Esileht Pereelu ja suhted Mees käib kodus vaid magamas…

Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )

Teema: Mees käib kodus vaid magamas…

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mingit komandeeringut ei olnud.
Ütles et läheb ise ja ma võin jääda sellesse majja.
Tema ise läheb korterisse mis minu teada oli üüriliste käes.
Minna ei saa ma kusagile,aastaid tagasi hakkasin temale käendajaks kui ta korteri ostis.Kõik tema sõbrad tema jutu järgi olevat nii teinud et ostavad korteri ja üürivad välja,tema tegi siis ka nii.Mina hakkasin käendajaks,et ta laenu saaks.Nüüdseks on üürnikud kadunud,maksud maksmata ja minu panga arve arestitud,koos tema omadega.
Korterisse ta läks jah ,üheks nädalaks.Nüüd on tagasi ja sama ülbe ja vastik.
Nii on mul vahepeal läinud:( häbi kirjutadagi
[/tsitaat]

mulle jääb arusaamatuks miks sa minna ei saa?
sul olid ju säästud?
kas keegi siis ei anna sulle üürikorterit kui sul arve arestitud? keegi peaks ikka andma ju..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.

Meesterahvana on kurb seda lugeda, sest mina olen näiteks koos naisega, kellel on kaks last varasemast kooselust (pole isegi minu bioloogilised lapsed) , aga mina tahan küll naist aidata, sest ma näen kui kurnav talle on väiksema lapsega kogu aeg olla ja majapidamises hakkama saada. Võimaldan talle igal hetkel vaba aega kui oskan, remondin autot, teen remonti, toetan rahaliselt ja hindan iga koosveedetud hetke. Seksi naudime mõlemad tohutult, kui väiksem laps on magama jäänud ja meile aega jääb, hellitame, räägime tunnetest ja jääme kaisus magama. Päeval kallistame , suudleme tihti möödaminnes.

Mul endal lapsi ei ole, mind isegi ei häiri, et pühendan oma aega lastele, kes ole minu bioloogilised lapsed. See on MINU PEREKOND ja ma armastan oma peret

Ma tõin selle kõik kontrastiks, sest ma ütlen Sulle , parem on Sul minna, kui sellise inimesega koos olla. Mehed ei ole ühesugused ja ei pea olema kellegagi, kes sülitab näkku, reedab ja haavab nii põhjalikult ja nii pidevalt.

Mine kasvõi vanemate juurde ja võta laps kaasa. Sa võid leida täiesti hea mehe kui Sa oled ise normaalne inimene; aga et normaalseks üldse jääda, sedasi Sa kaua ei suuda, selles olukorras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja. Nii, arved on arestitud, nüüd peab ikkagi edasi tegutsema. Võta kindlasti yhendust naisteabiga, pangaga, võlanõustajaga. Käendamisega juba kord on nii, et kui see otsus juba tehtud, pead ka tagajärgedega arvestama. Vaata, mis nõu sulle proffesionaalid annavad. Korter on vaja müüki panna kui juba võlg tiksub. Tegutseda on vaja KOHE! Ja sa pead selle hullu juurest ära kolima. Ükskõik kuhu (vanemad, sugulased, sõbrad). Sul on vaja ajutist pinda, kus on turvaline, et seal edasi liikuda. Kui juba on asi võlgadest (mitte ainult manipuleerimine ning ähvardamine) siis on vaja tegutseda. Ja ära pelga siit nõu kysida. Sa v’õid ainult arvata, et oled mures üksi aga usu mind, sinusuguseid on veel ja lihtsalt peab hakkama saada.

PS: arestitud pangaarve ei tule niisama. Uuri täpselt järgi kui suur on võlg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingipärast ma arvan, et sa oled seesama naine, kes tahtis panka asju ajama minna, aga mees ei tahtnud last sel ajal hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Kuulasin seda juttu,ütlesin head ööd ja vajutasin kõne kinni.
[/tsitaat]

Haa, väga hea, sa oled jõudnud täiesti õigesse staadiumisse selle suhte lõpetamiseks.

Sa hakkad aduma selle olukorra absurdsust, hakkad nägema seda kõike kõrvalt. Ja mida enam sa näed, seda tervemaks sa saad ja seda enam ei saa sa aru, miks ÜLDSE kannatasid kasvõi ühe päeva seda elu.

Ainult edu sulle! Saate kindlasti lapsega koos hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka teemaalgatajale kiiresti lahkuda mehe juurest,enne kui hilja pole.Sa pead oma lapse peale ka mõtlema.teil on ilma meheta kergem.mina kannatasin ka lastega pikki aastaid mehe terrorit ja joomist jne…ühel päeval ma lihtsalt enam ei suutnud.võtsin lapsed ja läksin.kannatasin palju.tänu endise mehele jäin haigeks.nüüd pean kasutama igapäevaselt ravimeid et masendusest jagu saada.Tänu oma vanematele sain lastega omaette elama.Sain tööle.ja nüüd hakkab ka tervisega kõik korda saama.olen uhke ,et suutsin mehe juurest lahkuda.Soovitan sul ka lahkuda kui sa soovid,et su lapsel oleks normaalsem tulevik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees käib kodus vaid magamas…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.