Esileht Pereelu ja suhted Mees jõi ennast jälle sekundiga täis- jätaks maha lõpuks?!

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Mees jõi ennast jälle sekundiga täis- jätaks maha lõpuks?!

Postitas:
Kägu

RE: Mees jõi ennast jälle sekundiga täis- jätaks maha lõpuks?!

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Korra sa viskasid ta joomise eest välja, terve mujaloldud aja ta jõi ja siis sa võtsid ta tagasi, sest…

Mina küll ei oska kuidagi seda lauset lõpetada. Mitte ühtki varianti ei tule pähe. Miks sa ta tagasi võtsid, kui sa isegi ütled, et ta pole isegi kordagi oma käitumise eest vabandust palunud ja nagu ma aru saan, te isegi ei ürita omavahel olles probleemi konkreetselt arutada?

Mina arvan, et mees on salajoodik, kes tegelikult joob tunduvalt rohkem, kui sa arvad, ja tunduvalt tihedamini, kui sa arvad.[/tsitaat]

Ei visanud tookord välja joomise pärast. Tegelikult saatsin ta viisakalt elu üle järele mõtlema (meil muidki probleeme, mis pole joomisega seotud) aga tema otsustas mõtlemise asemel jooma hakata.

Jah, peaks omavahel arutama jah. Kui ma hommikul ütlesin, et see ei ole normaalne, et ta ennast nii täis joob, et nägupidi kasvõi taldrikusse kukub, siis ta vaid naeris selle peale, nagu laps kes on väikese ulakusega hakama saanud. Seega, ta ei näe ise selles probleemi.
Ultimaatum- mina või joomine?! Mõnda aega on kaine ja kui näeb, et mul juba tuju parem, siis arvan, et asi läheb vana rada edasi. Või jah, hakkab salajoodikuks ja otsima võimalusi tihemini kodust ära olla. See on nüüd siis päris aus nägemus mis ma arvan, et juhtuma hakkab.

Tänan kaasamõtlemise eest nii positiivseid, kui negatiivseid kommenteerijad, kes aitvad mul asju erapooletumalt näha.
Püüan mehega täna sellest rääkida, kuigi kardan, et tulemuseks on suur ümmargune null, närvis mina ja asju pakkiv mees. Ta leiab enam-vähem iga asja puhul, et mina olen rase ja lolliks läinud aga oma probleeme ta ei taha mõista.
Annan teada, mis vastati.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Veepomm

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis vastuseid ma ootan? Isegi ei tea. Ehk positiivseid kogemusi ja lahendusi teiste eludest. V-o soovitusi ja nõuandid kuidas midagi muuta, ilma et kohe lahutama peaks.
Olen mõelnud, et rasedana ei peaks tegema nii lõplike otsuseid, sest ausalt öeldes ei ole ma kindel oma adekvaatses otsusevõimes- ka kõik muud probleemid võimendan üle. Kuigi jah, võimenduse astmest hoolimata probleem sellest ei kao.
Mõtlen, et lahku minna jõuab alati, ka siis kui laps juba sündinud on. Samas, v-o annab just laps mehele motivatsiooni ennast muuta.
Ma ei arva, et abi ei peaks otsima. Kindlasti peaks aga kuskohast alustada? Teisalt ei ole mul aega ega tahtmist tegeleda mehe probleemidega, kuna endalgi piisavalt tegemisi ja muresid. Ma tahan, ta ise ennast liigutaks parema elu nimel.
Kindlasti ei lase ma asjal minna niikaugele, et laps peaks kannatama joodikisa pärast. Ma ei karda olla üksi, samuti ei ole ma majanduslikult mehest sõltuv, et kuidagi klammerduksin. Pigem loodan, et meil ikkagi saab olema tore ja normaane perekond.[/tsitaat]

halloo! see on sinu elu ja siinsete vastuste põhjal mingeid olulisi otsuseid teha oleks eriti rumal. otsusta mida sa tahad (üritada või lahutada) ja siis käitu sellest lähtudes. kõik oma \”kaevud\” saab muidugi ka kohe ja pikalt mõtlemata täis sülitada, aga enne oleks kasulik väheke aega otsustamiseks võtta. ja veel – ära püüa oma meest vägisi muuta. ta ise peab tahtma teistsuguseks saada ja lahendusi otsima. selle viimase osas saad abiks olla. inimestega on nii, et võta või jäta, aga väänata neid oma suva järgi tavaliselt ei saa. miks muidu lahutatakse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ja üks halloo! veel:) Kui see purjutamine toimus täna, siis tänane vestlus ei vii teid küll kuhugi ega anna mingeid tulemusi. Las saab kaineks ennem, muidu homme ei mäletagi, et mingi vestlus oli. Nali-naljaks, tegelikult ka ta pole täna adekvaatses olekus ja sina ka tige, mingit konstruktiivsust sealt ei tule nii, peale selle, et sina jääd vihasena koju ja mees paneb ukse seljatagant kinni. Kui tahad sisukat vestlust, tuleb vaadata selline hetk kus objekt oleks võimalikult kaine. Kannata kasvõi homseni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ja üks halloo! veel:) Kui see purjutamine toimus täna, siis tänane vestlus ei vii teid küll kuhugi ega anna mingeid tulemusi. Las saab kaineks ennem, muidu homme ei mäletagi, et mingi vestlus oli. Nali-naljaks, tegelikult ka ta pole täna adekvaatses olekus ja sina ka tige, mingit konstruktiivsust sealt ei tule nii, peale selle, et sina jääd vihasena koju ja mees paneb ukse seljatagant kinni. Kui tahad sisukat vestlust, tuleb vaadata selline hetk kus objekt oleks võimalikult kaine. Kannata kasvõi homseni.[/tsitaat]

Objekt on täna kaine, täis kaanis ennast eile õhtul. Päeval käis vanematel abiks ja tagasiteel tõi mulle lilled (tavaliselt ta lilli ei too, kui mingi sita kokku keerab). Tema arvates elu ilus jälle.
Ma olen püüdnud leida sõnu, kuidas seda vestlust alustada aga ei leia. Olen sisimas kurb ja vihane aga tunnen, et ma ise pole konditsioonis seda vestlust läbi viima. Samas kardan, et homseks on kõik lahtunud ja polegi nagu enam millestki rääkida. Eile õhtul oli juba kott näpus, et pakin ta asjad kokku…. Ma ei tea ise ka enam mis see õige teguviis oleks. Kui ta välja viskan, ta ei saa aru miks (nagu koer keda tagantjärgi karistada) ja keerab enda peas kõik minu vastu ja tunneb ennast veel tähtsust täis kah. Kuna mängus on ka minu vanem laps, kes teda siiralt armastab, siis ma ei saa väga siin kokku-lahku kolimisi korraldada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Esileht Pereelu ja suhted Mees jõi ennast jälle sekundiga täis- jätaks maha lõpuks?!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.