Esileht Ajaviite- ja muud jutud mees laevas, aga väidab, et on veel tööl

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: mees laevas, aga väidab, et on veel tööl

Postitas:
Kägu

mina olen siis see naine, kes taob rusikaga rinnale ja väidab 100% teadvat, et tean, millega mu mees alati tegeleb.
mees on see mees, kes käib soome kalevipojaks.
täna tuleb mees koju. ütles, et 19.30 laevaga. nats aega tagasi helistasime ja varem ei saavat kuidagi, töötunnid lähevad kaotsi.
aga juhuslikult käis minu töökaaslane helsingis shopingul ja nägi mu meest. nad mingid suured sõbrad pole, seega ei läinud töökaaslane mehele teregi ütlema. helistasime niisama ja siis ta mainis. mees polevat teda näinud.

oi ma tahaks teada kuidas mulle seda kojutulekut serveeritakse. tuleb ta koju siis varem, või ikka hilisema laeva järgi?
on tal “segaseid” ärakäimisi, või teeb mulle äkki hoopis üllatuse? oma naiivsuses arvan ikka, et teeb üllatuse…

keeruline lugu. mis arvate?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ma kahtlustan, et tal on Su töökaaslasega romaan, anti Sulle lihtsalt mõista

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie peres on levinud sedalaadi üllatused, niiet loodame sellele!

Kuigi jah, alati on võimalus, et mees tahab omakorda tulla kontrollima, et ega sul kedagi seal salaja pole. Aga siiski usun pigem esimest varianti.

Hoia meid ka siis kursis et millal siis mees koju jõudis!

Please wait...
Postitas:
Kägu

see on tavaline kalevipoegadele vee tõmbamise teema. helsingi on ju muidugi nagu põlva, kus igapäev kõik kõiki kohtavad.

Please wait...
Postitas:
Sunshinelove

see on tavaline kalevipoegadele vee tõmbamise teema. helsingi on ju muidugi nagu põlva, kus igapäev kõik kõiki kohtavad.

sain aru, et laevas nähti meest (helsingis shoppamas käinu nägi teda kui tagasi sõitis), mitte suvaliselt kuskil helsingis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindlasti ei ole tegu keerulise looga. Need lood on nii nagu on enamuses.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olin paar aastat sellise naiivitari mehe armuke. Mitte mingi uhkuse või parastamisega ma seda ei räägi, vaid usun, et ma pole ainuke.
Meesterahvas käis väga sageli minu juures, meil oli lõbus koos aega veeta. Sinna alla mahub siis kõik alates lõunast lõpetades hommikukohviga. Meesterahvas ei viitsinud või ei tahtnud (ei jaksanud) igal nädalavahetusel Eestis pere juures käia, millest ma saan suurepäraselt aru. Mida ta oma naisele ütles, ei huvitanudki mind. Ju ka “ületöötunnid”, kuna siinne amet oli tal samuti midagi ehitusega seotult.

Minevikuvormis räägin sellepärast, et iga perspektiivitu suhe ammendab ennast. Oli tore, aga aitab küll 🙂
Tema käekäiku tean ka natuke, aga meie suhtlemine on tõesti ainult some vahendusele jäänud.
Loodetavasti naisega suhted kombes, ega eesmärk polnudki kedagi lahku ajada või peret lõhkuda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

tere taas!
jah, eile peale töökaaslase kõnet tõesti kihvatas, et MIS NÜÜD!
aga õnneks pole ma meest ilmaasjata usaldanud.
tuligi varem, lilled ja vein ja…
tahtiski lihtsalt üllatada 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

tere taas!
tahtiski lihtsalt üllatada :)

mees luges laevas perekooli ja sai teada tuleb ikka kohe koju tulla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tere taas!

Mul on siiralt hea meel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olin paar aastat sellise naiivitari mehe armuke. Mitte mingi uhkuse või parastamisega ma seda ei räägi, vaid usun, et ma pole ainuke.

Kui sa ei räägi uhkuse ega parastamisega, siis ära nimeta heauskset abikaasat naiivitariks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mees luges laevas perekooli ja sai teada tuleb ikka kohe koju tulla.

ju ta nägi nägijat

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tean ka mitut sellist meest, kes siin Lindatütreid rõõmustavad, endal Eestis perekond.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tere taas!

äkki ei olnud armukest lihtsalt kodus ning mees ei tahtnud veini ja lilli raisku minna lasta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meesterahvas käis väga sageli minu juures, meil oli lõbus koos aega veeta. Sinna alla mahub siis kõik alates lõunast lõpetades hommikukohviga. Meesterahvas ei viitsinud või ei tahtnud (ei jaksanud) igal nädalavahetusel Eestis pere juures käia, millest ma saan suurepäraselt aru. Mida ta oma naisele ütles, ei huvitanudki mind. Ju ka “ületöötunnid”, kuna siinne amet oli tal samuti midagi ehitusega seotult.

Minevikuvormis räägin sellepärast, et iga perspektiivitu suhe ammendab ennast. Oli tore, aga aitab küll :)
Tema käekäiku tean ka natuke, aga meie suhtlemine on tõesti ainult some vahendusele jäänud.
Loodetavasti naisega suhted kombes, ega eesmärk polnudki kedagi lahku ajada või peret lõhkuda.

Ma mõtlen, et kui lootusetu peab olema naine, kes on armukeseks ajukääbikust kalevipojale. Teine eesti – jumal tänatud, et ise sinna ei kuulu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma mõtlen, et kui lootusetu peab olema naine, kes on armukeseks ajukääbikust kalevipojale. Teine eesti – jumal tänatud, et ise sinna ei kuulu.

Ma mõtlen, et kui üheülbalise maailmapildiga peab olema naine, kes liigitab automaatselt ajukääbikuteks kõik need inimesed, kellega ta pole iialgi kokku puutunud:

Teine eesti – jumal tänatud, et ise sinna ei kuulu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui mees tuleb lambist lillede ja kingitustega koju, siis on tal süümekad mingi käki pärast, mis ta on korda saatnud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
jällemina

Kui mees tuleb lambist lillede ja kingitustega koju, siis on tal süümekad mingi käki pärast, mis ta on korda saatnud.

Ja siis naised kurdavad, et mees ei too lilli! Muidugi ei too – naine kukub kohe kahtlustama, et nüüd on mingi suurem käkk kokku keeratud 😛

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kägu kirjutas:Kui mees tuleb lambist lillede ja kingitustega koju, siis on tal süümekad mingi käki pärast, mis ta on korda saatnud.

Ja siis naised kurdavad, et mees ei too lilli! Muidugi ei too – naine kukub kohe kahtlustama, et nüüd on mingi suurem käkk kokku keeratud :P

Jumal paraku, aga see on tõesti klassika. Selle saab jah meestele peakolusse tagada, et valentini- ja naistepäeval tuleb rootsud poest/bensujaamast kaasa rabada, aga kui kalevipoeg naaseb soomest ootamatult lilledega, siis ju sai soome “naise” käest kinga ja vaja eesti naisega suhteid ülendada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sul pole osanud mehi valida-ainult mühakad ja ossid ümberringi. Või oled sa üks neist igaks juhuks autosse luitikapaigutajatest?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kägu kirjutas:Kui mees tuleb lambist lillede ja kingitustega koju, siis on tal süümekad mingi käki pärast, mis ta on korda saatnud.

Sul pole osanud mehi valida-ainult mühakad ja ossid ümberringi. Või oled sa üks neist igaks juhuks autosse luitikapaigutajatest?

Ära joo nii palju, tõenäosus õiget klahvi tabada on suurem. 🙂

Kus nüüd koer kiunatas…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kägu kirjutas:

Ära joo nii palju, tõenäosus õiget klahvi tabada on suurem. :-)

Kus nüüd koer kiunatas…

Oi, proual on vist kurbi kogemusi- kas mees tõi armukesele mõeldud lilled koju, aga unustas vale nime ja armuavaldusega kaardikese kimbu sisse? Võis see alles alandav olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kägu kirjutas:

Kägu kirjutas:

Ära joo nii palju, tõenäosus õiget klahvi tabada on suurem.

Kus nüüd koer kiunatas…

Oi, proual on vist kurbi kogemusi- kas mees tõi armukesele mõeldud lilled koju, aga unustas vale nime ja armuavaldusega kaardikese kimbu sisse? Võis see alles alandav olla.

Oi, aga kas proual on ikka mehikese viimased dopamiini taseme näitajad olemas? Ja juunis pidi marriagebuildersi sait kuu aega hoolduseks maas olema, kas selleks ajaks on ikka kontrollitud, et radiaatori seinaga ühendused on piisavalt vastupidavad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kägu kirjutas:

Kägu kirjutas:

Kägu kirjutas:

Kus nüüd koer kiunatas…

Oi, aga kas proual on ikka mehikese viimased dopamiini taseme näitajad olemas? Ja juunis pidi marriagebuildersi sait kuu aega hoolduseks maas olema, kas selleks ajaks on ikka kontrollitud, et radiaatori seinaga ühendused on piisavalt vastupidavad?

Loe vähem marriagebuildersi taolist s..a, mõjub vaimsele tervisele hästi. Võta tablett ära ja mine magama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kägu kirjutas:

Kägu kirjutas:

Kägu kirjutas:

Kägu kirjutas:

Kus nüüd koer kiunatas…

Loe vähem marriagebuildersi taolist s..a, mõjub vaimsele tervisele hästi. Võta tablett ära ja mine magama.

Mina ju ei loegi… 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jumal paraku, aga see on tõesti klassika. Selle saab jah meestele peakolusse tagada, et valentini- ja naistepäeval tuleb rootsud poest/bensujaamast kaasa rabada, aga kui kalevipoeg naaseb soomest ootamatult lilledega, siis ju sai soome “naise” käest kinga ja vaja eesti naisega suhteid ülendada.

Kas raske ei ole olla suhtes, kus peab kogu aeg kahtlustama, nuhkima, jälitama? Austage end ometi natukenegi!

Ja seda peetakse veel klassikaks – uskuge, ka teistsuguseid suhteid on olemas…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kägu kirjutas:Mina olin paar aastat sellise naiivitari mehe armuke. Mitte mingi uhkuse või parastamisega ma seda ei räägi, vaid usun, et ma pole ainuke.

Kui sa ei räägi uhkuse ega parastamisega, siis ära nimeta heauskset abikaasat naiivitariks.

Nimetan asju õigete nimedega. See inimene oli VÄGA naiivne ja niisugune iseloomuomadus pole alati väga positiivne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kägu kirjutas:Mina olin paar aastat sellise naiivitari mehe armuke. Mitte mingi uhkuse või parastamisega ma seda ei räägi, vaid usun, et ma pole ainuke.

Minevikuvormis räägin sellepärast, et iga perspektiivitu suhe ammendab ennast. Oli tore, aga aitab küll

“Ajukääbikust kalevipoeg” oli erialalt ülikooliharidusega keemik. Kuna sünnnimaal piisavat rakendust ei leidnud, siis liikus edasi ja jäi pidama alale, mida tuhanded temasarnased teist ala õppinud inimesed harrastavad. Palk ja inimväärne suhtumine on see, mis neid “ajukääbikuid” ajab perede juurest mujale.
Nii palju võiks ikka suuta oma peaga välja mõelda, et kõik kalevipojad ei ole algharidusega ossid.

Mul on sinu ja sinusuguste pärast piinlik. Ise pole elus midagi kardinaalset julgenud ette võtta, aga vot halvustama on kõva mutt.

Mis puutub armukeseks olemisse, siis erinevalt puritaanlikest koduprouadest olen mina näiteks kordi vabameelsem ja vallalise inimesena teen, mis mulle meeldib. Kui sulle ei meeldi, vaata kõrvaleNii lihtne see ongi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kägu kirjutas:Jumal paraku, aga see on tõesti klassika. Selle saab jah meestele peakolusse tagada, et valentini- ja naistepäeval tuleb rootsud poest/bensujaamast kaasa rabada, aga kui kalevipoeg naaseb soomest ootamatult lilledega, siis ju sai soome “naise” käest kinga ja vaja eesti naisega suhteid ülendada.

Kas raske ei ole olla suhtes, kus peab kogu aeg kahtlustama, nuhkima, jälitama? Austage end ometi natukenegi!

Ja seda peetakse veel klassikaks – uskuge, ka teistsuguseid suhteid on olemas…

las lollidele jääb nende usk…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kägu kirjutas:

Nimetan asju õigete nimedega. See inimene oli VÄGA naiivne ja niisugune iseloomuomadus pole alati väga positiivne.

Oot mis, väga naiivne on eeldada, et mees ei peta? Või mida sa nüüd tahtsidki öelda. Tead, mul on paralleeluniversum, kus on normaalne, et mees ei peta. Naiivseks võib nimetada seda, kui on mingid märgid, et suhe pole korras ja naine neid ei märka, kuid sinu kirjeldatud olukorras pole naisel vähimatki võimalust midagi aimata, see pole naiivsust kuskil. Ja igal juhul eelistan olla mittekahtlustav naine, sada korda etem kui “voice recording device” igaks juhuks mehe autosse sokutav proua.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud mees laevas, aga väidab, et on veel tööl