Esileht Pereelu ja suhted Mees, koer, armuke

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Mees, koer, armuke

Postitas:
Kägu

Pane enda jaoks tähtuse järjekorda ja põhjenda. Mul on endal nii: aus mees ja lapsed ühe pulga peal. Siis tuleb koer. Koerakuudi taga armuke. Kui ma aga tean, et mehel on armuke, siis on valem nii: pereäri ilma seksita. Lapsed. Siis koer. Koerakuudi taga minu jaoks surnud inimesed (mees armukesega). Valetavad petised ei ole minu jaoks inimesed.

+3
-24
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma arvaks, et sellise suhtumise juures peaks sul ikka koer olema esimesel kohal. Nii mees kui lapsed on inimesed ja võivad sind lõpuks petta… Aga koerad, nemad ei peta kunagi. Ja selline koer ei ela mitte kuudis vaid voodis patjade peal.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimestel on ikka lihtne elu. Kolmapäeva hommikul kell 9:30 juba täis või laksuall.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimestel on ikka lihtne elu. Kolmapäeva hommikul kell 9:30 juba täis või laksuall.

edukas teemategija,  arvestades alko ja narko hindasid. tõmbad end täis ja asud kvaliteetaega viitma perekoolis.

 

 

 

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Krt küll ma olen tüdinenud selle inimese teemadest

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimestel on ikka lihtne elu. Kolmapäeva hommikul kell 9:30 juba täis või laksuall.

Armukesed ja laksu alla. Võib nii olla küll!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Krt küll ma olen tüdinenud selle inimese teemadest

Sa arvad, et mingi absurd armukese jura ei ole ära tüüdanud? Kõrini petistest!

0
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Krt küll ma olen tüdinenud selle inimese teemadest

Ja ta vaimne seisund on ajas läinud hullemaks. Jube, et lähedased ei huvitu ja ei sekku ning inimesele ravi ei otsi.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ta vaimne seisund on ajas läinud hullemaks. Jube, et lähedased ei huvitu ja ei sekku ning inimesele ravi ei otsi.

Ikka, ikka, mis sul muud öelda on. Vaata kui mees hakkab ringi täkutama, siis on tal ka hea naine ühtäkki peast segane jne. Hirmus ju kui kodus hakatakse küsima kuhu tõttad täkuke. Kõik armukesed on vaja saada ravile, õigus!

+1
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa arvad, et mingi absurd armukese jura ei ole ära tüüdanud?

Selle vastu aitab, kui Perekoolis enam ei käi. Pole meest, pole probleemi, pole probleemi Kägude armukestest. Elu nagu lill!

Ja kui sul on kõrini petistest, siis sa ise petad ka ju antud teemaalgatuses, lausa valetad- sul pole meest ega lapsi, sest keegi sellist hullu välja ei kannataks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tal pole koeragi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

armukestest

Inimene peab aru saama, esiteks ohustab ta oma tegevusega ennast ja läbi oma haiguse ka teisi. See ei ole okei! Oleks minu teha, oleks selline tegevus, vastutustundetus, valetamine kriminaalkaristus. Kõik seksuaalsel teel levivad haigused ja ravi peaksid olema 100% inimese enda tasuda.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ta vaimne seisund on ajas läinud hullemaks. Jube, et lähedased ei huvitu ja ei sekku ning inimesele ravi ei otsi.

Aga sa seda lugesid või? https://foorum.perekool.ee/teema/asjad-ja-probleemid-millest-ei-saa-tohi-raakida/
Keegi pani selle lingi teise teemasse koos muude linkidega. Kui ma seda loen, mõtlen: täiesti arusaamatu tekst. Ja sama teema on siis väidetavalt ka täna, ravivead ja mingid terviseprobleemid jne. Enne võtaks juba teema: ärge pidage armukesi, kui sellise segase jura.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ärge pidage armukesi

Miks ei tohi armukesi pidada? Ikka tohib kui armuke ise tahab pidamist ja keha nõksumist kontrolli alla ei suuda hoida.  Kui sa mõtlema hakkad, mida üks naine on võimeline teisele naisele tegema, siis See on probleem juba. Teiseks haigused ja kolmandaks ühelt isikult võetakse võimalus otsustada, kas tema tahab selles haiges suhtes olla! Kui mõni ihaldab valetavat poripõrsast päris endale, siis milles on probleem? teavitage, ärge võtke inimeste õigust enda keha üle otsustada. Et sellest aru saada, on vaja juba ajusid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris haige ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris haige ikka.

On haige. Kõige õudsam kui petis kingib sulle eluaegse ravimatu haiguse.  Piisab 1 korrast! kui teise linade vahel ühe korra magad, siis lahku igaveseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siis vaimse puudega inimestele üldse tänapäeval mingit ravi enam ei pakuta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane enda jaoks tähtuse järjekorda ja põhjenda. Mul on endal nii: aus mees ja lapsed ühe pulga peal. Siis tuleb koer. Koerakuudi taga armuke. Kui ma aga tean, et mehel on armuke, siis on valem nii: pereäri ilma seksita. Lapsed. Siis koer. Koerakuudi taga minu jaoks surnud inimesed (mees armukesega). Valetavad petised ei ole minu jaoks inimesed.

Teemaalgataja jutus on kaks ebak6la:

1. Miks enda armuke kuudi taga on üksi ja ja mehe armuke koos mehega? Miks teemaalgataja ise kuudi taha ei lähe?

2. Esimese variandi puhul on mees ja lapsed ühe pulga peal. Teise variandi puhul nihkuvad lapsed pereäri k6rval teisele kohale. Eba6iglus laste suhtes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siis vaimse puudega inimestele üldse tänapäeval mingit ravi enam ei pakuta?

Statistikaamet saadab sulle ülikuuma suudluse. Sina ise pead nüüd hästi valvas olema. Ei ole haiguste levimine ja valetamine vaimne puue. Vähene mõistus on töödiagnoos.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kaks

1. Mitteüks armastus, inimene ei ole väärt järgi jooksmist. Veelvähem haigestumine teise kaudu. Suhtes on tingimus- aus tuleb olla! Sa ei saa võtta võimalust otsustada näiteks minu keha üle. Seksige omavahel, kuid mind jätate välja!

2. Mees ja lapsed on võrdsed, ei eelista. Äri ja lapsi ei saa sama pulga peale seada. Raha on elutöö, mis jääb minuga. Lapsed lendavad pesast!

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Mina ise

2. Koer ( no see ei saa oma eluga ise hakkma)

3. Abikaasa

4. Lapsed

5. Armuke = ajamahukas hobi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähedasi ei saa pingeritta panna.

Ja minul armukest ei ole. Kui mehel oleks, siis mehe armukest ka ei paneks, sest peale selle teadasaamist ta mu mees enam ei oleks. Seega ei paneks ikka pingeritta, kuna ühe asja torkimisel pufi see haisema minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Mitteüks armastus, inimene ei ole väärt järgi jooksmist. Veelvähem haigestumine teise kaudu. Suhtes on tingimus- aus tuleb olla! Sa ei saa võtta võimalust otsustada näiteks minu keha üle. Seksige omavahel, kuid mind jätate välja!

Aga kui sinul seda muret ei ole, kuidas siis see teema sind puudutab? Räägid HIVist ja kõigest, aga sind see ju ei puuduta mitte kuidagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siis vaimse puudega inimestele üldse tänapäeval mingit ravi enam ei pakuta?

Vaimupuue on ravimatu elukestev seisund ja meditsiin ei paku selles osas mitte midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui sinul seda muret ei ole, kuidas siis see teema sind puudutab? Räägid HIVist ja kõigest, aga sind see ju ei puuduta mitte kuidagi.

Kõiki puudutab, nii haigeid, haigeks jääda soovijaid kui ka haigust vältivaid. Ei lähe ju tindritega seksima kui sa ei tea inimese tausta. Kes maksab ravikulud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaimupuue on ravimatu elukestev seisund ja meditsiin ei paku selles osas mitte midagi.

Jaa, ja narkomaanid on tublid võitlejad! Tegelikult ei paku meditsiin ei sugutungidele ega narkomaanidele selles osas midagi. Nüüd kõik laseme pead norgu, sest oleme kurvad 2 minutit!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui sinul seda muret ei ole, kuidas siis see teema sind puudutab? Räägid HIVist ja kõigest, aga sind see ju ei puuduta mitte kuidagi.

Kõiki puudutab, nii haigeid, haigeks jääda soovijaid kui ka haigust vältivaid. Ei lähe ju tindritega seksima kui sa ei tea inimese tausta. Kes maksab ravikulud?

Arusaadav, aga ütlesid, et sinu voodisse ei tulda. Keskendume sellele siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees, koer, armuke