Esileht Lapse ootamine Mees käitub raseduse ajal hoolimatult

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Mees käitub raseduse ajal hoolimatult

Postitas:

Küsimus rasedatele naistele, kes mehega koos elavad – kuidas on muutunud teie mehe suhtumine raseduse vältel võrreldes enne rasestumise perioodi, kui üldse on? Küsimus on tingitud sellest, et ei saa enam ise ka aru, kas olen üliemotsinaalne esmarase, kes eeldab, et mees peaks nüüd kuidagi hoolivamalt ümber käima, sest ikkagi kõhus on tita ja kõik ema emotsioonid võivad nii rasedust kui titat mõjutada või on ikkagi ka mehel õigus nn emotsioneerida. Common sense ütleb, et mees ei tohiks enam kõike nagu varasemalt torust välja lasta (erinevate etteheidete näol siis mulle, nagu nt et olen kodutöödega laisk, voodis enam nii aktiivne pole, ta on minuga õnnetu, sest ei tunne enam lähedust nagu varem ja et ma sean raseduse ettekäändeks jne). Vahel on meil sellised tülid, et mees läheb kuskile teise tuppa omaette asju ajama ja pikalt rääkima ei tule, mulle põhjustab see aga suurt stressi ja kurbust, et mees nii hoolimatult käitub raseda naisega. Seega, tahaks kuulda teiste kogemusi, kuidas nende mehed nendega ümber on käinud, kas on esinenud ka tülisid, näägutamisi mehe poolt jne või pigem saate nautida seda toredat ootusaega mehe toel?

N, 32

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kurb lugeda. 🙁 Siiski – lugedes tundub, et teil olid ka varasemalt mingisugused üle reageerimise probleemid? Kui juba selline käitumismuster on tekkinud, siis kardan, et seda on raske murda (ka lapseootuse ajal).

Minu elukaaslane (ja ma vist ise ka) on pigem just passiivsemat tüüpi, mis on ka vahepeal häiriv. Me ei tülitse üldse, aga ongi nüüdseks selline tunne, et oleme head sõbrad, kes on otsustanud beebi koos saada. 🙂 Voodielu on null, kumbki ei algata ka. Alguses sellepärast, et kartsime raseduse pärast (mul määris pikalt), siis jäigi soiku. Ma olen ise hästi kirglik inimene ja mulle on see keeruline, seega tunnen, et olen hakanud emotsionaalselt eemalduma. Võimalik, et ka teie suhtes toimub midagi sarnast. Pean selle jutuajamise varsti ette võtma, sest mingil põhjusel ju ikkagi koos lapse planeerisime ja ei usu, et mõne kuuga mitmeaastane armastus tegelikult kaotsi läheb. Ka teie tõenäoliselt ju beebi koos planeerisite, järelikult mingi põhjusega. Tuleb tööd teha ja üles leida see ‘miski’ jälle – kommunikatsioon on kõige võti, katsu sealjuures ise rahulikuks jääda. Esikohal on praegu beebi ning Sinu emotsionaalne heaolu. Hoia ennast. 🙂 Ära lase ennast mõjutada mitte kellelgi teisel, ka mitte oma mehel. Võib kõlada isekalt, aga beebi vaatevinklist on see kõige isetum asi, mis teha saad.

Ise kipun mitte kiirustama igasuguste otsuste ja mõtetega, ootan beebi sünni ära. Tean, et pärast seda võib kõik paika loksuda ning enne seda pole mõtet pea ees kuhugi sisse hüpata.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks üldiselt inimesed on need, kes nad on, ja kui su mees enne rasedust oli selline näägutav ja tüli noriv, siis ei maksaks loota jah, et rasedus teda nüüd muudab.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui juba varasemast probleemid siis ei usu, et rasedus muudab midagi. Inimesed on nii erinevad, mehed ka.

Minu mees vanasti väga tahtis lapsi, siis vahepeal üldse mitte. Koos elanud 18 aastat. Aastaid proovisime, ei õnnestunud ja juba rääkis, et temapoolest võib lapsi ka mitte olla, pole oluline. Aga tuli ikka mulle vastu ja tegime IVFi nüüd ja tundub, et õnnestus.

Aga minu mees ütles kohe ära, et mingit vingumist ta kuulda ei taha, ise ju soovisin seda last teha 😀 Olgu ma nüüd õnnelik.

No ikka vingun kuna noh suht raske on olla ja veidi ikka ajab vinguma. Ja kõigi teiste eest ju veel varjan, kellegile peab saama muret kurta.

Voodielu on mu mehe jaoks väga oluline ja see oli alates süstimisest kuni esimese UH-ni keelatud, ehk siis üle 1,5 kuu juba ilma.  Aegajalt ohkab sügavalt ja kommenteerib omaette, et nüüd järgmised 2 aastat tema seksi ei saagi üldse, või peab mujalt otsima. Peale selle on rasedad naised tema jaoks alati eemaletõukavad olnud. Sellepärast arvan, et kuigi ju sekida võib, siis korralikku vahekorda meil niipea ei sa olema.

Vahepeal juhtub, et ta kommenteerib midagi armast beebi kohta. Ja samas tean ju et ta on lastega nii osav ja saab hea isa olema, kuigi räägib, et kogu see titemajandus jääb minu peale, tema ei kavatse ühtegi mähet vahetada ega toita. Aga ennegi selliseid jutte kuulnud meestelt.

Eks mehed tegelt ei ole ka valmis isaks saama ja tegelevad selle mõttega kuidagi omamoodi.

Tunnen oma meest ja lasen tal olla. Nii on endal ka vähem stressi.

Eile näiteks viskasin oma jalad mehele sülle, et ta neid veidi mudiks. Ta keeldus, sest talle ei meeldi mu paljad jalad … aga… ütles äkki peale veidi aega vaikust, et tema hakkab pisikese jalgu mudima kuna need on kindlasti nunnud ja pehmed. 😀

+1
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ta suhtumine minusse pole üldse muutunud. Ta oli enne ka minuga viisakas ja hooliv. Loogiline, et puid toob pigem tema ja mina midagi ei tõsta aga see oli enne ka nii.

Mina olen 2 raseduse katkemist üle elanud ja praeguse rasedusega ütlesin mehele, et ma ei kavatsegi muru niita ega puid lappida (mis tavaliselt olid minu ülesanded). Mees ütles, et küll hakkama saame. Eile oli meil jutuajamine teemal, kui palju me oleme nõus kohalikkele joodikutele maksma puude lappimise eest 😀 Ta aksepteerib mu isusid või pigem isutust – 2 nädalat pole sooja toitu tahtnud – mees vaatab ise, mis õhtul sööb. Mul ta pigem viskab kohe nalja, kui ma tema meelest tühise asja pärast näägutan siis ütleb: Oeh, kaua need hormoonid veel möllavadki?

Aga ega see, et üks mees käitub ühte moodi ei tähenda, et sinu mees seda tegema peaks. Teine asi on see, et su mees käitub sinuga täpselt nii nagu sina tal endaga käituda lased. Mina ütlesin mehele, et ei mingit seksi enne kui süda on kuuldud – ta pidas seda iseenesest mõistetavaks, et ta ei tule end mulle siis pakkuma. Ma isegi küsisin temalt, et miks ta kordagi ei üritanud. Ta oli üllatunud sellest küsimusest lausa. Ütles, et ma ju ise ei lubanud. Pealegi, ega seks ainus asi pole, mis lähedust hoiab, nt. diivanil kaisutamine, käsikäes jalutamine, koos tulevikust unistamine, need näitavad ka pühendumist. Minu jaoks on see ebastabiilne suhe, mis ilma seksita mingit periood üle ei ela liiatigi veel, et see on hea asja nimel.

Mul on võibolla isegi pigem kahju sinust. Ilmselgelt sa ootad oma mehel rohkemat ja ta ei soovi sellega arvestada. Tähendab ta on enesekeskne, ilmselt ka isekas.

P.S. Miks see sinu jaoks stress on, kui mees rääkima ei tule? Miks sa ise temaga rääkima ei lähe? Minema jalutamine jätab “tüli” õhku rippuma – lapsik.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

 Eile oli meil jutuajamine teemal, kui palju me oleme nõus kohalikkele joodikutele maksma puude lappimise eest ????

Puude virna lappimise kohta ütles Seenevana sõber ja sõjaväevend, et püksi perset lapitakse, halud laotakse riita. Niipalju siis saare folkloori.

Minu elukaaslane on pigem hoolivam, keelab liigseid tõstmisi-pingutamisi ja juhib tähelepanu puhkamisele.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan et seda ei saa päris nii otseselt öelda et käitub nii, järelikult on hoolimatu.. Eks kõik oleneb sellest kuidas ta midagi ütleb, mis olukordades jne. Kui sina tunned et midagi on valesti või soovid et ta teeks teisiti, siis palun anna sellest talle märku. Sinu öeldu põhjal- et ta heidab sulle ette laiskust ja vähest aktiivsust voodis jne- ütleks ma et et see ei ole päris okei. Samas mina tegelikult ei tea kuidas või mis olukorras ta seda on öelnud või kas seda päriselt ka nii mustvalget võtta saab.. Seega- kommunikeeri oma muret temaga!

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui juba varasemast probleemid siis ei usu, et rasedus muudab midagi. Inimesed on nii erinevad, mehed ka.

Minu mees vanasti väga tahtis lapsi, siis vahepeal üldse mitte. Koos elanud 18 aastat. Aastaid proovisime, ei õnnestunud ja juba rääkis, et temapoolest võib lapsi ka mitte olla, pole oluline. Aga tuli ikka mulle vastu ja tegime IVFi nüüd ja tundub, et õnnestus.

Aga minu mees ütles kohe ära, et mingit vingumist ta kuulda ei taha, ise ju soovisin seda last teha ???? Olgu ma nüüd õnnelik.

No ikka vingun kuna noh suht raske on olla ja veidi ikka ajab vinguma. Ja kõigi teiste eest ju veel varjan, kellegile peab saama muret kurta.

Voodielu on mu mehe jaoks väga oluline ja see oli alates süstimisest kuni esimese UH-ni keelatud, ehk siis üle 1,5 kuu juba ilma. Aegajalt ohkab sügavalt ja kommenteerib omaette, et nüüd järgmised 2 aastat tema seksi ei saagi üldse, või peab mujalt otsima. Peale selle on rasedad naised tema jaoks alati eemaletõukavad olnud. Sellepärast arvan, et kuigi ju sekida võib, siis korralikku vahekorda meil niipea ei sa olema.

Vahepeal juhtub, et ta kommenteerib midagi armast beebi kohta. Ja samas tean ju et ta on lastega nii osav ja saab hea isa olema, kuigi räägib, et kogu see titemajandus jääb minu peale, tema ei kavatse ühtegi mähet vahetada ega toita. Aga ennegi selliseid jutte kuulnud meestelt.

Eks mehed tegelt ei ole ka valmis isaks saama ja tegelevad selle mõttega kuidagi omamoodi.

Tunnen oma meest ja lasen tal olla. Nii on endal ka vähem stressi.

Eile näiteks viskasin oma jalad mehele sülle, et ta neid veidi mudiks. Ta keeldus, sest talle ei meeldi mu paljad jalad … aga… ütles äkki peale veidi aega vaikust, et tema hakkab pisikese jalgu mudima kuna need on kindlasti nunnud ja pehmed. ????

WTF

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul muidu rahulik ja hooliv mees, kuid töötab palju ja lastega seetõttu eriti ei toimeta. Kodutöödest ka põhimõtteliselt vabastatud, v.a. mõned raskemad “meeste” tööd.

Oli ka ootus rasedaks jäädes (3.rasedus), et vähemalt tuleb töölt varem koju ja panustab pereellu rohkem. Tegelikult oli nii, et mina üritasin koroonakevadel kuidagi kodukontoris ellu jääda (täiskohaga kaugtöö + koduõpilane + ajutiselt kodus olev lasteaialaps), mees aga käis rahulikult tööl edasi, sest kodus ta ei jõua asju tehtud. Olin läbipõlenud, riidlesin ja näägutasin. Aga ühel hetkel oli toksikoosi tõttu nii kehv olla, et olin lihtsalt pikali diivanil mitu nädalat järjest. Ja üllatus-üllatus, et mehest sai kohe väga tore abiline, kes tõi koju kohvikutest sööki, õpis vanema ja jalutas noorema lapsega. Paar korda isegi koristas ise, mida pole juba aastaid juhtunud.

Ju ta varem nägi, et naine näägutab, aga tegelikult saab hakkama. Aga kui asi ükskord kriitiliseks läks, siis tormas kohe appi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just eile tundsin nii, et mees on hoolimatu ja mõned korrad olen veel väga pettunud olnud. Aga kui ma võtsin sisse oma l-arginiini aminohappe toidulisandi, mis tõmbab tuure maha, ning tänaseks on jälle chill olla, siis sain aru, et ju ikka hormoonid panevad oma osa juurde.

Olen muidu ise väga rahulik selle raseduse ajal, üldse ei noki, tahan seksida, olen heatujuline. Elukaaslasel see eest hakkas aga tööde ja oma ettevõtmisega tohutult kiire, nii et ta on nüüd stressis – teeb ainult tööd, kõik, mis ei ole tööta seotud, see segab. Olen korduvalt saanud nähvamisi, kuidas ma segan või ei lase keskenduda.  Lisaks olen palju saanud survet, et ma peaks ka justkui veel rohkem pingutama ühiste ettevõtmiste nimel, kuigi käin täis kohaga koolis ja tööl + teen ka ühise ettevõtte asju. Me pole jõudnud üldse beebiga seonduvat arutada – ainult väga praktilisi asju nagu millal tähtaeg on, millal uue korteri remondiga peaks valmis saama  jm. Eks tuleb mõista, et mehed ongi sageli raseduse juures väga praktilised. Samas väga tahaksin veel seda viimast kahekesi olemise aega nautida, kas või reisile minna või lihtsalt mõnusalt koos olla. Tundub, et seda ei tulegi, vaid tuleb hoopis paaniline ettevalmistumine “maailma lõpuks”.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm.. eeldused ja ootused on ju teada tuntud tujurikkujad. Ilmselt su mees suhtub nagu alati ja ei mõista, et sa ootad rohkem hoolimise näitamist. Ma arvan, et võiksid oma ootustest temaga rääkida. (Aga ma tean, et sellistes juttudes on jube tähtis, kuidas midagi sõnastada, et jääks ikka kõlama sinu ootuste ja tunnete jutt, mitte ta ei kuuleks süüdistamist).

mul mees teeb kindlasti rohkem teatud füüsilisi kodutöid, aga peab seda enesestmõistetavaks. Samas ei suhtu ta minusse kui mingisse õrna lillekesse ka, ei saa ausalt arugi, et midagi oleks teisiti kui muidu. Üldiselt ei ole ma ise ka raseduse ajal üldse tujukas ja kui midagi soovin, et ta teeks, siis lihtsalt palun tal seda teha. Sest ma olen ju rase naine 🙂 vahel naljaga toon ise selle vabanduse.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just kuulasin enda arsti eile ära. Nimelt naised ongi need, kes tunnevad ja tunnetavad last. Olevat naiivne arvata, et mees mõistab ja toetab. Et miks on ämmaemandad ikka naised olnud? Sest mehed ei saa pihta lapsekandmisele, nad ei ela seda ise läbi ja ka reaalselt sünnitusel pole neist tolku. Ehk siis naised, otsige rõõmu ja tuge endast ja teistest naistest. Lapsekandmine ja sünnitus on naiste teema. Hea, kui mees hoolib ja hoolitseb. Eeldada ja loota, et mees meid mõistab, võib lõppeda pettumuse ja südamevaluga. Ise olen kaks last sünnitanud ja kui aus olla, siis tõesti, ega sest mehest tolku ole. On pärast sünnitust 🙂 jõudu naised, et meil jätkuks vaprust olla ürgnaised. See on see miski, mis elu edasi viib.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see lapse saamine on proovikivi paarisuhtele. Emotsionaalselt ja füüsiliselt raske aeg alles ees, tasuks praegu rahulikumalt võtta.

Minu abikaasa käitub üsna sarnaselt nagu ennem beebi uudist. Ikka hoolib, ei lase raskusi tõsta, aitab vanema lapsega. Ise olen tavapärasest emotsionaalsem, aga püüan end samuti rahustada pererahu ja tuleva tita tervist silmas pidades.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kurb lugeda neid negatiivseid kogemusi 🙁 .

Mina olen mehega koos olnud 9+ aastat ja koos elanud 5+a. Baka esimesest kursusest alates oleme koos. Voodielu oli beebi proovimise ajal väga aktiivne, 5–7x nädalas, enne seda ka ikka pigem aktiivne. Ainult päevade nädalal ei toimetanud. Võibolla meie hea suhte saladus peitub selles, et oleme mõlemad karjääriinimesed ja meil on lisaks ühisele sõprade ringile ka omad sõbrad/kolleegid. Ehk endiselt on igapäevaselt palju jututeemasid mehega. Abielus ei ole, sest ma ei taha kedagi “enda külge siduda”. Oleme koos, sest armastame teineteist. Kinnisvara ostsime 50/50 ja kulud katame samuti pooleks (mees muidugi omal soovil tasub enamasti restode arved, samas minu eelarvest tulevad spa puhkuse majutused). Kuna mul on päris kehva enesetundega esimene trimester, siis seksi on vähe kahjuks. Mees teeb vihjeid ikka, aga on mõistlik ja ei pane mind ennast kehvemini tundma. Raseda tujusid ma ka tema suunas välja ei vala. Eks elame selle perioodi kuidagi üle. See kestab ju ainult 9 kuud kokku (2,5 läbi). See foorum paneb mind oma meest oluliselt rohkem hindama.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei viitsi muid komme lugeda, aga ..koik ongi tapselt nii nagu sa tunned.  su mees on yks suur titt ja egoistlik mölakas.

 

vordluseks : mul on mees,  kes mind veidigi rasketmate tööde juurest ara ajab ja voodis rahulikult haududa soovitab.  toob poest maistusi, kui mul on isud.  ja kebensiga ei käi pinda, sest saab aru, et see on mul alla igasugu arvestust  langenud.  viimane kord pühkis  mu korokodillipisaraid, kuna tundsin end paksu ja koledana.  tite lubas enda hoolde võtta ja kõigega hakkama saada, peaasi et emand tunneb end hästi ja taastub kaua vaja.

mu esimene mees oli samasugune.  molemad mehed on isalõvid.

ma küll ei taha oma meest küll kiita, aga selles valguses ehk saad aru, et sa ei ole emotisonaalne ülemõtlev rase, vaid asju õigesti  nägev rase.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ei saanud ka raseduse alguses asjale eriti pihta. Kui mul iiveldama hakkas, siis tundsin, et ta ei mõista mind üldse ja kuulsin ka tema suust lauseid, et ”nii hull see ka pole”. Aga aitas see, kui talle selgitasin, kuidas ma ennast päriselt tunnen. Neid selgitusi oli vaja korduvalt. Kuid kõige selle kõrval ei lasknud ta mul ikkagi poekotti tassida või kuurist puid tuua. Nüüd olen juba rasedusega poolel maal ja väike kõht ka juba ees. Mees on ka vaimselt vist järgi jõudnud ja toetab mind kordades rohkem kui alguses. Ta ei lase mul raskeid asju tõsta ja näeb, kui läbi mind võtavad varem lihtsad olnud kodused tööd. Ta on ka päris mitu kodust tööd enda peale võtnud. Samuti saab ta aru, et mul on libiido praegu täiesti nullis ja ei suru ennast peale. Kui mul vähegi huvi on, siis seksime ikka. Kuigi ega see seks eriti hea ei ole. Kuidagi teistmoodi tundub seal all praegu kõik. Aga ma olen ka seda mehele öelnud. Kui sa lihtsalt omaette nukrutsed ja tunned, et mees on sinuga halvasti käitunud, aga ei räägi sellest mehega, siis ega mehed ise vist ei tulegi vahel tõesti asjade peale. Meestele peab kõike puust ja punaseks selgitama. Aga kui ka see ei aita, siis on mees tõesti mölakas.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui juba varasemast probleemid siis ei usu, et rasedus muudab midagi. Inimesed on nii erinevad, mehed ka.

Minu mees vanasti väga tahtis lapsi, siis vahepeal üldse mitte. Koos elanud 18 aastat. Aastaid proovisime, ei õnnestunud ja juba rääkis, et temapoolest võib lapsi ka mitte olla, pole oluline. Aga tuli ikka mulle vastu ja tegime IVFi nüüd ja tundub, et õnnestus.

Aga minu mees ütles kohe ära, et mingit vingumist ta kuulda ei taha, ise ju soovisin seda last teha ???? Olgu ma nüüd õnnelik.

No ikka vingun kuna noh suht raske on olla ja veidi ikka ajab vinguma. Ja kõigi teiste eest ju veel varjan, kellegile peab saama muret kurta.

Voodielu on mu mehe jaoks väga oluline ja see oli alates süstimisest kuni esimese UH-ni keelatud, ehk siis üle 1,5 kuu juba ilma. Aegajalt ohkab sügavalt ja kommenteerib omaette, et nüüd järgmised 2 aastat tema seksi ei saagi üldse, või peab mujalt otsima. Peale selle on rasedad naised tema jaoks alati eemaletõukavad olnud. Sellepärast arvan, et kuigi ju sekida võib, siis korralikku vahekorda meil niipea ei sa olema.

Vahepeal juhtub, et ta kommenteerib midagi armast beebi kohta. Ja samas tean ju et ta on lastega nii osav ja saab hea isa olema, kuigi räägib, et kogu see titemajandus jääb minu peale, tema ei kavatse ühtegi mähet vahetada ega toita. Aga ennegi selliseid jutte kuulnud meestelt.

Eks mehed tegelt ei ole ka valmis isaks saama ja tegelevad selle mõttega kuidagi omamoodi.

Tunnen oma meest ja lasen tal olla. Nii on endal ka vähem stressi.

Eile näiteks viskasin oma jalad mehele sülle, et ta neid veidi mudiks. Ta keeldus, sest talle ei meeldi mu paljad jalad … aga… ütles äkki peale veidi aega vaikust, et tema hakkab pisikese jalgu mudima kuna need on kindlasti nunnud ja pehmed. ????

Vabandust, et seda ütlen aga see küll väga normaalne mees ei tundu. Eks inimestel normaalsusest ka erinevad arusaamad.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetage ometi see oma mölakmeeste õigustamine ja enda süüdistamine nende hoolimatuse ja nõmeduse eest! Masendav lugeda – naine on õrnas olukorras, peab olema stressivaba ja puhkama, mingi mats tujutseb ja alandab naist, ja NAINE LEIAB IGATI “LOOGILISELT”, ET “TAL KA JU RASKE”?!?!

mida krdit, kehtestage end ometi ja ärge te lootkegi, et sellise ematereesaliku suhtumisega teie nõme mees muutub. Ei muutu, kui te tema rõvedustele aina õigustusi leiate. Hullemaks läheb hoopis! Mida varem sellest aru saate,seda parem nii teile kui lapsele.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, päris kurb lugeda, milliseid mehi ikka Eestis leidub. Lugedes nii mõndagi kirjeldust mõtlen, et ma jalutaks küll päeva pealt minema selliste meeste juurest. Ka rasedana.

Kui ma muidu ei ole üldse seda usku, et naisi peaks kohtlema kui printsesse jne, siis raseduse ja sünnitusjärgse perioodi jooksul peaks küll mees naisele igati toeks olema. Ja need kes siin ütlevad, et ega meestest polegi sel ajal tolku ei ole ilmselt õiget meest näinud.

Teemaalgatajale soovitan aga kindlasti proovida algul ise mehega kommunikeerida oma ootuseid ja kui see ei aita, siis ehk oleks paariteraapiast abi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees teeb vihjeid ikka, aga on mõistlik ja ei pane mind ennast kehvemini tundma. Raseda tujusid ma ka tema suunas välja ei vala. Eks elame selle perioodi kuidagi üle. See kestab ju ainult 9 kuud kokku (2,5 läbi). See foorum paneb mind oma meest oluliselt rohkem hindama.

Naiivitar. Üheksa kuud on alles algus ju. Siis tuleb sünnitusjärgne veritsemine, tilkuvad rinnad ja piimapais ja kui eriti kehvasti läheb, siis öösiti mittemagav laps, kes päeval ainult süles olla tahab.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetage ometi see oma mölakmeeste õigustamine ja enda süüdistamine nende hoolimatuse ja nõmeduse eest! Masendav lugeda – naine on õrnas olukorras, peab olema stressivaba ja puhkama, mingi mats tujutseb ja alandab naist, ja NAINE LEIAB IGATI “LOOGILISELT”, ET “TAL KA JU RASKE”?!?!

mida krdit, kehtestage end ometi ja ärge te lootkegi, et sellise ematereesaliku suhtumisega teie nõme mees muutub. Ei muutu, kui te tema rõvedustele aina õigustusi leiate. Hullemaks läheb hoopis! Mida varem sellest aru saate,seda parem nii teile kui lapsele.

Lõpuks ometi arukas kommentaar. Sellised mehed, nagu siin kirjeldati, on ikka tõelised supinahad. Naised õigustavad neid kuna ilmselgelt on tunded ikka veel olemas ja püüavad asju näha “paljureklaamitud teise mätta otsast” ka. Sellistel puhkudel aga on see teine mätas ainult selleks, et mehele üle kurgi anda.

Mul oli esimese lapse ootus täielik tragöödia sellepärast, et mees oli isekas mölakas. Nüüd, teise lapse ootel teise mehega näen, kuidas tõeline mees käitub. Kõike püüab mõista, elab kaasa, aitab, hoiab, hoolitseb ja ausalt, tänu sellele on palju kergem ja stressivabam, pigem tunnen ennast hoopis väga positiivselt vaatamata raskustele. Hea mees loeb ikka väga palju ????

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Lapse ootamine Mees käitub raseduse ajal hoolimatult