Esileht Pereelu ja suhted Mees kahtlane

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Mees kahtlane

Postitas:

Tere!
Minu mre siis selline,et meil mehega viimasel ajal tylisid…
Ma saan aru ,et tal närvid läbi,sest olen ise süüdi.
(ma tujutsen ysna tihti ja väljas ei käi temaga)
Niisiis oli meil eelmine nv jälle suur tyli ,ta yritas lepitust otsida aga ma ei andnud järele..
Ta läks kodust minema,õhtl tuli sõpradega tagasi,oli väga täis ja hakkas tülitsema…
Ta ytles et ei taha minuga enam koos olla ,kuna ma olen ta närvid ära söönud.
Ta ytles et üks põhjus on veel,nimelt üks teine naine,kes on temast vanem ja tal on laps..see naine on meie töökaaslane..mees ytles ,et see naine oli ise yhistesõprade kaudu kunagi kokku saada ja lähemalt tutvuda,seda mees kuulis sama päev kui meil tyli oli..(mees muidugi ytles seda ka et mina olen palju ilusam aga mu käitumine on väga halb.ta ytles mulle et armastab mind aga ainult armastus ei hoia inimesikoos)
Mina siis lubasin tõsiselt muutuda ja mitte olla enam tujukas ja jonnakas,igasugused asjad lubasin kokku,sest armastan teda piiritult..
Leppisime ära,ta oli seda oma parimale sõbralegi rääkinud ja ytles tallegi et otsustas minu kasuks..
Aga probleem ongi selles,et ta on kuidagi vaikne,eriti siis ki ta töölt koju jõuab(ise olen puhkusel)ega seal töö juures ei saagi midagi erilist nende vahel toinuda..ta ei ole enam nii hoolitsev ka..kui küsin miks vaikne on vastab ta et tal on paha olla ja ta on väsind,(ta ongi vist haige)..ta vaatab mind ka kuidagi imelikult,ma ei tea mis toimub..ytleb kyll et armastab mind ja et ei suhtlegi selle naisega..(kui küsin kas tahaksid temaga suhet ytleb ta et,see naine on ilus aga natuke paks ja temast vanem(kolm aastat)ja tal on laps,ja et ta valis minu..
Mida ma peaks tegema et suhet hoida,ja et ta näitaks et hoolib minust

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees, kes valib naisi välimuse ja paksuse järgi, on pinnapealne inimene. aga ära muretse, te olete sarnased, sest sa ilmselt ise ka tõsimeeli usud, et \”ainult armastus ei hoia koos\”. kui armastus ei hoia koos, siis mis asi hoiab? välimus? saledus? vanus? laste arv? kui sa teaksid tegelikult ka, mis asi on armastus, siis äärmuslikku tujutsemist sa oma armastatu peal ikka ei harrastaks ja mõtleks juba eos, kas tasub draamatseda ja oma kõige kallimal inimesel närve saagida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees kahtlane

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.