Esileht Pereelu ja suhted Mees kirjutab teiste naistega

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )

Teema: Mees kirjutab teiste naistega

Postitas:

Mis teie arvate on see normaalne et mees kirjutab teiste naistega? Kas minna lahku, või kannatada edasi? Ta teab et see ei meeldi mulle, aga jätkab samas vaimus edasi, ja vaevalt ta lõpetab, sest küürakat parandab vaid haud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 15:24; 17.10 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teie arvate on see normaalne et mees kirjutab teiste naistega? Kas minna lahku, või kannatada edasi? Ta teab et see ei meeldi mulle, aga jätkab samas vaimus edasi, ja vaevalt ta lõpetab, sest küürakut parandab vaid haud

küürakat

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 15:29; 24.10 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutab? Millest?
Ma kirjutan ka aega-ajalt teiste meestega, kuigi olen abielus. Sõbrad võivad ju ikka olla!

Ja ei, ma ei kavatsegi oma meest petta, armastan oma abikaasat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 15:35; 16.10 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei taha küll norida, aga mina kirjutan ka võõraste meestega! Kolleegidega, klientidega, oma mees-soost sõpradega, tantsukaaslastega.. Kas ma ei tohiks tegelikult seda teha?

Ehk siis – palun kirjelda täpsemalt, millest mees teiste naistega kirjutab. Minul on palju meessoost tuttavaid/sõpru, kellega ma aeg-ajalt “kirjutan” (isegi helistame mõnikord!), aga see pole küll iseenesest põhjus mind maha jätta vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mees – naabrimees, ehitusmees, kellegi abikaasa? Kui elukaaslane, siis ilmselt pole tal keelatud teiste naistega suhelda, minu kass näiteks võib ka käia teistes kassides ja ma ei keela seda, kuigi ta on mu elukaaslane. Abikaasa loomulikult ei kirjuta võõraste naistega, välja arvatud juhul, kui mõni ametlik asjaajamine on naisametnikuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpsusta, kus ja kellega ja mis teemadel? Kui see on see kirjutamine, mis suhtesse ei sobi, siis ei oska enam muud öelda, kui et on ikka inimesed, nad ei hooli oma püsisuhtest ega perest küünemustagi, ei hinda olemasaolevat, mängivad oma lähedaste tunnetega ja sülitavad neile. Kasutades ära oma perekonna tundeid, armastust, nõrkusi ja toituvad nende pisaratest.
Soovitus – tuld sellistele, asi on üle piiride.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 15:43; 16.10 22:35; 17.10 13:15; 17.10 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

M Abikaasa loomulikult ei kirjuta võõraste naistega, välja arvatud juhul, kui mõni ametlik asjaajamine on naisametnikuga.

Kas tuttavate naistega on lubatud kirjutada? Mina olen näiteks täna kirjutanud ja rääkinud telefonis või silmast silma umbes 10-12 mehega – nii abielus/suhtes olevaga kui üksikuga. Ja ma pole naisametnik. Kui kõik need kenad mehed nüüd maha jäetaks, siis ma ütleks küll, et lollidest naistest said lahti ja hea ongi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 15:47; 17.10 07:46; 17.10 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

M Abikaasa loomulikult ei kirjuta võõraste naistega, välja arvatud juhul, kui mõni ametlik asjaajamine on naisametnikuga.

Kas tuttavate naistega on lubatud kirjutada? Mina olen näiteks täna kirjutanud ja rääkinud telefonis või silmast silma umbes 10-12 mehega – nii abielus/suhtes olevaga kui üksikuga. Ja ma pole naisametnik. Kui kõik need kenad mehed nüüd maha jäetaks, siis ma ütleks küll, et lollidest naistest said lahti ja hea ongi.

Ma ise abielunaine, aga tead… mulle meeldib su suhtumine 🙂

See küünte ja hammastega mehe rihma pingule tõmbamine samal ajal jalgadega teisi naisi eemale pekstes… see on nii-iii… naljakas. Jah, naljakas, täpsemalt tragikoomiline. Mõtleks vaid – KIRJUTAB! 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 17:19; 17.10 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tuttavate naistega on lubatud kirjutada? Mina olen näiteks täna kirjutanud ja rääkinud telefonis või silmast silma umbes 10-12 mehega – nii abielus/suhtes olevaga kui üksikuga. Ja ma pole naisametnik. Kui kõik need kenad mehed nüüd maha jäetaks, siis ma ütleks küll, et lollidest naistest said lahti ja hea ongi.

Üsna haige tegelane tundud olevat. Mis juhtus sinuga? Kas sind on maha jäetud teise naise pärast ja nüüd nii kibestunud ja vaja surkida ka teiste suhetes ,et kõik naised samamoodi kannataks, nagu sina seda teinud oled? Otsi omale abi pigem. Need teiste naiste mehed sind kuidagi aidata ei saa. Kui sul ka mingi valemiga õnnestub neist üks paarike lahku ajada, siis võid juba ette arvestada, et sinu saatus on sama. Arvad tõesti, et kui oled ühe paari lahku ajanud ja mehe endale krabanud, et see mees sulle täpselt sama ei tee, mis tegi oma naisele või? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.10 17:32; 16.10 19:58; 17.10 12:11; 17.10 13:07; 17.10 15:35; 17.10 16:07; 18.10 11:54; 23.10 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tuttavate naistega on lubatud kirjutada? Mina olen näiteks täna kirjutanud ja rääkinud telefonis või silmast silma umbes 10-12 mehega – nii abielus/suhtes olevaga kui üksikuga. Ja ma pole naisametnik. Kui kõik need kenad mehed nüüd maha jäetaks, siis ma ütleks küll, et lollidest naistest said lahti ja hea ongi.

Üsna haige tegelane tundud olevat. Mis juhtus sinuga? Kas sind on maha jäetud teise naise pärast ja nüüd nii kibestunud ja vaja surkida ka teiste suhetes ,et kõik naised samamoodi kannataks, nagu sina seda teinud oled? Otsi omale abi pigem. Need teiste naiste mehed sind kuidagi aidata ei saa. Kui sul ka mingi valemiga õnnestub neist üks paarike lahku ajada, siis võid juba ette arvestada, et sinu saatus on sama. Arvad tõesti, et kui oled ühe paari lahku ajanud ja mehe endale krabanud, et see mees sulle täpselt sama ei tee, mis tegi oma naisele või? ????

Sa oled ikka päris loll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 15:35; 16.10 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ka kirjutan meestega. Koolivennaga kooliasjadest, kolleegiga tööasjadest aga mõnikord sekka ka niisama ilmast ja telesaadetest või millest iganes (mitte flirtivalt). No kirjutan nii nagu inimene inimesega, samamoodi kirjutaksin ka sõbrannaga.

Nii et on vahe sees, kas niisama kirjutab või sebib kedagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teie arvate on see normaalne et mees kirjutab teiste naistega? Kas minna lahku, või kannatada edasi? Ta teab et see ei meeldi mulle, aga jätkab samas vaimus edasi, ja vaevalt ta lõpetab, sest küürakat parandab vaid haud

Liba! Ja mis see sinu asi on, kes mida kellele kirjutab? Kuulsid sõbrannalt, et sellele keegi mees kirjutab? Võin sulle öelda, et mina olen ka selline mees, kellel pere ja kirjutangi naistele. Mis sind libameistrit see häirib? Abielus pole ja kui vaja, saab ka allkirjastatud tõendi koos õnnesoovidega edasiseks eluks. Ei tasu sõbrannade murede peale teemasid teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 18:16; 17.10 00:19; 17.10 08:56; 17.10 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teie arvate on see normaalne et mees kirjutab teiste naistega? Kas minna lahku, või kannatada edasi? Ta teab et see ei meeldi mulle, aga jätkab samas vaimus edasi, ja vaevalt ta lõpetab, sest küürakat parandab vaid haud

Jäta maha, näha ju, et sinust ta ei hooli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, Su mehel näib igav olevat. Ja Maslow püramiidi algosake – tunnustuse tarve ja vajalik olemise tarve on rahuldamata. Võib-olla isegi armastab sind ja on omamoodi truu sulle (no ei seksi nendega, kellega kirjutab), aga põhipõhjus on ikkagi igavus ja emotsionaalne rahuldamatus. Mees, kes rassib mehiselt tööd teha ja siis pere juurde naaseb ei istu arvutisse kirju vorpima… On ta sul kodukontori mees? Muidu valgekrae? Lepi või jookse, ega muud pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, Su mehel näib igav olevat. Ja Maslow püramiidi algosake – tunnustuse tarve ja vajalik olemise tarve on rahuldamata. Võib-olla isegi armastab sind ja on omamoodi truu sulle (no ei seksi nendega, kellega kirjutab), aga põhipõhjus on ikkagi igavus ja emotsionaalne rahuldamatus. Mees, kes rassib mehiselt tööd teha ja siis pere juurde naaseb ei istu arvutisse kirju vorpima… On ta sul kodukontori mees? Muidu valgekrae? Lepi või jookse, ega muud pole.

Naine süüdi, et mehel igav on? Igavuse peletamiseks on palju muid võimalusi, kui teiste naistega kirjutada. Võtku näiteks huvitav raamat kätte ja hakaku lugema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.10 17:32; 16.10 19:58; 17.10 12:11; 17.10 13:07; 17.10 15:35; 17.10 16:07; 18.10 11:54; 23.10 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kirjutan aegajalt endise klassivennaga, siis on vahest suhtlen ühe endise kavaleriga, meeskolleegidega kirjutame igasugust jama, saadame lollakaid nalju. issand jeerum, kas nüüd mees peaks mind maha jätma? kui nende meeste naised peaksid seetõttu , et nad minuga suhtlevad, lahutust nõudma – siis on tõesti tegu rumalate naistega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 20:07; 17.10 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pruugi olla üldse igavus, võib olla on mehel armumine ja vajadus suhelda. Täiesti võimalik, et lihtsalt suhelda, sest naine on kinni ja mitte midagi muud ei juhtugi. Miks on aga mehel tekkinud hinges tühi koht, see on abielupaari koostöö tulemus. Midagi on mehel puudu. Ei pea see olema kindlasti voodielu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teie arvate on see normaalne et mees kirjutab teiste naistega? Kas minna lahku, või kannatada edasi? Ta teab et see ei meeldi mulle, aga jätkab samas vaimus edasi, ja vaevalt ta lõpetab, sest küürakat parandab vaid haud

Liba! Ja mis see sinu asi on, kes mida kellele kirjutab? Kuulsid sõbrannalt, et sellele keegi mees kirjutab? Võin sulle öelda, et mina olen ka selline mees, kellel pere ja kirjutangi naistele. Mis sind libameistrit see häirib? Abielus pole ja kui vaja, saab ka allkirjastatud tõendi koos õnnesoovidega edasiseks eluks. Ei tasu sõbrannade murede peale teemasid teha.

Mis vahet seal on, kas teemaalgataja kirjutab endast või enda tuttavast? Kui kirjutab, siis ju see teema teda puudutab ja ta tahab teiste kogemusi ja mõtteid kuulda. Sel juhul see pole liba.
Paljud inimesed siin foorumis ei taha/ julge kõigest, mis puudutab kirjutada mina vormis. Inimesed kirjutavad seinast seina siia, kirjutavad endast, enda sugulastest, lastest, sõbrannadest, kirjutavad enda hirmudest mingis teises vormis, minevikuasjadest kes teab, mis vormis. Kirjutavad enda töökaaslasest ja asendavad töökaaslase endaga, kirjutavad õest või vennanaisest ja asendavad selle endaga, kirjutavad endast minevikus ja asendavad selle töökaaslasega tulevikus. Kirjutavad, et on abielus 20 aastat, tegeliklult on 32, sest muidu saavad sõimata, et nii vana üldse veel nõu küsib jne jne. Ja veel 1001 varianti.
Sõbranna mure peale tasub ikka teha teema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 15:43; 16.10 22:35; 17.10 13:15; 17.10 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teie arvate on see normaalne et mees kirjutab teiste naistega? Kas minna lahku, või kannatada edasi? Ta teab et see ei meeldi mulle, aga jätkab samas vaimus edasi, ja vaevalt ta lõpetab, sest küürakat parandab vaid haud

Liba! Ja mis see sinu asi on, kes mida kellele kirjutab? Kuulsid sõbrannalt, et sellele keegi mees kirjutab? Võin sulle öelda, et mina olen ka selline mees, kellel pere ja kirjutangi naistele. Mis sind libameistrit see häirib? Abielus pole ja kui vaja, saab ka allkirjastatud tõendi koos õnnesoovidega edasiseks eluks. Ei tasu sõbrannade murede peale teemasid teha.

Mis vahet seal on, kas teemaalgataja kirjutab endast või enda tuttavast? Kui kirjutab, siis ju see teema teda puudutab ja ta tahab teiste kogemusi ja mõtteid kuulda. Sel juhul see pole liba.
Paljud inimesed siin foorumis ei taha/ julge kõigest, mis puudutab kirjutada mina vormis. Inimesed kirjutavad seinast seina siia, kirjutavad endast, enda sugulastest, lastest, sõbrannadest, kirjutavad enda hirmudest mingis teises vormis, minevikuasjadest kes teab, mis vormis. Kirjutavad enda töökaaslasest ja asendavad töökaaslase endaga, kirjutavad õest või vennanaisest ja asendavad selle endaga, kirjutavad endast minevikus ja asendavad selle töökaaslasega tulevikus. Kirjutavad, et on abielus 20 aastat, tegeliklult on 32, sest muidu saavad sõimata, et nii vana üldse veel nõu küsib jne jne. Ja veel 1001 varianti.
Sõbranna mure peale tasub ikka teha teema.

selles see asi ongi, võetakse sõna asjadest, millest ei teata ja levitatakse valearvamusi. Kujutlusvõime on hea asi küll aga oma mädad mõtted jätku enda pähe ja ärgu si7aku niigi koledat maailma oma rõvedustega. Mõelgu ilusaid ja toredaid mõtted, ehk läheb hinges ka päikselisemaks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 18:16; 17.10 00:19; 17.10 08:56; 17.10 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tuttavate naistega on lubatud kirjutada? Mina olen näiteks täna kirjutanud ja rääkinud telefonis või silmast silma umbes 10-12 mehega – nii abielus/suhtes olevaga kui üksikuga. Ja ma pole naisametnik. Kui kõik need kenad mehed nüüd maha jäetaks, siis ma ütleks küll, et lollidest naistest said lahti ja hea ongi.

Üsna haige tegelane tundud olevat. Mis juhtus sinuga? Kas sind on maha jäetud teise naise pärast ja nüüd nii kibestunud ja vaja surkida ka teiste suhetes ,et kõik naised samamoodi kannataks, nagu sina seda teinud oled? Otsi omale abi pigem. Need teiste naiste mehed sind kuidagi aidata ei saa. Kui sul ka mingi valemiga õnnestub neist üks paarike lahku ajada, siis võid juba ette arvestada, et sinu saatus on sama. Arvad tõesti, et kui oled ühe paari lahku ajanud ja mehe endale krabanud, et see mees sulle täpselt sama ei tee, mis tegi oma naisele või? ????

Aitäh! (ma loodan, et on näha, et mina olen see, kellele kirjutasid). Võimalik, et olen haige, aga mitte selles mõttes, nagu kahtlustasid. Ma tahtsin hoopis näidata, et liigne kahtlustamine teeb haigeks. Üks pikem lugu selle kohta ka: http://naistekas.delfi.ee/suhted/suhted/olgugi-et-uhtki-inimest-ei-saa-tegelikult-kuhugi-puuri-ajada-voib-olukord-hakata-tunduma-nii-nagu-oldaks-vanglas?id=79829184
Ma kirjutan-räägin meestega, sest nad on inimesed – mõned neist on sõbrad, mõned lihtsalt head tuttavad. Me arutleme asjade üle ja vahel kallistame ka – inimliku läheduse mõttes – kui kellelgi on halb päev või tahaks lihtsalt teist naeratamas näha. Olen päris vana (üle 40) ja minu pärast pole keegi lahku läinud, pigem on mõned paarid ehk oma asjad selgeks räägitud saanud, kuna olen meestel aidanud probleeme algosadeks lahutada enne, kui kusagilt käriseb.
Ja ma ei taha neid mehi kõiki endale koju viia (mu perele võiks see tüütuks muutuda) ning õnneks pole ei mina ega mu elukaaslane (ennetades ei-tea-mida, ta on ka kõigi mu laste isa) püüdnud teist puuris pidada. Vastasel juhul me poleks koos.
Rõõmsat päeva!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 15:47; 17.10 07:46; 17.10 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tuttavate naistega on lubatud kirjutada? Mina olen näiteks täna kirjutanud ja rääkinud telefonis või silmast silma umbes 10-12 mehega – nii abielus/suhtes olevaga kui üksikuga. Ja ma pole naisametnik. Kui kõik need kenad mehed nüüd maha jäetaks, siis ma ütleks küll, et lollidest naistest said lahti ja hea ongi.

Üsna haige tegelane tundud olevat. Mis juhtus sinuga? Kas sind on maha jäetud teise naise pärast ja nüüd nii kibestunud ja vaja surkida ka teiste suhetes ,et kõik naised samamoodi kannataks, nagu sina seda teinud oled? Otsi omale abi pigem. Need teiste naiste mehed sind kuidagi aidata ei saa. Kui sul ka mingi valemiga õnnestub neist üks paarike lahku ajada, siis võid juba ette arvestada, et sinu saatus on sama. Arvad tõesti, et kui oled ühe paari lahku ajanud ja mehe endale krabanud, et see mees sulle täpselt sama ei tee, mis tegi oma naisele või? ????

Tõsiselt või? Mees otsustab mürgisest või otsakorral olevast suhtest lahkuda, siis on elu lõpuni petis? Täielik jaburus. Suhted on sinu jaoks kõik ühesugused nagu tellised seinas? Ei või nii olla, et ühed on õnnelikud ja teised mitte? Sinu loogika järgi kui naine 5a hõõrub mehele nina alla, et kumbki ei armasta ja puhkusereisilt tulles alusetult süüdistab meest, et diivan just sel ajal hakkas nagisema armukestega seksimisest, siis peab mees hambad ristis kõik ära taluma? Sinu loogika järgi peaks mehed taluma ükskõik millist alatut laimu ja tegema rõõmsat nägu, sest lahku minnes teda keegi teine ausaks meheks ei pea. Õnneks saab aus mees ka ilma naiseta hakkama

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 18:16; 17.10 00:19; 17.10 08:56; 17.10 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kirjutanud tundmatute meestega (st ma ei tea nende nime ja nemad ei te aminu isikut) intiimsematel teemadel, et aru saada meeste maailmast, nende suhtumisest seksi ja sellega seotud soovidest, ihadest, probleemidest. Oma nime all ja tuttavaga enamik nii avameelselt ei räägiks. Minu mees on sellest teadlik (ma olen talle ka mõningatest vastustest rääkinud). Paariga oleme mõne seksmängu virtuaalselt läbi teinud – ma olen otse välja öelnud, et mulle on see pigem verbaalne ja mõtteline harjutus, üles ei küta. Kohtunud ei ole ja ei taha ka, samuti välja öeldud. Võimalik, et kui mõne elukaaslane või naine meie kirjavahetust näeks, hakkaks muretsema, nagu teemaalgataja. Minupoolne nõuanne: rääkige omavahel asjad läbi ja kas on põhjust muretsemiseks. Lähedase inimesega on asju, mida väga puudutada ei taheta, sest kardetakse tema reaktsioone ja mõistmatust, tundmatu tädiga on hoopis kergem arutleda tundlikel teemadel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 09:59; 17.10 22:18; 17.10 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjuta vastu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutamisel ja kirjutamisel on vahe sees. Minu abikaasa suhtleb samuti naissoost isikutega, aga ta mingil tasandil neid siiski teab, päris võõrastega kindlasti mitte. Tegemist sugulaste, sõbrannadega või lihtsalt tuttavatega, kes meil suuremas jaos on ühises tutvusringkonnas. See on täiesti normaalne minu arvates.
Probleem oleks siis, kui ta kirjutaks a la tutvumisportaalides naistega, keda ei tunne ja jumal teab, mis teemadel. Niiet teemaalgataja võiks ikka täpsustada, mida see “võõras” tema kontekstis tähendab. Kõiki suhtluseis ikka päris ühte patta ei saa panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paariga oleme mõne seksmängu virtuaalselt läbi teinud – ma olen otse välja öelnud, et mulle on see pigem verbaalne ja mõtteline harjutus, üles ei küta.

Üsna haige tegevus. Kas sulle endale meeldiks, kui su mees teiste naistega “seksmänge virtuaalselt läbi teeks”? Kui jah, siis oled veelgi haigem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vat siis, mis kõik välja tuleb. Mis üldse imestada, et miks mehed petavad ja sahkredavad oma naiste seljataga, kui on niipalju naisi, kes sama teevad ja arvavad, et nii käibki. Ausalt öeldes ei mõista üldse, et milleks vajalik peaks olema suhelda mingi teise meessoost isikutega. Ei kujuta üldse ette, et mis selles põnevat on ja mida see üldse andma peaks. Selleks on sõbrannad ja meestel sõbrad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.10 17:32; 16.10 19:58; 17.10 12:11; 17.10 13:07; 17.10 15:35; 17.10 16:07; 18.10 11:54; 23.10 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öeldes ei mõista üldse, et milleks vajalik peaks olema suhelda mingi teise meessoost isikutega. Ei kujuta üldse ette, et mis selles põnevat on ja mida see üldse andma peaks. Selleks on sõbrannad ja meestel sõbrad.

Tere taas, tore inimene!
Sa kohe inspireerid mind. Kui abiellumine (mis sulle ülitähtis saavutus tundub) tähendab, et pärast seda peavad nii mees kui naine silmad ülejäänud maailma suhtes sulgema, on päris hirmus. Sellist abielu ei tahaks peale sinu vist paljud. Aga täpsustav küsimus ka: kui sinu mehele on naistega suhtlemine keelatud, siis kas geimeestega suhtlus on OK?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 15:47; 17.10 07:46; 17.10 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas, tore inimene!
Sa kohe inspireerid mind. Kui abiellumine (mis sulle ülitähtis saavutus tundub) tähendab, et pärast seda peavad nii mees kui naine silmad ülejäänud maailma suhtes sulgema, on päris hirmus. Sellist abielu ei tahaks peale sinu vist paljud. Aga täpsustav küsimus ka: kui sinu mehele on naistega suhtlemine keelatud, siis kas geimeestega suhtlus on OK?

Ei ole ülitähtis saavutus, aga kui ma olen selle otsuse teinud ja ühe välja valinud ja temaga nii heas kui halvas ühes paadis olemise valinud, siis miks peaksin ta kõrvale lükkama ja muudkui kõrvalt otsima igasuguseid “põnevusi” ,arutelusid ja mida iganes. Oma kaaslasega peaks saama kõiki neid asju teha. Kui ei saa, tuleks lahutada ja vabalt suhelda kellega iganes ja mis teemadel tahes. Ma lihtsalt ei mõista, et mida see andma peaks, et see niisama vastassoost isikutega suhtlemine. Ma saan aru, kui on ajada mingeid tööasju ja ilma kuidagi ei saa. Milleks aga oma suhet meelega rikkuda ja segaseks ajada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.10 17:32; 16.10 19:58; 17.10 12:11; 17.10 13:07; 17.10 15:35; 17.10 16:07; 18.10 11:54; 23.10 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selles see asi ongi, võetakse sõna asjadest, millest ei teata ja levitatakse valearvamusi. Kujutlusvõime on hea asi küll aga oma mädad mõtted jätku enda pähe ja ärgu si7aku niigi koledat maailma oma rõvedustega. Mõelgu ilusaid ja toredaid mõtted, ehk läheb hinges ka päikselisemaks

Segane jutt ehk vastus. Mille kohta levitatakse valearvamusi? Mis kujutlsuvõime? Mädad mõtted, rõvedused, kuidas see antud teemasse puutub? Ilusad mõtted on alati head, aga inimestel paraku pole vaid häid kogemusi ja mured on need, mida siin peamiselt jagatakse, rõõmus inimene satub siia teiste teemadega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 15:43; 16.10 22:35; 17.10 13:15; 17.10 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähedase inimesega on asju, mida väga puudutada ei taheta, sest kardetakse tema reaktsioone ja mõistmatust, tundmatu tädiga on hoopis kergem arutleda tundlikel teemadel.

Vaata, see “lähedus”, millest sina räägid, et teatud asju ei puudutata, on päris läheduse skaalal (1-10) kuskil 2he kandis. (üks on see, kui paned kuuri taga kaine peaga (oluline!!!) tatti)
Need, kes on 4 – 6eni jõudnud, räägivad nendest “puudutamatutest” asjadest omavahel üsna vabalt.
Ja edasi 100% läheduseni on ikka veel pikk maa minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees kirjutab teiste naistega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.