Esileht Pereelu ja suhted Mees jättis mu maha paksu pärast

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Mees jättis mu maha paksu pärast

Postitas:

Ütlen kohe ära, et kuigi pealkiri on intrigeeriv, siis ei ole minu näol tegu paksude vihkajaga. Lihtsalt mõtisklen.
Lühike ülevaade siis selline: olen sale ja treenitud. Mees alati kiitis mu keha ja rõhutas, kuidas talle meeldivad saledad ja sportlikud naised. Tegime mõlemad palju ja igasugust sporti.
Siis sain teada, et ming etetakse ja saatsin ta kuu peale. Nüüd tuleb välja, et uus naine on totaalselt paks- ikka mingi 80-kilone.
Kuidas siis nii? Kuidas mehe põhimõtted ja ideaalid nii kiiresti muutusid?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saad ju isegi aru, et mehe ja naise vahelises suhtes ei kehakaal see ainus ja peamine tegur. Aga kui ei saa, siis mees andis sulle õppetunni, kasuta seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pole näinud siis filmi Shallow Hal? http://www.imdb.com/title/tt0256380/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

järelikult mehele ei ole kaaluteema oluline. sind kiitis, sest sa tahtsid seda, rõhutasid oma head vormi ja mees tahtis sulle meelejäerele olla. tavaline normaalne hetero mees ei tee vahet kas 50 või 60 kilo, aga kui naine pideavalt saagib kaaluteemat, siis jääb meestele ka midagi külge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu sõbranna on pikk naine ja kaalub ka 80 kilo ja uskuge mind, ta ei ole paks ja ta ei ole kole! Jah, ta peaks kaaluma vähem, aga ta on ilus ja atraktiivne naine ja ma imetlen teda mitmes mõttes. Nii et see on võimalik, et selline naine kellelegi meeldib. Mitte et ma nüüd mahajätmist kiidaksin, aga nii üldiselt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Välimusega tutvutakse aga iseloomuga elatakse. Järelikult oli selles naises midagi mida Sinult mees ei saanud. Kui Sa ta maha jätsid, siis ei ole see enam ju oluline kellega Su exmees suhtleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul ehk polnud aega trennitegemise kõrvalt mehel kõhtu täis sööta, aga sel teisel 80-kilosel oli see aeg:) Meeste armastus käib ju kõhu kaudu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsisin ka 1 x ühelt mehelt, et sa nii ilus mees, aga vabanda väga, miks sa just Tema valisid (väga paks). Ütles, et voodis on hea ja iseloom ka ok. Vat nii. Aga kõik teised arvasid, et ta on hulluks läinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh 80 kilost saab ka kaalu alla võtta kui vajadust aga s..ta iseloomu juba ei muuda.
eks teil sai armastus otsa seal kõva spordi tegemise
juures, ehk tahtis mees hingele midagi, kes seda teab.
Paljud naised aga arvavad et kaalu number on nende õnne saladus ja ei panusta üldse oma suhtele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik jah, et paksud ja koledad (enda arvates), pingutavad teadlikult suhtes rohkem. Annavad endast kõik.

Ilus naine (enda arvates) võib võtta natuke vabamalt, sest enesehinnang on laes.

Samas, mehed pidid valima naisi, kes on rohkem nende emade moodi. Ehk on selles teises naises seda emalikku hellust ja headust, mida sinul polnud?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]Mees alati kiitis mu keha ja rõhutas, kuidas talle meeldivad saledad ja sportlikud naised. …
Kuidas siis nii? Kuidas mehe põhimõtted ja ideaalid nii kiiresti muutusid? [/tsitaat]Formaalse loogika järgi väitest \”mulle meeldivad saledad\” EI JÄRELDU väide \”mulle ei meeldi paksud\”. Ehk mehe põhimõtted ja ideaalid võisid üldse mitte muutuda. Ta lihtsalt jättis ütlemata, et talle meeldivad ka pisut paksemad naised.

Täpselt samuti mehe väitest \”ma armastan sind\” ei järeldu \”ma ei armasta mitte kedagi teist\”. Mees võib vabalt armastada ka mitut naist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk on mehe maitse selles osas muutunud?

Mina olen tähele pannud seda, et noorematele meestele meeldivad rohkem saledad naised. Eks see ole teatavat laadi ühiskondlik surve ka, et sale võrdub ilus. Ja veel väljakujunemata noor mees tahab ju loomulikult, et tema väljavalitu oleks ka teiste jaoks ilus.
Vanemas eas mehed (tegelikule mehed juba alates 40+ vanuses) eelistavad pigem lopsakust, vorme ja volüümi. Suure tagumiku ja suurte rindadega naine on nende jaoks palju seksikam ja ahvatlevam. Ja väljakujunenud isiksuse jaoks pole enam nii tähtis ka, mida teised arvavad. Rohkem loeb see, mis endale meeldib.

See on minu tähelepanek elust.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

80 ei ole mingi kaal, kui pikkust on 1.80.
Ja see on suur ülekaal, kui naine peaks 1.60 pikk olema.
Vormis keha võib mehe jaoks tähendada hoopis midagi muud kui naiste jaoks. See, mis naisele on ülekaal võib mehele olla just see mis teeb naisest naine. Mees ei ela ju kaaluga, ta elab inimesega ja eelkõige naisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki mees tüdines ära sellest kapsalehe söömise jutust ja keha kummardamisest? äkki kogu teie suhe püsiski teemal, kui sale ja ilus keegi on? terve elu sellist jama kuulata ja oma kaasa \”ilu\” kiita on ka masendav ju.

äkki see \”paks\” on näost ilusam, kui sina. osad kõhnad naised omavad jubedaid koone, nina tundub näoga võrreldes nii suur. kui juurde võtaks, siis oleks normull tibi.

olen nii sapine, kuna sinusugused inimesed, kes arvavad, et koos elavatakse välimusega, häirivad. mina ja maailm.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mehe eks oli ka palju hoolitsetum, paremas vormis kui mina. kaalus vähem kindlasti – nüüd on küll vastupidi, on ennast käest lasknud – aga igaühe enda asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa nii üheselt võtta, kui inimene meeldib, lepitakse tema mõningate puudustega. Tehakse väike mööndus.
Mulle ei meeldi näit üldse pruunid silmad, aga kui peaksin kohtuma mehega, kel kõik muu ok, siis ma lepin ju ka tema selle puudusega. Samas mõtlen endiselt ja võin kõikidele rääkida, et mulle ei meeldi tegelikult üldse pruunid silmad.
Nii et see, et mees paksu naisega läks, ei ole mitte paksuse pärast, vaid vaatamata paksusele oli teine igati ok. See on hea, et mehed ei mõtle kõik ainult tilliga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 15:43; 09.02 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei saa nii üheselt võtta, kui inimene meeldib, lepitakse tema mõningate puudustega. Tehakse väike mööndus.
Mulle ei meeldi näit üldse pruunid silmad, aga kui peaksin kohtuma mehega, kel kõik muu ok, siis ma lepin ju ka tema selle puudusega. Samas mõtlen endiselt ja võin kõikidele rääkida, et mulle ei meeldi tegelikult üldse pruunid silmad.
Nii et see, et mees paksu naisega läks, ei ole mitte paksuse pärast, vaid vaatamata paksusele oli teine igati ok. See on hea, et mehed ei mõtle kõik ainult tilliga.[/tsitaat]

Ja mina olen mitu aastat kauem kui 10 aastat õnnelikult abielus mehega, kes on kena mees, aga mulle tema välimus tüübina ei meeldi. Pole kunagi selliseid vaadanud hoolimata sellest, et enamusele naistest seda tüüpi mehed meeldivad. Aga näe,armusin sellest hoolimata silmini-kõrvuni ja peab ütlema, et kuradi hästi tegin ;). Küllap ka mehed võivad armuda seda tüüpi naisesse, kellele nad tänaval järele ei jääks vaatama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paksul naisel on suuremad tissid, palju suuremad.
Ja süda on suur sees, palju suurem.

Need mingid beibed, kelle kogu identiteet ongi nende välimus, kõlbavadki vaid laadungist vabanemiseks, aga kui pere loomise aeg käes, võetakse normaalse iseloomuga naine, arukas ja hoolitsev, kelle väärikus ei seisne mitte saledas välimuses, vaid iseloomus ja olemuses.

Ja pealegi ükski mees ei soovi mingi läbikepitud naisega pere luua, tänaval tulevad inimesed vastu ja muigavad, pool Eestit üle käinud, eks.

Arukas naine ei sea oma identiteeti ja eneseväärikust oma välimusele ja just sellise arukatega luuakse lõpuks pere, kui nikutrall ja esimene noorus läbi.

Kusjuures need arukad ei pea olema paksud ega koledad, arukad peavad lihtsalt olema ja peavad oma meest austama, mitte nii, et nii kui mees selja keerab, flirdib teistega jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on valida saleda ja paksu ajudeta kana vahel, valiks mees saleda. Aga kui valida saleda mõttetu tibi ja aruka vaimuka paksu vahel, valib paksu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel sai lihtsalt sellest kehakultusest ja pidevast kaalumisest ning kalorite lugemisest kõrini. Veel rohkem oli tal kõrini aga oma endisele naisele pidevast kinnitamisest, et too ei ole paks ja on seksikas ja kõigist teistest naistest parem.
Nüüd on tal naine, kes laupäeva hommikul ei torma kaalule ja siis jooksma, vaid püsib voodis ning mõnuleb koos temaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ka Eesti läheb paraku ülekaalu all kannatavtate maade hulka üsna pea. Paksus elunormiks:) Sellega ilmselt harjutakse.
Igapäevaelu vaadates paistab, et ka kõige lihavamatel gümnaasiumineidudel – ja ma mõtlen siinjures ikka PÄRIS suuri tüdrukuid, mitte tavapehmekesi – on oma boyfriendid täitsa olemas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vbl paks tegi midagi voodis mida sa ei teinud. lihtsalt oletus. ja 80kg pole kyll nyyd nii väga paks….. vbl tal on suured rinnad ja mehele meeldivad. see, et ta sind kiitis ei tähenda, et ta valetas. talle meeldivad mölemad variandid vbl:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui on valida saleda ja paksu ajudeta kana vahel, valiks mees saleda. Aga kui valida saleda mõttetu tibi ja aruka vaimuka paksu vahel, valib paksu.[/tsitaat] Vat ei usus. Iseasi see seksivärk või noh, äkki oli lihtsalt parem koduperenaine ja vingus vähem. Aga et mees valiks naist vaimukuse ja arukuse järgi- no ma ei tea, enamik mehi küll nii ei talita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nalja teete või? täiesti tüüpiline teemaalgatus- mees pettis ja nüüd jätsin ta maha. Ja mitte ühtegi kommentaari, mis meest laidaks? Pigem räägivad kõik paksude sisemisest ilust. Kui jutt oleks vastupidine, et paksu naist peteti treenitud tibiga, oleks kohe mees värdjas ja naine lits. Tere hommikust objektiivsus, ausõna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju see ülekaaluline naine teemaalgatajast noorem on?10a?20a?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kallis teemaalgataja! Sa võid küll olla sale ja treenitud aga hinges siiski üsna hõre ja kahjuks sapine. Inimene, kes mahajätmisesse nii suhtub \”mina olen ilus ja paha mees läks paksu naise juurde\” peab ikka kõvasti veel kasvama ja arenema. Arvatavasti ei pakkunud sa mehele peale silmailu midagi ja sellepärast ka läks..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kallis teemaalgataja! Sa võid küll olla sale ja treenitud aga hinges siiski üsna hõre ja kahjuks sapine. Inimene, kes mahajätmisesse nii suhtub \”mina olen ilus ja paha mees läks paksu naise juurde\” peab ikka kõvasti veel kasvama ja arenema. Arvatavasti ei pakkunud sa mehele peale silmailu midagi ja sellepärast ka läks..[/tsitaat]

katsu end nüüd teemaalgataja olukorda panna, petetud saamine on inimesele enamasti suur löök, kui suurt tolerantsipuhangut sa talt ootad?
loomulikult võrdleb ta end rivaaliga ja loomulikult vajab ta haavatud ego pisut turgutust. kes ei vajaks?
antud olukorras on teemaalgataja küll vägagi delikaatne olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab, kuidas uue kaal nii hästi teada on? Kas tõesti küsis teemaalgataja sellest uudisest kuuldes kõigepealt naise kaalu???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahh, keegi paks tegi lihtsalt igavusest teema, et näha kuidas teised \”vaimukad paksud\” kohe pekke ja head iseloomu kiitma kukuvad. Jube kuidas mind häirib, kuidas paksud koguaeg oma head huumorimeelt rõhutavad. Näinud küll neid, kes end arvavad hea huumoriga olevat ja püüavad oma paksule kerele kompensatsiooniks koguaeg huumorit teha. Väga mage.
Üldiselt on aru saada, et teema on liba, kui teemaalgataja ise enam sõna ei võta vaid jälgib nurgatagant mõnuga teiste reaktsioone.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tahtis ka paksu proovida. Kõik ju kiidavad, kui head inimesed nad on. Aga küll see tal üle läheb. Armumine teeb ju inimese pimedaks. Varsti hakkab nägema ka, siis otsib jälle normaalse naise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees jättis mu maha paksu pärast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.