Esileht Pereelu ja suhted Mees kui “turueit”

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Mees kui “turueit”

Postitas:

Mul kummaline probleem. Mul sõbranna leidis uue mehe ja ta tekitab minus suht nõutust. Kui lähen sõbrannale külla, on ta mees koguaeg ninapidi juures ja kuulab iga sõna mis räägime. Lisaks segab ennast pidevalt vahele. Viimasel ajal hakanud ka jubedalt kõiki klatsima. Mulle sõbrannad külla tulevad, läheb mees kohe teisele korrusele et ei viitsi me “kädistamist” kuulata. Eile pidi meil olema tüdrukute õhtu ja loomulikult ilmus sõbranna oma mehega sinna kohale, kuigi olime eelnevalt kokku leppinud et ainult naised. Ja üle poole ajast rääkis see mees (peamiselt klatsis suht pahatahtlikult oma ülemust ja töökaaslasi taga). Sõbranna on pilvedes, talle miskit räägid või ei räägi, kuulda ei võta. Ei tahaks oma lapsepõlve sõbrannaga mingi nõmeda mehe pärast ka suhteid rikkuda. Ega vist muud teha pole, kui oodata et see pilv sõbranna kohalt lõpuks hajuks?

+19
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.08 19:09; 03.08 19:51; 03.08 22:23; 03.08 22:30; 03.08 22:36; 04.08 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk on su sõbranna lesbi ja see mees tegelikult transnaine? Võid ju neilt ääri-veeri uurida, kui nad “ainult naised” õhtule jälle kahekesi tulevad.

Lisan: sõbranna seksuaalsed eelistused ei ole tegelikult muidugi olulised, aga kui palju on perekoolis naisi, kes kiidavad, kuidas nad on oma mõttemaailmalt hoopis rohkem mehelikud ja tunnevad end paremini meeste seltskonnas, ehk et kapist väljatulemata transmehi – miks ei võiks olla ka vastupidi?

+6
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 19:35; 05.08 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ihhii, hea mõte ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.08 19:09; 03.08 19:51; 03.08 22:23; 03.08 22:30; 03.08 22:36; 04.08 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle sõbrannad külla tulevad, läheb mees kohe teisele korrusele et ei viitsi me kädistamist kuulata

Miks naised ise oma suhtlemisesse sõbrannadega nii naeruvääristavalt suhtuvad? Kas tõesti sõbrannaga vesteldes kädistad? Ja kui mees sõbraga suhtleb – kuidas seda nimetatakse? Lämisemiseks?

+24
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kus see kirjas on, et klatšimine on naistele vaid lubatud ja mehed ei tohigi tagarääkida.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 19:57; 03.08 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sellises seisundis ei kuulata tõesti mitte kedagi. Puhas hormoonide möll. Kui sõbranna kallis, siis tulebki lihtsalt oodata ning võtta sellest olukorrast parim, mis võtta annab. Alati võib aga juhtuda, et mees jääbki. Siis kas lepid sellega või lased sõprusel minna.

Kunagi on uuringuid tehtud ja leiti, et mehed klatšivad tegelikult sama intensiivselt kui naised, kuid ise nad sellest aru ei saa ja peavad seda lihtsalt arutlemiseks.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbranna on pilvedes, talle miskit räägid või ei räägi, kuulda ei võta.

See mehe suuvärk suuvärgiks, polegi nii oluline, aga mis mees ta muidu on?

Põhiasja kirjeldamine on sul nagu kahe silma vahele jäänud.
Kui mees muidu on mehelik, käed on otsas, on ka mingil alal lugupeetud ja tegija, mis seis sellega on? Oska vahet teha olulisel ja mitteolulisel.

See, et sinusugune, ossidega harjunud ja väikese silmaringiga tegelane pole elus varem seltskondlikku meest näinud, see ei tähenda, et selliseid üldse olemas poleks.

Kui asi ainult selles “eitlusega” piirdubki, siin on jah, kahtlane mees.

+3
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.08 20:12; 04.08 09:37; 04.08 13:38; 04.08 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ka oma naisteklubi. Nö käsitööring, nagu me omavahel nimetame. Käsitööd me tegelikult ei tee, aga ca kord kvartalis saame kokku ja lobiseme. Ja juttu on oi, kui palju! Meid on seitse tüdrukut. Eranditult meil kõikidel on mehed, aga on ainult üks, kes peab alati koos oma teise poolega tulema. Kui teine pool ei saa, ei taha või ei viitsi, siis ei tule kumbki. Tegelikult, mõlemad on huvitavad ja toredad inimesed, aga ma ei mõista, miks naine ei võiks kas või mõnikordki üksinda tulla. Meil on teinekord oma naistejutud, mida ei tahaks mehe ees arutada. Aga ei, on vaid kaks varianti, kas koos mehega või ei tule üldse. Ja nad ei ole värskelt armunud paar, vaid ikka 10+ aastat koos olnud.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbranna ja tema mees on suht lahutamatud, igal pool käivad koos – mees toob autoga, vahest käib ära ja tuleb siis tagasi – meid see ei häiri, oma jope ju. Midagi sellist me ka omavahel ei räägi, et sõbranna mees ei võiks pealt kuulata.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 19:57; 03.08 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kus see kirjas on, et klatšimine on naistele vaid lubatud ja mehed ei tohigi tagarääkida.

Ma ei tea küll ühtegi naist kes läheks suht võõrasse meeste seltskonda ja hakkaks oma ülemust ja töökaaslasi halvas toonis taga rääkima

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.08 19:09; 03.08 19:51; 03.08 22:23; 03.08 22:30; 03.08 22:36; 04.08 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhiasja kirjeldamine on sul nagu kahe silma vahele jäänud.
Kui mees muidu on mehelik, käed on otsas, on ka mingil alal lugupeetud ja tegija, mis seis sellega on? Oska vahet teha olulisel ja mitteolulisel.

Minu jaoks on liiga mukitud (ohtralt juuksegeeli ja lõhnaõli) ning mehelik pigem mitte. Tegija ei ole, sain aru et kolme aasta jooksul juba neljas töökoht
Vist nüüd mingi müügiesindaja. Segaselt räägib oma tööst.
Ma ei teekski sellest numbrit kui inimene oleks sisukas, kuid eile ta pm kaaperdas meie ürituse (näeme niigi vaeva et kord kahe kolme kuu jooksul kokku saada).

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.08 19:09; 03.08 19:51; 03.08 22:23; 03.08 22:30; 03.08 22:36; 04.08 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi sellist me ka omavahel ei räägi, et sõbranna mees ei võiks pealt kuulata.

Minu arust on küllalt selliseid teemasid, mida meeste juures pigem ei räägiks (eriti praktiliselt võõra). Nt tervisehädad, nurisünnitus (ja ka sünnitus), rasedusvaevused, suhteprobleemid jne (teemad mis meie seltskonnas nt olnud)

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.08 19:09; 03.08 19:51; 03.08 22:23; 03.08 22:30; 03.08 22:36; 04.08 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see sind häirib? Ilmselt sõbrannadega omavahel arutate samu teemasid. Tegu ei ole ju sinu mehega. Kui sõbranna on temaga rahul sellisena nagu ta on, siis mida sina kurdad. Võta mees kampa kui ta eelistab teiega olla. Lase inimesel olla, kes ta olla tahab.

/ninakaspreili

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle sõbrannad külla tulevad, läheb mees kohe teisele korrusele et ei viitsi me kädistamist kuulata

Miks naised ise oma suhtlemisesse sõbrannadega nii naeruvääristavalt suhtuvad? Kas tõesti sõbrannaga vesteldes kädistad? Ja kui mees sõbraga suhtleb – kuidas seda nimetatakse? Lämisemiseks?

Siis on tõsine meestejutt kus arutatakse erinevatel olulistel teemadel. Kui oled tähele pannud, siis enda või enda soo (ehk naissoo) alavääristamine on paljudel naistel nii sees, et ei saa arugi. Näiteks nähes eriti joontest mööda pargitud autot kommenteeritakse “haha nagu mina oleksin parkinud!” olete kuulnud mõnda meest end nii alavääristamas? Kui parkida ei oska (aga sõidad autoga, st peaks), siis õpi, ja kui mitte, siis miks enda puudusi kõigile esitada. Ma hoiaks neid küll vaikselt enda teada ja loodaks, et keegi kunagi teada ei saaks

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mees on turueit? Turueitede kambas äkki?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kummaline probleem. Mul sõbranna leidis uue mehe ja ta tekitab minus suht nõutust. Kui lähen sõbrannale külla, on ta mees koguaeg ninapidi juures ja kuulab iga sõna mis räägime. Lisaks segab ennast pidevalt vahele. Viimasel ajal hakanud ka jubedalt kõiki klatsima. Mulle sõbrannad külla tulevad, läheb mees kohe teisele korrusele et ei viitsi me “kädistamist” kuulata. Eile pidi meil olema tüdrukute õhtu ja loomulikult ilmus sõbranna oma mehega sinna kohale, kuigi olime eelnevalt kokku leppinud et ainult naised. Ja üle poole ajast rääkis see mees (peamiselt klatsis suht pahatahtlikult oma ülemust ja töökaaslasi taga). Sõbranna on pilvedes, talle miskit räägid või ei räägi, kuulda ei võta. Ei tahaks oma lapsepõlve sõbrannaga mingi nõmeda mehe pärast ka suhteid rikkuda. Ega vist muud teha pole, kui oodata et see pilv sõbranna kohalt lõpuks hajuks?

Noo sa tuled oma sõbrannat siin taga klatsima. Noo mis sa parem oled tema uuest mehest. Täitsa kahju kohe su sõbrannast. Ei ole vedanud sõbrannadega ega mehega. Noo milleks sellist tagarääkimist vaja on?

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo sa tuled oma sõbrannat siin taga klatsima. Noo mis sa parem oled tema uuest mehest. Täitsa kahju kohe su sõbrannast. Ei ole vedanud sõbrannadega ega mehega. Noo milleks sellist tagarääkimist vaja on?

Noo, nooo, noooo, nooooo

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see sind häirib? Ilmselt sõbrannadega omavahel arutate samu teemasid. Tegu ei ole ju sinu mehega. Kui sõbranna on temaga rahul sellisena nagu ta on, siis mida sina kurdad.

Ma vist sain aru, miks teda häirib.
Teatud osa naisi soovivad alateadlikult oma sõbrannadele just selliseid mehi, kes neile endile meeldiks ja inimesena sobiks.
Siis, juhul, kui oma mehega mingil põhjusel asi pekki läheb, siis oleks kohe lähedalt uus võtta ehk nö. üle lüüa.

Kui sa ise pole seda tüüpi, siis sa ei tule ka sellise versiooni peale.
Ja sul polegi vahet, mis Quasimodoga su sõbrants käib. Aga teemaalgatajal on lausa “kummaline probleem”.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.08 20:12; 04.08 09:37; 04.08 13:38; 04.08 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle sõbrannad külla tulevad, läheb mees kohe teisele korrusele et ei viitsi me “kädistamist” kuulata.

Minu mees nii ebaviisakas ei ole. Teeb meile kohvi ja/ või midagi lauale, ajab paar sõna juttu, soovib kena olemist ja siis lahkub kas mujale ruumi, välja vm.

“Turumutiga” on vaid üks kokkupuude ja õnneks see suhe oli ka lühike. Naispool sai ruttu aru, et nii agaralt tagarääliv mees võib ka temast endast usinasti jutte vorpida. Kas ta seda ka tegi, ei tea, meie seltskonnsl pole kombeks kedagi taga nuhkida ega minevikku torkida.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma loen siit teemast välja seda, kui algtasemel on Eestis sooline võrdõiguslikkus. Või vähemalt on see nii selle teemaalgataja seltskonnas. Sööks aga mehed välja!

Samuti on kahju lugeda, kuidas teie neisteseltskonnal on raske uusi inimesi vastu võtta. mina näen, et sõbranna poolt oli see tore, et ta oma mehele oma sõpru tutvustab. Ehk pole sõbrannal see niivõrd hinges, et pidi olema “tüdrukute õhtu” vaid arvas, et lihtsalt sõbrad tulevad kokku ja miks mitte siis üks inimene veel kampa võtta.

Ma ei tea, kas see mees on ka päriselt selline turumutt või ta arvas, et teie seltskonnas on lihtsalt sellised teemad huvitavad ja olulised… ja üritas sulanduda. Ehk see selgub hiljem, kui selgub.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 11:56; 04.08 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma loen siit teemast välja seda, kui algtasemel on Eestis sooline võrdõiguslikkus. Või vähemalt on see nii selle teemaalgataja seltskonnas. Sööks aga mehed välja!

Samuti on kahju lugeda, kuidas teie neisteseltskonnal on raske uusi inimesi vastu võtta. mina näen, et sõbranna poolt oli see tore, et ta oma mehele oma sõpru tutvustab. Ehk pole sõbrannal see niivõrd hinges, et pidi olema “tüdrukute õhtu” vaid arvas, et lihtsalt sõbrad tulevad kokku ja miks mitte siis üks inimene veel kampa võtta.

Ma ei tea, kas see mees on ka päriselt selline turumutt või ta arvas, et teie seltskonnas on lihtsalt sellised teemad huvitavad ja olulised… ja üritas sulanduda. Ehk see selgub hiljem, kui selgub.

Tundub jah nagu Milvikiisu oleks teema autor. Ilmselgelt probleem ju ainult selles, et tegu mehega, kes käitub nii. See, et tegu on sõbranna mehega, polegi ilmselt nii suur probleem, kui siis vaid selles osas, et sõbrannaga konflikti minemata on meest seltskonnast raske välja lükata. Oleks tegu kooliplikadega, oleks mõistetav.
Ise samuti sellise mehega suhet ei looks kuna antud käitumine ilmselt kandub ka muudesse teemadesse, mis muutuks minu jaoks häirivaks, aga seltskonnas võiks selline tüüp päris huvitav olla, lisaks vürtsi.

/ninakaspreili

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teekski sellest numbrit kui inimene oleks sisukas, kuid eile ta pm kaaperdas meie ürituse (näeme niigi vaeva et kord kahe kolme kuu jooksul kokku saada).

Sõbranna mehe muud omadused pole tõesti olulised, sõbranna on ju see, kes selle mehega koos peab elama, aga kalduvus kontvõõrana teiste kokkusaamist kaaperdada on halb piisavalt. See oleks halb ka segaseltskonnas, oleks sama halb ka siis, kui kaaperdaja oleks naine ja tegelikult oleks see halb isegi siis, kui tal oleks midagi sisukat öelda. Uus nägu seltskonnas võiks ju alguses kuulata, millest teised omavahel räägivad, mitte kohe oma teemadega sisse lennata.
Samas võib selline kaaperdamine olla selle mehe meelest sisseelamisstrateegia – tutvustab ennast piirava intensiivsusega ja siis usub, et ongi juba oma jope. Või maskeerib ta niimoodi lihtsalt uue seltskonnaga tutvumise ärevust (ärge arvake, et mehed seda ärevust ei tunne).

Sõbrannaga praegu rääkida ei maksa. Kui uus kokkusaamine tuleb ja tema mees seal kohal on, võid vaikselt omavahel sõbralikult ja viisakalt öelda, et kuule, lase meil nüüd oma teemasid ka rääkida, ära sõida kogu aeg sisse (kui ta pole vahepeal kombeid parandanud). Kui ta selle peale solvub, mis teha.
Ma ise sellisel puhul lõpuks ilmselt hakkaksin vahelesegajale ütlema: Lase nüüd minul ka rääkida. Lase mul oma jutt lõpetada. Täiesti rahulikult kõigi ees.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti on kahju lugeda, kuidas teie neisteseltskonnal on raske uusi inimesi vastu võtta. mina näen, et sõbranna poolt oli see tore, et ta oma mehele oma sõpru tutvustab. Ehk pole sõbrannal see niivõrd hinges, et pidi olema “tüdrukute õhtu” vaid arvas, et lihtsalt sõbrad tulevad kokku ja miks mitte siis üks inimene veel kampa võtta.

Me saame kokku ka perekonniti ja meeste/lastega. Kuid juba ca 10 aastat oleme kord paari kolme kuu jooksul teinud n-ö naisteka (viis kooliaegset sõbrannat). Selle aja jooksul ei ole keegi oma meest kaasa võtnud, selleks on meil muud üritused.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.08 19:09; 03.08 19:51; 03.08 22:23; 03.08 22:30; 03.08 22:36; 04.08 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teekski sellest numbrit kui inimene oleks sisukas, kuid eile ta pm kaaperdas meie ürituse (näeme niigi vaeva et kord kahe kolme kuu jooksul kokku saada).

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.08 20:12; 04.08 09:37; 04.08 13:38; 04.08 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu sõbranna mees on täielik luuser. Tööl pole juba 10 aastat käinud, ainult mängib töötegemist. Käivitab oma “äri”. Isegi mehe sõbrad naeravad ta üle:D
Sõbranna peab meest üleval. Rumal tegu oli veel sellise luuseriga abielluda. Pulmad maksis ka sõbranna kinni. On hullemaid mehi, kui see teie turueit.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti on kahju lugeda, kuidas teie neisteseltskonnal on raske uusi inimesi vastu võtta. mina näen, et sõbranna poolt oli see tore, et ta oma mehele oma sõpru tutvustab. Ehk pole sõbrannal see niivõrd hinges, et pidi olema “tüdrukute õhtu” vaid arvas, et lihtsalt sõbrad tulevad kokku ja miks mitte siis üks inimene veel kampa võtta.

Me saame kokku ka perekonniti ja meeste/lastega. Kuid juba ca 10 aastat oleme kord paari kolme kuu jooksul teinud n-ö naisteka (viis kooliaegset sõbrannat). Selle aja jooksul ei ole keegi oma meest kaasa võtnud, selleks on meil muud üritused.

No aga miks sa siis meest siunad, kui sõbranna teile hoopis käru keeras? Muidugi tuleb sellises olukorras selgelt välja öelda, kes on kutsustud ja kes mitte. Päris tobe ju head nägu teha inimese ees, kui tegelikult on kõigil piinlik ja üritus rikutud. Kõlab nagu su sõbrannal on koer, keda üksi koju jätta ei saa, sest hakkkab igatsusest haukudes naabreid segama… naeruväärne, et räägitud ei saa.
Muidugi räägi sõbrannaga, et ta teie traditsioonilise ürituse ära rikkus oma “koera” kaasa haarates.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 11:56; 04.08 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi räägi sõbrannaga, et ta teie traditsioonilise ürituse ära rikkus oma “koera” kaasa haarates.

Milvide otsus oli: mees on süüdi.
Lisaks on mees veel eit.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.08 20:12; 04.08 09:37; 04.08 13:38; 04.08 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo sa tuled oma sõbrannat siin taga klatsima. Noo mis sa parem oled tema uuest mehest. Täitsa kahju kohe su sõbrannast. Ei ole vedanud sõbrannadega ega mehega. Noo milleks sellist tagarääkimist vaja on?

Noo, nooo, noooo, nooooo

https://www.youtube.com/watch?v=gRw-lfXy_tQ

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga nali naljaks, mu sõbranna ei lahku kodust ilma koerata. Tööl käib ilma, aga absoluutselt igale poole mujale nõuab oma koera lubamist.
Ei aita vestlused, et vaata teised inimesed jätavad ju oma kassid, koerad, hamstrid, papagoid koju. Kui kõik oma loomad kaasa tariks, oleks paras zoopark.
Ega teda paljudesse kohtadesse enam kutsutagi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga nali naljaks, mu sõbranna ei lahku kodust ilma koerata. Tööl käib ilma, aga absoluutselt igale poole mujale nõuab oma koera lubamist.

Ei aita vestlused, et vaata teised inimesed jätavad ju oma kassid, koerad, hamstrid, papagoid koju. Kui kõik oma loomad kaasa tariks, oleks paras zoopark.

Ega teda paljudesse kohtadesse enam kutsutagi.

Huvitav, miks ta tööl sama ei nõua… kardab, et teda siis sinna ka enam ei kutsuta?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 19:35; 05.08 11:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees kui “turueit”