Esileht Pereelu ja suhted Mees käib närvidele.

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Mees käib närvidele.

Postitas:

Ma ei tea mis minuga lahti on,aga ei suuda enam enda mehega olla,pea 10 aastat koos oldud ja aastane laps.Mees on nii tuim,nii tõsine enamasti,nii kuivik.Kui kuskil käime,siis ka rohkem omaette ja omas mõtetes.Midagi ta teha ei ürita et elu värvikam oleks,meie ellu ja suhtesse värve tuua.Seltskonnas üldiselt ei viitsi ka sulanduda ja rääkida enamasti,kui midagi palun teha,siis ka näha et ei viitsi nagu üldse ennast minu pärast liigutada,kohe krimpsus nägu.Ei tea enam mida ma peale pean hakkama.olen tüdinud sellest elus.Ta teeb ainult tööd,või istub arvutis või vaatab telekat.Lapsega küll mängib ja isana on ta ok.Aga just üldises plaanis.Nii igav elu.Siis ongi et mida mina enam siin säran ja üritan olla normaalne,kui vastu ei saa midagi.Ja alati on nii kui minust on see energia jälle välja imetud,tema näol,siis ka teen talle tagasi,olen tuim ja mossis ja omaette.Siis esialgu on tal savi,ja siis nagu tunneb just heameelt selle üle,et mul on paha tuju või et olen selline.Ja just siis ta nagu läheb käima.Ahh ma ei tea,segane jutt,aga tahtsin südamelt ära rääkida.Ei tea lihtsalt,ei jaksa enam sellist elu elada..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üsna ühesugused olete ma loen. Kõik algab ikka iseenda muutmisest….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjelduse järgi näib, et mees on sinust veel rohkem tüdinud kui sina temast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuna see suur muutus siis toimus, kirjutad ju, et 10 aastat koos?
Või varem sind lihtsalt ei häirinud tema selline olek?
Mehe omadused tunduvad olevat sellised, mis ei saa olla äkki tekkinud. Pigem oled siis sina rahulolematumaks muutunud.
Kirjutad, et mis siis sina särad ja üritad olla normaalne. See kõlab justnagu sul ei tuleks see loomulikult, vaid pead ise ka üritama, et olla särav. Võibolla tõesti oletegi tegelikult üsna sarnased, sina lihtsalt üritad keegi teine olla ega ole rahul.
Mina ise saan sinu mehe käitumismustrist üsna hästi aru, sest ma ise olen sarnane. Ja see ei ole nimelt, et kui teine on tuim siis mina lähen sellest käima. Aga ma vajan enda kõrvale tavaliselt käituvat inimest, et olla normaalne, energiline ja heatujuline. Kui ma olen mõne suure leegiga säraja ning energiapommi seltskonnas, siis see kuidagi väsitab mind ja olen ise üsna tuim ja energiavaene.
Kõige tulemuslikum oleks sul sellest murest ikka oma mehega rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lapse saite suhte päästmiseks vöi on teema jälle mehest, kes peale tite sündi järsku matsiks muutus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa oma mehest siis ootad? Võrreldes sinust, ta käib ikka veel tööl ja väsib seal ära + tavarutiin. Saabudes koju, tal polnud aega mõelda sinu peale.
Mina näen, et hoopis sa ise peaksid teda rohkem lõbustama, sest lapse kõrval on vaba aega siiski rohkem. Mees tahab lihtsalt rahu, mida tööl pole saanud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üllata oma meest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga kuna see suur muutus siis toimus, kirjutad ju, et 10 aastat koos?
Või varem sind lihtsalt ei häirinud tema selline olek?
Mehe omadused tunduvad olevat sellised, mis ei saa olla äkki tekkinud. Pigem oled siis sina rahulolematumaks muutunud.
Kirjutad, et mis siis sina särad ja üritad olla normaalne. See kõlab justnagu sul ei tuleks see loomulikult, vaid pead ise ka üritama, et olla särav. Võibolla tõesti oletegi tegelikult üsna sarnased, sina lihtsalt üritad keegi teine olla ega ole rahul.
Mina ise saan sinu mehe käitumismustrist üsna hästi aru, sest ma ise olen sarnane. Ja see ei ole nimelt, et kui teine on tuim siis mina lähen sellest käima. Aga ma vajan enda kõrvale tavaliselt käituvat inimest, et olla normaalne, energiline ja heatujuline. Kui ma olen mõne suure leegiga säraja ning energiapommi seltskonnas, siis see kuidagi väsitab mind ja olen ise üsna tuim ja energiavaene.
Kõige tulemuslikum oleks sul sellest murest ikka oma mehega rääkida.[/tsitaat]

mul oli selline mees, istus omaette, nägu oli alati mossis, koos me meidagi ei teinud, sest teda minu tegemised ei huvitanud ja mind tema arvuti ja joomine ka ei huvitanud

püüdsin ka olla \”normaalne\”, see tähendab, et kui teine on kogu aeg mossis kõrval, siis ei jaksa kaua olla positiivne nagu ma muidu olen, lõpuks ma hakaksin teadlikult ka mossitama, kui midagi tahtsin, sest see oli ainus \”keel\”, mida mees mõistis, kui ma mossitasin, siis oli väike võimalus, et ta ehk võttis tõsiselt mu soove, tõsi küll,meie suhe kestis kokku 1,5 aastat, rohkem ei jaksanud

muide, ega su mees pole neitsi tähtkujust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mul oli selline mees, istus omaette, nägu oli alati mossis, koos me meidagi ei teinud, sest teda minu tegemised ei huvitanud ja mind tema arvuti ja joomine ka ei huvitanud

püüdsin ka olla \”normaalne\”, see tähendab, et kui teine on kogu aeg mossis kõrval, siis ei jaksa kaua olla positiivne nagu ma muidu olen, lõpuks ma hakaksin teadlikult ka mossitama, kui midagi tahtsin, sest see oli ainus \”keel\”, mida mees mõistis, kui ma mossitasin, siis oli väike võimalus, et ta ehk võttis tõsiselt mu soove, tõsi küll,meie suhe kestis kokku 1,5 aastat, rohkem ei jaksanud

muide, ega su mees pole neitsi tähtkujust?[/tsitaat]
meil oli ka mossitaja mees kodus. issand kui väsitav ja tülgastav. kaljukits. nüüdseks eksmees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks sellise mehega üldse suhtes olla ja veel laps saada ei saa aru? Mees on alati selline olnud, no arusaadav ju, et külma kalaga sa elada ei saa. Tüütu inimene, ei muud. Mina oleks maha jätnud juba 10 aastat tagasi. Mõttetu suhe ja kooselu täiesti.

Mul on vastupidine mees, tema on nagu elektrijänes, käib igalpool, armastab rääkida, teda huvitavad paljud asjad ja teemad. Ei saa öelda, et ta ei tüütaks mind vahel ära, aga üldiselt on ta parem variant kui sinu oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meest sa muuta ei saa. Alusta endast. Hakka ise värve tooma teie suhtesse, murra välja rutiinist. Küsi, mis teda tegelikult huvitab. Võib-olla talle ei pakugi pinget tegevused ja inimesed, keda/mida sina pead lahedaks, sellest ka nii mõtetes. On halb variant jääda ootama ja eeldada, et mees ise hakkaks korraldama midagi \”teistsugust, lahedat ja pöörast\”, kui ta on terve teie suhte jooksul olnud pigem nn. kodusistuja mees. Ole ise aktiivsem, paku välja erinevaid ideid, tee ettepanekuid talle lüüa kaasa mõnes nn. mehelikes tegevustes, nt romurallid, kalastamine, erinevad matkad, jne. Ma ei usu, et selliseid mehi on olemas, keda peale töö ja arvuti absoluutselt mitte miski ei huvita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las mees jääb koju ja sina lähed tööle. Ja siis tuleb ehk taipamine, et kodus on niihea olla kui pikk tööpäev on seljataga ja see ongi hallile tööpäevale väga värvikas lõpp – saab lihtsalt olla….

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees käib närvidele.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.