Esileht Pereelu ja suhted Mees, julge maha jätta!

Näitan 13 postitust - vahemik 61 kuni 73 (kokku 73 )

Teema: Mees, julge maha jätta!

Postitas:

Ei ole. Meestel on lihtsalt suurem vajadus keppi teha ja reeglina väiksem valik partnereid selleks. Seega tasub otsad lahti jätta ja mingit häma ajada, isegi kui hetkel mingi parem teema käimas on. Puhtalt ratsionaalne käitumine. Kunagi ei tea mis tulevik toob.

Kahtlemata on meestel ka suurem kalduvus psühhopaatiale. Empaatia puudumine, teistega mitte arvestamine ning teiste ärakasutamine enda huvides (vaatamata teise valule) viitab psühhopaatiale. Inimene, kes hämab, valetab, vassib teadlikult teisele ning kasutab teda vaid enda ihuliste jms vajaduste rahuldamiseks, olles sealjuures täiesti teadlik, et põhjustab sellega teisele emotsionaalset valu ja muud kahju – on psühhopaat.

Psühhopaadid ongi kahtlemata ratsionaalsed, neil puudub ju igasugune emotsionaalsus ja empaatia. Teiste suhtes.

Kui sa nii arvad. Ega empaatiaga suhetes kaugele ei jõua, igaüks vaatab kuidas omal parem on.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.12 23:35; 02.12 11:38; 02.12 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa nii arvad. Ega empaatiaga suhetes kaugele ei jõua, igaüks vaatab kuidas omal parem on.

Kahjuks nõustun. Olin ise aastaid väga empaatiline ja mõistev ja arvestav jne, kahjuks kasutati seda pidevalt ära, sain järjepanu haiget ja enesehinnang muudkui kahanes. Mingi hetk leidsin, et kuna mul suhetevallas eriti hästi ei lähe järelikult teen ise midagi fundamentaalselt valesti ja hakkasin ennast meeste psühholoogia ja käitumise osas harima ja lühikokkuvõte ongi see, et empaatiaga kaugele ei jõua (vähemalt mitte deitimisfaasis ja suhte algusperioodil, kus on vaja pleikarid, emotsionaalselt kättesaamatud ja muud jobud välja sõeluda) Hea artikkel – https://holistika.ee/kolm-kuud-katseaega/

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 11:19; 02.12 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa nii arvad. Ega empaatiaga suhetes kaugele ei jõua, igaüks vaatab kuidas omal parem on.

Kahjuks nõustun. Olin ise aastaid väga empaatiline ja mõistev ja arvestav jne, kahjuks kasutati seda pidevalt ära, sain järjepanu haiget ja enesehinnang muudkui kahanes. Mingi hetk leidsin, et kuna mul suhetevallas eriti hästi ei lähe järelikult teen ise midagi fundamentaalselt valesti ja hakkasin ennast meeste psühholoogia ja käitumise osas harima ja lühikokkuvõte ongi see, et empaatiaga kaugele ei jõua (vähemalt mitte deitimisfaasis ja suhte algusperioodil, kus on vaja pleikarid, emotsionaalselt kättesaamatud ja muud jobud välja sõeluda) Hea artikkel – https://holistika.ee/kolm-kuud-katseaega/

Ei ole olemas sellist asja kui “meeste psühholoogia”. Nagu ei ole ka naiste psühholoogiat. Need piirid ei jookse sugude järgi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.12 23:35; 02.12 11:38; 02.12 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sõltub inimeste lastetoast ja kasvatusest. Kui ollakse madala enesehinnanguga, harjutud juba lapsepõlves jaanalinnu kombel pea liiva alla peitma, siis arvataksegi, mida ma ikka seletan, äkki teine naerab end herneks ja teen rumalaks. Enesekindel inimene ütleks oma arvamuse igal juhul viisakalt välja, et mitte jätta teist teadmatusse ja hirnuva kaaslase peale kehitaks õlgu ja astuks sirge seljaga minema.

Ohjah, minul on küll kõrge enesehinnang. Ma ei eelda, et ma kõigile naisena meeldin, kuigi enamikele küll. Seega ma ei hakka sellist jama suust välja ajama. Kui just otse ei küsita-siis tõesti ütlen. Liiatigi inimene, kes mulle kaaslaseks ei sobinud, saab väga vabalt sõbraks jääda.

Ei taha keegi ausat vastust kuulda-ma ei taha sinuga suhet, sest sul suu haiseb/käid vanamoodsalt riides/riist on väike/õllekõht/hammas puudu jne.

Siin käib jutt suhte lõpetamisest. Miks sa seda sellise inimesega üldse alustasid?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 18:12; 02.12 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin käib jutt suhte lõpetamisest. Miks sa seda sellise inimesega üldse alustasid?

Ei alustagi. Tavaliselt suheldakse netis ja saadakse kokku. Siis ehmatatakse ära. Sa arvad, et teemaalgataja räägib kuude viisi koos oldud kaaslastest või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 30.11 12:43; 30.11 13:49; 30.11 14:00; 30.11 14:04; 30.11 14:25; 30.11 15:02; 30.11 15:10; 30.11 16:11; 30.11 17:59; 02.12 20:41; 03.12 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin käib jutt suhte lõpetamisest. Miks sa seda sellise inimesega üldse alustasid?

Ei alustagi. Tavaliselt suheldakse netis ja saadakse kokku. Siis ehmatatakse ära. Sa arvad, et teemaalgataja räägib kuude viisi koos oldud kaaslastest või?

Kui jutt käib maha jätmisest, siis küll. Mingi netitutvus lihtsalt ei arene edasi, seda ei saa mahajätmiseks nimetada.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 18:12; 02.12 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui jutt käib maha jätmisest, siis küll. Mingi netitutvus lihtsalt ei arene edasi, seda ei saa mahajätmiseks nimetada.

Teemaalgataja kirjutab tutvuse algusest ju :

“Nüüd olen siis vallalisena uusi suhteid loonud. Ega mul neid väga palju ei ole olnud, kuid vaid üks saatis sõnumi, et me enam ei jätka. Tänasin teda ja liikusin edasi. Ise olen korduvalt tutvuse alguses kirja saatnud, et kui ei soovi jätkata.”

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 30.11 12:43; 30.11 13:49; 30.11 14:00; 30.11 14:04; 30.11 14:25; 30.11 15:02; 30.11 15:10; 30.11 16:11; 30.11 17:59; 02.12 20:41; 03.12 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see mitte-maha-jätta-julgemine pole soopõhine.

Mina olen naine ja ma ka üldjuhul ei jäta maha kedagi. Nii igaks juhuks! /Ma ei ole maha jätnud isegi perverte, alkohoolikuid, abielumehi, jne/  Ja muidugi on see vastastikune- nii ongi, nagu siin kirjutatakse, mõni mees on välja ilmunud kaks aastat hiljem ka. Aga siis oleneb ju juba minust- kas mul on aega, tuju või tahtmist deitida selle konkreetse isendiga.  Kusjuures ma ise teen sama: ilmun välja suvalisel hetkel ja küsin konkreetselt: kas on kohtumissoovi. Ja ei solvu, kui mulle öeldakse ei.

Minu meelest põhineb kõik aususel. Mina olen aus ehk olen alati öelnud: vajan vaid meelelahutust ja ei midagi tõsist. See ei tähenda, et ikka arusaamatusi ei tekiks: mõni mees ei saa sellest aru, muutub klammerduvaks ja tal läheb kauem aega aktsepteerimaks mind sellisena, nagu olen-  seksi tarbijana.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka paari sellise mehega kokku puutunud

Noorena – teismelisena, tegi see väga haiget, ning ei saanud kuidagi aru miks inimesed järsku ära kadusid või ignoreerima hakkasid.

Nüüd olen vanem ja kui pole nädal või nii mehest kuulnud (suhte alguses siis), siis tean, et pole mõtet selle üle kaua mõelda.

Aga tõsi see on. Kui oled midagi alustanud, suuda see siis ka lõpetada.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhjuseid on mitmeid. Väga paljud inimesed tutvuse algusjärgus ei tea, mida või keda nad tahavad või õigemini, väga vähesed teavad kohe, et see on nüüd see õige asi. Lähtuvalt enda mitteteadmistest ei osata ka hinnata, kas kaaslane sobib või mitte. Ei saa ju hakata kohe ütlema, et kuule, sa vist ikka pole see, kui ise ka ei tea, mida sa ootad ja vajad.  Nii ootad ja vaatadki, et ehk elu teeb oma korrektiivid ja kui mul seda tunnet ei tule, ehk ta siis ise saab kuidagi aru ja enam ei helista.

Inimesed ei taha reeglina end halbadena näidata ja negatiivset sõnumit on raske edastada, eriti, kui sa tead juba ette, et teiselt poolt järgneb tormiline reageering ja vb isegi pikk vimm. Keegi ei taha end halvana tunda.

On ka inimesed, kes pikalt otsivad ja lõbutsevad ja suhtlevad ja kellel on oma 5-6 silmarõõmu korraga tules, nad ei tahagi valida (sest sellega kaasneb vastutus, ka osadest loobumine) ja pigem loodavad, et mingi uus beib nad hingetuks võtab, nad peavad ainult veel rohkem otsima ja ringi hängima, praegused pole ikka need (just meeste hulgas on sellist mentaliteeti rohkem).

Noorena on aega laialt käes, siis saab lubada, et ei peagi midagi seletama, täna sinuga, homme teisega, mis seal vahet. Vanuse kasvades hakkab aeg maksma (just järelejäänud aeg) ja oleks tore, kui me seda hindaksime, ehk et kui inimene sulle ei meeldi, siis tuleb seda talle öelda, et ta ei ootaks ega looks valelootusi, vimma hakkab ta su peale pärast just sellepärast kandma, et sa ei suutnud end õigel ajal ausalt ja otsekohesemalt väljendada.

Olen ise teinud palju seda viga, et pole öelnud ja üritanud vaikselt ära kaduda, et ehk ta saab ise aru, sest pole tahtnud tundeid riivata ja pole ka suutnud otsustada (mõnel juhul), aga vanemana hakkan aru saama, et minu argus tegelikult ei austa teist inimest ja tema aega ja tekitab ka mulle peavalu, sest “armunud” teine pool on teemana kogu aeg üleval ja otsib kontakti, lootes…

Üks liik on veel, kaassõltuvuslike omadustega inimesed, nemad ei suuda kontakti lõpetada, jätavad tihti kõik n.ö varuks, ei suuda otsustada. Või isegi kui nad enda sees teavad, et seda meest või naist nad ei taha, ei suuda nad seda väljendada – üksi jäämise hirmust, kaastundest, murest teise tunnete pärast, murest, mis teisest pärast saab jne, kaassõltlastel on terve nimekiri põhjuseid, miks nad sinuga edasi võivad jahmerdada, olles ka ise selle juures õnnetud, sest enda sees nad teavad tõde, aga selle järgi käituda ei suuda.

Aga mulle oleks ka vaja juhiseid, kuidas viisakalt maha jätta või öelda, et sa pole minu jaoks see õige. Tavaliselt järgneb küsimus: miks? Ja ükskõik, mis sa sellele vastad, teine pool tunneb end halvasti, mittetahetuna, ego saab pihta (meie inimeste egod on reeglina hellad).

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Mees võtab naise, mees jätab naise.” “Mees annab sõna, mees võtab sõna.”

Killuke valik vanasõnu- stereotüüpseid ja tõesti VANU ning iganenud. Kas teie, naised, ei leia nii?

Enne kui selliseid teemasid teha, siis võiks kalendrisse vaadata. Juba 21 sajand, või kiigata meediasse, et mis mujal maailmas toimub.

Kui teid võetakse, siis teid ka jäetakse ja vastupidi ning sellistest suhetest ei tohikski mingit võrdsust oodata, nii kahju, kui see ka poleks.

 

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval tundubki kahjuks see normaalne et järsku lihtsalt inimene kaob.

Ma olen nüüd mõne aastaga päris palju deitinud ja kohanud väga huvitavaid naisi.

Nr.1 Tinderis  jutt sujub, kõik on nagu hästi, räägime elust olust ja järgmine päev on kontakt kustutatud( ei mingit selgitust ega midagi).

Nr.2 oleme kohtunud, teame teineteisest juba rohkem, kõik tundub paljulubav ja järsku naine kadunud, ei vasta ka sõnumitele ( muidugi tüütama ei hakka, kui messengeris ei vasta siis ju ei taha suhelda). Pika ajapeale meelitab ikka info välja et ei olnud piisavalt tõmmet ja nii. Ok, igati hea põhjendus.

Nr.3 Harvaesinev ja meeldiv, peale kohtingut kirjutab Tinderis et tõmmet polnud ja otsime edasi. Soovime teineteisele edu kohtingutel.

Nr4 Chatime nädala või kaks Tinderis, saame kokku ja juttu jätkub kauemaks. Mingit ohusignaali ei paista. Sõidutan ta koju.  Õhtul soovin kirjutada kas võiksime veel kohtuda ja selleks hetkeks on juba mind ära kustutatud. Ei mingit põhjendust, äkki tõesti siis suu haises või hammas oli puudu mida ise ei märganud 😀

Igaljuhul kallid naised, alati on hea oodata tagasisidet olgu see milline tahes. Lihtsalt järsku ära kaduda tundub nii nõme.  Samuti nõme kui mehed seda teevad.  Mina tänan.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval tundubki kahjuks see normaalne et järsku lihtsalt inimene kaob.

Ma olen nüüd mõne aastaga päris palju deitinud ja kohanud väga huvitavaid naisi.

Nr.1 Tinderis jutt sujub, kõik on nagu hästi, räägime elust olust ja järgmine päev on kontakt kustutatud( ei mingit selgitust ega midagi).

Nr.2 oleme kohtunud, teame teineteisest juba rohkem, kõik tundub paljulubav ja järsku naine kadunud, ei vasta ka sõnumitele ( muidugi tüütama ei hakka, kui messengeris ei vasta siis ju ei taha suhelda). Pika ajapeale meelitab ikka info välja et ei olnud piisavalt tõmmet ja nii. Ok, igati hea põhjendus.

Nr.3 Harvaesinev ja meeldiv, peale kohtingut kirjutab Tinderis et tõmmet polnud ja otsime edasi. Soovime teineteisele edu kohtingutel.

Nr4 Chatime nädala või kaks Tinderis, saame kokku ja juttu jätkub kauemaks. Mingit ohusignaali ei paista. Sõidutan ta koju. Õhtul soovin kirjutada kas võiksime veel kohtuda ja selleks hetkeks on juba mind ära kustutatud. Ei mingit põhjendust, äkki tõesti siis suu haises või hammas oli puudu mida ise ei märganud ????

Igaljuhul kallid naised, alati on hea oodata tagasisidet olgu see milline tahes. Lihtsalt järsku ära kaduda tundub nii nõme. Samuti nõme kui mehed seda teevad. Mina tänan.

Ma arvan, et näiteks esimese punkti puhul ei tasu lihtsasse vestlusse nii palju investeerida, et matchi kadumine küsimusi tekitama hakkab.  Nt mina olen konto ära kustutanud, sest sai sellest Tinderist lihtsalt villand, ja senised vestlused ka ei tundunud sellised, et tahaks neid inimesi päriselus tundma õppida. Veidi veider oleks pärast pealiskaudset jutustamist igale tüübile kirjutada, et “kuule, ma nüüd kustutan konto ära, sest Tinder ei meeldi mulle.”

Teiste punktide puhul tõesti oleks kena midagi öelda enne ärakadumist, kui teine pool just ahistaja või muidu imelik pole. Enda puhul võin tuua näita, kuidas pärast “oli tore sinuga tuttavaks saada, aga klappi pole” sõnumi peale hakati minu sõpru pommitama sotsiaalmeedias, et ma ometi talle võimaluse annaksin.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 11:24; 13.12 21:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 61 kuni 73 (kokku 73 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees, julge maha jätta!