Esileht Pereelu ja suhted Mees, kes tuleb külla ja end sinna unustab

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Mees, kes tuleb külla ja end sinna unustab

Postitas:
Kägu

Mis puudutab 35a emaga koos elavat meest, siis see on VÄGA suur ohumärk! Ma ise ei kaaluks ka selliseid mehi. Kohe kannaks maha. Sellisele asjale saaks vabanduseks ja õigustuseks olla vaid see, kui ema tõesti vajab hooldamist või abi. Võib-olla ka see, kui lühiajaliselt töötu. Muid vabandusi sellele pole, kuidas üks 30+ mees oma emaga/vanematega elab. See on ikka äärmiselt suur turn off ja midagi healt sealt tulla ei saa.

Ma nii üheselt sellele ei läheneks. Teemaalgataja ei ole maininud, miks ta emaga elab (rahalised põhjused?).

Nagu see, et ise piisavalt ei teeni ja mugavam emme kulul elada?

Nagu ütlesin, ei ole sellele vabandust. Mees loru ja ei tahagi iseseisev olla. Sama ilmselt su eksi puhul. Kõik muud vabandused “maja nii suur” on mõttetu ettekääne. Tegelikkus on selliste puhul, et pole täiskasvanu ja küps, loru luuser ja kogu lugu. Normaalne endast lugupidav ei tahaks elada oma emme juures.

Sa oled ikka päris loll

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsivad ju küll. Kahjuks. Nagu ka antud loost näha. Pinnana kasutataksegi naise elamist nagu ka antud loost näha.

Peab ütlema, et olen ka ise vähemalt üht pea 35a emaga elavat meest nt Tinderis kohanud. Pealtnäha nagu täitsa normaalne ja atraktiivne mees. Huvilisi oli tal seal lademes, käis mitmega paralleelselt kohtumas ja magamas. Ju paljudele naistele pole ükski asi oluline, peaasi et pandav mees. Las siis elab emaga, varasemalt aastaid töötu olnud, autot ega lube pole jne.

Enamasti ei otsi. Kui naist ei leia, on üsna savi neil. Selkepärast mind huvitaski, mis sai külmkapi tühjaks sööjast, et kus ta TÄNA on.

Mees, kes elab emaga on ühel pulgal naisega, kes elab mehe kulul. Ainus vahe on, et ühega seksitakse.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees otsib uut täisteenindusega pinda. Milleks sulle see ülekasvanud laps??

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees otsib uut täisteenindusega pinda. Milleks sulle see ülekasvanud laps??

Selline enda juurde laskmine ja siis koju saatmine, kolime kokku, aga uuele pinnale, aga tahan elada enne üksi-jutt ilmselt saadab mehele segaseid signaale.  TA võiks ära otsustada, kas tahab seda meest endale või ei taha.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli kunagi nooruses peika, kes ka kippus kangesti minu poole nn sisse imbuma. Aga milleski aidata ega kuhugi panustada ei soovinud. Kuna kahe inimese ülalpidamine läks ootamatult kulukaks, olid mul varsti näpud põhjas ja tõstatasin teema. Selle peale vastas tema süütult: “Aga ma ju olen sinu külaline!”

Vat sellise  avalduse peale vajus mul küll suu lahti – ise elab juba mitu kuud minu kodus ja käitub nagu härra oma mõisas, aga kui kaaspanustamist ootan, siis on korraga külaline? Viskasin selle naljanumbri välja.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees oleks kohe nõus, et ma nende perekonnaga ühineksin. Ma siiski emaga koos ei elaks.

Kui mees arvab, et võiksite tema ema juures elada, siis tundub, et ta ei viitsi ise eriti pingutada, et uus, ühine kodu luua. Sõltub muidugi ka, kui palju on mehel vanust ja kas tegemist on üliõpilasega või juba aastaid töötava inimesega?

35

Hahahaa see ju taiskasvand titt. Tubli, et sul ohutuled põlevad.  Mu pinnale ujuska yks sama vana meesisend. Hakkas raakima, et mis ta ikka seda yyri maksab, kui me sebime ja naisel on maja. yhel hetkel elaski minu juures. Soi minu teenitud toitu, viinaviga tuli välja. Hakkas juba vaat et seaduseidki tegema. Nagu puuk! Hea et lahti sain. Ta leidis jargmise naiivse, minu juures läks kibedaks.
…aga kirjad olid tal nii luulelised, armu voi kaunishinge ara…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli kunagi nooruses peika, kes ka kippus kangesti minu poole nn sisse imbuma. Aga milleski aidata ega kuhugi panustada ei soovinud. Kuna kahe inimese ülalpidamine läks ootamatult kulukaks, olid mul varsti näpud põhjas ja tõstatasin teema. Selle peale vastas tema süütult: “Aga ma ju olen sinu külaline!”

Vat sellise avalduse peale vajus mul küll suu lahti – ise elab juba mitu kuud minu kodus ja käitub nagu härra oma mõisas, aga kui kaaspanustamist ootan, siis on korraga külaline? Viskasin selle naljanumbri välja.


ma  kannatasin aasta. Lopuks  kui taaskord briketti ostsin yksinda, tuletasin talle meelde et härra voiks panustada. Härra arvas, et tema ei kuluta midagi, ma peaks ju nagunii laste parast ostma ja kytma.  Kui vana naabrionu tuli talt abi paluma,siis minu oma magas ja tuli pahurana ukse peale , teatades, et “ tead, mees..”

minu härra oli muide pianist ega tohtinud käsi rikkuda. Koik teised olid lollid ja kuubikud, kes kellast kellani tootasid.  Härra kujutas ette et paneme oma toa ukse minu laste eest lukku ja muudkui miilustame. Kui mul oli vaja raha teenida et arveid maksta, ei moistnud harra, et ma ei saa kogu aeg miilustada, ja jonnis. Kàis aga kylmkapi vahet näksimas ja isu oli tal hea.
kui mulle selline elu ei sobind, kolis majast toaga abihoonesse, lasi emal endale raha kanda, millega endale suitsu ja võikumaterjali ostis. Abihoone pani lukku, ma ei saand oma kinnistul omaenda vara kasutada, sic! Käis ja vaidles nii, et suust tatti pritsis otseses mottes. Tema ema oli ka mu peale kuri, ma olevat ise syydi olnud, et nii ruttu ta enda juurde elama kutsusin. Krt, see kaunishing kolis ise sisse!  Ema tal tootas kahe kohapeal et pojakese eest ise alimente maksta.  Praeguseks on poeg jubamitmendat korda jargnevate naiste juurest ema juures tagasi ja ema juba poja kaest peksagi saanud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli kunagi nooruses peika, kes ka kippus kangesti minu poole nn sisse imbuma. Aga milleski aidata ega kuhugi panustada ei soovinud. Kuna kahe inimese ülalpidamine läks ootamatult kulukaks, olid mul varsti näpud põhjas ja tõstatasin teema. Selle peale vastas tema süütult: “Aga ma ju olen sinu külaline!”

Vat sellise avalduse peale vajus mul küll suu lahti – ise elab juba mitu kuud minu kodus ja käitub nagu härra oma mõisas, aga kui kaaspanustamist ootan, siis on korraga külaline? Viskasin selle naljanumbri välja.

ma kannatasin aasta. Lopuks kui taaskord briketti ostsin yksinda, tuletasin talle meelde et härra voiks panustada. Härra arvas, et tema ei kuluta midagi, ma peaks ju nagunii laste parast ostma ja kytma. Kui vana naabrionu tuli talt abi paluma,siis minu oma magas ja tuli pahurana ukse peale , teatades, et “ tead, mees..”

minu härra oli muide pianist ega tohtinud käsi rikkuda. Koik teised olid lollid ja kuubikud, kes kellast kellani tootasid. Härra kujutas ette et paneme oma toa ukse minu laste eest lukku ja muudkui miilustame. Kui mul oli vaja raha teenida et arveid maksta, ei moistnud harra, et ma ei saa kogu aeg miilustada, ja jonnis. Kàis aga kylmkapi vahet näksimas ja isu oli tal hea.

kui mulle selline elu ei sobind, kolis majast toaga abihoonesse, lasi emal endale raha kanda, millega endale suitsu ja võikumaterjali ostis. Abihoone pani lukku, ma ei saand oma kinnistul omaenda vara kasutada, sic! Käis ja vaidles nii, et suust tatti pritsis otseses mottes. Tema ema oli ka mu peale kuri, ma olevat ise syydi olnud, et nii ruttu ta enda juurde elama kutsusin. Krt, see kaunishing kolis ise sisse! Ema tal tootas kahe kohapeal et pojakese eest ise alimente maksta. Praeguseks on poeg jubamitmendat korda jargnevate naiste juurest ema juures tagasi ja ema juba poja kaest peksagi saanud.

Miks sa lörtsid sõna “härra”?

Ka sotsiaalmeedias jääb silma, et nii nimetatakse kõige ossimaid tolguseid.

Täiskohaga emmed on alati koos “oma härraha”.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see mees pole kunagi üksi elanud ja alati vanematega? Sel juhul tõesti ohumärk. Kui aga vanemad vajavad hoolt ja seetõttu kolis tagasi nende juurde siis see OK ja kaaluks siis ka sellisel juhul mehe vanemate juurde kolimist (mehe hoolduskoormus ju nagunii ei kaoks mujal elamisega)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees, kes tuleb külla ja end sinna unustab