Esileht Pereelu ja suhted mees käitub nagu isa!

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: mees käitub nagu isa!

Postitas:
Kägu

kui aus olla siis mu isa poleminuga kunagi nii käitunud, aga lugu siis järgmine.
Tulen väljast ning jalas on uued teksad. Istun diivanile ja mees kargab ninna, et kas ostsin need püksid kodupüksteks, et ma neid ära ei vaheta. 90% juhtudest ma alati vahetan õueriided koduomade vastu.
Teine olukord on see…istu mina kell 22.oo arvutis ja ta tuleb ütlema, et ma arvuti kinni paneks, et kell on juba palju. Ise istub poole ööni vahest jamängib mingit sõjamängu.
Kolmas olukord…kas sa hambaid pesid?…kas sa ikka hambaniiiti kasutasid…wtf, kas ma olen mingi 10 aastane, kes ei teadvusta kui oluline on suuhügeen.

ja nii päevast päeva leiab olukordi kus isatseda…ma alati vaidlen vastu ka ning seletan et ma olen nagu piisavalt täiskasvanu, et teadvustada mis õige-mis vale.

ja peale selle oleme me üheealised ning meil on 2 last.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: mees käitub nagu isa!

Kuidas teil muidu, kumb oma eluga paremini hakkama saab? Kes keda rohkem aitama peab? Äkki on selles mingi konks – mehel on ju mingil põhjusel ikkagi kujunenud arvamus, et tema teeb midagi õigemini kui sina… Või on lihtsalt vägaväga pedant mees ja seda omadust juba ei muuda – jääb üle vaid selle pedantsusega leppida ja katsuda need tänitamised omavahel pehmelt naljaks keerata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Iu milline turn off, ei salliks silmaotsaski sellist asja. Kuidagi pervo oleks sellise isakesega magadagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul sama olukord. Kas pluusi panid püksi, aga soepesu alla? Võtab taskuräti oma taskust ja pühkib mu nina, nina otsas tema olevat mingit tilka märganud. Toiduvalmistamise ajaks tuleb alati kohale, vaatab toorained üle, lõpuks valmistab toidu ise. Kokkuvõte tänasest päevast.

Pean tunnistama, et alguses tundus naljakas. Nüüdseks 5 a. kooselatud, tunnen end allkirjaõiguseta juhmiks

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis siin vigiseda, kõik oleneb kuidas mis toonigate meesseda ütleb. Vähemalt teie mees hoolib teist. Hoolitseb teie eest. Näitab välja õrnust-tundeid ( toidu asi ja nina pùhkimine, arvuti asi) Peletage jah veel nendestki meestest õrnus-hoolivus eemale, jäävadki ainult hoolimatud jaenda tagumikule mõtlejad. Olge pigem õnnelikud, väljendage samuti hoolimist. Küll siishakkate seda igatsema, kui te mees uue naise leiab, sest teile pole ta tähtis-häirib-mingi wtf jne – siis alles hakkate igatsema ja nutma, eks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis siin vigiseda, kõik oleneb kuidas mis toonigate meesseda ütleb. Vähemalt teie mees hoolib teist. Hoolitseb teie eest. Näitab välja õrnust-tundeid ( toidu asi ja nina pùhkimine, arvuti asi) Peletage jah veel nendestki meestest õrnus-hoolivus eemale, jäävadki ainult hoolimatud jaenda tagumikule mõtlejad. Olge pigem õnnelikud, väljendage samuti hoolimist. Küll siishakkate seda igatsema, kui te mees uue naise leiab, sest teile pole ta tähtis-häirib-mingi wtf jne – siis alles hakkate igatsema ja nutma, eks.[/tsitaat]

Oleneb, aga mõnel juhul võib olla tegu tahtliku katsega naist alla suruda, mingit laadi psüühiline vägivald isegi.
Ja kui naine ei ole kõigega nõus, siis pepu paljaks ja rihmaga ata-ata?

No kui mees tuleks õiendama, et vaheta koduriided ära, või kas sa hambaid pesid. No iu iu iu noh, nagu pedofiilne suhe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ahah, mul mees aga käitub nii nagu ta elaks isaga ja emaga veel koos. Kujutate ju ette küll, kuidas nägi elu välja oma vanematekodus? Et ma polegi just kui naine, vaid nagu ema talle ja vastavalt siis ka käitub. Tavalisest täiskasvanulikust vestlusest ei tule midagi välja. Hakkab vastu haukuma 🙂 automaatselt (nagu pubekas), isegi ei süvene. Mõtlen, et sellise automaatse reaktsiooni sai temasse süstida stabiilselt irisev ema.

Küllap käib siis mujal naisi otsimas, kui kodus on emme. Väkk. Mitte ükski mees pole mind sedasi end tundma pannud. Pull on, et ma alles hiljuti avastasin, et selline olukord on. Miski häiris pidevalt, aga vastus on siis nüüd käes.

Please wait...
Postitas:
wannabe_sigudik

vasta \”Jah, issi!\” ja vaata, kuidas mees reageerib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mees võtab isa rolli. Kas teil on vanusevahe suur? Lugu samakehva kui naiste puhul, kes ema rolli võtavad meeste suhtes.
Antud juhul tuleb samamoodi ehk temaga käituda, nagu tema sinuga. Kui läheb ütlemiseks, siis ütledki, et sa mõtlesid, et talle meeldib kui talle neid asju meeldetuletakse, kuna ise teeb koguaeg nii. Inimesed ei taipa kuidas nad mõjuvad teistele enne kui sama käitumist ise kogevad.

Please wait...
Postitas:
amatöör

tee vastu – hakka ka õpetama ja õpeta nii, et mees ikka saaks aru. ja siis ütledki – ise teed täpselt sama minuga!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eile olin mina siis vist ema rollis.
Mees hakkas seksist rääkima. No ja mina küsisin nii möödaminnes, et kas ta pestud. Olime voodis juba. Ütles, et jah käis. Aga siis hakkasin mõtlema, et ei käinud ta ju midagi. Peale seda ütleski mees, et loputas end alt veega. Sorri, aga mind häirib tohutult see hügieenivärk ja ütlesin, et mingu ja pesku end ilusasti üleni puhtaks nüüd ja siis teeme seksi.
Mees aga pööras selja nagu väike laps ja ütles, et otsib hoopis armukese. Mina niikuinii ei anna.
Võisin emme moodi käituda, aga tema käitus vähemalt minu meelest täpselt nagu 2 aastane.

Please wait...
Postitas:
ahv

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No kui mees tuleks õiendama, et vaheta koduriided ära, või kas sa hambaid pesid. No iu iu iu noh, nagu pedofiilne suhe.[/tsitaat]Normaalne inimene vahetabki koduriided ära, mitte ei aele diivanil välisriietega. Püha müristus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma ei aelend…tulin väljast, mees vaatas huvitavat filmi ning istusin kõrvale. Mõtlesin veel isekeskis, et kohe tyuleb paus ja siis vahetan. Maksimaalseslt 10 min olin diivanil.
Üleüldse, kui sõbrad tulevad külla siis on nad sul kõik välisriietega diivanil…palud neil siis koduriided otsida kapist ve? 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina panen nn. koduriided selga ainult siis, kui ma tean, et rohkem ma välja ei lähe. Ja ei tea ka kedagi, kes vahetaks riided ära tuppa tulles, kooli ajal ema käskis küll seda teha ja mina vahetan lapse riided lasteaiast tulles, aga enam.. No ma ei tea.

Please wait...
Postitas:
rlv

Väga värskendav kuulda, et mõnel hoopis niipidi on.

Neid lugusid, kuidas just mees kuidagi ei taha naise nõudeid \”korralikkuse\” ja \”hügieeni\” osas täita, võib Perekoolis ikka kümnete kaupa lugeda.

Meie peres on pigem nii, et mina mehena pean loomulikult naise nõudeid täitma (sokid pesukorvi jms klassika), aga naine peab samas täitsa iseenesestmõistetavaks, et tema minu palveid täitma ei pea. Näiteks on mul üsna ebameeldiv nõusid pesta, kui need on kraanikaussi koos kogu allesjäänud toiduga pandud ja vesi peale lastud, aga selles osas pidas naine minu palvet teisiti käituda täiesti ennekuulmatuks ja loomulikult keeldus seda tegemast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav jah, kui mees naisele ütleb, on see imelik. Mis issi see mees on, eks.
Aga naised mehele ütlevad sageli ja siingi on sellest pidevalt juttu, keegi ei imetsa. Palun ära viska oma riideid põrandale, palun ära tule teatrisse tööpükstega, palun lase prill-laud alla, palun ära söö magusat enne, kui praad valmis. On nii?
Minu meelest naised ematsevad meeste kallal pidevalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hahahaha aga kõik naised on ju täpselt samasugused

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mul siuke mees oleks, saadaks ma ta pikalt mõtlemata p**si

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võib-olla isaroll hakkab natuke külge. Minu mees ka vahel unustab ennast ja räägib minuga samal toonil nagu lapsega. Et ettevaatust, auto tuleb jne. Eks ta ole harjunud kahese kõrval kogu aeg valvel olema. Mu ema näiteks oli algklasside õpetaja ja siis pensionipõlveks ei saanud enam üldse sellest rollist välja, kogu aeg õpetas kõiki nagu väikeseid lapsi. Nii mees kui ema on mul muidu väga toredad ja saavad ise ka aru, et minuga pole vaja nii rääkida ja naerame selle üle koos.

Please wait...
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Pereelu ja suhted mees käitub nagu isa!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.