Esileht Pereelu ja suhted Mees jättis mu maha paksu pärast

Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

Teema: Mees jättis mu maha paksu pärast

Postitas:

Khmm
Reet Linna. Ivo Linna . Imbi Linna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõhn naine ei eruta seksuaalselt vaimselt tervet meest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanemaks jäädes hakkavad mullegi veidike pehmemad kehavormid meeldima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ka solvas see \”TOTAALSELT PAKS 80 KG\” jutt. Ma ise ka siis totaalselt paks, 80kg naine, kes teeb 2-3korda nädalas trenni, lisaks väga kurnav füüsiline töö. Olen väga heas vormis, ehk köht on natuke pehmem, kui sooviks. Kannan riideid nr40.
Mees kiidab mu ilusat keha…
Niiet teemaalgataja suhte purunemise pöhjuseks oli raudselt naise idiootne kinnisidee oma imekaunist, saledast ja treenitud kehast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nalja teete või? täiesti tüüpiline teemaalgatus- mees pettis ja nüüd jätsin ta maha. Ja mitte ühtegi kommentaari, mis meest laidaks? Pigem räägivad kõik paksude sisemisest ilust. Kui jutt oleks vastupidine, et paksu naist peteti treenitud tibiga, oleks kohe mees värdjas ja naine lits. Tere hommikust objektiivsus, ausõna. [/tsitaat]

Kas sa panid tähele et teemaalgatuses oli üsna konkreetne küsimus? Sellele inimesed vastavadki ju. Loe uuesti, ehk saad aru

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka ülekaaluline pea 90 kg ja on olnud mitu suhet, kus mees on olnud ilus ja teiste naiste poolt kiidetud, kuid ikka valisid minu, kuigi peeneid tibisid iga nurga peal. Nüüd olen mitu aastat abielus ja kui ma oma abikaasat kohtasin olin kindel, et tema iial mind ei vaataks sellise pilguga. Tal oli väga ilus kõhn blondiin tüdruksõber. Paar aastat hiljem kohtusime jälle ja siis jõudsime pulmadeni kolme kuuga.
Ju siis pole igale mehele kaalunumber oluline.

Tuleb meelde selline seik elus, kus gümnaasiumis käis soomest õpilased kõlas ja üks hästi kena poiss oli ja no ja põhimõtteliselt iga tüdrkuk klassis püüdis ta tähelepanu võita ja see poiss otsis hoopis mind üles, kuigi ma üldse ei arvanud, et ma teda kuidagi köidaks….Kõik klassiõed käisid suu lahti ringi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehel on vaja uut naist( kobedamat), kelle peal on võimalik uusi treenimiskavasid katsetada… no et tulemus silmaga näha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lihtsalt enda puhul kogemusest, mida vanemaks saan, seda vähem hoolin modellimõõdus naistest.
samas ma pole veel nii vana ka, kui Kägo, seega paksukesed veel ei eruta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas, vaevalt et saleda hindaja paksu hindajaks hakkas, näit olen eluaeg sale, kuid suurte tissidega naine olnud, seda siis ütlevad kõik, kui mind vaatavad, suured rinnad nii saleda keha küljes. No ja kuna kõik mu partnerid ja ka elukaaslane on hinnanud just saledaid naisi, siis mind peetakse ne rõba ne mjaso, mul on liiga suured rinnad, et olla ideaalne saleda naise kohta. Mis teha, eks ma lepin sellega.
Aga teemaalgataja mees on kõigesööja, seega ei mingi erilise austaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 15:43; 09.02 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ütlen kohe ära, et kuigi pealkiri on intrigeeriv, siis ei ole minu näol tegu paksude vihkajaga. Lihtsalt mõtisklen.
Lühike ülevaade siis selline: olen sale ja treenitud. Mees alati kiitis mu keha ja rõhutas, kuidas talle meeldivad saledad ja sportlikud naised. Tegime mõlemad palju ja igasugust sporti.
Siis sain teada, et ming etetakse ja saatsin ta kuu peale. Nüüd tuleb välja, et uus naine on totaalselt paks- ikka mingi 80-kilone.
Kuidas siis nii? Kuidas mehe põhimõtted ja ideaalid nii kiiresti muutusid? [/tsitaat]

minu naine kaalus tutvudes 80kg ja mis minu jaoks oluline- tal olid naiselikud kehavormid. totaalselt paksuks teda ei saa nimetada nüüdki, kus ta kaalub ca 90 kg.

ju su mehel ei meeldinud tegelikult piitspeenikesed poisipepuga trenniplikad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siit teemast järeldan ma ühte asja vihjeks meestele, kes kavatsevad naist vahetada – võtke järgmiseks paksem naine, siis kindel, et naissugu saledama risti lööb.

ja sina, hea mees, oled prii poiss, sest saledaid naisi võibki maha jätta, kuna nad on niikuinii näost koledad ja muidu krõhvad, aga paksukesed suure südame ja rõõmsa meelega.

head naisevahetusaastat, mehed!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 19:23; 09.02 22:24; 10.02 13:52; 10.02 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah jätke nüüd see sapp. Tegelikult tundis mees, et ta oli selle naise jaoks tähtis. Äkki sa ei kiitnud teda piisavalt. Ja ta ei tundnud, et oleks sinu jaoks tähtis olnud. See naine lihtsalt kuulas, kiitis ja hoidis teda. Ta on kellegi jaoks oodatud ja tähtis. Nüüd mõtle veidi, palju sa oma meest kiitsid? Palju sa teda hoidsid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui teemaalgatus oleks olnud näiteks selline (vabandan vägivaldselt tekstis tehtavate muudatuste pärast teemaalgataja ees)

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ütlen kohe ära, et kuigi pealkiri on intrigeeriv, siis ei ole minu näol tegu peenikeste vihkajaga. Lihtsalt mõtisklen.
Lühike ülevaade siis selline: olen ümar ja vormikas. Mees alati kiitis mu keha ja rõhutas, kuidas talle meeldivad vormid ja pehmemad naised. Armastasime mõlemad palju ja igasugust head toitu.
Siis sain teada, et mind petetakse ja saatsin ta kuu peale. Nüüd tuleb välja, et uus naine on totaalselt peenike – ikka mingi 48-kilone.
Kuidas siis nii? Kuidas mehe põhimõtted ja ideaalid nii kiiresti muutusid? [/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 19:23; 09.02 22:24; 10.02 13:52; 10.02 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lõppkokkuvõttes on kõik ju teie omavahelises suhtes kinni. ju siis teie suhe oli ikka mäda, kui sind välja vahetati. armutakse ikka siis, kui süda vaba on. kui seal keegi juba pesitseb, ei siis uut asemele mahu. olgu see vana siis nii piitspeenike ja sportlik kui tahes. kui omavahel ei klapi ja elu edasi ei vii, tulebki muutus teha ja edasi liikuda – enda jaoks sobivama (kasvõi 80kg kaaluva) partenriga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]siit teemast järeldan ma ühte asja vihjeks meestele, kes kavatsevad naist vahetada – võtke järgmiseks paksem naine, siis kindel, et naissugu saledama risti lööb.

ja sina, hea mees, oled prii poiss, sest saledaid naisi võibki maha jätta, kuna nad on niikuinii näost koledad ja muidu krõhvad, aga paksukesed suure südame ja rõõmsa meelega.

head naisevahetusaastat, mehed![/tsitaat]

mulle näib, et asi pole mehes ega ka naise kehakaalus.
asi on teemaalgataja hinnangus endal je teistele, mis mõõdab inimesi AINULT kehakaalu järgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 08:48; 10.02 15:48; 12.02 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaal tuleb ja kaal läheb, iseloom ja mõistus jäävad.Ilmselt liikus mees mingi kõrgema tasandi poole suhtes, kus välimus ja kaal polnud enam nii tähtsad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind võttis muigama teemaalgatuses toodud kaalunumber ja väide, et see kaal on PAKS.
Täitsa huvitab, kui pikk see teine naine on?
Kui mingi 150, siis on muidugi paks, aga kui 180+, siis on numbri väljatoomine täiesti kohatu ja lausa nõme. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mulle näib, et asi pole mehes ega ka naise kehakaalus.
asi on teemaalgataja hinnangus endal je teistele, mis mõõdab inimesi AINULT kehakaalu järgi.
[/tsitaat]

hindab v6i ei hinda, mis vahet. aga on selge, et teda peteti, tal on 6igus olla solvunud, kurb, h2mmeldnud, vihane. eriti, kui arvas, et seni mehega sarnast eluviisi viljelevad ja et m6lemale see meeldib. ja siis 2kki… on naine kr6hva ja trennihull.

muidu on k6ik lahked uusi naisi litsideks ja teab kelleks s6imama, nyyd aga k6ik nii m6istvad ja teemaalgataja ongi v2lja teeninud selle, et talle mees tynga tegi ning nn r66msameelse paksukese kaissu puges.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 19:23; 09.02 22:24; 10.02 13:52; 10.02 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varem või hiljem tüdinevad mehed sellest kaaluteemast ära. Arvatavasti pidi naise enesehinnagule pidevalt toeks olema ja teda ilusaks kiitma, kuigi rõhutas korduvalt, et kaalunumber ei ole oluline. Kuna tüdruk ei uskunud, siis mees võttis kätte ja tõestas….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh teema algatuse pärast. Ma just on mures oma viimaste kuude kaaluiibe pärast, aga kuidagi kohe rõõmsamaks läks meel!
See on nõme, tean, aga meie ühiskonnas määrab naise enesehinnangut ja ka teiste hinnangut väga suuresti kaalunumber.
Aitäh teema eest, tõesti!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

hindab v6i ei hinda, mis vahet. aga on selge, et teda peteti, tal on 6igus olla solvunud, kurb, h2mmeldnud, vihane. eriti, kui arvas, et seni mehega sarnast eluviisi viljelevad ja et m6lemale see meeldib. ja siis 2kki… on naine kr6hva ja trennihull.

muidu on k6ik lahked uusi naisi litsideks ja teab kelleks s6imama, nyyd aga k6ik nii m6istvad ja teemaalgataja ongi v2lja teeninud selle, et talle mees tynga tegi ning nn r66msameelse paksukese kaissu puges.[/tsitaat]

muidugi on teemaalgatajal kõigeks selleks õigus, millest kirjutad.
pole kuskil väitnud, et petmine on on õige ja ilus ja peaks petetule meeldima. kaugel sellest.

ma püüdisn vaid oletada, miks keskendutakse selles teemas kehakalule ja mitte petmise faktile. sest teemaalgata ise rõhutas kehakaalu, justkui muutuks petmine seetõttu veelgi halvemaks, et peteti paksuga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 08:48; 10.02 15:48; 12.02 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eiei, teemaalgataja just r6hutas oma yllatust, et kui mees tema eluviise ja kehakaalu kiitis ja imetles ja seda parimaks pidas, tegi ta selja taga sarvi hoopis teist tyypi naisega. et kuidas siis nii? kodus ajab yht juttu, kylapeal asjatab teisiti.

viimane lause tema teemaalgatusest-
Kuidas siis nii? Kuidas mehe põhimõtted ja ideaalid nii kiiresti muutusid?

ja ega teemaalgataja siis uut pruuti monserat caballe’ga v6rrelnud, ikka endaga. ja ju siis 80kg tema kaalunumbriga ja pikkusega k6rvutades oligi \”totaalne paks\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 19:23; 09.02 22:24; 10.02 13:52; 10.02 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]eiei, teemaalgataja just r6hutas oma yllatust, et kui mees tema eluviise ja kehakaalu kiitis ja imetles ja seda parimaks pidas, tegi ta selja taga sarvi hoopis teist tyypi naisega. et kuidas siis nii? kodus ajab yht juttu, kylapeal asjatab teisiti.

viimane lause tema teemaalgatusest-
Kuidas siis nii? Kuidas mehe põhimõtted ja ideaalid nii kiiresti muutusid?

ja ega teemaalgataja siis uut pruuti monserat caballe’ga v6rrelnud, ikka endaga. ja ju siis 80kg tema kaalunumbriga ja pikkusega k6rvutades oligi \”totaalne paks\”.[/tsitaat]

mehe põhimõtted ei pruukinud muutuda.
teemaalgataja juures meeldis mehele naise sportlikkus.
seda, mis mehele uue kaaslase juures meeldis me ei tea.
kehakaal ja sportlikkus pole ju ainus, mille järgi kaaslasi valitakse. või kellegi jaoks on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 08:48; 10.02 15:48; 12.02 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paksukesed on ju heasüdamlikumad. Olen saanud kinnitust kaalu langetanud paksukese näitel. Enne oli muretu rõõmurull, koos kehakaalu langemisega tekkis närvilisus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees jättis mu maha paksu pärast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.