Esileht Pereelu ja suhted Mees kahtleb suhtes

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Mees kahtleb suhtes

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere! Olen teema püstitanud Kägu. Jah, kahjuks on teil õigus Oli mingi suhteke, nüüd hakkas kõik lagunema ja mehel miski soov avameelitseda, sest tahab ära. Nii ilus pere on lõhutud. Kahju.[/tsitaat]
Kui mees ära tahab, siis ei ole tegemist mingi \”suhtekesega\” vaid millegi tõsisemaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 13:53; 17.02 21:57; 19.02 10:50; 19.02 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte suhteke ei olnud, vaid on. Ja see suhteke on tähtsam kui sina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maailmas on muidki asju, kui ainult teine naine, mis elu sisukaks ja põnevaks muudavad. Su mehel on keskea kriis ja tal on vaja mingit uut eneseväljundit, et tunda end hästi, rutiin tapab. Positiivselt lõpeb see lugu siis, kui mees leiab mingi viisi, kuidas oma ametit vahetada või elulaadi muuta (a la päevareziim, nädalavahetuse tegemised jne)või uus hobi leida. Kui teda ei rahulda justnimelt suhe sinuga, siis palu tal konkreetselt ja rahulikult välja mõelda, mis täpselt teda häirib, äkki annab siin midagi muuta. Näiteks kui teda häirib see, et sa ei ole nõus spontaanselt äkitselt pähe tulnud ideedega kaasa minema, siis võid ju proovida poolele teele vastu minna ja vahel koristamise pooleli jätta ja põrutada keset õhtut järvejääle kala püüdma koos oma mehega. Või näiteks kui sa mõtled rohkem kodu korrashoiust kui seksist, siis äkki saab ka seda muuta. Või äkki oled liiga klammerduv ja ei luba mehele oma vaba aega, ka seda saab muuta. Kuid paraku kõike ei saa muuta, inimese põhiolemus jääb samaks. Loodame, et mehel on mööduv keskeakriis, millest üle saamiseks läheb vaja lihtsalt veidi vabadust ja uut hobi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas Sa aru ei saanud? Kas see kestis nii lühikest aega, et ei jõudnud avalikuks tulla?

Kõike on võimalik päästa, aga selleks peavad mõlemad pingutama. Ainult ühe poole pingutustest ei ole kasu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 13:53; 17.02 21:57; 19.02 10:50; 19.02 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere! Olen teema püstitanud Kägu. Jah, kahjuks on teil õigus Oli mingi suhteke, nüüd hakkas kõik lagunema ja mehel miski soov avameelitseda, sest tahab ära. Nii ilus pere on lõhutud. Kahju.[/tsitaat]
Esialgu on lõhutud ainult teie suhe. Pere saate ju veel päästa. Lihtne see pole, aga võimatu ka mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 01:35; 18.02 01:35; 19.02 15:12; 19.02 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui mees tahab ära, siis mis perest sa räägid? mis päästmisest?
Toimiva pere ja suhte jaoks on vaja, et kõik osapooled tahaks seda toimima saada, mitte, et üks ei taha, teine tahab, a rabeleme ikka.
Laske lahti selliseid suhted, ei saa kedagi sundida midagi tegema paraku, ükskõik, kui väga ka ei tahaks.[/tsitaat]

Loomulikult on võimalik pere päästa. See, mida armuuimas mees hetkel arvab tahtvat, ei pruugi olla see, mida ta tegelikult tahab või soovib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 01:35; 18.02 01:35; 19.02 15:12; 19.02 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust saab sellist peret päästa palju edukamalt, kus mees on armukese leidnud kui sellist peret, kus naine leidis armukese, kes teda on nõus ka üleval pidama Minu mehel oli keegi teine, aga kui mina ka kellegi teise leidsin, oli kohe tagasi. Ja nüüd hüppab suhte pärast pigem tema kui mina. Aga eks selles suhtes ole oluline see küsimus, kas meeldid oma mehele ka naisena või enam mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 16:32; 19.02 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu arust saab sellist peret päästa palju edukamalt, kus mees on armukese leidnud kui sellist peret, kus naine leidis armukese, kes teda on nõus ka üleval pidama Minu mehel oli keegi teine, aga kui mina ka kellegi teise leidsin, oli kohe tagasi. Ja nüüd hüppab suhte pärast pigem tema kui mina. Aga eks selles suhtes ole oluline see küsimus, kas meeldid oma mehele ka naisena või enam mitte.[/tsitaat]

mis see üleval pidamine siia puutub

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 22:08; 19.02 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen postituse algatanud Kägu. Ei ole kahjuks libateema. Nii hetkel on, et üritame koos midagi ette võtta, normaalselt suhelda, selle kõrval muidugi mina soovin, et ta ennast lahti räägiks, tema muidugi jälle kinnine, sest ütleb, et kõik on peas nii segane, lubab suhelda hiljem. Mina arvan lisaks, et võibolla on tal depressioon.
Ma ei algatanud seda teemat selleks, et võõrad inimesed kinnitaks mulle, et meie suhtes on veel ka kolmas inimene. Ma tahtsin selle postitusega saada kinnitust, et ka taolisest olukorrast saab hästi välja tulla. Ma väga ootan väärt nõu. [/tsitaat]

Kuidas saab sulle nõu anda, kui lahenduse juba ette oma peas oled valmis mõelnud? Pealegi pole nõu andmine parim variant olukorra lahendamiseks, võõrad Käod vaatavad oma mätta otsast, oma kogemuste taustalt. Küsimusi pead endalt küsima. Miks peaks aus inimene kinnine olema ja mitte tahtma ennast avada? Kas sulle ei tundu, et kui mees juba nii räägib (kahtleb oma tunnetes), siis midagi on juba varem kahe silma vahele jäänud? Ausaid ja siiraid kavatsusi ei peaks olema raske välja öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees kahtleb suhtes

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.