Esileht Pereelu ja suhted Mees kolis vanemate juurde elama

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 101 )

Teema: Mees kolis vanemate juurde elama

Postitas:
Kägu

See võib olla nii positiivne kui ka negatiivne. Võta aega, õpi teda ja vanemaid paremini tundma, see annab sulle rohkem infi otsuste langetamiseks. Käi külas, jälgi mängu, omavahelisi suhteid, sinusse suhtumist. Kuidas nad vanavanematena oleks, kas nendega saab asju arutada või on nad näiteks nui neljaks kommi-nänni- ja ekraaniusku vms. Sul praegu hea mugav, kõigi ja kõige kohta infot koguda, kui mees vanematega koos elab.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõne arvates ongi normaalsus kui mees ennast lõhki laenaks ja siis kui suhe puruneb jääb oma eluaseme ja laenuga omapäi…..

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oligi minu kommentaar, sa ei tee oma pimedas vihas isegi selles enam vahet? Ainuke kes kedagi sõimab ja mõnitab oled sa ise. Võta peegel ja vaata seda, kes sulle sealt vastu vaatab.

Vähemalt nüüd sa tunnistad, et oled aastaid perekoolis vahutanud. Ja et vanasti oli su kasutajanimi Revolver.

Ma olen wanda tegelikult

Usu, peale vanda käivad sinu kommentaarid närvidele veel väga paljudele perekooli kasutajatele.

Kehvad närvid teil siis, pole minu süü

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates asjalik mees. Ta suudab taluda ebamugavusi ja tuleb teie ühise eesmärgi nimel oma mugavustsoonist välja ja kolib vanemate juurde, et raha koguda. Sina pirtsutad, volksutad silmi, nõuad tähti ja kuud. Ära unusta, et sinu võimalused head partnerit leida vanusega ainult kahanevad. Tema puhul veel ei kahane see mitte nii pea ja peagi kiikavad teda ka sinust kõvasti nooremad naised.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates asjalik mees. Ta suudab taluda ebamugavusi ja tuleb teie ühise eesmärgi nimel oma mugavustsoonist välja ja kolib vanemate juurde, et raha koguda. Sina pirtsutad, volksutad silmi, nõuad tähti ja kuud. Ära unusta, et sinu võimalused head partnerit leida vanusega ainult kahanevad. Tema puhul veel ei kahane see mitte nii pea ja peagi kiikavad teda ka sinust kõvasti nooremad naised.

Mees ei vananegi? Vaene mees, kes elab vanemate juures ei ole noortele tibidele ahvatlev. Kuhu see mees nad viikski, vanemate kööki?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates asjalik mees. Ta suudab taluda ebamugavusi ja tuleb teie ühise eesmärgi nimel oma mugavustsoonist välja ja kolib vanemate juurde, et raha koguda. Sina pirtsutad, volksutad silmi, nõuad tähti ja kuud. Ära unusta, et sinu võimalused head partnerit leida vanusega ainult kahanevad. Tema puhul veel ei kahane see mitte nii pea ja peagi kiikavad teda ka sinust kõvasti nooremad naised.

Mees ei vananegi? Vaene mees, kes elab vanemate juures ei ole noortele tibidele ahvatlev. Kuhu see mees nad viikski, vanemate kööki?

Vananevad, aga vaatamata sellele naised tahavad neid. Kui palu sa tead paare, kus mees on kõvasti vanem ja palju paare, kus naine kõvasti vanem?

Mees elab vanemate juures selleks, et raha koguda. Seega ühel päeval on tal enda elamine. Ja egas vanemad ka igavesti ela. Ühel hetkel on tal kinnisvara nii või teisiti.

 

 

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üürikas elades kogub mees  vajaliku sissemaksu kordades pikema ajaperioodi jooksul ja siis nii ongi, et võtab noore naise. See endine silmarõõm, kes ei raatsinud oma korterisse meest võtta, näksib üksi küüsi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas oled uurinud, kas ja kuidas mees vanemate juures eluasemekulusid katab? Et vb on kõik korras, maksab seal poole kuludest, kuni tõesti paremad ajad. Vanuritel jälle seltsi ja abiline olemas.

Vanuritel? 50-aastased on vanurid?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võin kinnitada. Võtsin omale mehe, kes elas vanemate juures (sest noh, miks üksi elada ja üüri maksta, kui kodus ruumi on jne). Tulemuseks on see, et mees ripub nüüd emme põlle asemel minu põlle otsas ja majanduslikult elamisse ei panusta. Süüa ostab aeg-ajalt, aga ühtegi arvet ei maksa ega lapsele midagi ei osta. Kõik kulud on minu kanda, tema elatub juhutöödest ja ei kavatsegi kindlat töökohta hankida kuna minu teenitust ju piisab kogu pesakonna toitmiseks ja katmiseks.

Miks sa seda talud? Anna talle kindel summa, mille peab kuu alguses sinule kandma, näiteks 500. Edasi vaadaku ise.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates asjalik mees. Ta suudab taluda ebamugavusi ja tuleb teie ühise eesmärgi nimel oma mugavustsoonist välja ja kolib vanemate juurde, et raha koguda. Sina pirtsutad, volksutad silmi, nõuad tähti ja kuud. Ära unusta, et sinu võimalused head partnerit leida vanusega ainult kahanevad. Tema puhul veel ei kahane see mitte nii pea ja peagi kiikavad teda ka sinust kõvasti nooremad naised.

Mees ei vananegi? Vaene mees, kes elab vanemate juures ei ole noortele tibidele ahvatlev. Kuhu see mees nad viikski, vanemate kööki?

Vananevad, aga vaatamata sellele naised tahavad neid. Kui palu sa tead paare, kus mees on kõvasti vanem ja palju paare, kus naine kõvasti vanem?

Mees elab vanemate juures selleks, et raha koguda. Seega ühel päeval on tal enda elamine. Ja egas vanemad ka igavesti ela. Ühel hetkel on tal kinnisvara nii või teisiti.

Praegu ei taha teda isegi TA.

Ah et kogub. Selleks läheb sellise tempoga paar aastat.

Vanemad surevad ehk 30 a pärast. Edu selle pärandi ootamisega.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõne arvates ongi normaalsus kui mees ennast lõhki laenaks ja siis kui suhe puruneb jääb oma eluaseme ja laenuga omapäi…..

Laenu saab võtta ka end lõhkilaenamata.

Ja mis siis juhtub, kui pärast lahku minekut jääb mees OMA eluaseme ja laenuga omapäi?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees elab vanemate juures selleks, et raha koguda. Seega ühel päeval on tal enda elamine. Ja egas vanemad ka igavesti ela. Ühel hetkel on tal kinnisvara nii või teisiti.

Just! Ühel päeval! Eriti, kui arvestada konkreetset teemaalgatust, kus mees on 30+ ja tema vanemad 52 ja 54. Ehk saab mees veel 40 aastat oodata, kuni saab oma kinnisvara omanikuks. Ta siis on küll juba 70-aastane, aga sellest pole ju midagi! Peaasi, et kunagi ikka… 😀

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta siis on küll juba 70-aastane, aga sellest pole ju midagi! Peaasi, et kunagi ikka… ????

No see pole ka kindel, vanemad võivad oma elamise maha müüa ja reisle minne või üldse kellelegi suvalisele kinkida või pärandada.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõne arvates ongi normaalsus kui mees ennast lõhki laenaks ja siis kui suhe puruneb jääb oma eluaseme ja laenuga omapäi…..

Siis pole mehel muud kui pill lahti: üüüüü…. Jäin oma eluaseme ja laenuga omapäi… üüüüü… Pole enam naist, kes aitaks! Kuidas nüüd hakkama saada? üüüüü…

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates asjalik mees. Ta suudab taluda ebamugavusi ja tuleb teie ühise eesmärgi nimel oma mugavustsoonist välja ja kolib vanemate juurde, et raha koguda. Sina pirtsutad, volksutad silmi, nõuad tähti ja kuud. Ära unusta, et sinu võimalused head partnerit leida vanusega ainult kahanevad. Tema puhul veel ei kahane see mitte nii pea ja peagi kiikavad teda ka sinust kõvasti nooremad naised.

Samas on nii, et armastus ei küsi ning tean tublisid mehi, kes naise korteris elavad ja loomulikult ka kulusid katta aitavad, ei mingi erinevusega sellest, kui naine mehe korteris elab.
Kelle korter… nagu see näitaks niiväga kohustundlikkust, püsivust, krediidivõimekust. Teemaalgataja kortergi võib ju olla vanemate toetusega saadud või pärandus vms ning nüüd kohe, et oi mul oma korter. Inimestel on erinevad taustad ja see ei tähenda, et selle alusel neid peaks hukka mõistma. Ometi ühiskonnas eksisteerivad teatud väljakujunenud kriteeriumid, seisukohad ja ootused. Neile mitte vastates ei sobituta loodud raamidesse.
Teemaalgataja ootab mehelt oma kodu, miks muidu hakkas mehel kiire, et raha koguda ja selleks parim variant näis tema jaoks kokku hoida?
Mis peakski olema selle mehe lahendus, kes ei oska kiirelt rikastuda (ta ehk ei soovigi seda? kas see on üleüldse vajalik?), kes ei oma piisavalt kõrget sissetulekut, üle keskmise andekust ja mitte vähem selles kõiges õnne?
Selle kõige juures ei mängi mitte vähe tähtsat rolli aeg.  Oma kodu on ju vaja kohe! Või kuidas see peakski üldse hiljem võimalik olema, kui seni kõrge hinnaga üürikorteris elades ei olnud võimalik piisavalt kõrvale panna.
Mitte vähem tähtsaks ei saa ka pidada mehe kartust oma armastatu kaotada. Teha see elumuutus ja kolida tagasi vanemate juurde ja asuda säästma. Varem ei leitud selleks vajadust, sest polnud ju sobivat naist kellele oma kodu soetada. Samuti ettepanek abielluda. See on meeleheide.. ehk isegi vanemate, ema poolne surve, kes lapsi soovib, kuid kindlasti mitte ainult.

“Vanemate juures elavat lapsed, mitte täiskasvanud” – konteksti teadmata, siis mees kes kolis vanemate juurest ära oma elu peale ja kallisse üürikasse  ~20 aastat tagasi ja nüüd tagasi vanemate juurde kolides on ta järsku mitte täiskasvanu?
“Vanemate juures elavat lapsed, mitte täiskasvanud” – see lause pole täiskasvanud inimese lause

Tulebki mehele öelda, et sa pead temast rohkem lugu siis, kui ta elab kallis üürikas, mitte nüüd, mil ta vanemate juures on ning see oma kodu raha kogumine on sinu jaoks teisejärguline.. sest ka sinul ju oma korter olemas… kuid hetkel sa pole veel kooseluks valmis… Selle viimase võiksid ära põhjendada, sest muidu jääb ikkagi mulje, et kahtled temas.. mida sa tegelikult teedki ja mees saab sellest aru, nagu juba välja tõin..
Nii lihtne ongi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootamatult lollakad vastused, enamusel. ????

Mees 30+ kolib emme juurde ja siis soovib abielluda. Lisaks otsustavad koos emmega et tahaks lapsi/lapselapsi. Täielik turakas ju, koos oma emaga.

TA, sul on õige tunne,  see pole mingi mees vaid memmekas ludri.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates asjalik mees. Ta suudab taluda ebamugavusi ja tuleb teie ühise eesmärgi nimel oma mugavustsoonist välja ja kolib vanemate juurde, et raha koguda.

Emme juures isemaksvate arvete ja isetäituva külmkapiga elada on tõesti ebamugav. Kui nüüd naine ka suksutamiseks kohale tuleks, siis oleks eriti tore, aga see põtkib vastu ja nüüd tegi veel perekooli teema ka. On jama.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates asjalik mees. Ta suudab taluda ebamugavusi ja tuleb teie ühise eesmärgi nimel oma mugavustsoonist välja ja kolib vanemate juurde, et raha koguda.

Emme juures isemaksvate arvete ja isetäituva külmkapiga elada on tõesti ebamugav. Kui nüüd naine ka suksutamiseks kohale tuleks, siis oleks eriti tore, aga see põtkib vastu ja nüüd tegi veel perekooli teema ka. On jama.

Kas sina teed ludrimeestest teemasid? Kui emale sobib niiviisi, las elab.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võimalused head partnerit leida vanusega ainult kahanevad.

Kui naisel pole mehe suhtes õiget tunnet ja ta ei taha isegi 30ndates temaga abielluda ja perekonda luua ja otsib oma tundele õigustust, et mees on memmekas, siis ega midagi head välja ei tule, kui ka vanuse või häda pärast vägisi koos olla.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

30 pluss mehel võiks oma elamine juba olemas olla. OK, vast ei olnud mingil põhjusel seni huvi seda soetada. Aga temaga abielludes koliks ma pigem või ise üürikorterisse, mille eest tasuks koos mehega,  oma korteri üüriks välja ja see oleks minu raha, mis ma sellega teeniks. Lihtsalt enda korterisse ma sel mehel ennast sisse seada ei laseks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis jutt see on, et mehel peab enne abielu olema kodu, kus peret ehitada? Ma oleks oma meest vaadanud kui lolli, kui ta 32-aastaselt, kui me kohtusime, oleks endale üksi elamiseks 5-toalise maja ostnud, et oleks kuhu naine tuua ning lapski saada. Lõpuks ma ei taha mingi mehe majja kolida, tahaks ikka koos valida ja otsustada. Seega veel parem, kui tal on mingi õnnetu kahetoalise korteriuberiku asemel kuskil masendaval Mustamäel hoopis raha, et koos ostetavasse pere-elupaika panustada oma osa.

Tal oli ühetoaline väike üürikorter, kööktuba, võiks öelda. Ja aegajalt elas vanemate juures, kui kaugtöö võimaldas, aitas neid. Niikuinii pole seal pisikorteris perega ega ka abielupaarina midagi teha. Seega minul täiesti kama kaks, kas ta elas vanematega või ei. Perekodu üksik mees igaks sajaks juhuks vast ikka ostma ei peaks, sest olenevalt naisest võib ju elukohasoov ka muutuda.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates asjalik mees. Ta suudab taluda ebamugavusi ja tuleb teie ühise eesmärgi nimel oma mugavustsoonist välja ja kolib vanemate juurde, et raha koguda.

Emme juures isemaksvate arvete ja isetäituva külmkapiga elada on tõesti ebamugav. Kui nüüd naine ka suksutamiseks kohale tuleks, siis oleks eriti tore, aga see põtkib vastu ja nüüd tegi veel perekooli teema ka. On jama.

Jälle üks kergemeelne tibi kes arvab, et niipea kui mees ema/vanemate juurde kolib hakkab koeh nende rahakotipeal elama.

Sinu enda suhtumine on sinu rikutuse tasemel.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust pole teie probleem mitte see, kus mees elab (kui ta vanemate juures elades kiiremini enda korteri jaoks vajaliku raha kogudes saab, siis on seal elamine mõistlik samm), vaid teie enda suhe. Mees teeb plaane tulevikuks: abielu, lapsed, ühine elu. Sina aga ei ole selleks valmis, võib-olla lihtsalt mitte selle mehega. Kui ootused on erinevad, siis targem praegu pidurit tõmmata. Aga seda peaksid ka talle selgitama. See, et vanemate juures praegu elab, on väike asi. Sealt võib ju iga kell üürikasse kolida või kui raha koos, korteri osta.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt enda korterisse ma sel mehel ennast sisse seada ei laseks.

Miks mitte? Minul on terve elu oma kinnisvara olnud ning oma kinnisvaradest pole ma tahtnud kuhugi kolida. Väga lihtne on ju kokku leppida kindel summa, mille mees panustab naise juures elades-näiteks 500 eurot kannab naisele ning naine siis majandab kommunaalkulude ning toiduga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas võib selle peale tulla, et vanemate juurde vabatahtlikult kolinud 30ndates mees plaanib naist võtta ja lapsed hakkama panna? Möga ajab, et naine oleks kord x aja tagant võtta.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas võib selle peale tulla, et vanemate juurde vabatahtlikult kolinud 30ndates mees plaanib naist võtta ja lapsed hakkama panna? Möga ajab, et naine oleks kord x aja tagant võtta.

Kuidas siis 30+ mees käitub, kui ta tahab kohata unelmate naist, luua pere ja saada lapsed? Ostab suure korteri, sisustab lastetoa, magamistoa ja hakkab alles siis naist otsima?

Miks ta peaks ostma mingi napi vahevariandi, mis naisele ei pruugi sobidagi? Üksi pere jaoks sobivas suuruses maja-korterit osta oleks veidi ennatlik või mis. Mida see poissmehe kahe-kolmetoaline korterinässakas näitaks, kuhu perega niikuinii ei mahu ja miks tal see raha ei või lihtsalt pangaarvel või hoiustel olla?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas siis 30+ mees käitub, kui ta tahab kohata unelmate naist, luua pere ja saada lapsed? Ostab suure korteri, sisustab lastetoa, magamistoa ja hakkab alles siis naist otsima?

Miks ta peaks ostma mingi napi vahevariandi, mis naisele ei pruugi sobidagi? Üksi pere jaoks sobivas suuruses maja-korterit osta oleks veidi ennatlik või mis. Mida see poissmehe kahe-kolmetoaline korterinässakas näitaks, kuhu perega niikuinii ei mahu ja miks tal see raha ei või lihtsalt pangaarvel või hoiustel olla?

Mees harjub ema hoolitsusega nii ära, et ei tahagi enam naisi. See vähelevinud trend, aga täiesti olemas.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ise arvab, et nii jääb talle rohkem raha alles ja see on tema viis meie tulevikule mõelda.

Pean seda õigeks, tubli mees. Ise teeks samuti. Aga jäta ta neile, kes oskavad teda hinnata.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees harjub ema hoolitsusega nii ära, et ei tahagi enam naisi. See vähelevinud trend, aga täiesti olemas.

Vähelevinud jah. JUST.
Sellist meest siis lihtsalt ju ei võta, kes naisi enam ei taha 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tunned survet abiellumiseks, ja eriti kui ka mehe vanemad survestavad, siis peab väga ettevaatlik olema. Tavaliselt on tegu mingi varjatud veaga, mille tõttu vanemad üritavad oma pojakest sulle pähe määrida, et neil oleks kindlustatud, et nende lapse eest keegi hoolitseb, kui nemad enam ei jaksa. Või isegi et temast kohe lahti saada, kuna pikaajaline hoolitsemine on ära kurnanud.

Olin ise noorena selline hästi siiras ja “heakene”, aga natuke eluvõõras – tark laps, aga inimeste käitumise põhjustest ei saanud veel aru. Umbes 20. eluaasta paiku üritati mulle kahel korral niimoodi kiiresti meest pähe määrida, just nende vanemate poolne entusiasm oli kuidagi veider. Ma ei võtnud kummalgi korral vedu, kuna tundsin, et olen veel liiga noor ja mees ei tundunud ka õige. Aga surve oli tõesti tugev. Hiljem osutus üks neist meetest väga hästi varjatud skisofreenikuks ning teine homoks. Vanemad teadsid mõlemal korral väga hästi, millega tegemist, ning minust püüti lihtsalt ohver teha. Hiljem olen samasuguseid lugusid palju kuulnud ja pealt näinud. ADHD, asperger/autism, füüsilised haigused…

Teemaalgatajal, kui ta päris on, tasub seda hoiatust kaaluda ja läbi mõelda. Ei tasu end siduda mehega, kes pole “õige”.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 101 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees kolis vanemate juurde elama