Esileht Lapse ootamine mees kardab..

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: mees kardab..

Postitas:

..raseduse ajal seksida, arvab, et ehk mõjub see lapsele kuidqgi halvasti. Arstipoolt seksikeelu ei ole ja mees seda teab. Kunagi oli mul peetunud rasedus ja mees tundis end süüdi, et äkki seksist. Kuidas aidata mehel hirmust üle saada? Mul seisqb kapis vibraator ja ega tqlle ei meeldi, kui ma seda kasutan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anna talle mingit artiklit lugeda, kus arst selgitab, et normaalselt kulgeva rasedusega ei ole seks lapsele ohtlik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees kardab ka, aga palju aitab kaasa, kui ise peal olen ja juhin, ta küll küsib koguaeg, ega valus ei ole või ebamugav ja kas lapsele liiga ei tee, aga õnneks on ta mõne kuuga ära harjunud ja ise ka julgemaks saanud, kuigi initsiatiivi pean siiski alati mina välja näitama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine raseduse ajal seksi ei taha (mis iganes põhjusel), siis peetakse seda normaalseks ja hurjututatakse meest, et see ei suuda ajutiselt “eriolukorraga” arvestada. Kui nüüd mees ei soovi, siis seda ei aktsepteerita. Topeltstandardid?

Mees on ka rase? Tema keha elab läbi kõik need muutused?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on ka inimene, kelle elus see suure muutuse läbi viib ja väga palju on uuringuid, kus see mõjub ka meeste kehadele, rääkimata sellest mentaalselt ja emotsionaalsest osast.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lihtsalt selgitasin mehele,et raseduse ajal seksimine ei möju lapsele halvasti,lihtsalt ütlen kuo peaks ebamugav hakkama vöi ei taha hetkel.Sai väga hästi aru.:)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees ka lõpus ca 7-8nda kuu pealt hakkas eemale hoidma. Korra suutsin veenda aga sealt edasi ei torkinud enam. Talle tundus imelik ja ma siis toimetasin omaette ja oligi ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine mees kardab..