Esileht Pereelu ja suhted Mees, julge maha jätta!

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 73 )

Teema: Mees, julge maha jätta!

Postitas:

Kas ainuke viis on valetada või lajatada? Ma ei hakka rohkem lauseid välja pakkuma, mida öelda, kui asi on välimuses, sest te jääte neisse liiga kinni. Selle peate ikka ise suutma välja mõelda, kuidas ennast viisakalt väljendada.

No aga jõuamegi selleni, et ära küsi, kui sa kuulda ei taha, eksju. Ehk las asi vaibub, et olla sõnadetagi selge.

et siis – lugege mu mõtteid

kas saab olla enesekesksemat suhtumist?

saab ka viisakalt ja ilma lajatamata öelda nt, et ei soovi suhtlust jätkata, kuna tunne pole õige.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 16:32; 01.12 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga jõuamegi selleni, et ära küsi, kui sa kuulda ei taha, eksju. Ehk las asi vaibub, et olla sõnadetagi selge.

Miks peab ootama, kuni naine midagi küsib? Kui nt pärast viiendat kohtumist saad aru, et ta pole päris see, kes alguses tundus, siis lõpetadki viimase suhtluse ära ja annad talle ka teada. Parem öelda, “loodan, et leiad omale minust sobivama kaaslase ja soovin sulle kõike head”, sest niipalju austust võiks olla teise vastu, mitte tuimalt minema kõndida. Naine ootab võib-olla nädal aega uut kohtumist, aga raiskab lootmisega ainult asjatult oma aega.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 30.11 13:01; 30.11 13:26; 30.11 13:41; 30.11 13:51; 30.11 14:01; 30.11 14:15; 30.11 14:48; 30.11 15:11; 30.11 15:18; 30.11 15:51; 30.11 15:57; 30.11 16:43; 02.12 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen paar korda öelnud – need naised oleks peaaegu otsad andnud. – Kuidas see võimalik on? Kuidas sa saad nii öelda? Me saime nii hästi ju päris pikalt läbi? Me rääkisime peaaegu kõigest? Ma juba usaldasin sind! jne jne jne.

Miks peaks üks mõistlik naine solvuma, kui sa ütled pärast kohtumist rahulikult, “tead, mulle tundub, et me oleme mõttemaailmalt erinevad ja me jõudnud vestluse käigus teineteiseni, aga loodan, et leiad sobiva kaaslase ja soovin sulle kõike head.” Kui sa aga hakkad välja tooma nende puudusi ja rõhutama, et tegelikult on naise mõttemaailm imelik, ta ei meeldi sulle üldse, sest eelistad saledamaid naisi, siis nagu ma kirjutasin, mõjud sa ebaviisakana, solvad inimest ja sa ei oska ennast lihtsalt piisavalt arusaadavalt ja taktitundeliselt väljendada. Siis ei ole mõtet ka imestada, kui naised sulle hüüavad, “kuidas sa saad nii öelda?” Kõik sõltub sõnadest, mida ja kuidas sa teisele ütled.

Mõistlik naine ei solvugi. Mõistlikke naisi lihtsalt palju ei ole.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saab ka viisakalt ja ilma lajatamata öelda nt, et ei soovi suhtlust jätkata, kuna tunne pole õige.

Ja pärast kuulata tundidepikkust hala teemal: https://foorum.perekool.ee/teema/mis-mul-viga-olla-voib/
Sa vist ikka ei taha aru saada.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 30.11 12:27; 30.11 13:15; 30.11 13:31; 30.11 14:44; 30.11 14:53; 30.11 15:06; 30.11 15:33; 30.11 17:30; 01.12 07:21; 01.12 11:07; 01.12 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab ootama, kuni naine midagi küsib? Kui nt pärast viiendat kohtumist saad aru, et ta pole päris see, kes alguses tundus, siis lõpetadki viimase suhtluse ära ja annad talle ka teada. Parem öelda, “loodan, et leiad omale minust sobivama kaaslase ja soovin sulle kõike head”, sest niipalju austust võiks olla teise vastu, mitte tuimalt minema kõndida. Naine ootab võib-olla nädal aega uut kohtumist, aga raiskab lootmisega ainult asjatult oma aega.

Jõuamegi algusesse-jah, pärast viiendat ütlengi. Aga mitte pärast esimest näiteks. Ma ei lähekski teist korda kohtuma, kui mulle esimesel kohtumisel inimene ei meeldinud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 30.11 12:43; 30.11 13:49; 30.11 14:00; 30.11 14:04; 30.11 14:25; 30.11 15:02; 30.11 15:10; 30.11 16:11; 30.11 17:59; 02.12 20:41; 03.12 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et mehed harrastavad seda ära kadumist peamiselt selleks, et siis jääb võimalus ka jälle välja ilmuda, kui neil peaks parasjagu väga igav hakkama.  Tahavad ust ikka igaks juhuks paokile jätta, mitte konkreetselt kinni tõmmata.

Arvan seda selle pärast, et minu kogemustes on nii umbes kolmveerand neist ära kadunutest ikkagi mingil hetkel uuesti välja ilmunud, kui parasjagu on kurb ja üksik olla või kepiisu jube suur. Siis tuleb meelde, et “ah seal kuskil oli ju see Mari, kellele ma vist kunagi meeldisin.. äkki näkkab..”.

Noore ja lollina ikka mõne puhul arvasin, et võibolla tõesti mees mõtles ümber ning on nüüd tõsisemalt huvitatud, aga õppisin üsna kiirelt, et nii see pole.

 

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et mehed harrastavad seda ära kadumist peamiselt selleks, et siis jääb võimalus ka jälle välja ilmuda, kui neil peaks parasjagu väga igav hakkama. Tahavad ust ikka igaks juhuks paokile jätta, mitte konkreetselt kinni tõmmata.

Arvan seda selle pärast, et minu kogemustes on nii umbes kolmveerand neist ära kadunutest ikkagi mingil hetkel uuesti välja ilmunud, kui parasjagu on kurb ja üksik olla või kepiisu jube suur. Siis tuleb meelde, et “ah seal kuskil oli ju see Mari, kellele ma vist kunagi meeldisin.. äkki näkkab..”.

Noore ja lollina ikka mõne puhul arvasin, et võibolla tõesti mees mõtles ümber ning on nüüd tõsisemalt huvitatud, aga õppisin üsna kiirelt, et nii see pole.

Bingo

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 19:47; 01.12 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll on mul nüüd järgemisi olnud mehi, kes ei suuda öelda, et nad liiguvad nüüd edasi. Ei, nemad kaovad ära, mõni hakkab enne seda mingeid jutte rääkima isiklikust ajast jne, no muutuvad veidrikeks, kuid konkreetset juttu ei tule. Võiks ju saata lihtsalt sõnumi, et liigub edasi.

Meeste eelpool kirjeldatud käitumine allub täpselt psühholoogia tõekspidamistele. Kui alaealised poisid lähevad õunaraksu ja kedagi neist kinni krabatakse, siis äraleierdatud klišeena peremees poetab säärase lause: “Oleksite siis võinud kenasti värava taha tulla, kella helistada ja öelda, et õunu soovite. Ma oleks teile neid tasuta terve korvitäie tasuta andnud.”

See õunaomaniku iutt teadupärast liigitub bullšita kategooriasse. No ma tahaks näha Nõmme või Pirita majaomanike nägusid, kui 4-5 jõmpsikat helistavad kell 8 õhtul pimedas jalgvärava tagant ja ütlevad, et tahaksid kohutavalt tema õunu süüa

Minu mõistujutus liigitub TA majaperemehe kehandisse ja arad boifriendid õunajõmpsikatesse

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 03:55; 01.12 05:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et mehed harrastavad seda ära kadumist peamiselt selleks, et siis jääb võimalus ka jälle välja ilmuda, kui neil peaks parasjagu väga igav hakkama.  Tahavad ust ikka igaks juhuks paokile jätta, mitte konkreetselt kinni tõmmata.

Ei ole TÄPSELT nii. Kui sina oled rahulik naine, kes ebaplatooniliselt käitleb oma tundeid eksidesse ja tulevastesse suhetesse, siis on küllaldaselt ka naisi, kes on oma plahvatuslikkuselt äraarvamatud. Küll on ilmas olemas endast heal arvamusel armunud naisi, kes kui saavad näkku ootamatu äraütlemise, siis jooksujalu võtavad hoogu, et üle üheksanda korruse rõdupiirde hästi kaugele haugi hüpata. Mõni teine sukeldub aga vannituppa, et poolt klaasi kokkusegatud tabletivaru korraga alla neelata. Slaavitaride puhul tuleb märkimisväärse võimalusena kõnealla ka variant, et rabatakse aluselt kõige suurem kööginuga ja tungitakse reeturile kallale. Kõigi nende jubeduste ärahoidmiseks kõige kindlam variant – on hämada niikaua kui vähegi võimalik

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 03:55; 01.12 05:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust see “kõike head soovimine” on sellises, ebameeldivas olukorras, äärmiselt halb väljend. Seda väljendit kasutatakse tihtipeale mitte kõige siiramate soovide puhul. Näiteks, olen seda kuulnud sageli just klienditeeninduse olukordades, kus kliendisuhtlus just kõige ilusamini ei laabu ja suhtlus ning tekkinud halb olukord lõpetatakse sõnadega: kõike head teile!

Kui teemasse vastata, siis minule isiklikult ei meeldi väga otse välja ütlemine. Vähemalt mitte lühikese ja pealiskaudse tutvuse järel. No ei oleks kuigi meeldiv kuulda, kui mees, kellega olen umbes 3-4 korda kohtamas käinud, ütleb mulle, et tead, su suu haiseb ja sellepärast me ei sobi. Ka see ei sobiks, kui ta ütleb seda viisakalt, läbi lillede. Hoopis teine asi on muidugi see, kui olla juba pikemas ja tõsisemas suhtes, aga siis järsku ühel päeval ei sobi… Siis sooviks muidugi täpselt teada. Seega, väga palju oleneb ka sellest, mis järgus suhe on.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei oleks kuigi meeldiv kuulda, kui mees, kellega olen umbes 3-4 korda kohtamas käinud, ütleb mulle, et tead, su suu haiseb ja sellepärast me ei sobi.

Mis siis sinu jaoks parem variant on?
Leida omale lõpuks selline tossike-mees, kes seda öelda ei julge ja eluaeg kaine peaga sinuga suudlemist väldib ja kannatab?

See pole ju ka mingi variant.
Pigem see üks kord “ebameeldivat” ära kannatada ja oma haisva suuga edaspidi midagi ette võtta.
21. sajand on käes, ühte teist saab juba teha.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 30.11 12:27; 30.11 13:15; 30.11 13:31; 30.11 14:44; 30.11 14:53; 30.11 15:06; 30.11 15:33; 30.11 17:30; 01.12 07:21; 01.12 11:07; 01.12 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teemasse vastata, siis minule isiklikult ei meeldi väga otse välja ütlemine. Vähemalt mitte lühikese ja pealiskaudse tutvuse järel. No ei oleks kuigi meeldiv kuulda, kui mees, kellega olen umbes 3-4 korda kohtamas käinud, ütleb mulle, et tead, su suu haiseb ja sellepärast me ei sobi. Ka see ei sobiks, kui ta ütleb seda viisakalt, läbi lillede.

Et selliseid asju välja kannatada, peab olema tugeva karakteriga inimene. Hakkadki oma haisva suuga tegelema, vaatad oma probleemile otse näkku. Siin keegi eespool tõi näite, et mahajätja ütleb et ‘sinu puuduva hamba tõttu ma enam ei taha suhelda’. Mulle meeldiks, kui nii öeldaks, enam ei lükkaks selle hambaga tegelemist üha edasi ja edasi.  Aga selleks peab olema suur enesekindlus.

Kui tegelikult mu suu haiseb või hammas on puudu ja just see on mitte edasi suhtlemise põhjuseks, aga mees hämab viisakalt ‘meie iseloomud ei sobi’ ja ‘sa ei ole päris minu inimene’ ja ‘sa oled minu jaoks liiga hea’, siis on see väga-väga halb variant minu jaoks.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt olen ma veendunud, et inimesel, kes suudab oma eksist ja emast halba rääkida on väga raske inimsuhteid säilitada. Kehtib alates sõbrannatamisest püsisuhteni välja.  Teiseks kõrghariduse rõhutamine! Inimeseks olemine peab õnnestuma nii kõrgharidusega kui ilma kõrghariduseta. Nagu te näete, inimsuhete-skeem on tegelikult haruldaselt lihtne.  Täiuslik inimene- see variant peab alati kahtlusi tekitama, seda ei ole olemas.

 

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

/…/
Küll on mul nüüd järgemisi olnud mehi, kes ei suuda öelda, et nad liiguvad nüüd edasi. Ei, nemad kaovad ära, mõni hakkab enne seda mingeid jutte rääkima isiklikust ajast jne, no muutuvad veidrikeks, kuid konkreetset juttu ei tule. Võiks ju saata lihtsalt sõnumi, et liigub edasi.
/…/

Pigem ikka: “mees, julge olla aus”. Sellest piisab täiesti, kui mees julgeb AUSALT JA OTSE, samas kenasti ja solvamata välja öelda, et ei soovi suhet jätkata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ka mul oli kunagi 8 kuud suhe – ikka täitsa suhe, mitte niisama deitimine, ja järsku olin kõikjal blokitud, kõnedele-sõnumitele ei vastanud jne. Kõige rohkem tegigi haiget mitte see, et ta polnud must enam huvitatud – sundida ju ei saa armuma – aga see, kuidas ta maha jättis. Lihtsalt, ükshetk oli kadunud. Esimese hooga ei saanud erugi, no et ei vasta telefonile, ju siis oli mingi muu tegevus jne. Järgmisel päeval ka ei vasta…siis juba muutus imelikuks, et tagasi ei helista…ja isegi ei vaevunud vastama sõnumile – palun, ma sooviksin oma riideid ja köögitarvikuid, mille kokkamise ajal olin sinna tassinud, kätte saada. Asjad sain umbes pool aastat hiljem kätte, kui tänaval korraks ta vennaga trehvasin ja mainisin, et oleks ikka tore, kui ta mu asjad vähemalt tagastaks …

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 10:23; 01.12 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asjad sain umbes pool aastat hiljem kätte, kui tänaval korraks ta vennaga trehvasin ja mainisin, et oleks ikka tore, kui ta mu asjad vähemalt tagastaks …

Tulemus oleks sama olnud, kui ta sulle oleks otse öelnud, et ma sind ei armasta ja soovin lahku minna.
Samamoodi oleks pool aastat pidanud ta sinuga nämmutama, et miks ja mis sul siis viga on.
Viga vblla polegi, lihtsalt ei taha.
Igaühega ju ei taha.

Mingi kõvera panni ja nüri kööginoa oleks mina lihtsalt maha kandnud ja uued ja paremad ostnud.

0
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 30.11 12:27; 30.11 13:15; 30.11 13:31; 30.11 14:44; 30.11 14:53; 30.11 15:06; 30.11 15:33; 30.11 17:30; 01.12 07:21; 01.12 11:07; 01.12 12:04;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Täpselt nii ongi. Ja naiivne naine mõtleb et oh, mees nüüd järsku peale 2 kuud mittesuhtlemist avastas et ta on minusse ikkagi armunud…yeah right.

Sellisele mehele ei meeldi mitte naine inimesena vaid  ligipääsu olemasolu sellele naisele. Ja selliseid naisi on tavaliselt 5-6 tk soojas, osad kaovad aegajalt ära, siis sebitakse mõni uus jälle juurde, kahe-kolme deidiga, kus mees võtab ennast kokku ja käitub normaalselt, saab ta tavaliselt naise konksu otsa, kui see on piisavalt meeleheitel, et talub seda kadumise-väljailmumise mängu üsna pikalt 🙁

Mida teha? Mõelda tuleb nii, et kui sa tõeliselt ja päriselt mehele meeldiksid, siis ta ei paneks ennast kunagi sellisesse positsiooni, et võib sinust ilma jääda (kui ära kaob) Armunud ja suhtest huvitatud mees lihtsalt ei kao selliselt ära, sest teab et võib sellise käitumisega sinust ilma jääda.

Naine ei peaks ootama mingit mehepoolset “maha jätmist” või selgitusi ärakadumise kohta selleks, et oma eluga edasi minna, sest tavaliselt neid ei tule ja isegi kui tuleb midagi (naisepoolse pinnimise peale) siis kas läks siis tuju paremaks kui sulle näkku öeldi, et sorry mul ikka ei tekkinud neid õigeid tundeid…? Ei läinud ju tegelikult? Kui naisena seda lõpetatust vajad, siis kujutagi ette et mees sulle need sõnad ütleb oma ärakadumisega ja käitu vastavalt!

Tegelikult on ju väga loogiline, et mees ei taha sildu põetada, maha jätta või öelda, et liigub edasi, sest sellega ta ju võtaks endalt võimaluse soovi korral tagasi tulla. Ega mehed lollid pole 😀 Selliselt naisele leivakoorukesi puistades (Sa küll meeldid mulle väga ja tahaksin tulevikus sinuga kindlasti suhet, aga mul on hetkel keeruline periood elus, vajan oma aega, tahan endas selgusele jõuda ja muu blaablaa) on ju kõige lihtsam ja odavam viis aegajalt kohustustevaba seksi ja tähelepanu saada.

Igatahes – Kui olete juba seksinud ja mees on selliselt kadunud rohkem kui 2 nädalat ja siis uuesti ühendust võtab, siis ütledki talle et sa pole temaga suhtlemisest enam huvitatud ja teiega on lõpp, ükskõik mis ilusaid sõnu või vabandusi sealt tulema hakkab.

Kui te veel pole seksinud või olete seksinud aga mees on kadunud vähem kui 2 nädalat ja uuesti välja ilmub, siis eelda samuti, et ta vahepeal ei teinud mitte midagi muud, kui et sebis mõnda teist naist, ilmselt ebaõnnestunult ja nüüd vajab oma ego turgutamiseks taas sinu tähelepanu. Kindlasti ära jätka suhtlemist samast kohast, kus see enne ärakadumist pooleli jäi, vaid lase mehel kõvasti vaeva näha et oma vahepealset käitumist heaks teha, ära lase teda kergesti oma ellu (veel vähem voodisse) tagasi, muidu ta ei hakka sind hindama ja kaob varsti jälle.

Arvan seda selle pärast, et minu kogemustes on nii umbes kolmveerand neist ära kadunutest ikkagi mingil hetkel uuesti välja ilmunud, kui parasjagu on kurb ja üksik olla või kepiisu jube suur. Siis tuleb meelde, et “ah seal kuskil oli ju see Mari, kellele ma vist kunagi meeldisin.. äkki näkkab..”.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 11:19; 02.12 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asjad sain umbes pool aastat hiljem kätte, kui tänaval korraks ta vennaga trehvasin ja mainisin, et oleks ikka tore, kui ta mu asjad vähemalt tagastaks …

Tulemus oleks sama olnud, kui ta sulle oleks otse öelnud, et ma sind ei armasta ja soovin lahku minna.

Samamoodi oleks pool aastat pidanud ta sinuga nämmutama, et miks ja mis sul siis viga on.

Viga vblla polegi, lihtsalt ei taha.

Igaühega ju ei taha.

Mingi kõvera panni ja nüri kööginoa oleks mina lihtsalt maha kandnud ja uued ja paremad ostnud.

Palju sul neid kogemusi on, mille põhjal saaksid öelda, et naised kipuvad nämmutama pool aastat pärast mahajätmist? Ning miks sul kõverad pannid on?

Ma arvan, et tõde peitub hoopis mugavuses ja lapsikuses. On nii lihtne teine inimene ära blokkida, aga oluliselt täiskasvanulikum on inimesele öelda, et asjad ei tööta. Empaatiline inimene saab aru ka sellest, et lisaks enda ajale raiskab ta ka teise aega. Lihtsalt ära kadudes ei saagi teine pool ju aru, kas tüüp on üldse eluski ning muidugi hakkab taga otsima.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 11:24; 13.12 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju sul neid kogemusi on, mille põhjal saaksid öelda, et naised kipuvad nämmutama pool aastat pärast mahajätmist? Ning miks sul kõverad pannid on?

Palju. Muidugi on ka kogemusi selliste naistega, kes solvuvad, on uhked ja ei küsi mitte kunagi mitte midagi. Respect naised.
Aga neid nämmutajaid on samuti olnud ja nad on tüütud.

MUL on kõik wokid kõverad. Sest nad käivad 5000kW-ste leekide peal.
Aga noad on teravad, enne igat lõikamist saavad kivil eriti teravaks. Nüri nuga on ohtlik ja sellega lõikad vaid näppu…

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 30.11 12:27; 30.11 13:15; 30.11 13:31; 30.11 14:44; 30.11 14:53; 30.11 15:06; 30.11 15:33; 30.11 17:30; 01.12 07:21; 01.12 11:07; 01.12 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt nii ongi. Ja naiivne naine mõtleb et oh, mees nüüd järsku peale 2 kuud mittesuhtlemist avastas et ta on minusse ikkagi armunud…yeah right.

Sellisele mehele ei meeldi mitte naine inimesena vaid ligipääsu olemasolu sellele naisele. Ja selliseid naisi on tavaliselt 5-6 tk soojas, osad kaovad aegajalt ära, siis sebitakse mõni uus jälle juurde, kahe-kolme deidiga, kus mees võtab ennast kokku ja käitub normaalselt, saab ta tavaliselt naise konksu otsa, kui see on piisavalt meeleheitel, et talub seda kadumise-väljailmumise mängu üsna pikalt ????

Mida teha? Mõelda tuleb nii, et kui sa tõeliselt ja päriselt mehele meeldiksid, siis ta ei paneks ennast kunagi sellisesse positsiooni, et võib sinust ilma jääda (kui ära kaob) Armunud ja suhtest huvitatud mees lihtsalt ei kao selliselt ära, sest teab et võib sellise käitumisega sinust ilma jääda.

Naine ei peaks ootama mingit mehepoolset “maha jätmist” või selgitusi ärakadumise kohta selleks, et oma eluga edasi minna, sest tavaliselt neid ei tule ja isegi kui tuleb midagi (naisepoolse pinnimise peale) siis kas läks siis tuju paremaks kui sulle näkku öeldi, et sorry mul ikka ei tekkinud neid õigeid tundeid…? Ei läinud ju tegelikult? Kui naisena seda lõpetatust vajad, siis kujutagi ette et mees sulle need sõnad ütleb oma ärakadumisega ja käitu vastavalt!

Tegelikult on ju väga loogiline, et mees ei taha sildu põetada, maha jätta või öelda, et liigub edasi, sest sellega ta ju võtaks endalt võimaluse soovi korral tagasi tulla. Ega mehed lollid pole ???? Selliselt naisele leivakoorukesi puistades (Sa küll meeldid mulle väga ja tahaksin tulevikus sinuga kindlasti suhet, aga mul on hetkel keeruline periood elus, vajan oma aega, tahan endas selgusele jõuda ja muu blaablaa) on ju kõige lihtsam ja odavam viis aegajalt kohustustevaba seksi ja tähelepanu saada.

Igatahes – Kui olete juba seksinud ja mees on selliselt kadunud rohkem kui 2 nädalat ja siis uuesti ühendust võtab, siis ütledki talle et sa pole temaga suhtlemisest enam huvitatud ja teiega on lõpp, ükskõik mis ilusaid sõnu või vabandusi sealt tulema hakkab.

Kui te veel pole seksinud või olete seksinud aga mees on kadunud vähem kui 2 nädalat ja uuesti välja ilmub, siis eelda samuti, et ta vahepeal ei teinud mitte midagi muud, kui et sebis mõnda teist naist, ilmselt ebaõnnestunult ja nüüd vajab oma ego turgutamiseks taas sinu tähelepanu. Kindlasti ära jätka suhtlemist samast kohast, kus see enne ärakadumist pooleli jäi, vaid lase mehel kõvasti vaeva näha et oma vahepealset käitumist heaks teha, ära lase teda kergesti oma ellu (veel vähem voodisse) tagasi, muidu ta ei hakka sind hindama ja kaob varsti jälle.

Arvan seda selle pärast, et minu kogemustes on nii umbes kolmveerand neist ära kadunutest ikkagi mingil hetkel uuesti välja ilmunud, kui parasjagu on kurb ja üksik olla või kepiisu jube suur. Siis tuleb meelde, et “ah seal kuskil oli ju see Mari, kellele ma vist kunagi meeldisin.. äkki näkkab..”.

Oi ei. Kui mees uuesti välja ilmub, ei vasta naine loomulikult ka silpigi.

Milleks aega kulutada?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 19:47; 01.12 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asjad sain umbes pool aastat hiljem kätte, kui tänaval korraks ta vennaga trehvasin ja mainisin, et oleks ikka tore, kui ta mu asjad vähemalt tagastaks …

Tulemus oleks sama olnud, kui ta sulle oleks otse öelnud, et ma sind ei armasta ja soovin lahku minna.

Samamoodi oleks pool aastat pidanud ta sinuga nämmutama, et miks ja mis sul siis viga on.

Viga vblla polegi, lihtsalt ei taha.

Igaühega ju ei taha.

Mingi kõvera panni ja nüri kööginoa oleks mina lihtsalt maha kandnud ja uued ja paremad ostnud.

Miks ta oleks minuga pool aastat pidanud nämmutama? Ma sain ikka umbes paari päevaga aru, et olen blokitud. Pool aastat me ei suhelnud ja siis kohtasin tema venda, kes ise küsis mult, mis siis juhtus. Mul ei  jäänud muud üle kui kehitada õlgu, et ma ei tea, ju ta ei tahtnud minuga enam rääkida. Samahästi oleks ta võinud ju kohe tuua mu asjad mulle ukse taha. Aga eks ma saan aru, et sellised mehed on lihtsalt arad. Ega nad ei julgegi öelda ka muul ajal, kui neile midagi ei meeldi. Ma ise ka alati ei ole igasuguse deitimise lõpetamist põhjendanud, aga kui nt inimene kutsub mind välja ja ma ei taha, siis ma ei pea vajalikuks eirata, vaid nii palju ikka suudan öelda, et ma pole enam huvitatud. Blokkida saab ka siis veel, kui on näha, et teine aru ei saa ja rahule ei jäta.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 10:23; 01.12 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas nii kohe kuidagi ei tohi olla, et lihtsalt EI TAHA enam edasi suhelda?

Ma olen ilmselt peast lihtne, aga vahel mul polegi otseseid põhjuseid ja põhjendusi – lihtsalt ei taha.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas nii kohe kuidagi ei tohi olla, et lihtsalt EI TAHA enam edasi suhelda?

Ma olen ilmselt peast lihtne, aga vahel mul polegi otseseid põhjuseid ja põhjendusi – lihtsalt ei taha.

no see ongi enamasti otsene põhjus ja põhjendus. miks mitte seda siis öelda.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 16:32; 01.12 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad on tavaliste eesti naiste ja -koduse kasvatusega suhtlemispuudega eesti mehed.

Isad jälle oma poegade kasvatuse eest üldse ei vastuta?

Aga soovitus sulle: õpi ära see suhtlemispuudega “meeste keel”. Kas me veel kunagi kohtume? – Ma ei tea, mul on kiire. (selge, = ei kohtu) Nädal aega ei mingit teadet, kõne, kirja = selge, ei kohtu. Muutub veidrikuks (ma ei tea, mida sa täpselt silmas pidasid) = selge, enam ei kohtu.

Huvitav, igal pool viljeletakse müüti sellest, kuidas mehed armastavad konkreetsust ja naised, ärge vihjake, rääkige otse, mehed pole ometi mõtetelugejad – aga need mehed ise ei räägi midagi otse ja naised peavad kõik muudkui nende mõtteid lugema.

Väheke nagu topeltstandartid ei ole ve?

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 19:44; 01.12 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas nii kohe kuidagi ei tohi olla, et lihtsalt EI TAHA enam edasi suhelda?

Ma olen ilmselt peast lihtne, aga vahel mul polegi otseseid põhjuseid ja põhjendusi – lihtsalt ei taha.

Kui algav suhteidu enam mõtet ei oma, siis ei peagi midagi põhjendama, ütled lihtsalt, et vabandust, aga ma ei näe sellel suhtel enam perspektiivi või et see pole ikka minu jaoks ja lõpetame parem ära.

Muide, päris mitmed mehed ei taha sellisest ütlemisest sugugi aru saada ja muudkui painavad veel pärast sellist lõpetamist ka edasi, helistavad nii paari nädala või kuu tagant –

“kuule, saame kokku”

“ei, ma ei ole huvitatud”

“aga miks?”

“ma ei ole huvitatud, tänan pakkumast. Palun ära mulle rohkem helista. Head aega!”

Ja mõne kuu pärast sama lugu. Pähh.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 19:44; 01.12 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin eelpool oli välja pakutud minu arvates väga hea ja konkreetne variant: “(Sa oled väga kena inimene, aga) mul (kahjuks) ei tekkinud õiget tunnet. (Palun hinda minu ausust ja ära ole pahane.)”

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad on tavaliste eesti naiste ja -koduse kasvatusega suhtlemispuudega eesti mehed.

Isad jälle oma poegade kasvatuse eest üldse ei vastuta?

Aga soovitus sulle: õpi ära see suhtlemispuudega “meeste keel”. Kas me veel kunagi kohtume? – Ma ei tea, mul on kiire. (selge, = ei kohtu) Nädal aega ei mingit teadet, kõne, kirja = selge, ei kohtu. Muutub veidrikuks (ma ei tea, mida sa täpselt silmas pidasid) = selge, enam ei kohtu.

Huvitav, igal pool viljeletakse müüti sellest, kuidas mehed armastavad konkreetsust ja naised, ärge vihjake, rääkige otse, mehed pole ometi mõtetelugejad – aga need mehed ise ei räägi midagi otse ja naised peavad kõik muudkui nende mõtteid lugema.

Väheke nagu topeltstandartid ei ole ve?

Ei ole. Meestel on lihtsalt suurem vajadus keppi teha ja reeglina väiksem valik partnereid selleks. Seega tasub otsad lahti jätta ja mingit häma ajada, isegi kui hetkel mingi parem teema käimas on. Puhtalt ratsionaalne käitumine. Kunagi ei tea mis tulevik toob.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.12 23:35; 02.12 11:38; 02.12 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armunud ja suhtest huvitatud mees lihtsalt ei kao selliselt ära, sest teab et võib sellise käitumisega sinust ilma jääda.

Igatahes – Kui olete juba seksinud ja mees on selliselt kadunud rohkem kui 2 nädalat ja siis uuesti ühendust võtab, siis ütledki talle et sa pole temaga suhtlemisest enam huvitatud ja teiega on lõpp, ükskõik mis ilusaid sõnu või vabandusi sealt tulema hakkab.

Kindlasti ära jätka suhtlemist samast kohast, kus see enne ärakadumist pooleli jäi, vaid lase mehel kõvasti vaeva näha et oma vahepealset käitumist heaks teha, ära lase teda kergesti oma ellu (veel vähem voodisse) tagasi, muidu ta ei hakka sind hindama ja kaob varsti jälle.

Mu eks harrastas ka neid ärakadumistrikke ja ta teadis, et kui ta pingutab ja on vähemalt mingi periood hea ning armastav kaaslane, siis saab ta andeks. Kuni järgmise korrani ja siis järgmise… Samas ta võttis minuga taas ühendust, kui olime juba pool aastat lahus olnud ja ta naine oli öelnud talle, et nüüd on nende suhtega lõpp. Enesehinnangu turgutamiseks otsis kohe minu üles.

Selle mehe loogika töötab nii, et TEDA juba maha ei jäeta. Ta võimles ja pingutas, kuni naise poolehoid sai taas tagasi võidetud. Tulemusena ta nüüd juba teab, et antud naist annab mõjutada küll ja võib oma kadumistrikke korrata. Praegu olevat eriti hea aeg selleks, kuna koroona ajal hea vabandusi leida… ja ta vaatabki juba tutvussaitidel ringi. Ärakadumistrikid on vajalikud naise üle kontrolli saavutamiseks. Pole mõtet hakata oma pead vaevama igasuguste põhjenduste ja vabanduste otsimisega, miks mees võis ära kaduda ning ärge süüdistage selles iseennast.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole. Meestel on lihtsalt suurem vajadus keppi teha ja reeglina väiksem valik partnereid selleks. Seega tasub otsad lahti jätta ja mingit häma ajada, isegi kui hetkel mingi parem teema käimas on. Puhtalt ratsionaalne käitumine. Kunagi ei tea mis tulevik toob.

Kahtlemata on meestel ka suurem kalduvus psühhopaatiale. Empaatia puudumine, teistega mitte arvestamine ning teiste ärakasutamine enda huvides (vaatamata teise valule) viitab psühhopaatiale. Inimene, kes hämab, valetab, vassib teadlikult teisele ning kasutab teda vaid enda ihuliste jms vajaduste rahuldamiseks, olles sealjuures täiesti teadlik, et põhjustab sellega teisele emotsionaalset valu ja muud kahju – on psühhopaat.
Psühhopaadid ongi kahtlemata ratsionaalsed, neil puudub ju igasugune emotsionaalsus ja empaatia. Teiste suhtes.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teemasse vastata, siis minule isiklikult ei meeldi väga otse välja ütlemine. Vähemalt mitte lühikese ja pealiskaudse tutvuse järel. No ei oleks kuigi meeldiv kuulda, kui mees, kellega olen umbes 3-4 korda kohtamas käinud, ütleb mulle, et tead, su suu haiseb ja sellepärast me ei sobi. Ka see ei sobiks, kui ta ütleb seda viisakalt, läbi lillede.

Kujuta nüüd ette, kui selline inimene, kellel on lahendatav probleem, käib kohtingult kohtingule ja mitte keegi ei anna talle mõista, mis on temaga suhtlemisel suurim miinus. Otsib vigu endas ja valest kohast, süüdistab teisi ärakasutamises ning raiskab ringiratast tammudes oma aega, selle asemel, et kohe abi otsida.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 30.11 13:01; 30.11 13:26; 30.11 13:41; 30.11 13:51; 30.11 14:01; 30.11 14:15; 30.11 14:48; 30.11 15:11; 30.11 15:18; 30.11 15:51; 30.11 15:57; 30.11 16:43; 02.12 11:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 73 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees, julge maha jätta!