Esileht Pereelu ja suhted Mees kolis vanemate juurde elama

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 101 )

Teema: Mees kolis vanemate juurde elama

Postitas:
Kägu

Vastupidi ju! Tegemist igati kainelt ja ratsionaalselt mõtleva mehega – iga kell on mõistlikum jooksvaid kulusid kontrolli all hoida ja kokkuhoitud raha isikliku elamise soetamiseks investeerida.

Kainelt ja ratsionaalselt mõtlev 30+ vanuses mees oleks juba ammu soetanud endale OMA kodu.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on täiskasvanud laps, kes elab kodus, kuid käib õpingute kõrvalt ka tööl, mis pandeemia tingimustes on osutunud üsna tulusaks, ja paneb praktiliselt kogu raha kõrvale. Oleks majanduslikult väga rumal see hoopis üürikorteri omanikule viia lihtsalt selleks, et saaks öelda “ma olen nüüd täiskasvanud, ma elan eraldi”.

Just! Aga sinu laps on 20+ vanuses elluastuv noor, mitte 30+ vanuses.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veider teema. Kumb siis oluline on, kas mees meeldib või hoopis see, et kolis vanemate juurde, sest mehe vanemaid vihkab naine alati. Probleem ongi ehk selles, nö vanemates. Teine jutt on see raha kogumine kodulaenuks, veider suhe siis tekiks. Naisel on oma korter, mehel oma kodulaen, kelle juures elada soovitakse? Mees tahtis abielluda, ka paha asi. Aga siiski kui sisetunne ütleb, et asi pole õige, ju ta siis ei olegi. Eks igaüks mõtleb sellises vanuses rohkem endale ja oma tulevikule, kui teise omale.

Jabur teema. Tundub liba.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küll ei arva, et vanematega koos olemine näitab lapseks olemist, pigem võib see mõnes olukorras tähendada hoopis vastutustundlikku täiskasvanulikku käitumist.

Kui vanematega koos elamine tähendab lapseks olemist, siis on nii minu täiskasvanud poeg kui ka minu mees mõne arvates lapsed:

Abikaasa, ise pensionieelik, kolis nimelt ajutiselt teise linna (teeb arvutist kaugtööd) oma 80a ema juurde, kuna too on ratastoolis ja ei saa hetkel kodus üksi talvel kütmisega ja enesehooldustoimingutega hakkama. maksimaalselt saaks ema üksi jätta 5-6 tunniks, muul ajal vajab abi. kuni hooldekodu koha saamiseni lihtsalt peab keegi abiks olema.

Meie täiskasvanud poeg aga elab seni vanematekodus, abistab mind kodustes toimetustes, panustab rahaliselt ja tööga maja ülalpidamisele ning ka suur osa söögikulusid on tema maksta. Käib ülikooli kõrvalt tööl, palk on suurem kui vanematel kokku.

Kas sinu mees kolis oma ema juurde kulude kokku hoidmiseks? Ilmselt mitte! Naljakas, milleks võrrelda sinu elukorraldust teemaalgatuses väljatoodud olukorraga? On ju vaks vahet, kas keegi kolib vanemaga kokku sellepärast, et pereliige vajab abi või kolib täies elujõus keskeale liginev mees oma emme-issi juurde rahalistel põhjustel.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küll ei arva, et vanematega koos olemine näitab lapseks olemist, pigem võib see mõnes olukorras tähendada hoopis vastutustundlikku täiskasvanulikku käitumist.

Kui vanematega koos elamine tähendab lapseks olemist, siis on nii minu täiskasvanud poeg kui ka minu mees mõne arvates lapsed:

Abikaasa, ise pensionieelik, kolis nimelt ajutiselt teise linna (teeb arvutist kaugtööd) oma 80a ema juurde, kuna too on ratastoolis ja ei saa hetkel kodus üksi talvel kütmisega ja enesehooldustoimingutega hakkama. maksimaalselt saaks ema üksi jätta 5-6 tunniks, muul ajal vajab abi. kuni hooldekodu koha saamiseni lihtsalt peab keegi abiks olema.

Meie täiskasvanud poeg aga elab seni vanematekodus, abistab mind kodustes toimetustes, panustab rahaliselt ja tööga maja ülalpidamisele ning ka suur osa söögikulusid on tema maksta. Käib ülikooli kõrvalt tööl, palk on suurem kui vanematel kokku.

Kas sinu mees kolis oma ema juurde kulude kokku hoidmiseks? Ilmselt mitte! Naljakas, milleks võrrelda sinu elukorraldust teemaalgatuses väljatoodud olukorraga? On ju vaks vahet, kas keegi kolib vanemaga kokku sellepärast, et pereliige vajab abi või kolib täies elujõus keskeale liginev mees oma emme-issi juurde rahalistel põhjustel.

Ja üürikorteris lapsi kasvatada oleks majanduslikult mõttekam kuidas täpselt?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja üürikorteris lapsi kasvatada oleks majanduslikult mõttekam kuidas täpselt?

Kindlasti mitte! Sellest ju kirjutangi, et 30+ vanuses mehel on juba ammu see pangalaen võetud ja oma kodu ostetud.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja üürikorteris lapsi kasvatada oleks majanduslikult mõttekam kuidas täpselt?

Kindlasti mitte! Sellest ju kirjutangi, et 30+ vanuses mehel on juba ammu see pangalaen võetud ja oma kodu ostetud.

Äkki mees ei tahagi üldse kodulaenu? Talle ehk ei meeldi mõte laenust, ühel päeval ju pärib niigi vanematekodu? Milleks siis veel mingi laenuga eraldi kodu? Milleks mitu kodu ühele mehele?

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki mees ei tahagi üldse kodulaenu? Talle ehk ei meeldi mõte laenust, ühel päeval ju pärib niigi vanematekodu? Milleks siis veel mingi laenuga eraldi kodu? Milleks mitu kodu ühele mehele?

Et siis on ok, et 30+ vanuses mees elab koos 52- ja 54-aastaste vanematega ja ootab nende surma, et pärimise läbi saada oma kodu? Mnjaa!

Eriti lahe, kui see vanemate kodu juhtub veel korter olema 😀 Ja, kui vanemad otsustavad 95-aastaseks elada 😀

Eks nii saab muidugi ka, aga milline naine tahaks nii vähese ambitsiooniga mehega end siduda?

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki mees ei tahagi üldse kodulaenu? Talle ehk ei meeldi mõte laenust, ühel päeval ju pärib niigi vanematekodu? Milleks siis veel mingi laenuga eraldi kodu? Milleks mitu kodu ühele mehele?

Et siis on ok, et 30+ vanuses mees elab koos 52- ja 54-aastaste vanematega ja ootab nende surma, et pärimise läbi saada oma kodu? Mnjaa!

Eriti lahe, kui see vanemate kodu juhtub veel korter olema ???? Ja, kui vanemad otsustavad 95-aastaseks elada ????

Eks nii saab muidugi ka, aga milline naine tahaks nii vähese ambitsiooniga mehega end siduda?

Sinu mula (sry väljenduse pärast) baseerub ju ikka mehe vanemate vihkamisele kui konkurentidele. Kui sul on poeg, kas ta peaks ka siis sind unustama, sest ainult loll ivan lendava ahjuga suhtleb oma oma vanematega ja hoolib nende käekäigust?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu mula (sry väljenduse pärast) baseerub ju ikka mehe vanemate vihkamisele kui konkurentidele. Kui sul on poeg, kas ta peaks ka siis sind unustama, sest ainult loll ivan lendava ahjuga suhtleb oma oma vanematega ja hoolib nende käekäigust?

Meibi-a, kas sina elad ka veel oma vanematega koos? Ilmselt küll! Naist sul ju pole. Üürimise jaoks raha puudub, kodulaenu ammugi ei saa.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu mula (sry väljenduse pärast) baseerub ju ikka mehe vanemate vihkamisele kui konkurentidele. Kui sul on poeg, kas ta peaks ka siis sind unustama, sest ainult loll ivan lendava ahjuga suhtleb oma oma vanematega ja hoolib nende käekäigust?

Meibi-a, kas sina elad ka veel oma vanematega koos? Ilmselt küll! Naist sul ju pole. Üürimise jaoks raha puudub, kodulaenu ammugi ei saa.

Vanemad ammu taevas, surnutega tõesti koos ei ela. Naist, mida sellega peale hakata, lõputut käginat kuulata, seda ju saab perekoolis ka lugeda, siin vähemalt on mul remote control, panen mute kui igavaks kisub. Üürida mul midagi pole vaja, kodulaenu ka ei ole. Olen tõesti äpardunud kui mul pole kodulaenu ja mingid virisevat naist.

+2
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina ja mu mees olime kunagi sama valiku ees – tema üürileping oli tähtajaline ja sai läbi ning tekkis päevakorda, kas kolida minu juurde või võtta uus üürikas, suhtes olime selleks hetkeks olnud umbes 10 kuud. Ma ise kahtlesin, et võib-olla on liigne kiirustamine, aga sõbranna ütles, et ise olete mõlemad üle 30, mis siin oodata. Koos elades hakkab palju kiiremini välja paistma, kas on tegemist õige kaaslasega või mitte, eraldi kodude puhul on alati võimalik oma urgu tõmbuda kui miski ebamugavaks läheb. Kolisimegi kokku ja meie puhul läks kõik hästi!

Vanematekodus elamise juures on mitu aspekti – kui mees vanemate kahetoalisse korterisse koliks, kus on vaja elutoa diivanil magada, vanematel risti jalus olles, siis seda peaksin ma täiskasvanud inimese puhul imelikuks. Kui vanematel on piisavalt suur kodu, et kõigile ruumi ja privaatsust jagub, siis miks mitte raha kokku hoida ja üüriraha tuulde pildumise asemel oma kodu sissemaks kiiremini kokku saada.

Loogilisem oleks muidugi olnud sinu juurde kolida ja pooled sinu arved enda kanda võtta ning ühiseks tulevikuks valmistuda. Mulle tundub, et põhiline probleem on siin üldse see, et sisimas tead, et selle mehega sa ühist tulevikku nagunii ei taha, aga pole seda talle tunnistanud (ja võibolla endalegi mitte).

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanemad ammu taevas, surnutega tõesti koos ei ela.

Arusaadav, ja sina elad nende päritud kodus. Mõistetav ka, sest kui poleks neilt kodu saanud, siis oleksid sa praegu ju lageda taeva all. Tööl sa ju ei käi ja iseseisvalt ei suudaks kinnisvara soetada.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on õigus. Kooselu ja laste puhul lükkaks ta finantsvastutuse sinu õlgadele.

Võin kinnitada. Võtsin omale mehe, kes elas vanemate juures (sest noh, miks üksi elada ja üüri maksta, kui kodus ruumi on jne). Tulemuseks on see, et mees ripub nüüd emme põlle asemel minu põlle otsas ja majanduslikult elamisse ei panusta. Süüa ostab aeg-ajalt, aga ühtegi arvet ei maksa ega lapsele midagi ei osta. Kõik kulud on minu kanda, tema elatub juhutöödest ja ei kavatsegi kindlat töökohta hankida kuna minu teenitust ju piisab kogu pesakonna toitmiseks ja katmiseks.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanemad ammu taevas, surnutega tõesti koos ei ela.

Arusaadav, ja sina elad nende päritud kodus. Mõistetav ka, sest kui poleks neilt kodu saanud, siis oleksid sa praegu ju lageda taeva all. Tööl sa ju ei käi ja iseseisvalt ei suudaks kinnisvara soetada.

Sinu süüdistused jäävad segaseks. Kui te ise kiitlete siin kuidas meest polegi vaja, piisab mingist kepisõbrast, siis miks mehel ei võiks olla samuti mõni naiskepisõber kellega paar korda nädalas nahistada ja ülejäänud on vabaaeg? Kui raha on, miks peab käima tööl ja mis pärimise vastu on, sa siis ei võtaks pärandusi vastu kui sulle midagi jäetakse? Mis ma selle kinnisvaraga veel teen kui mul juba on mingid kinnisvarad?

+5
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Te olete üle aasta tuttavad ja sai ei tahagi muud, kui koos kuskil väljas käia, siis järelikult ei ole sinul selle mehe vastu sügavaid tundeid. Oled selles suhtes kahelnud juba varem ja nüüd otsid sellele kinnitust juurde (vanemate juurde kolimine). Seega ei ole sel suhtel sinu jaoks tulevikku ja soovitan seda  ka mehele öelda, kes sinus oma naist ja laste ema näeb.

30+ peaks olem vahemik 31-35. Jah, võibolla varem mees ei näinud perspektiivi Eestis kinnisvara soetada, elas üürikates jne. Nüüd on temal tekkinud pesapunumise mõte ja otsus minna vanemate juurde on parim selleks – säästad raha sissemaksuks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmisel aastal kohtusin toreda mehega. Mõlemad oleme 30+. 2 kuud tagasi sai mehel üürikorteri leping läbi ning ta kolis vanemate juurde elama kuna üürimaksed olevat nii suured, et ta ei taha üüri maksta. Pigem elab vanemate juures ja kogub kodulaenu sissemakseks raha. Mina elan omas korteris. Mees oleks tahtnud küll minu juurde kolida, aga ma veel ei taha kooselu. Ja paar päeva tagasi tegi mees mulle abieluettepaneku. Mees teab, et ma pole veel kooseluks valmis, veel vähem lasteks. Käiks lihtsalt külas ja naudiks ühistegevusi. Ma võib-olla isegi mõtleks selle ettepaneku üle, aga mees, kes nö oma vanemate arvelt kokku hoiab, ei ole õige mees minu meelest. Mees ja mehe ema unistavad lastest. Ja nüüd siis mees tuleb abielu ja laste jutuga. Mul lihtsalt ei ole õiget tunnet. Elaks mees üürikas, ehk isegi, aga vanemate juures elavad lapsed, mitte täiskasvanud. Mis teie arvate, kas mõtlen üle? Mees ise arvab, et nii jääb talle rohkem raha alles ja see on tema viis meie tulevikule mõelda. Mulle jällegi tundub, et see ei ole samm tuleviku suunas, vaid samm tagasi.

Mehe kirjutatud tekst. Mitu loogikaviga sees. Milleks on sul neid tekste vaja siia luua. Mingi probleem? Elad emaga?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmisel aastal kohtusin toreda mehega. Mõlemad oleme 30+. 2 kuud tagasi sai mehel üürikorteri leping läbi ning ta kolis vanemate juurde elama kuna üürimaksed olevat nii suured, et ta ei taha üüri maksta. Pigem elab vanemate juures ja kogub kodulaenu sissemakseks raha. Mina elan omas korteris. Mees oleks tahtnud küll minu juurde kolida, aga ma veel ei taha kooselu. Ja paar päeva tagasi tegi mees mulle abieluettepaneku. Mees teab, et ma pole veel kooseluks valmis, veel vähem lasteks. Käiks lihtsalt külas ja naudiks ühistegevusi. Ma võib-olla isegi mõtleks selle ettepaneku üle, aga mees, kes nö oma vanemate arvelt kokku hoiab, ei ole õige mees minu meelest. Mees ja mehe ema unistavad lastest. Ja nüüd siis mees tuleb abielu ja laste jutuga. Mul lihtsalt ei ole õiget tunnet. Elaks mees üürikas, ehk isegi, aga vanemate juures elavad lapsed, mitte täiskasvanud. Mis teie arvate, kas mõtlen üle? Mees ise arvab, et nii jääb talle rohkem raha alles ja see on tema viis meie tulevikule mõelda. Mulle jällegi tundub, et see ei ole samm tuleviku suunas, vaid samm tagasi.

Mees elab vanemate juures säärvandiga toas?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu süüdistused jäävad segaseks. Kui te ise kiitlete siin kuidas meest polegi vaja, piisab mingist kepisõbrast, siis miks mehel ei võiks olla samuti mõni naiskepisõber kellega paar korda nädalas nahistada ja ülejäänud on vabaaeg? Kui raha on, miks peab käima tööl ja mis pärimise vastu on, sa siis ei võtaks pärandusi vastu kui sulle midagi jäetakse? Mis ma selle kinnisvaraga veel teen kui mul juba on mingid kinnisvarad?

Süüdistused puuduvad! Ela, kuidas heaks arvad! Lihtsalt, naised selliseid mehi, kes tööl ei käi ja ise ei ole suutelised midagi saavutama ega hinge taha soetama, ei soovi. Ja sellest on ka see teema. Ja kepisõbraks hakkavad sellisele mehele pigem need naised, kes normaalset meest ei saa.

+6
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Arvan, et sisetunne ei peta. Kui teemaalgataja tunneb, et miskit on valesti, siis nii ka on. Ju ta tunneb meest meist rohkem ja teab ta tausta laiemalt. Kui mees oleks väga tubli, töökas, hakkaja ja ambitsioonikas, siis oleks see teemaalgatajale silma hakanud ning tal ei tekikski selliseid kõhklusi, nagu tal praegu on.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu süüdistused jäävad segaseks. Kui te ise kiitlete siin kuidas meest polegi vaja, piisab mingist kepisõbrast, siis miks mehel ei võiks olla samuti mõni naiskepisõber kellega paar korda nädalas nahistada ja ülejäänud on vabaaeg? Kui raha on, miks peab käima tööl ja mis pärimise vastu on, sa siis ei võtaks pärandusi vastu kui sulle midagi jäetakse? Mis ma selle kinnisvaraga veel teen kui mul juba on mingid kinnisvarad?

Süüdistused puuduvad! Ela, kuidas heaks arvad! Lihtsalt, naised selliseid mehi, kes tööl ei käi ja ise ei ole suutelised midagi saavutama ega hinge taha soetama, ei soovi. Ja sellest on ka see teema. Ja kepisõbraks hakkavad sellisele mehele pigem need naised, kes normaalset meest ei saa.

Kuule, äkki hoopis sind normaalsed mehed ei vaata ja sellest see üldine kibestumine? Päris jube kui sina oledki ainuke normaalne naine maailmas eks.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuule, äkki hoopis sind normaalsed mehed ei vaata ja sellest see üldine kibestumine? Päris jube kui sina oledki ainuke normaalne naine maailmas eks.

Ma ei tea “meestest” midagi. Mul on üks mees juba mitu aastakümmet ja teised mehed mind ei huvita. Samuti ei huvita mind, kas mina teisi mehi huvitan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, äkki hoopis sind normaalsed mehed ei vaata ja sellest see üldine kibestumine? Päris jube kui sina oledki ainuke normaalne naine maailmas eks.

Hämmastav, et perekooli naistevihkajast Revolvrile (Meibi-ale) takka kiidad. Loe huvi pärast tema selle teema kommentaarid läbi. Ja, kui viitsid, siis teiste teemade alt ka ja siis saad aru, miks talle niimoodi vastatakse nagu vastatakse. See, kas keegi naiskägu, kes talle siin vastab on ainuke normaalne naine maailmas või ei ole, ei puutu tegelikult üldse teemasse.

See, kuidas ta naisi mõnitab ja solvab siin (ja ju päriselus ka), on ületanud igasugused piirid. Loogiline, et selline mees ei saa naisi ja on kibestunud. Miks sa sellist meest kaitsed?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, äkki hoopis sind normaalsed mehed ei vaata ja sellest see üldine kibestumine? Päris jube kui sina oledki ainuke normaalne naine maailmas eks.

Ma ei tea “meestest” midagi. Mul on üks mees juba mitu aastakümmet ja teised mehed mind ei huvita. Samuti ei huvita mind, kas mina teisi mehi huvitan.

Mis sulle siis korda läheb kas mul on kodulaen või käin tööl?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, äkki hoopis sind normaalsed mehed ei vaata ja sellest see üldine kibestumine? Päris jube kui sina oledki ainuke normaalne naine maailmas eks.

Hämmastav, et perekooli naistevihkajast Revolvrile (Meibi-ale) takka kiidad. Loe huvi pärast tema selle teema kommentaarid läbi. Ja, kui viitsid, siis teiste teemade alt ka ja siis saad aru, miks talle niimoodi vastatakse nagu vastatakse. See, kas keegi naiskägu, kes talle siin vastab on ainuke normaalne naine maailmas või ei ole, ei puutu tegelikult üldse teemasse.

See, kuidas ta naisi mõnitab ja solvab siin (ja ju päriselus ka), on ületanud igasugused piirid. Loogiline, et selline mees ei saa naisi ja on kibestunud. Miks sa sellist meest kaitsed?

See oligi minu kommentaar, sa ei tee oma pimedas vihas isegi selles enam vahet? Ainuke kes kedagi sõimab ja mõnitab oled sa ise. Võta peegel ja vaata seda, kes sulle sealt vastu vaatab.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See oligi minu kommentaar, sa ei tee oma pimedas vihas isegi selles enam vahet? Ainuke kes kedagi sõimab ja mõnitab oled sa ise. Võta peegel ja vaata seda, kes sulle sealt vastu vaatab.

Vähemalt nüüd sa tunnistad, et oled aastaid perekoolis vahutanud. Ja et vanasti oli su kasutajanimi Revolver.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oligi minu kommentaar, sa ei tee oma pimedas vihas isegi selles enam vahet? Ainuke kes kedagi sõimab ja mõnitab oled sa ise. Võta peegel ja vaata seda, kes sulle sealt vastu vaatab.

Vähemalt nüüd sa tunnistad, et oled aastaid perekoolis vahutanud. Ja et vanasti oli su kasutajanimi Revolver.

Ma olen wanda tegelikult

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oligi minu kommentaar, sa ei tee oma pimedas vihas isegi selles enam vahet? Ainuke kes kedagi sõimab ja mõnitab oled sa ise. Võta peegel ja vaata seda, kes sulle sealt vastu vaatab.

Vähemalt nüüd sa tunnistad, et oled aastaid perekoolis vahutanud. Ja et vanasti oli su kasutajanimi Revolver.

Ma olen wanda tegelikult

Usu, peale vanda käivad sinu kommentaarid närvidele veel väga paljudele perekooli kasutajatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oligi minu kommentaar, sa ei tee oma pimedas vihas isegi selles enam vahet? Ainuke kes kedagi sõimab ja mõnitab oled sa ise. Võta peegel ja vaata seda, kes sulle sealt vastu vaatab.

Vähemalt nüüd sa tunnistad, et oled aastaid perekoolis vahutanud. Ja et vanasti oli su kasutajanimi Revolver.

Ma olen wanda tegelikult

Uue kasutaja tegemine pole raske.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline naine tuleb maha jätta.
Korter olemas, kuid pole huvi kooselu vastu. Mida krd-t ?  Milleks siis sellise naisega edasi asju ajada?

Kujutage ette vastupidist situatsiooni, kus mees elab omas korteris ja ei soovi, et tema armastatu tema juurde elama tuleks. Selline mees oleks siin ammu risti löödud. Kuid sarnasele naisele elatakse kaasa , kiidetakse takka ning laimatakse meest. Häbi!

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 101 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees kolis vanemate juurde elama