Esileht Pereelu ja suhted Mees kahtleb oma tunnetes…

Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )

Teema: Mees kahtleb oma tunnetes…

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nõusatajat olen ise ka mõelnud ja pakkusin talle selle variandi ka välja. Kuid tema arvas, et selleks pole vajadust, sest tal on vaja endas selgusele jõuda.
Järjekordne mõte mis hetk tagasi pähe tuli on ikkagi see, et küsin tal otse selle teise nn silmarõõmu kohta ja siis ütlen, et ikkagi peaks sinna nõusaja juurde minema ehk saab ta seal kinnitust sellele, et ei ole vaja minema kolida, et oma tunnetes selgust saada. Me saame kõik ka kodus ilusti lahendatud, kui ta ainult meile aega annaks.[/tsitaat]

Kui mees nõustaja juurde keeldub minemast, siis pigem on ta endas juba selgusele jõudnud, ta lihtsalt ei julge seda välja öelda. Mille jaoks need nõustajad siis veel on, kui mitte \”selgusele jõudmise\” toetamiseks.
Ja jutt, et lapitud suhted ei ole head – no mis rumal jutt. Tal neid peresid veel, kus lapsed koos emaga maha jäetud ja edasi liigutud või? Mulle tundub ikka väga nõme mees olevat, seks on kõige tähtsam ja kui seksiga on mingi probleem, siis pole mõtet isegi üritada asja paremaks teha, siis on kohe \”lapitud suhe\”? Vot sellised egomaniakid peaksid vaatama tõele näkku ja ennast ära streiliseerima; milleks vaja selliseid \”isasid\”, kelle meelest pere peab püsima koos ainult seni, kui kepipartner veel põnev on.
Raudselt on uus ja huvitav naine olemas, selle pärast pole ka mõtet vana suhet lappida. Mina soovitaks hakata elatusrahast rääkima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi temaga ikkagi rääkida kuidagi + nõustaja juurde minna. Pead tegema eelnevalt väga head tööd, et leida teile sobiv nõustaja (ja mehele ka), sest kui nõustaja ei sobi millegi pärast siis leiab su mees jälle mingi takistuse, mida sinu kaela kuidagi ajada.

Oled tubli naine, et nii pisikesi kasvatad sellise egotsentriku kõrval. Püüa päästa, mis annab ja kui enam kuidagi ei anna siis pea püsti ja alusta uut elu.

Kui mees sind ikka armastab siis peab ta ka poolele teele vastu tulema. ja midagi pole teha – paljudele meestele on seks väga tähtis. Kui mei probleeme tuli suhtes siis ma teadlikult keskendusin talle ja tulin poolele teele vastu. iis mõne aja pärast suutis ka tema mulle vastata. Ja ega see kõik pole päeva-paari küsimus. Ikka läheb kuid, et kõik jooksma hakkaks + pidevat mõlemapoolset tähelepanu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 21:24; 07.09 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Eesti keeles ei ole \”armastus\” tegusõna. Kõiki ämeerika telepsühholoogide lendlauseid ei maksa ka kohe toorelt eesti keelde tõlkida püüda. Uppi läheb.[/tsitaat]
Just nimelt. Armastus on otsus, mitte mõni sõna.
Mullegi jäi silma, et vaevalt te kokku saite, kui juba pere hakkamas.
See on libe tee. Esmapilgul on partner alati see kõige-kõige. aga kui amumine üle läheb ja kätte jõuab argipäev? Millise kvaliteediga see argipäev on? Kas leitakse armastus või ongi nii, et pole voodirallit siis järelikult tuleb tunnetes kahelda? Tunnetes nimelt ei kahelda, kui on säde. Kui nimelt see OTSUS.
Ma olen nii palju ennast armastav inimene, et mina ei hakkaks ootama, millal mees oma kahtlustes selgusele suvatseb jõuda. Pakkus välja individuaalkorteri? Väga hea! Seda sulle ju vaja ongi! Ja just nimelt selle pärast, et laps efektiivsemalt rinnast võõrutada, mis perspektiivis annab suurema võimaluse mehega üks ühele aega tekitada. Mine aga korterisse. Ole, maga korralikult ja puhka. Telefon lülita ka nädalaks välja. Täielik puhkus ju!
Vaata, kuidas omamoodi olukorrast võib kasu sündida. On mees nädalakese võõrutusel oleva beebiga ja küll ta seda parisuhet hindama hakkab. Kui ta on juba nii valinud, siis mõistku, mis tal on ja leidku sellest väärtustamislik. Saab kõik omm õtted ja kahtlused läbi analüüsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samasuguseid teemasid on siin korduvalt ja korduvalt varem olnud. Ja absoluutselt iga kord tuleb lõpuks ikkagi välja julm tõde, et kõige taga on mehele tekkinud armuke. Kahjuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.09 21:50; 07.09 16:04; 07.09 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta üldiselt ei ole seda tüüpi mees, kes probleemide korral läheb kohe kõrvalt otsima. Ta proovib kõike lahendada ning neile vastu seista. Küsisin temalt eile otse, vaadates sügavalt silma, et kas on keegi teine silmapiiril. Ütles, et kindlasti mitte. Nii palju on ta endas selgusele jõudnud, et teab, et minust paremat naist ta ei leia (nii mulle eile öeldi) ja et ta näeb sellel suhtel ka perspektiivi. Aaaga mida ei ole, on need tunded minu vastu. Ja neid ta tahakski uuesti üles leida. Ütles, et ta ei saa öelda kindlat aega, millal tunded jahtuma hakkasid, et need muutusid ajapikku, kuna ma ei andnud tema pingutustele tagasisidet. Samas ta saab aru ka sellest, et laste kõrvalt (eriti veel kui oled väsinud) on suhteliselt raske midagi märgata. Seega ma tean, et olen oma võimalused ise maha mänginud ning nüüd üritan igatepidi pingutada, et see asi uuesti toimima saaks.
Hetkel oleme hästi palju rääkinud kõigest sellest ja ma tõesti loodan, et on ka abi olnud. Aga nagu öeldakse, lase armastus lahti ja kui ta tuleb sinu juurde tagasi, on ta sinu ja kui ei tule, siis pole ta sinu kunagi ka olnud. Seega elu läheb edasi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 05.09 08:31; 05.09 10:16; 05.09 11:15; 05.09 12:49; 05.09 15:08; 05.09 15:15; 06.09 10:49; 06.09 11:55; 06.09 12:52; 06.09 13:52; 06.09 14:30; 07.09 08:14; 07.09 12:56; 07.09 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on see kurb tõde, et oma kaasa suhtes ollakse kõige rohkem pimedusega löödud – ikka tahad uskuda temast paremat. Ma toon sulle näiteks kaks sinu enda lauset, mis on täiesti vastukäivad.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui ta mulle sellest varem ei rääkinud, et probleem nii suur on, siis ma ju ei saanud ka teada.[/tsitaat]
[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ta üldiselt ei ole seda tüüpi mees, kes probleemide korral läheb kohe kõrvalt otsima. Ta proovib kõike lahendada ning neile vastu seista.[/tsitaat]

Mitterääkimine ei ole lahendamine.

Kas sa oskad välja tuua ka, milliseid pingutusi ta tegi (millele ta sinult tagasisidet ei saanud)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Eesti keeles ei ole \”armastus\” tegusõna. Kõiki ämeerika telepsühholoogide lendlauseid ei maksa ka kohe toorelt eesti keelde tõlkida püüda. Uppi läheb.[/tsitaat]

Jah, kui norida, siis saab kõige kallal norida. Asi on sisus, mitte sõna-sõnalises tähenduses. Kui armastuse nimel vaeva ei näe, ehk ei tegutse, siis lahkadki ühel päeval siin sellist probleemi ja oled ise uppi läinud. Aga noh, eestlased on ju nii targad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.09 11:40; 06.09 12:26; 07.09 09:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei oska seda öelda, kuidas ta proovis, sest ma ei saanud sellest aru. Seda enam, et minu päevad ja ööd möödusid väsimuse täheall. Siis on suhteliselt raske märgata teise inimese pingutusi, kui endal on mõttes ainult uni ja puhkamine.
Tean, et ta on mulle mitu korda rääkinud, kuidas ta ootaks minu poolset aktiivsust. Aga sellel hetkel läks see mul ühest kõrvast sisse ja teisest välja. Kui ma oleks teadnud, et ta soovibki kõike sellepärast, et tema tunded hakkavad jahtuma ning et saada tagasi seda tõmmet, et ta tunneks ka minu poolset kirge ja tahtmist. Aga näed, mina selles siis ohumärke ei näinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 05.09 08:31; 05.09 10:16; 05.09 11:15; 05.09 12:49; 05.09 15:08; 05.09 15:15; 06.09 10:49; 06.09 11:55; 06.09 12:52; 06.09 13:52; 06.09 14:30; 07.09 08:14; 07.09 12:56; 07.09 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vot kui ta ikkagi nii väga sind oleks igatsenud ja vajanud siis ta oleks sulle ka lapsehoidja võimaldanud, et saaksid puhata ja et saaksite koos olla. See mees mängib su tunnetega, manipulaator :(. Oled liiga alandlik ikkagi – ja see mulle Sinu juures üldse ei sobi hetkel. Muidu tundud väga tubli naine ja ema (ikkagi aasta aega imetanud – respect!)!!!
Mida Sa pingutama veel pead? Niigi oled viimased 3 aastat olnud: rase – sünnitanud – imetanud – rase – sünnitanud – imetanud. Ja mees mängib sellist kolmandat titat. Tahaks kohe sellist jobu näha.

Ja ta valetabki Sulle, kujutab ette oma mõtetes, et tema on proovinud. Tavaliselt näevad naised sellised luulusid, kes kaua seebikaid vahivad (et mõtted = teod). Usu mehe tegusid, mitte sõnu (ja jäta see lause endale meelde – võid seda mehele ka öelda).

ja kui tunded on jahtunud siis tulevad nad tagasi kui on suur armastus. Sest tema on nüüd vist teistpidi väsinud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 21:24; 07.09 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja kirjutab, et pole aastaid kunagi ise olnud aktiivne pool ega algatanud seksi, isegi mehe soovidele pole suvatsenud vastu tulla, kuigi mees on mitmeid kordi sellest rääkinud.

Pole ka ime, et mehel on siiber ja otsib kellegi, kes poleks voodis elav laip.

Ma ei tea, kas teil on nii, aga klassikalised põhjused, miks säärased asjad tekivad – suhtesse on astutud valedel alustel – naine astub suhtesse materiaalselt kindlustatud mehega (ilma isiksusse armumiseta) ja mees astub suhtesse välimuselt seksika püssiga (ilma isiksusse armumata).

Ja suhe ongi karil, kui üks väärtustest devalveerub – kas naine kaotab seksika välimuse või mees jääb vaeseks. Emmal- kummal juhul on tunded ühel osapoolel kadunud.

Antud juhul oled sina titepekkidega ja sünnitanud välimusega, mees ei viitsi lihtsalt vaeva enam näha. Parem leida uus , sale ja kena, sünnitamata ja tiheda tussuga, noorem, kelle käest ei pea nuiama seksi, vaid kes ise ajab kohe jalad harki või ronib himuralt riista poleerima, kui mehe kinnisvara, autosid ja va krabisevat näeb

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav lähenemine viimasel.
Pole mees kunagi rikas olnud. Ja minul pole titepekis mitte midagi. Keegi ei usuks, et olen kaks last sünnitanud. Pole kunagi paremas vormis olnud kui hetkel. Ise ka peeglisse vaadates imestan ja seda on näha ka tänavl liikudes, teiste meeste pilkudest 🙂
Seega raha ja välimus ei ole selle suhte probleemiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 05.09 08:31; 05.09 10:16; 05.09 11:15; 05.09 12:49; 05.09 15:08; 05.09 15:15; 06.09 10:49; 06.09 11:55; 06.09 12:52; 06.09 13:52; 06.09 14:30; 07.09 08:14; 07.09 12:56; 07.09 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ta üldiselt ei ole seda tüüpi mees, kes probleemide korral läheb kohe kõrvalt otsima. Ta proovib kõike lahendada ning neile vastu seista. Küsisin temalt eile otse, vaadates sügavalt silma, et kas on keegi teine silmapiiril. Ütles, et kindlasti mitte. Nii palju on ta endas selgusele jõudnud, et teab, et minust paremat naist ta ei leia (nii mulle eile öeldi) ja et ta näeb sellel suhtel ka perspektiivi. Aaaga mida ei ole, on need tunded minu vastu. Ja neid ta tahakski uuesti üles leida. Ütles, et ta ei saa öelda kindlat aega, millal tunded jahtuma hakkasid, et need muutusid ajapikku, kuna ma ei andnud tema pingutustele tagasisidet. Samas ta saab aru ka sellest, et laste kõrvalt (eriti veel kui oled väsinud) on suhteliselt raske midagi märgata. Seega ma tean, et olen oma võimalused ise maha mänginud ning nüüd üritan igatepidi pingutada, et see asi uuesti toimima saaks.
Hetkel oleme hästi palju rääkinud kõigest sellest ja ma tõesti loodan, et on ka abi olnud. Aga nagu öeldakse, lase armastus lahti ja kui ta tuleb sinu juurde tagasi, on ta sinu ja kui ei tule, siis pole ta sinu kunagi ka olnud. Seega elu läheb edasi :)[/tsitaat]
Soovitan sul igasugune enesesüüdistus heaga kõrvale jätta ja lõpetada soigumine teemal: \”ma olen oma võimalused maha mänginud ja mees pingutas, aga mina ei märganud\”.

Su mees on ilmselgelt manipulaator. Tavaline klassikaline variant. Mees leiab endale uue silmarõõmu ning siis üritab idiootsetel põhjustel oma naises süütunnet tekitada. Lootes ilmselgelt, et vaene naine hakkabki ennast süüdi tundma ja siis on ju mehel veel õigust ülearugi, et käed taskus minema kõndida. Vastik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.09 21:50; 07.09 16:04; 07.09 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ta üldiselt ei ole seda tüüpi mees, kes probleemide korral läheb kohe kõrvalt otsima. Ta proovib kõike lahendada ning neile vastu seista. Küsisin temalt eile otse, vaadates sügavalt silma, et kas on keegi teine silmapiiril. Ütles, et kindlasti mitte.
Aaaga mida ei ole, on need tunded minu vastu.[/tsitaat]
No milline mees julgeks otse naisele öelda, et tal on teine naine? Kui väitis, et tundeid pole (armastus puudub!), siis ma eriti ei loodaks.
Mis tüüpi? Armukesi peavad ka täiesti nohikutüüpi mehed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ta üldiselt ei ole seda tüüpi mees, kes probleemide korral läheb kohe kõrvalt otsima.[/tsitaat]
No kui sinisilmne on võimalik olla?:)
1. Mõtled, et on ainult mingi kindel tüüp mehi, kes armukesi peavad?
2. Selleks, et armuke tekiks, ei pea mingeid probleeme olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.09 21:50; 07.09 16:04; 07.09 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ta üldiselt ei ole seda tüüpi mees, kes probleemide korral läheb kohe kõrvalt otsima. Ta proovib kõike lahendada ning neile vastu seista. Küsisin temalt eile otse, vaadates sügavalt silma, et kas on keegi teine silmapiiril. Ütles, et kindlasti mitte. [/tsitaat]

Tead, asi käib vastupidi – kõigepealt võetakse kõrvalt ja siis \”tekivad\” probleemid – naine teeb kõik asjad valesti, pole meest märganud jne. Ikka selleks, et naisele (ja endale) selgeks teha, et tema truudusetuses on süüdi naine. Mida rohkem seda rääkida, seda usutavam tundub.

Ja ütleski nii kohe, \”KINDLASTI mitte\”? Ei on ei ja ja on ja. \”Kindlasti ei\” tundub overkill, liiga agar protestimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellel hetkel ei olnud minu arvates suhe kriisis ja see oli meie ühine ostsus ja planeerimine. Just mõeldes tulevikule, et lastel hea koos mängida ja koos kasvada ning meie saame siis rohkem kahekesi aega veeta.
Kui ta mulle sellest varem ei rääkinud, et probleem nii suur on, siis ma ju ei saanud ka teada. Seda enam, et minu päevad on sisustatud kahe pisikese lapsega tegelemisest. Rääkimaga väsimusest ja magamatusest.[/tsitaat]

Kui tahate asjad selgeks rääkida, siis võiks mees vastata küsimusele, miks tema otsustas ja planeeris lapse teha, kui TEMA meelest oli suhe kriisis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 21:10; 07.09 21:12; 07.09 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nõusatajat olen ise ka mõelnud ja pakkusin talle selle variandi ka välja. Kuid tema arvas, et selleks pole vajadust, sest tal on vaja endas selgusele jõuda.
[/tsitaat]

Nõustaja juures käiaksegi selgusele jõudmas. Nii endas, teises kui ühises suhtes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 21:10; 07.09 21:12; 07.09 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei oska seda öelda, kuidas ta proovis, sest ma ei saanud sellest aru. Seda enam, et minu päevad ja ööd möödusid väsimuse täheall. Siis on suhteliselt raske märgata teise inimese pingutusi, kui endal on mõttes ainult uni ja puhkamine.
Tean, et ta on mulle mitu korda rääkinud, kuidas ta ootaks minu poolset aktiivsust. Aga sellel hetkel läks see mul ühest kõrvast sisse ja teisest välja. Kui ma oleks teadnud, et ta soovibki kõike sellepärast, et tema tunded hakkavad jahtuma ning et saada tagasi seda tõmmet, et ta tunneks ka minu poolset kirge ja tahtmist. Aga näed, mina selles siis ohumärke ei näinud.[/tsitaat]

Aga siis, kui ta seksi tahtis, siis seda küsida ei osanud? Öelda ei saanud, et oleks tore, kui oleksid mõnikord voodis aktiivsem pool? Seda ei pannud tähele, et sa tõused öösiti mitu korda üles imikuga jne? Seda ei märganud küsida, et kas oled väsinud, saan ehk aidata?

Uskumatu egoistlik poisike, kelle meelest oleks naine pidanud ohumärke nägema ja on veel süüdigi, et ei jõua väikeste laste kõrval sekspesu selga tõmmata, muidu härra solvub ja läheb mujale, veel lappimata pere juurde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 21:10; 07.09 21:12; 07.09 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mina ütleksin hoopis nii, et magamistoas on siis kõik korras kui suhe toimib…vähemalt minu puhul see küll on nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me nüüd samas seisus oma suhtega. Lapsi on 1…veidi üle aasta vana.
Meil ei ole probleemiks seks…sellega on kõik ok. Ilmselt see igapäevane rutiin.
Koos oleme olnud samuti 4a.
Öeldakse, et armumise periood on 2-3a. Eks sellepärast suhe algselt oligi ilus ja lilleline, sest oli armumise aeg. Mehed ilmselt seda aega taga nutavadki ja peavad armastuseks, kuigi tegelikult oli see armumine.
Minu mees ütles täna, et elab minuga ainult lapse pärast veel koos. See tõi maa peale.
Ma hästi ei usu, et tal armuke on. Ta töö on mustades riietes…tööl on ta suvel suht pikalt, kuid koju tulles on ta ülepea must. Pärast tööd salajasi käike pole. Ta telefoni väljavõtet on mul võimalus näha..kui vaid peaksin tahtma.
Öeldakse, et lapse esimesed eluaastad on suhtele raske põnts. Ma tean, et ei ole sama inimene, kes suhte alguses…sest siis olin ma nii hõivatud töö, trennide ja sõbrannadega. Kuid nüüd on meil ju aastane laps! Ma ei saagi ju hetkel seda elu elada…
Niiii tahaks, et see oli tobe uni ja ärgates on kõik hästi…nii tahaks öelda, et ma armastan oma meest väga-väga, aga see tundub niiiii tobe kui tema ütles, et ta elab minuga ainult lapse pärast….
Nüüd läks tema õue tuulutama ja mõtlema…mina praen, et MIS saab…
Ei tea, mis tal enam mõelda on….tore oleks küll koos edasi elada teades, mis ta just ütles…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees ikka TÕELISELT tahab asju muuta, siis ta tuleb sinuga nõustaja juurde mitte ei istu kodus ja ei mõtle \”ASJU ENDA JAOKS SELGEKS KÕIGEPEALT\”.
See värk on ika tiba kahtlane.
Sina aga lõpeta see pidev enda alandamine ja ole tugev.
Kui mehel olid probleemid juba 3 a tagasi, siis oleks ta pidanud nendest sinuga rääkima mitte tulema nüüd soiguma, kuidas juba 3 a tagasi olid kõik asjad pekkis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su mehel on armuke. Minu kogemuse põhjal sa ei saagi midagi teha, et temas enda vastu mingeid tundeid tekitada, sest ta ei armasta sind. Sa võid kasvõi kulmude peal käia, see ei läheks talle korda. Mina ei üritaks enam. Mõtleks, et ah, ise teab ja loobuks püüdmast olukorda muuta.

Su mees süüdistab sind selles, et temal pole sinu vastu enam tundeid, kuid kellegi tunnete ennustamine on umbes sama kindel tegevus kui ilma äraarvamine. Su mees alandab sind, käsib sul voodis aktiivsem olla ja talle \”teeneid teha\” tema nõudmiste kohaselt ning ütles sulle, et elab sinuga VAID tänu lapsele, kelle tema otsustas sulle teha, su mees ähvardab sind, et jätab su maha kui sa seda ei tee. Ja sa küsid meilt, MIDA sa pead tegema, et temaga edasi saaksid olla. Mind paneb imestama, et sa sellise manipuleerijaga koos elada tahad. Mina oleks ammu minema läinud kui oleksin tundnud, et mees hakkab pähe istuma, ja sinu mees istub sul ikka täiega peas, ainult sa ise ei saa sellest aru. Tundub, et oled ise selle olukorra endale korraldanud, ja nüüd peadki sõltuma kõiges sellest, mida su mees tahab, AGA MIDA SA ISE TAHAD? Talle meelehead valmistada või oma elu elada? Kus on su uhkus, naine? Ta kohtleb sind nagu väikest last-ütles sulle, et läheb nüüd ja mõtleb, mis edasi saab u nagu ema või isa, kes mõtleb, mis karistuse laps saab kui ta jama kokku keeranud on. Lõpeta see jama ära, jäta ta maha ja leia endale keegi, kes sinust lugu peab. See mees seda ei tee.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 07:20; 10.09 07:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja kirjutab, et pole aastaid kunagi ise olnud aktiivne pool ega algatanud seksi, isegi mehe soovidele pole suvatsenud vastu tulla, kuigi mees on mitmeid kordi sellest rääkinud.

Pole ka ime, et mehel on siiber ja otsib kellegi, kes poleks voodis elav laip.

Ma ei tea, kas teil on nii, aga klassikalised põhjused, miks säärased asjad tekivad – suhtesse on astutud valedel alustel – naine astub suhtesse materiaalselt kindlustatud mehega (ilma isiksusse armumiseta) ja mees astub suhtesse välimuselt seksika püssiga (ilma isiksusse armumata).

Ja suhe ongi karil, kui üks väärtustest devalveerub – kas naine kaotab seksika välimuse või mees jääb vaeseks. Emmal- kummal juhul on tunded ühel osapoolel kadunud.

Antud juhul oled sina titepekkidega ja sünnitanud välimusega, mees ei viitsi lihtsalt vaeva enam näha. Parem leida uus , sale ja kena, sünnitamata ja tiheda tussuga, noorem, kelle käest ei pea nuiama seksi, vaid kes ise ajab kohe jalad harki või ronib himuralt riista poleerima, kui mehe kinnisvara, autosid ja va krabisevat näeb[/tsitaat]

Appi mis jutt. Lihtsalt kohutav. Sa arvad, et kõik pekised naised on äsja sünnitanud, ja kõik saledad ja kenad kunagi ei sünnita????? Või mida??? Ära aja siukest hülgemõla, vanusel ja tussu tihedusel pole küll mingit seost. Lase siis endal poleerida kui siukene asi tundub sulle normaalne, aga meile ära seda räägi. Meie ei taha teada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 07:20; 10.09 07:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]cill kirjutas:[/small]
[tsitaat]aga mina ütleksin hoopis nii, et magamistoas on siis kõik korras kui suhe toimib…vähemalt minu puhul see küll on nii. [/tsitaat]

Keegi kirjutas siin hiljuti, et naised seksivad, kui tuju on hea, mehed seksivad, et tuju oleks hea.
Minu puhul nii ongi – kui ma tunnen end puhanuna, rõõmsana, mehe poolt hoituna, siis on suur seksisoov. Mehed seksivad sõltumata meeleolust ja suhte kvaliteedist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.09 15:08; 05.09 20:53; 06.09 14:27; 06.09 14:49; 10.09 08:19; 10.09 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] … Mehed seksivad sõltumata meeleolust ja suhte kvaliteedist.[/tsitaat]

Ei vasta tõele, eriti see suhte kvaliteedi osa. Ei ole nii, et tee mis tahad, mees ikka tahab sind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mr M kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei vasta tõele, eriti see suhte kvaliteedi osa. Ei ole nii, et tee mis tahad, mees ikka tahab sind.[/tsitaat]

Soo, tüüpkirjutis siin on, et mees elas naisega vaid laste pärast koos, tundeid ammu enam polnud jne, ja siis sai naine, va sunnik, salaja lapse. Kuidas see mehega seksimata käib?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.09 15:08; 05.09 20:53; 06.09 14:27; 06.09 14:49; 10.09 08:19; 10.09 11:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees kahtleb oma tunnetes…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.