Esileht Pereelu ja suhted Mees kasulapse vastu vaenulik

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Mees kasulapse vastu vaenulik

Postitas:

Üldiselt võttes. Jah nimetatud võimuvõitlus ja lapsepoolne armukadedus. Need laused, mida välja tõid, on tegelikult sellised tavalised. Kui lapse lihane isa oleks neid öelnud(kitsasse kohta ronimine), siis oleks sa teisiti suhtunud. Paljud isad räägivad ka oma lihaste lastega niimoodi. Siis, kui see toimub pärisvanematega ja ühiste lastega, ja see kestab terve laste kasvatuse aja, siis laias plaanis tähendab see seda, et sellise nähvaja vanemaga jääb lastega side kaugemaks ja teisega lähedasem suhe saab loodud.

Seda juhul, kui üks kogu aeg õiendab. Kui õiendajal on koos lastega ka häid hetki, siis see nii väga suhet ei mõjuta.

Kui kasuisa nii pidevalt teeb, siis see on nagu bumerang. Iga sellise ütlemise peale püüad sina kaitsele asuda ja ka pakud üle omakorda, mis jällegi tekitab mehes tunde, et astub ka võimalusel vastu.

Peate püüdma teisti.

Nii see on, jah.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma väga loodan, et mees on avatud su tütrega suhtlemisele ja mina räägiksin mehega, et ta tütrega natuke rohkem tegeleks. Võtaks poodi kaasa, kutsuks appi autot pesema või mängiks lauamängu. Saab laps aru, et ta pole tagaplaanile jäetud ja ei eelistata venda talle. Tagantjärele tänitamine on küll inetu, aga kui mees sinu lapsega üldse tegemist teha ei taha, siis on küll natuke nadi lugu. Katsu mehele ka kannatlikult seletada, et lastel tekib tihti beebide sünniga armukadedus ja sealt ka need jonnihood. Uue beebiga lisanduv stress aitab nagunii juba mehe närvilisusele kaasa. Kärgpere kärgpereks, aga uut pere luues valiks ma kaaslase, kes minu lapsega ka arvestaks ja olekski nõus käituma vanemana kõigile lastele, mitte nii et igaüks enda omi kasvatab. Mulle tundub, et kahjuks võib su mees ollagi õiendaja tüüpi isa – vahet ei teegi lastel, vaid hakkab ka poeg igal sammul piki päid ja jalgu saama.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka tütar 6-aastane kui uus laps sündis ja esimene aasta oli ikka raske. Mul ei jagunud enam aega esimesele lapsele nii nagu tavaliselt, kogu aeg beebil olid vajadused. Üritasin nii palju kui võimalik tütrega aega veeta kui võimalik, et ta ei tunneks end kõrvalejäetuna. Sinul on ses mõttes parem, et saad beebi mehele jätta ja tütrega tegeleda.

Meil on väiksem juba 3-aastaseks saamas, aga mingi armukadedus ikka veel on vanema lapse sees. Aga ta siiski hoiab väiksemat ja käitub kenasti.

Kui mehepoolne sigadus ikka edasi kestab, siis pigem koliksin oma lastega eraldi, ühe tropi pärast ei tasu laste närvisüsteemi tuksi keerata.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige sellega pidid ju arvestama. Oma laps on ikka oma laps ja võõras on võõras

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul hormoonid paigast ära praegu ja ei suuda kainelt mõelda kahjuks. Loogish, et 6a ei või hoida süles alles sündinud beebit. Vaata kui kergelt võib beebiga midagi juhtuda kuna 6a on veel suht püsimatud. Miks peab beebit pidevalt silitama, musitama? Pisikud levivad. Loogiline, et mees keelab. Loogiline, et beebit pestes keskendutakse tegevusele, mitte ei trügita niigi kitsas vannitoas. Mehel on õigus keelata ja keelaks ka nn lihane isa. Kui tütar niigi ülbe siis peaks sellega tegelema, mitte mõtlema kuidas mehest lahti saaks.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul hormoonid paigast ära praegu ja ei suuda kainelt mõelda kahjuks. Loogish, et 6a ei või hoida süles alles sündinud beebit. Vaata kui kergelt võib beebiga midagi juhtuda kuna 6a on veel suht püsimatud. Miks peab beebit pidevalt silitama, musitama? Pisikud levivad. Loogiline, et mees keelab. Loogiline, et beebit pestes keskendutakse tegevusele, mitte ei trügita niigi kitsas vannitoas. Mehel on õigus keelata ja keelaks ka nn lihane isa. Kui tütar niigi ülbe siis peaks sellega tegelema, mitte mõtlema kuidas mehest lahti saaks.

Ikka on laps süüdi, naisel hormoonid möllavad jne, aga silmnähtavalt halvasti ja nõmedalt käituv mees teeb kõik õigesti. Uskumatu, mismoodi inimestel küll sellised mõtted tekivad. Selles loos on ju ilmselgelt üks süüdlane ja see on väikese lapsega halvastikäituv mees. Ja siis imestame, et lasteaiad ja koolid on katkiseid lapsi täis. Täiskasvanud oma halva eeskuju ja käitumisega tekitavad ju seda, kuidas te ometi aru ei saa.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 10:59; 05.09 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasvatan üksi oma poega. Ei tule mõttessegi kedagi leida, sest ei soovi lapsele kasuisa. Seda lugu nii valus lugeda. Mingi võõras mees kamandab, alandab minu last! Päevast päeva mingi olukordade silumine, läbirääkimised jms. Mul kaoks väga ruttu sellise mehe vastu tunded. Veri on paksem, kui vesi paraku. Selliste otsuste tegemisel tuleb väga ettevaatlik olla, laps ju terveks eluks. Selline asi võib rikkuda ka ema ja tütre suhted tulevikus ära. Millist lapsepõlve ta meenutama jääb? Aga igaüks elab oma elu ja teeb omad valikud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui koju tuleb, siis läheb poja juurde et issiii tulii. Tütrest nii kahju sel hetkel, sest temal ei ole isa,kes teda niimoodi poputaks.

Ja kuidas sinu uus elukaaslane süüdi on selles, et sinu tütrel pole sellist isa? Käsu peale armastama ei saa hakata ja ei peagi. Viisakas ja lahke peab olema. Ja ise sa ütlesid ju ka, et sõbratasandil saab su uus mees sinu tütrega hästi läbi. Mis tasandit sina siis tahaksid? Küll see isa-tütre suhe loob iseennast, kas see tekib või ei, aga SÕBRAsuhe ongi see kõige olulisem. Võibolla tekib see päris isa-tütre suhe neil alles 30 aasta pärast. Aga võibolla ei tekigi. Või tekib homme. Ja kui ei tekigi, siis see teineteist austav ja hooliv sõbrasuhe ju jääb.

Kui mul oleks elukaaslane, kes on minu tütrega tuttav ca 2 aastat, ma läheksin hullult arusaamatusse, kui see elukaaslane (isegi mitte abikaasa) kukuks mu esimesest abielust tütart issitama. Selle otsuse, kas hakata ema elukaaslast issitama, teeb ikka laps. Mitte ei jookse ema sekspartner ja su lapse poolvenna isa 6-aastase tüdruku juurde esimesena kisades, et näe Pillekene, isssi tuli.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees kasulapse vastu vaenulik