindel nii toimekas oled, kuidas sul aega veel perekooli jaoks jagub?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jutt toimub tõesti Tallinnas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui fima on sinu nimel, siis on see sinu raamatupidaja, mitte tema oma 🙂 Ja firmadel on ikka juhid, aga see ei tähenda, et omanik ei teaks, kes tema firmas töötab. Kuna asi on sinu nimel, peaksid olema täiesti kindel ,et raamatupidaja on usaldusväärne. Palka on ju võimalik maksta ka 100-l muul kujul kui otse palgana. Nii, et kuna sul peaks olema ka ligipääs firma raamatupidamisele, uuri, mida siis arvetega ostetud on. Kui on süüa ja majapidmisasju, siis on selge, et tasuta ei toimu midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen vaadanud liikumisi kontol…pole ühtegi kahtlast ülekannet…raamatupidamise igasugu aruandeid esitatakse minu ID-kaardiga(see ka mind häirib väga)…aga kui algul oli jutt, et firma on ajutiselt minu nimel, siis nüüd tundub, et ei tahetagi ümbervormistada.

Please wait...
Postitas:
bellaly

Ja tõesti vabandust lauseehituste eest…mees pettis ikka mind 6 kuud, mitte mina teda….mina see aeg istusin kodus ja tegin süüa jne…

Please wait...
Postitas:
Kägu

IRW, nii naerma ajavad need inimesed, kes igas teemas ennast ära tunnevad:D
Pakkudes asukohti, eesnimetähti, juuksevärvi, mida iganes 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja tõesti vabandust lauseehituste eest…mees pettis ikka mind 6 kuud, mitte mina teda….mina see aeg istusin kodus ja tegin süüa jne…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ja tõesti vabandust lauseehituste eest…mees pettis ikka mind 6 kuud, mitte mina teda….mina see aeg istusin kodus ja tegin süüa jne…
[/tsitaat]

Kle siis kuula Alfonssi, sest mulle tundub, et sinu usaldust kasutatakse jälle jalamatina…mis mõttes ettevõte sinu nimel ja sinu ID kaardiga maksavad jne ning sa ei oma mingitki kontrolli mis tegelikult toimub??? Kuidas sa oled nii naiivne ??? Pärast on sul mingid ilged juriidilised jamad ka kaelas ja siis tõesta, et mees ja ta armuke tegid ja sina ei tea midagi.Katsu seda tõestada, kui oled liigselt inimesi usaldanud. Kohus ütleb kohe, et vahet pole mida nemad tegid, sina vastutad, sest kõik on sinu nimel ja sinu ID kaardiga veel kinnitatud. Järelikult olid teadlik. Seaduse ees sellest piisab. ID kaarti ei tohi anda teiste käsutusse!!! Ka mitte oma mehe(veel vähem petjast ja valeliku mehe). Mees koos oma raamatupidajast sõbrannaga panevad su nii julmalt tanki, kui veel võimalik ja sa lased seda südamerahuga toimuda??? Mees ehk tahab sust lahti saada ??? Petmine ei aidanud, nüüd ehk trellide taha saatmine mõjub? Teevad ja võtavad tont teab mis kohustusi ettevõtte kanda ja sina ullike pärast vastutad. Neid isahanesid ei tasu uskuda mitte mingil juhul – ning võta aga heaga oma ettevõtte juhtimine enda kätte. Mees õhtul kontoris – sina ka. Ei saa olla nii lammas … sorry, aga nii see paistab. Võta vastutus oma elu eest ikka enda kätte, muidu saadki uue ¨oki õige pea.

Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Pereelu ja suhted Mees ja truudus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.