Esileht Pereelu ja suhted Mees jahib elamispinda soomes

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Mees jahib elamispinda soomes

Postitas:

Kirjutan siia oma loo.
Lühidalt siis et mul elukaaslane alkoholi probleemidega ja kavatsen ta maha jätta. Tundeid enam pole. Mingil ajal tuli aga soome laevapeal juttu ajama minuga noormees.Selgus et ta isegi mu koolivend.Jagasime FB kontakte.Algul mõtlesin, et vahel paar anekdooti saata v niisama ajaviiteks lobiseda poleks halb. See oligi kõik esialgu. Kuid siis hakkas see tuttav nagu rohkem kirjutama ja isegi lõpuks välja kutsuma. Esialgu keeldusin, tundsin, et pole elukaaslasega suhet ära lõpetanud ja kuidagi imelik oleks kellegi teisega salaja mehkeldada ka. Kuid see FB mees Lauri,koolivend, hakkas mulle iga päev sõnumeid saatma a la stiilis, et kuidas läheb ja tere hommikut.
Edasi läks juba asi nii kaugele,et küsis mu tel.numbrit.
Esialgu jälle keeldusin, kuid tundus ka põnev ja siiski andsin.Hakkasime salaja helistama.Lõpuks hakkasime ka üksteisega kohtuma. Ta oli alati valmis mulle teise linna külla tulema, et kasvõi paar tundi minuga koos olla (ta ise elas pooleldi soomes ja pooleldi teises eesti alevikus). Olin nii sissevõetud, et otsustasin oma elukaaslase maha jätta , kuna Lauri oli kõige hoolivam, armsam, viisakam ja hellem minu vastu. Mõistis mu tundeid ja hellitas mind kehaliselt (tegi keelekat auto tagaistmel) . Mina aga seksini ei soovinud minna. Seejärel läks suhe edasi ja ta tegi messengeris ettepaneku usalduse võitmiseks ja suurendamiseks koos duššialla minna, see pidi ka enesekontrollile hea olema. Samas andis see ka adrenaliini ellu. Nii see asi kestis mõnda aega, kuni jõudsime ka seksini, sest mina ei suutnud enam ennast kontrollida .Arvasin, et nüüd olemegi jõudnud armumise kõrgfaasi.Kõik tundus nii hea ja kindel.
Aga siis tuli Lauril minna soome, kus tal oli planeeritud üritus keeltekooli seltskonnaga.
Ja peale seda kadus ta ära. Ei ühtegi sõnumit messengeris, ei tel.kõnet ei midagi.Olin hullumas, et mis toimub.
Viie päevapärast saatis Lauri mulle messengeris sõnumi, et ei saa endale püsisuhet lubada, kuna ta elukorraldus võib iga päev muutuda.
Mingismõttes oli see tõsi, kuna tal oli olnud aasta tagasi jalaluu murd ja ta oli pikalt haiglaravil soomes ning see oleks võinud lõppeda jala ampulteerimisega. Ja tööle ta ametlikult ei saanud minna.
Mõtlesin, et ma esialgu ka püsisuhet ei taha, õpime teineteist tundma ja vaatame kuidas elu läheb. Sellest poleksi olnud mingit probleemi minu jaoks, kuna tahtsin ka enda suhte lõpetada ja natuke hingamist anda kõigile.
Nii ootasin mitu nädalat, et äkki Lauri ikka suhtleb edasi.Kuid ei midagi.
Saime paar korda minu pealekäimisel kokku. Ta oli muutunud nagu oleks keegi talle ajupesu teinud. Suudlesin teda, kuid see oli ka külm.
Mingil suvalisel hetkel nägin FB-s,et keegi soome proua oli Lauri ajajoonele saatnud romantilise sõnumi, et maailmas on 2 asja, mis päästavad: huumorimeel ja armastus, kui sul neist 1 on oled õnnelik aga kui need mõlemad on siis oled võitund terve maailma.
Asi läks põnevaks.Kirjutasin Laurile siis,et kas sul on püsisuhe?
Vastuseks tuli, et kohe kohe on tekkimas, aga midagi kindlat ei tea.
Soomes eesti proua ja kahe lapsega, aga kohe kohe on mehest lahku minemas.
Käivad nüüd soomes koos kvaliteetaega nautimas- lastega kelgutamas jne. Sel ajal Lauri ka tel.ei vasta ja sõpradega chattimiseks peab õhtul aega leidma.
Ma ei saa aru miks inimene minuga nii käitus? Küsimuse peale kas ma tegin midagi valesti või solvasin teda millegagi, vastas et ei ole midagi valesti teinud…
Kas sellised ongi mehed, kes otsivad majanduslikult kindlustatud naisi ja ei suuda ise otsustada,sest isa on poja elu paika pannud ? Minul ei olnud talle materjaalselt kohe midagi pakkuda…

+2
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.01 11:18; 30.01 13:28; 30.01 13:30; 30.01 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis perioodi vältel see sündmus teil toimus, no kui pikk oli sellest laeva peale kohtumise hetkest? Muidu aga ei me keegi teiste sisse näe, kui inimene ennast ei ava ja on salalik või hüplik(ühest suhtest teise, käib mitmega korraga jne), siis on raske kinnise ja salaliku inimese puhul isegi peale pikka kooselu midagi aru saada.
Ütleme, et see, mis teil oli, oli niisama, mida sina vist liiga tõsiselt võtsid.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 11:26; 30.01 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ole õnnelik, et sellisest mehest nii vara lahti said, et polnud veel mingit õiget suhet jõudnud areneda. Selle alkohoolikust elukaaslase (ma saan aru, et temaga elad ikka veel koos?) võiksid ka maha jätta.

Loomulikult on olemas sellised manipulaatorid, kes otsivad naist, kelle kulul mugavalt elada. Ausaltöeldes ei kõla see jalaluumurd ja ei saa tööle minna ka kuidagi usutavalt.

Minu meelest suht tüüpiline seelikukütt see su Lauri, jääb ka mulje, et kergelt psühhopaat. Loodetavasti avanevad ka sellel Soomes elaval naisel tema suhtes silmad õigel ajal, niisugune seelikukütt ei ole kellelegi eluõnneks.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühidat pole su kirjelduses midagi. Kas suuseks auto tagaistmel polegi seks? Ja koos duši all käimisest saab adrenaliini?

Ja ega sa ei teinudki ju midagi valesti, täitsa õigesti tegid selle Lauri vaatepunktist – andsid talle seda, mida ta tahtis lõpuks, rohkemat polnudki vaja sinult. Ja noh, naised otsivad ju ka materiaalset kindlustatust ja varaket meest, rotti ei vaata keegi. Kalevipoeg, kes ametlikult tööl ei käi, võib ka sama teha.

Unusta see Lauri ära, täienda ennast veidi eesti keele grammatikas, otsi hobi, (parem) töökoht. Elu läheb edasi.

PS! Jalaluumurd ei lõpe amputeerimisega.

+31
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS! Jalaluumurd ei lõpe amputeerimisega.

Eks ikka võib lõppeda, oleneb raskusastmest ja tüsistustest.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 11:26; 30.01 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga seksida ka enam ei viitsi v?
Mis auto tal muidu oli?
Tuttav teema kuidagi…

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 11:43; 31.01 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas suuseks auto tagaistmel polegi seks?

Kui keegi su rindu suudleb, siis on ka seks? Minu jaoks ei ole keelekas seks. Tavaline lakkumine.

0
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe litsi hala, krt lõpeta vana ennem ära, kui uut alustad.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 12:57; 31.01 14:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

September kuni detsember.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.01 11:18; 30.01 13:28; 30.01 13:30; 30.01 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis perioodi vältel see sündmus teil toimus, no kui pikk oli sellest laeva peale kohtumise hetkest? Muidu aga ei me keegi teiste sisse näe, kui inimene ennast ei ava ja on salalik või hüplik(ühest suhtest teise, käib mitmega korraga jne), siis on raske kinnise ja salaliku inimese puhul isegi peale pikka kooselu midagi aru saada.
Ütleme, et see, mis teil oli, oli niisama, mida sina vist liiga tõsiselt võtsid.

september kuni detsember

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.01 11:18; 30.01 13:28; 30.01 13:30; 30.01 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Postitas: Kägu
30.01.2019 11:43

No aga seksida ka enam ei viitsi v?
Mis auto tal muidu oli?
Tuttav teema kuidagi…
VW Passat

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.01 11:18; 30.01 13:28; 30.01 13:30; 30.01 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju sa neid libasid veel toodad?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks sinuga oli lihtsalt nii suur pettumus, et ta ei viitsi seda isegi enam korrata mitte.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kirjutan siia oma loo.

Lühidalt siis et mul elukaaslane alkoholi probleemidega ja kavatsen ta maha jätta. Tundeid enam pole. Mingil ajal tuli aga soome laevapeal juttu ajama minuga noormees.Selgus et ta isegi mu koolivend.Jagasime FB kontakte.Algul mõtlesin, et vahel paar anekdooti saata v niisama ajaviiteks lobiseda poleks halb. See oligi kõik esialgu. Kuid siis hakkas see tuttav nagu rohkem kirjutama ja isegi lõpuks välja kutsuma. Esialgu keeldusin, tundsin, et pole elukaaslasega suhet ära lõpetanud ja kuidagi imelik oleks kellegi teisega salaja mehkeldada ka. Kuid see FB mees Lauri,koolivend, hakkas mulle iga päev sõnumeid saatma a la stiilis, et kuidas läheb ja tere hommikut.

Edasi läks juba asi nii kaugele,et küsis mu tel.numbrit.

Esialgu jälle keeldusin, kuid tundus ka põnev ja siiski andsin.Hakkasime salaja helistama.Lõpuks hakkasime ka üksteisega kohtuma. Ta oli alati valmis mulle teise linna külla tulema, et kasvõi paar tundi minuga koos olla (ta ise elas pooleldi soomes ja pooleldi teises eesti alevikus). Olin nii sissevõetud, et otsustasin oma elukaaslase maha jätta , kuna Lauri oli kõige hoolivam, armsam, viisakam ja hellem minu vastu. Mõistis mu tundeid ja hellitas mind kehaliselt (tegi keelekat auto tagaistmel) . Mina aga seksini ei soovinud minna. Seejärel läks suhe edasi ja ta tegi messengeris ettepaneku usalduse võitmiseks ja suurendamiseks koos duššialla minna, see pidi ka enesekontrollile hea olema. Samas andis see ka adrenaliini ellu. Nii see asi kestis mõnda aega, kuni jõudsime ka seksini, sest mina ei suutnud enam ennast kontrollida .Arvasin, et nüüd olemegi jõudnud armumise kõrgfaasi.Kõik tundus nii hea ja kindel.

Aga siis tuli Lauril minna soome, kus tal oli planeeritud üritus keeltekooli seltskonnaga.

Ja peale seda kadus ta ära. Ei ühtegi sõnumit messengeris, ei tel.kõnet ei midagi.Olin hullumas, et mis toimub.

Viie päevapärast saatis Lauri mulle messengeris sõnumi, et ei saa endale püsisuhet lubada, kuna ta elukorraldus võib iga päev muutuda.

Mingismõttes oli see tõsi, kuna tal oli olnud aasta tagasi jalaluu murd ja ta oli pikalt haiglaravil soomes ning see oleks võinud lõppeda jala ampulteerimisega. Ja tööle ta ametlikult ei saanud minna.

Mõtlesin, et ma esialgu ka püsisuhet ei taha, õpime teineteist tundma ja vaatame kuidas elu läheb. Sellest poleksi olnud mingit probleemi minu jaoks, kuna tahtsin ka enda suhte lõpetada ja natuke hingamist anda kõigile.

Nii ootasin mitu nädalat, et äkki Lauri ikka suhtleb edasi.Kuid ei midagi.

Saime paar korda minu pealekäimisel kokku. Ta oli muutunud nagu oleks keegi talle ajupesu teinud. Suudlesin teda, kuid see oli ka külm.

Mingil suvalisel hetkel nägin FB-s,et keegi soome proua oli Lauri ajajoonele saatnud romantilise sõnumi, et maailmas on 2 asja, mis päästavad: huumorimeel ja armastus, kui sul neist 1 on oled õnnelik aga kui need mõlemad on siis oled võitund terve maailma.

Asi läks põnevaks.Kirjutasin Laurile siis,et kas sul on püsisuhe?

Vastuseks tuli, et kohe kohe on tekkimas, aga midagi kindlat ei tea.

Soomes eesti proua ja kahe lapsega, aga kohe kohe on mehest lahku minemas.

Käivad nüüd soomes koos kvaliteetaega nautimas- lastega kelgutamas jne. Sel ajal Lauri ka tel.ei vasta ja sõpradega chattimiseks peab õhtul aega leidma.

Ma ei saa aru miks inimene minuga nii käitus? Küsimuse peale kas ma tegin midagi valesti või solvasin teda millegagi, vastas et ei ole midagi valesti teinud…

Kas sellised ongi mehed, kes otsivad majanduslikult kindlustatud naisi ja ei suuda ise otsustada,sest isa on poja elu paika pannud ? Minul ei olnud talle materjaalselt kohe midagi pakkuda…

Kui ma olin 13, siis oli mul eakaaslasest kirjasõber, kes kirjeldas mulle umbes samas stiilis seiklusi oma küla poistega 😀

+20
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 15:06; 30.01 20:10; 31.01 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine Eesti möllab

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ta sinuga nii käitus? Pakun, et sellepärast, et ta tüdines sinust ära ja ei austanud sind. Ma ka ei peaks pikemaajalisi plaane naisega, kes ei suuda oma alkohoolikust kaaslast maha jätta ja peab samal ajal kahte meest. Miks sa üldse meest süüdistad? Ta ei teinud ju mitte midagi, mida sina ei teeks. Keskendu enda elu korda saamisele, mitte tema valikutele. Siis austavad sind mehed ka rohkem. Nii kaua, kui sa oled oma eelmise kaaslasega ikka koos, ei võta ükski mees sind tõsiselt. Ja ära lepi kehvade valikutega.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellised ongi mehed, kes otsivad majanduslikult kindlustatud naisi ja ei suuda ise otsustada,sest isa on poja elu paika pannud ? Minul ei olnud talle materjaalselt kohe midagi pakkuda…

mis moodi isa sijja puutub?

(naerab varese moodi)

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 19:25; 30.01 22:28; 31.01 14:23;
To report this post you need to login first.

sellised ongi mehed, kes otsivad majanduslikult kindlustatud naisi ja ei suuda ise otsustada,sest isa on poja elu paika pannud ? Minul ei olnud talle materjaalselt kohe midagi pakkuda…

mis moodi isa sijja puutub?

(naerab varese moodi)

Sijja???
(naerab ka varese moodi)

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 15:06; 30.01 20:10; 31.01 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vähemalt said veits duššiadrenaliini, paljud pole sedagi elus kogenud….

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellised ongi mehed, kes otsivad majanduslikult kindlustatud naisi ja ei suuda ise otsustada,sest isa on poja elu paika pannud ? Minul ei olnud talle materjaalselt kohe midagi pakkuda…

mis moodi isa sijja puutub?

(naerab varese moodi)

Sijja???

(naerab ka varese moodi)

Leidub ka inimesi, kes ei tea keelereeglitest midagist. Ennem kui targutama hakkad vaata õsist. Näite sulle: Ossin kukkli ja panin sijja!

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 19:25; 30.01 22:28; 31.01 14:23;
To report this post you need to login first.

sellised ongi mehed, kes otsivad majanduslikult kindlustatud naisi ja ei suuda ise otsustada,sest isa on poja elu paika pannud ? Minul ei olnud talle materjaalselt kohe midagi pakkuda…

mis moodi isa sijja puutub?

(naerab varese moodi)

Sijja???

(naerab ka varese moodi)

Leidub ka inimesi, kes ei tea keelereeglitest midagist. Ennem kui targutama hakkad vaata õsist. Näite sulle: Ossin kukkli ja panin sijja!

Jajah, otse loomulikult.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 15:06; 30.01 20:10; 31.01 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Postitas: Kägu

30.01.2019 11:43

No aga seksida ka enam ei viitsi v?

Mis auto tal muidu oli?

Tuttav teema kuidagi…

VW Passat

Omg.
Hõbedane v.
Sarnane juhus soome laevalt. Jalaluu jm sama. Nimeks aga tauri

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 11:43; 31.01 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar parajaid sai kokku. Loe oma teksti uuesti, mis vead sa tegid, siis mõtle kas on mõtet halada?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütleme nii, et sitt mees, kui peale keelekat ei saa mehe moodi asja lõpuni viidud. Järsku sattusid mingi hingelt pede otsa?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 12:57; 31.01 14:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütleme nii, et sitt mees, kui peale keelekat ei saa mehe moodi asja lõpuni viidud. Järsku sattusid mingi hingelt pede otsa?

mis sa pakud, et õige mees oleks vastu tahtmist vägistanud?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 19:25; 30.01 22:28; 31.01 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis saasta ma just lugesin?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähemalt tegi keelekat. Kas sa ei teinud midagi? Järelikult sina said tema ei saanud. Issand jumal küll. Mingi ossi teema….

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees jahib elamispinda soomes

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.