Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: .

Postitas:
+11
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 19:51; 07.10 03:41; 07.10 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen juba 5 päeva kergejõustiku MM-i vaadanud, ei tea, kas mees tahab mind veel?

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 20:03; 06.10 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei ole võimalik

Miks pole võimalik?
Valisid omale spetsiaalselt spordileige ja madala libiidoga mehe ja nüüd see vahib Tänakut?
Jama siis küll.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 20:19; 06.10 20:40; 07.10 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees mõtles, et tähistab Tänakut väikese seksiga, aga naine on solvunud, et pidi üksinda maad kaevama, mahla pressima ja vaipu kloppima.

Kas umbes nii?

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvestades, kui palju neid Tänaku fänne on, siis istub enamik mehi kuival lähiajal.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 20:03; 06.10 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga naine on solvunud, et pidi üksinda maad kaevama, mahla pressima ja vaipu kloppima.

Mõtetu sellist naist siis pidada, aiamaad tahab küll, aga kui kaevata või mahla pressida vaja, siis temal kõhulihas haige ja seksida ka ei taha.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 20:19; 06.10 20:40; 07.10 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

    Et ma peaksin olema kiimas tema järele. Vaatab terve nädalavahetuse Tänakut ja on pärast solvunud, et ei algata.

    No ei ole võimalik

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen juba 5 päeva kergejõustiku MM-i vaadanud, ei tea, kas mees tahab mind veel?

Kui ta selle MM vaatamise peale lill hambus su jalge ees ei rooma, on sul täielik õigus tema peale solvunud olla!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees vaatab telekast kergejõustiku MM ja
läpakast Tänakut samal ajal. Ja lisaks vaatab telefonist ka veel midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 19:51; 07.10 03:41; 07.10 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et ma peaksin olema kiimas tema järele. Vaatab terve nädalavahetuse Tänakut ja on pärast solvunud, et ei algata.

No ei ole võimalik

Eks järgmine kord stardi koos Tänakuga ja siis on sinu kord solvunud olla, kui Tänak tähtsam on 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees, kes ainult sporti telekast vahib aga ise spordi ei tee ongi lodev luuser ja ärgu imestagu, et naine teda ei taha. Ajagu end vormi ja siis räägime.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees, kes ainult sporti telekast vahib

Ja, just.
Õige mees oli 3.-6. okt Walesis ise kohal ja seksiprobleemidega olid lahkelt nõus abistama Conwy, Ceredigion`i and Snowdonia naised.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 20:19; 06.10 20:40; 07.10 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvestades, kui palju neid Tänaku fänne on, siis istub enamik mehi kuival lähiajal.

Kaks katset on veel aasta lõpuni jäänud, vahepeal saab siis keppi ka kui perele aega pühendab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 19:51; 07.10 03:41; 07.10 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurat, mul on sellest Tänakust siiber! Täielikult kõrini, kogu aeg delfis esikaanel.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )