Esileht Pereelu ja suhted Mees, kes räägib oma vanematest halvasti

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Mees, kes räägib oma vanematest halvasti

Postitas:

Me olene temaga kõne teel vestelnud, aga kui teen juttu videokõnest, siis ta ei vasta kohe ja kirjutab hiljem, et see oleks tore. Samas peaks ta ise sellest kohe kinni haarama ja nt küsima, et millal, kui ta mind nii väga näha tahab. Lõpetan temaga mõneks ajaks suhtlemise ja näeb mis saab, mul ikka oma elu ka.

Joppenpuhh.
Vaene vanemateta laps. Eriti kahju on sellest, et sul isa ei ole.
Vähemalt temagi ehk ütleks, et tütar, ära astu sellesse ämbrisse.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka te pole tõesti üksteist näost-näkku kordagi näinudki?! Sellisel juhul sa isegi ei teaks ju, kas see inimene, kes sind Austraalias vastu võtab, on ikka õige tüüp… Väga kahtlane, kuigi eks videokõne vaimustus ei ole ka suur inimestel, kes oma välimusest hästi ei arva, aga kui plaan oleks koos elama hakata, siis võiks ju ikka näha enne. Samas jääb mulje, et sa isegi pole video-kõne osas väga aktiivne olnud… miks mitte ise konkreetne aeg välja pakkuda?

Rahaliselt tuleb muidugi olla iseseisev nii kaugele sõites, selles pole kahtlustki, nagu siin varasemalt vastatud. Enne üksi reisimist tuleks ehk lugeda veidi traffikingi kohta, et olla valmis erinevates olukordades enda eest seisma, tüüpskeeme võiks ikka osata märgata.

Aga muidu, head reisi!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa päris täpselt aru, miks mees ei või pileteid osta teiste arvates. Kui inimene soovib osta, ostku siis. Aga ma kindlasti ei koliks inimese pinnale, keda enne näinud ei ole. Otsiks ikkagi mingi teise võiamluse. Mõne eestlase, kelle juures tuba üürida paar kuud või motelli või mida iganes. Ennegi on naised teise riiki sõitnud kohtuma ja kõik on hästi läinud ja on jäädudki sinna, aga vahel on ka väga halvasti läinud inimestel. Ma kindlasti soovitaks olla aus ja öelda, et tahad enne temast sõltumatuna temaga tutvuda ja mujal elada kuni on näha, kuidas teil omavahel sujub. Täiesti loogiline, et võõras riigis võõrast meest ei pea usaldama pimesi.
Kui üldse ei suju, siis ei ole sa küll midagi võlgu. VÕid ju alati sõiduraha tagasi maksta, kui teil ei suju üldse. Ütlegi, et okei, osta pilet ja kui teil ei lähe hästi ja ta soovib, siis maksad raha tagasi.
Kindlasti on mees igati tore, aus ja puha, aga ma lihtsalt ei võtaks riske liialt.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees, kes räägib oma vanematest halvasti

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.