Esileht Pereelu ja suhted Mees, kes tuleb külla ja end sinna unustab

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Mees, kes tuleb külla ja end sinna unustab

Postitas:
Kägu

Mul on mehe kandidaat, kes tuleb külla ja enam ära minna ei märka. Ja algusest saadik nii. Ma pean teda ise ära ajama. Väga tüütu. Olen rääkinud, et me ei ela veel koos ja ma veel ei taha kooselu ja külalised ikkagi lähevad ära. Aga räägi nagu seinale. Muidu elab ta ema juures. Arusaadav, et naise juures on parem kui ema juures. Võib-olla mind need pikaleveninud külastuskäigud nii väga ei häirikski, kui mehel oma pind oleks. Praegu on nagu ärakasutamine, et kodus emme teeb kokkab, koristab ja peseb musta pesu ja minu juures tekivad ka sarnased ootused. Mulle kohe üldse ei sobi need sisseimbuvad tegelased, kes ei saa aru konkreetsest jutust ja ise nad ka konkreetsed ei oska olla. Armas mees, aga vot see sisseimbumise koht… Äkki teen liiga. Ma ei oskagi enam midagi arvata.

+14
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehega oled ikka sel teemal rääkinud?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on mehe kandidaat, kes tuleb külla ja enam ära minna ei märka. Ja algusest saadik nii. Ma pean teda ise ära ajama. Väga tüütu. Olen rääkinud, et me ei ela veel koos ja ma veel ei taha kooselu ja külalised ikkagi lähevad ära. Aga räägi nagu seinale. Muidu elab ta ema juures. Arusaadav, et naise juures on parem kui ema juures. Võib-olla mind need pikaleveninud külastuskäigud nii väga ei häirikski, kui mehel oma pind oleks. Praegu on nagu ärakasutamine, et kodus emme teeb kokkab, koristab ja peseb musta pesu ja minu juures tekivad ka sarnased ootused.

Nii ongi, sul on lapse kandidaat, mitte mehe kandidaat.
Mõtle järele, kas tahad seda last päriselt endale.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehega oled ikka sel teemal rääkinud?

Oli ju teemaalgatuses kirjas, et korduvalt.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu on nagu ärakasutamine, et kodus emme teeb kokkab, koristab ja peseb musta pesu ja minu juures tekivad ka sarnased ootused. Mulle kohe üldse ei sobi need sisseimbuvad tegelased, kes ei saa aru konkreetsest jutust ja ise nad ka konkreetsed ei oska olla.

Ilmselt otsibki kohta, kuhu ennast mugavalt sisse seada. Kui naisel on elamispind olemas, siis milleks pingutada?

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib-olla mind need pikaleveninud külastuskäigud nii väga ei häirikski, kui mehel oma pind oleks. Praegu on nagu ärakasutamine. Armas mees, aga vot see sisseimbumise koht…

Armas võib ta olla, aga tundub, et soovid iseseisvat meest. Kas ta on juttu teinud kooselust tulevikus? Kas kujutab ette, et kolib sinu juurde ja jätab ema kodu endale tagavaraks või räägib, et soovib ühist kodu?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib-olla mind need pikaleveninud külastuskäigud nii väga ei häirikski, kui mehel oma pind oleks. Praegu on nagu ärakasutamine. Armas mees, aga vot see sisseimbumise koht…

Armas võib ta olla, aga tundub, et soovid iseseisvat meest. Kas ta on juttu teinud kooselust tulevikus? Kas kujutab ette, et kolib sinu juurde ja jätab ema kodu endale tagavaraks või räägib, et soovib ühist kodu?

Kooselust on meil juttu olnud. Minu seisukoht on, et siis vaatame omale uue pinna. Minul on liiga pisike korter kahe inimese peale. Mehe emal on suurem elamine. Mees oleks kohe nõus, et ma nende perekonnaga ühineksin. Ma siiski emaga koos ei elaks. Ja ma veel ei taha kooselu, mõne aja tahaksin omaette elada enne kui pereelu tekib.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees oleks kohe nõus, et ma nende perekonnaga ühineksin. Ma siiski emaga koos ei elaks.

Kui mees arvab, et võiksite tema ema juures elada, siis tundub, et ta ei viitsi ise eriti pingutada, et uus, ühine kodu luua. Sõltub muidugi ka, kui palju on mehel vanust ja kas tegemist on üliõpilasega või juba aastaid töötava inimesega?

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees oleks kohe nõus, et ma nende perekonnaga ühineksin. Ma siiski emaga koos ei elaks.

Kui mees arvab, et võiksite tema ema juures elada, siis tundub, et ta ei viitsi ise eriti pingutada, et uus, ühine kodu luua. Sõltub muidugi ka, kui palju on mehel vanust ja kas tegemist on üliõpilasega või juba aastaid töötava inimesega?

35

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järgmiseks räägib ta, et miks mina midagi maksma peaks kui siin elan, et sa ju nagunii pead ise maksma laenu, et vahet pole kas ma elan siin või mitte. Ja järgmiseks räägib, et miks ma pean süüa ostma, sa ju nagunii endale pead süüa tegema, ma söön ainult natukene. Sellise sisse lased elamisse, raske on lahti saada, omad kogemused.

+35
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heh, siin samal leheküljel on teema mammapojukestest meestest, elavad küll koos “oma naistega”, aga tegelikult on peresuhetes emmega. Lõpeta see tsirkus, enne kui samas seisus oled. 35-aastaselt emaga elamine on eesti meesterahva puhul kindel punane ohutuli, et sealt head nahka ei tule. On muidugi mingeid teisi kultuure, nt itaallased, kus nii ongi ja seda peetakse tavapäraseks, aga sinu oma vist on ikka eestlane?

See jutt, et sa võiks nende juurde sisse kolida… Öööäääääk, jookse. See tähendab ju selgelt, et ta ei soovi üldse iseseisvalt elada, emmehotell on mõnus ja mugav. Üldse oleks kõige mõnusam kui seks ka ise koju kätte jalutab, ei pea kohe lillegi liigutama. Armas on ta ainult nii kaua, kui on ära pesastunud sinu juures või su emme juurde lohistanud. Pärast seda on lihtsalt loru ja löts.

Huvitav, kui sa talle konkreetselt ütled, et mine nüüd, palun, ära koju, mis ta siis vastab? Mis see tähendab, räägi nagu seinale? Kaua ta tavaliselt sinu juures passib siis?

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oled selgelt öelnud, et ta lahkuks ja ta ei lähe, siis mina enam temaga edasi ei suhtleks. See on selge mühaklikkus ja piiridest üle astumine.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on ohumärk see, kui sa palud külalisel lahkuda, ent ta seda ei tee.

Mul elu jooksul mõned üksikud kogemused sellistega – pole vahet, mis soost – ja hiljem on selgunud, et neil kõigil olid küljes ka muud, palju suuremad vead. Selline enda küllaunustamine vihjab sellele, et ta ei kuula üldse, mida teine inimene talle ütleb, tal on kehv lastetuba, ta ei  hooli sellest, et põhjustab sinule ebamugavusi. Tõtt öelda ongi ju ebamugav, kui aeg läheb, kesköö juba käes, sina tahad nõud pesta ja magama minna, ent külaline passib diivanil ega märkagi koju minema hakata. Sina aga teda oma elukaaslasena (veel) ei näe, sinule on ta tavaline külaline.

Kui ma oma praeguse abikaasaga tutvusin, siis jõudis millalgi kätte see hetk, kus ma ise palusin tal jääda. Ning ta jäigi. Ehk siis aktsepteeris tütarlast ega pressinud end talle vägisi peale.

 

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on ohumärk see, kui sa palud külalisel lahkuda, ent ta seda ei tee.

Mul oli ka ükskord selline külaline, meessoost. Hommikul hakkasin tööle minema, tema teatas, et jääb veel sinna. Mina ütlesin, et ei soovi seda, et keegi minu korterisse üksi jääb, tema ära ei läinud. Kuna mul oli siis kiire, ütlesin, et mingu ära ja pangu võti postkasti. Kui töölt tulin, lebas see frukt voodis, oli külmkapi tühjaks söönud ja istus seal. Lisaks oli ta mu sahtlites sorinud, hakkas küsima, kes on see, mis on see, kas olen sellise kooli lõpetanud jne. Vihastasin nii kohutavalt ja ütlesin, et kui ta kohe ei lahku, kutsun politsei. Kuidagi ikkagi läks minema. Ja siis oli tal veel jultumust mulle sõnumeid saata, et noh, kus sa jäid, miks kõnedele ei vasta jne. Ütlesin selgesõnaliselt, et ei soovi temaga rohkem suhelda. Siis küsib, et kas see tähendab, et läheme lahku, miks siis. Ütlesin, et mulle ei ole see käitumine vastuvõetav. Selle peale ütles, et okei, aga siis ma pean talle tagasi maksma natukene raha. Olevat mulle ostnud kuskil mahla ja viinud autoga koju. Ütlesin, et ise ööbisid minu juures, sõid seal sööki, ise oled võlgu. No igatahes täielik tropp, õnneks pole selliseid rohkem elus kohanud.

+44
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab veel olla üldse küsimust, et mida teha? Vot minu pähe ei mahu.

Nagu siin üks teine teema, et mees on ainult ema juures ja oma perega aega ei veeda.

Kui madal see naissugu veel olla saab?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on ohumärk see, kui sa palud külalisel lahkuda, ent ta seda ei tee.

Mul oli ka ükskord selline külaline, meessoost. Hommikul hakkasin tööle minema, tema teatas, et jääb veel sinna. Mina ütlesin, et ei soovi seda, et keegi minu korterisse üksi jääb, tema ära ei läinud. Kuna mul oli siis kiire, ütlesin, et mingu ära ja pangu võti postkasti. Kui töölt tulin, lebas see frukt voodis, oli külmkapi tühjaks söönud ja istus seal. Lisaks oli ta mu sahtlites sorinud, hakkas küsima, kes on see, mis on see, kas olen sellise kooli lõpetanud jne. Vihastasin nii kohutavalt ja ütlesin, et kui ta kohe ei lahku, kutsun politsei. Kuidagi ikkagi läks minema. Ja siis oli tal veel jultumust mulle sõnumeid saata, et noh, kus sa jäid, miks kõnedele ei vasta jne. Ütlesin selgesõnaliselt, et ei soovi temaga rohkem suhelda. Siis küsib, et kas see tähendab, et läheme lahku, miks siis. Ütlesin, et mulle ei ole see käitumine vastuvõetav. Selle peale ütles, et okei, aga siis ma pean talle tagasi maksma natukene raha. Olevat mulle ostnud kuskil mahla ja viinud autoga koju. Ütlesin, et ise ööbisid minu juures, sõid seal sööki, ise oled võlgu. No igatahes täielik tropp, õnneks pole selliseid rohkem elus kohanud.

Issssssand jumal….Kust sellised küll tulevad. See on lausa uskumatu matslikkus! Jääd teise koju vastu tema tahtmist passima ja siis sööd veel tema toidu ära. Tipptase veel küsida raha tagasi mingi mahla ja autosõidu eest. Enam haledam ei saa olla.

Mis puudutab 35a emaga koos elavat meest, siis see on VÄGA suur ohumärk! Ma ise ei kaaluks ka selliseid mehi. Kohe kannaks maha. Sellisele asjale saaks vabanduseks ja õigustuseks olla vaid see, kui ema tõesti vajab hooldamist või abi. Võib-olla ka see, kui lühiajaliselt töötu. Muid vabandusi sellele pole, kuidas üks 30+ mees oma emaga/vanematega elab. See on ikka äärmiselt suur turn off ja midagi healt sealt tulla ei saa.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on ohumärk see, kui sa palud külalisel lahkuda, ent ta seda ei tee.

Mul oli ka ükskord selline külaline, meessoost. Hommikul hakkasin tööle minema, tema teatas, et jääb veel sinna. Mina ütlesin, et ei soovi seda, et keegi minu korterisse üksi jääb, tema ära ei läinud. Kuna mul oli siis kiire, ütlesin, et mingu ära ja pangu võti postkasti. Kui töölt tulin, lebas see frukt voodis, oli külmkapi tühjaks söönud ja istus seal. Lisaks oli ta mu sahtlites sorinud, hakkas küsima, kes on see, mis on see, kas olen sellise kooli lõpetanud jne. Vihastasin nii kohutavalt ja ütlesin, et kui ta kohe ei lahku, kutsun politsei. Kuidagi ikkagi läks minema. Ja siis oli tal veel jultumust mulle sõnumeid saata, et noh, kus sa jäid, miks kõnedele ei vasta jne. Ütlesin selgesõnaliselt, et ei soovi temaga rohkem suhelda. Siis küsib, et kas see tähendab, et läheme lahku, miks siis. Ütlesin, et mulle ei ole see käitumine vastuvõetav. Selle peale ütles, et okei, aga siis ma pean talle tagasi maksma natukene raha. Olevat mulle ostnud kuskil mahla ja viinud autoga koju. Ütlesin, et ise ööbisid minu juures, sõid seal sööki, ise oled võlgu. No igatahes täielik tropp, õnneks pole selliseid rohkem elus kohanud.

Mis temast sai lõpuks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis puudutab 35a emaga koos elavat meest, siis see on VÄGA suur ohumärk! Ma ise ei kaaluks ka selliseid mehi. Kohe kannaks maha. Sellisele asjale saaks vabanduseks ja õigustuseks olla vaid see, kui ema tõesti vajab hooldamist või abi. Võib-olla ka see, kui lühiajaliselt töötu. Muid vabandusi sellele pole, kuidas üks 30+ mees oma emaga/vanematega elab. See on ikka äärmiselt suur turn off ja midagi healt sealt tulla ei saa.

Nad ei otsigi naisi enamasti. Muidu sooviksid iseseisvust ja vanainimeste asja jaoks peab pind olema.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab veel olla üldse küsimust, et mida teha? Vot minu pähe ei mahu.

Nagu siin üks teine teema, et mees on ainult ema juures ja oma perega aega ei veeda.

Kui madal see naissugu veel olla saab?

Miks SA arvad, et naised on meestest üle? Ei ole ju. Ok, nende seas on vähem vägivaldsust testosterooni vähesuse tõttu, aga muidu ka naised löövad mehi näiteks.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on mehe kandidaat, kes tuleb külla ja enam ära minna ei märka. Ja algusest saadik nii. Ma pean teda ise ära ajama. Väga tüütu. Olen rääkinud, et me ei ela veel koos ja ma veel ei taha kooselu ja külalised ikkagi lähevad ära.

Kui mehekandidaat, siis ütelgi, et nüüd oleme juba rohkem tuttavad ja jõudnud järgmisse etappi, kus sa tahad näha, kuidas ta su mehena hakkama saab. Kevadel on aias aiatöid, ütle, et ta aitaks maad kaevata, triikida, nõusid või põrandat pesta, vanni, potti küürida, voodipesusid vahetada, kapiukse kruvisid kinni keerata. Kui saab valmis, siis kutsu lambikuplit puhastamiseks alla võtma, pirni vahetama, siis oleks vaja katkist sokki nõeluda. Anna midagi koguaeg ette. Küllap sellepeale ta läheb ise ära.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te üldse sinu juures kohtute? Las mees üürib endale korteri ja seal kohtute. Või hotellis.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab veel olla üldse küsimust, et mida teha? Vot minu pähe ei mahu.

Nagu siin üks teine teema, et mees on ainult ema juures ja oma perega aega ei veeda.

Kui madal see naissugu veel olla saab?

Miks SA arvad, et naised on meestest üle? Ei ole ju. Ok, nende seas on vähem vägivaldsust testosterooni vähesuse tõttu, aga muidu ka naised löövad mehi näiteks.

AH?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ka huvitab väga, kuidas reaalselt see situatsioon välja näeb, kus TA ütleb mehikesele, et palun mine nüüd ära … Mehike istub edasi ja ei ütle midagi? Ütleb, et a vat ei lähe … Päris põnev 🙂

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

AH?

Need naised, kes seda üle phe korra taluvad, on samasugused. Või need naised, kes kodu ja rahaga meest otsivad. Mõlemaid paneb ühiskond pahaks, mehi rohkem, sest meest nähakse pere üleval pidajana.

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üle ühe korra taluvad *

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ka huvitab väga, kuidas reaalselt see situatsioon välja näeb, kus TA ütleb mehikesele, et palun mine nüüd ära … Mehike istub edasi ja ei ütle midagi? Ütleb, et a vat ei lähe … Päris põnev ????

Normintellektiga inimene seab end ise minekule, lugedes kehakeelt ja suulisi vihjeid, a la aeg on hiline, homme raske päev. Kui peab juba ütlema mine ära, siis mehel juhtmed nii pikad, et sinna otsa võib komistada, või ei oska naine end viisakalt selgeks teha. Pigem esimene variant ja siismees suht mats ka. Teise puhul ei tule see mees enam.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis temast sai lõpuks?

Tüütas mind tükk aega, siis sain temast lahti. Mis ta nüüd teeb, ei tea ja ei huvita ka.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis puudutab 35a emaga koos elavat meest, siis see on VÄGA suur ohumärk! Ma ise ei kaaluks ka selliseid mehi. Kohe kannaks maha. Sellisele asjale saaks vabanduseks ja õigustuseks olla vaid see, kui ema tõesti vajab hooldamist või abi. Võib-olla ka see, kui lühiajaliselt töötu. Muid vabandusi sellele pole, kuidas üks 30+ mees oma emaga/vanematega elab. See on ikka äärmiselt suur turn off ja midagi healt sealt tulla ei saa.

Ma nii üheselt sellele ei läheneks. Teemaalgataja ei ole maininud, miks ta emaga elab (rahalised põhjused?).

Mu eks oli 36, kui tuttavaks saime ning elas ka vanematega. Edukas, endaga hakkama saav majanduslikult kindlustatud mees, aga kuna neil oli suur maja, keegi kellelgi otseselt jalus polnud ning mees oli üksi, siis polnud ka mingit põhjust omale eraldi elamist otsida, kuigi oleks saanud seda endale lubada.
Alguses suhtlema hakates ta oligi rohkem minu juures, kui suhe tõsisemaks muutus, siis loomulikult otsisime omale koos uue elamise.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis puudutab 35a emaga koos elavat meest, siis see on VÄGA suur ohumärk! Ma ise ei kaaluks ka selliseid mehi. Kohe kannaks maha. Sellisele asjale saaks vabanduseks ja õigustuseks olla vaid see, kui ema tõesti vajab hooldamist või abi. Võib-olla ka see, kui lühiajaliselt töötu. Muid vabandusi sellele pole, kuidas üks 30+ mees oma emaga/vanematega elab. See on ikka äärmiselt suur turn off ja midagi healt sealt tulla ei saa.

Nad ei otsigi naisi enamasti. Muidu sooviksid iseseisvust ja vanainimeste asja jaoks peab pind olema.

Otsivad ju küll. Kahjuks. Nagu ka antud loost näha. Pinnana kasutataksegi naise elamist nagu ka antud loost näha.

Peab ütlema, et olen ka ise vähemalt üht pea 35a emaga elavat meest nt Tinderis kohanud. Pealtnäha nagu täitsa normaalne ja atraktiivne mees. Huvilisi oli tal seal lademes, käis mitmega paralleelselt kohtumas ja magamas. Ju paljudele naistele pole ükski asi oluline, peaasi et pandav mees. Las siis elab emaga, varasemalt aastaid töötu olnud, autot ega lube pole jne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis puudutab 35a emaga koos elavat meest, siis see on VÄGA suur ohumärk! Ma ise ei kaaluks ka selliseid mehi. Kohe kannaks maha. Sellisele asjale saaks vabanduseks ja õigustuseks olla vaid see, kui ema tõesti vajab hooldamist või abi. Võib-olla ka see, kui lühiajaliselt töötu. Muid vabandusi sellele pole, kuidas üks 30+ mees oma emaga/vanematega elab. See on ikka äärmiselt suur turn off ja midagi healt sealt tulla ei saa.

Ma nii üheselt sellele ei läheneks. Teemaalgataja ei ole maininud, miks ta emaga elab (rahalised põhjused?).

Nagu see, et ise piisavalt ei teeni ja mugavam emme kulul elada?

Nagu ütlesin, ei ole sellele vabandust. Mees loru ja ei tahagi iseseisev olla. Sama ilmselt su eksi puhul. Kõik muud vabandused “maja nii suur” on mõttetu ettekääne. Tegelikkus on selliste puhul, et pole täiskasvanu ja küps, loru luuser ja kogu lugu. Normaalne endast lugupidav ei tahaks elada oma emme juures.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees, kes tuleb külla ja end sinna unustab