Esileht Pereelu ja suhted Mees läheb korduvalt pärast tülisid ööseks ära

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Mees läheb korduvalt pärast tülisid ööseks ära

Postitas:

Varem meie suhtes sellist asja ei olnud. Nüüd vahetasime elukohta ja ta parim sõber elab kohe 2 km kaugusel. Selle asemel, et minuga olukorda lahendada või isegi oma solvangute eest vabandada, läheb ööseks ära. Ütleb küll et tead küll kus ma olin, aga mulle see ei meeldi. See tekitab täielikku usaldamatust. Olen ta sõbra käest küsinud, kas mu mees oli seal. Ise luurama ja helistama ei hakka. Korra olen helistanud ja siis oli seal. Sõber on poissmees. Mul on ausalt sellest siiber ta ju isegi tihti ei ütle, et ära läheb. Üks vahe oli 6 ööd järjest ära. Mul sõbranna kahtlustas, et äkki on geid…

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.12 05:20; 16.12 06:37; 16.12 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks vahe oli 6 ööd järjest ära. Mul sõbranna kahtlustas, et äkki on geid…

Kui 6 ööd järjest ja vahepeal käib korralikult tööl ka, siis on kindlasti kapihomod.
No ei ole mehel sõbraga viitsimist niisama seal jahuda. Poissmehel on kodus omad rutiinid, millega ta tegeleb ja 6 päeva järjest mingit heteromehe hala kuulata ei viitsi keegi.

Mispuhul aga heteromees teist meest hästi välja kannatab, on koos joomine. Siis ei käi kumbki, muidugi, sel ajal tööl.
Eks ise tead oma meest rohkem, kumb variant.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.12 06:15; 16.12 07:05; 16.12 13:01; 17.12 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees selle 6 päeva (veedetud öö jooksul) tööl ei käinud, ta sõber aga küll, lõunast tööle. Mees jõudis vahel ka öösel kell 3 joogisena. Koos joovad, mängivad playstationi, sõber suitsetab ka kanepit pidevalt. Aga näen ses sõbras meie suhtele reaalset ohtu. Kui mina niimoodi öödeks ära läheksin ei lastaks mind ilmselt koduuksest sissegi. Olen suhtes varem petnud, aga enam seda ei juhtuks. Mul on kapihomo suhtes jah kahtlus, aga tõendeid ei ole.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.12 05:20; 16.12 06:37; 16.12 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sinu jaoks pole vahet, kas joodik või homo, either way pead hakkama mõtlema ilma temata jätkamisele.

Kuna sa mehe asju pakkida pole plaaninud, et pead seda ise hakkma tegema.

Sellest ka see sinu uurimis- ja teadasaamissoov, mis tegelikult on vaid oma mugavustsoonist välja astumise edasilükkamine.
Pole ju rohkem mingit põhjust vaja otsida, solvangutest ja 6 päevastest joomingutest juba piisab, et selle inimesega mitte koos elada.
Kui tema tahab mingil hetkel jätkata, las tõestab ise kõik vastupidist (et ei joo ja meestega sind ei peta jne), aga vaevalt ta seda innukalt tegema hakkab.

Ta lihtsalt ei julge oma suud lahti teha ja öelda, et hakka astuma.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.12 06:15; 16.12 07:05; 16.12 13:01; 17.12 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti tore on veel see, et sellise käitumise ajab sinu kaela. Provotseerib tüli ja siis laseb ligi nädalaks kodust jalga. Pole just eriti normaalne käitumine.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli selline (elu)kaaslane, kellele “meeldis” tülis olla. Kaduda. Ma arvan, et talle meeldis mind manipuleerida ja piinata. Täna saadaks sellise tegelase hiljemalt peale kolmandat kadumistrikki kuu peale, siis ma seda kahjuks ei teinud. Sellest omakorda kasvas välja hulk uusi lohepeaprobleeme… ööh, küll see oli vastik aeg mu elus.

Ausalt, lõpeta see suhe!

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 09:27; 16.12 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teemaalgatust lugesin, siis arvasin, et tegu on ikka mehega, aga nüüd loen, et titabeebi käib sõbra juures ööbimas ja telekamängu mängimas. Ja vahel 6 ööd jutti. Sellist meest tahadki endale elukaaslaseks?

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 10:43; 16.12 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa eelmisest kolmest endatreitud samasugusest teemast ei saanud veel küllal nõu?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 10:48; 17.12 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teemaalgatust lugesin, siis arvasin, et tegu on ikka mehega, aga nüüd loen, et titabeebi käib sõbra juures ööbimas ja telekamängu mängimas. Ja vahel 6 ööd jutti. Sellist meest tahadki endale elukaaslaseks?

See mees on nagu Kardo.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teemaalgatust lugesin, siis arvasin, et tegu on ikka mehega, aga nüüd loen, et titabeebi käib sõbra juures ööbimas ja telekamängu mängimas. Ja vahel 6 ööd jutti. Sellist meest tahadki endale elukaaslaseks?

See mees on nagu Kardo.

Kesse Kardo on?

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 09:27; 16.12 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle asemel, et minuga olukorda lahendada või isegi oma solvangute eest vabandada, läheb ööseks ära.

Sa ise ei ole meest solvanud? Kui oled, siis kas oled vabandanud või valmis vabandama?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ta sõbra käest küsinud, kas mu mees oli seal.

Sõber nagunii valetama ei hakkaks ja ütleks igal juhul, et on seal.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ta sõbra käest küsinud, kas mu mees oli seal.

Sõber nagunii valetama ei hakkaks ja ütleks igal juhul, et on seal.

Naiste sõprus!
Naine ei tulnud ööseks koju. Järgmisel päeval ütles ta abikaasale, et magas öösel sõbranna juures. Mees helistab naise 10-le parimale sõbrannale, keegi ei tea sellest midagi.
Meeste sõprus!
Mees ei tulnud ööseks koju. Järgmisel päeval ütles, et magas öösel sõbra juures. Naine helistab mehe 10-le parimale sõbrale. Kaheksa neist ütlesid, et jah oli seal, ning kaks väitsid, et ta on ikka seal.

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 10:43; 16.12 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku nii on.
Naised tahavad tüli, et mees “üle” jääks.
Mehed ei taha, et sõber lahku läheks ja mingit sõbra eksnaist endale nad ammugi ei taha.
Kasutatud autoga sõitmine on meeste jaoks ok, aga on parem, kui sa endist omanikku ei tunne.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.12 06:15; 16.12 07:05; 16.12 13:01; 17.12 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen meest solvanud, vabandanud ja enam mitte solvanud. Kui mees mind sõnadega rünnanud on, siis algul eemaldun, räägin rahulikult. Vahel olen ütelnud, et kui mina sinuga niimoodi räägiksin, kas siis oleme tülitsemisega tasa? ja kui vastangi talle samade sõnadega siis ütlen, et ei ole õigust minuga nii labaselt rääkida ja enesekaitseks ütlen sama halvasti, et ta aru ehk saaks, kui alavääristav ta suhtlusviis on. Lähen temast lahku. Mees tuli hommikul, ütles, et nüüd lähme siis poodi süüa ostma. Ütlesin, et ei lähe temaga kuhugi. Et tema läheb kodust sõnagi ütlemata minema, siis vastab, aga ma ei saanud ju sinuga rääkida. Küsisin, et kas sa tulid mulle ütlema, et räägime, ei. Mina olen tavaliselt see kes esimesena rääkima läheb. Igatahes andis ta mulle teada, et mina ei peagi teadma, kus ta öösel on ja et ma ju nagunii tean, kus ta on, miks ma ei helistanud ja küsinud. Sellise suhtumisega mehel on vaid parem omaette elada. Mul on temast hale. Ta on terve elu vist selline olnud. Sõbra sõnul naistega palju probleeme olnud (sain teada eile, sest mees ise wi rääkinud paljust). Ta lihtsalt ei oska või ei taha rahulikult mu poole pöörduda ja maha istuda ning oma südant avada. Kutsub mind küll enda lähedusse vahel, et lepime ära, aga vabandusi ei kuule ja reaalselt probleemid lahendust ei saa.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.12 05:20; 16.12 06:37; 16.12 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli selline (elu)kaaslane, kellele “meeldis” tülis olla. Kaduda. Ma arvan, et talle meeldis mind manipuleerida ja piinata. Täna saadaks sellise tegelase hiljemalt peale kolmandat kadumistrikki kuu peale, siis ma seda kahjuks ei teinud. Sellest omakorda kasvas välja hulk uusi lohepeaprobleeme… ööh, küll see oli vastik aeg mu elus.

Ausalt, lõpeta see suhe!

Olen ka taolises suhtes olnud ja tagantjärele mõelnud, et noorena ei osanud märgata, aga nüüd mõeldes viitab täitsa mingile isiksusehäirele. Kogu aeg olid tühja koha pealt tülid, aga nendest rääkida polnud võimalik, lihtsalt ignoreeris ja ei suhelnud. Siis hakkas heast peast uuesti suhtlema nagu midagi poleks olnudki. Pidevalt jättis mind maha kui tuju tuli, mõne päeva pärast tahtis ära leppida. Minuga oli tal ilmselt keeruline, sest need manipulatsioonid läbi ei läinud, nt oli tüli selle üle, kui ma tahtsin sõbrannadega peole minna, aga ma läksin ikka ja siis jäeti mind maha. Ma suhtusin nendesse suht külma kõhuga ja ei teinud välja, sest teadsin, et paari päeva pärast on niikuinii need nn tujud möödas. Lõpuks viskas selline kokku-lahku käimine üle. Tagantjärele olen mõelnud, et oleks ma olnud alistuja ja seda kõike lasknud enda peal keelata-käskida, siis oleks selline tülidega ja maha jätmisega manipuleerimine ilmselt aina suuremate piiranguteni viinud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris masendav, et leidub nii palju naisi, kel selline mees olnud on.
Minul paraku ka…Alguses tundus väga normaalne ja mõistlik mees, kellega sai probleemidest rääkida.
Mingist hetkest alates (kui kokku olime kolinud) hakkas harrastama pilt-on-häält-pole mänge.
Kui meil oli tüli, siis võiski vabalt päevade viisi vaikida ja külm kala olla. Vastas ainult otsestele küsimustele, mis suhet ei puudutanud.

Siis hakkas samuti harrastama kodust ära minemist. Päevadeks. Samuti ei võtnud minuga mingil viisil ühendust. Ja samuti iga kord, kui oli suurem tüli, tuli jälle jutuga, kuidas tahab lahku minna. Muul ajal lahkuminekust juttu ei teinud, aga iga tüli ajal oli jälle jutt, et “läheme lahku” ja siis mingi aeg hiljem jälle leppisime ära. Muuhulgas süüdistas mind, et tema ju on tahtnud kogu aeg lahku minna, aga mina nagu hoian kinni. Tema jaoks oli tüli põhimõtteliselt siis tõestus, et ei sobi kokku. Sest kokkusobivatel inimestel on iseenesest toimiv suhe, kus mingeid hullemaid tülisid pole.
Ta teadis, et mina lahku minna ei taha ja põen seda väga, kui ära läheks. Seetõttu minu meelest manipuleeris minuga. Kord ütleski otse, et kui ma ei tunnista, et mina “algatasin” tüli, siis lähme lahku. Tema argument oli, et pole tähtis, milles on tüli, kes selle aja hullemini käitub, vaid tähtis on vaid see, kes selle algatas. Ja mina muidugi “algatasin”, sest tõin jutuks asja, mis mind häiris.

Ebaküpsus on selle kõige nimi. Käitumine, mis oleks tavapärane ehk nii kuni 15a inimestele. Normaalne täiskasvanud inimene nii ei käituks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmine kord kui tülitsete ja mees välja hakkab minema. siis pane ka riided selga ja mine koos mehega. Ikka nii et ta näeks. Tee kasvõi maja ümber tiir ja mine koju tagasi. Ilmselt te ei räägi ka siis kui mees välja hakkab tüli ajal minema, nii et mehele ei pea midagi rääkida. Keerat täpselt teisele poole kui mees. ja seljataha ei vaata 🙂 Teed väikese tiiru ja lähed koju tagasi. Kui selle enda väikese tuulutamise peale ka mees terve öö ära on, siis pole kooselul enam mingit mõtet. See on otsas.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmine kord kui tülitsete ja mees välja hakkab minema. siis pane ka riided selga ja mine koos mehega. Ikka nii et ta näeks. Tee kasvõi maja ümber tiir ja mine koju tagasi. Ilmselt te ei räägi ka siis kui mees välja hakkab tüli ajal minema, nii et mehele ei pea midagi rääkida. Keerat täpselt teisele poole kui mees. ja seljataha ei vaata ???? Teed väikese tiiru ja lähed koju tagasi. Kui selle enda väikese tuulutamise peale ka mees terve öö ära on, siis pole kooselul enam mingit mõtet. See on otsas.

Miks peaks tegema väikese tiiru? Mina oleksin rahumeeles 6 päeva kadunud. Lapsi neil ju pole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keerat täpselt teisele poole kui mees. ja seljataha ei vaata ???? Teed väikese tiiru ja lähed koju tagasi.

Natuke nagu liivakastimänge ei meenuta või?
Sesmõttes, et kui sina mulle oma traktorit mängida ei anna, siis ma sulle oma kallurit ka ei anna. Jne.

Selle asemel, et rahulikult selgitada, et ma ei tolereeri kooselus sellist käitumist ning kui see jätkub, siis ma ei näe ka meie kooselul rohkem mingit mõtet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.12 06:15; 16.12 07:05; 16.12 13:01; 17.12 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees selle 6 päeva (veedetud öö jooksul) tööl ei käinud, ta sõber aga küll, lõunast tööle. Mees jõudis vahel ka öösel kell 3 joogisena. Koos joovad, mängivad playstationi, sõber suitsetab ka kanepit pidevalt. Aga näen ses sõbras meie suhtele reaalset ohtu. Kui mina niimoodi öödeks ära läheksin ei lastaks mind ilmselt koduuksest sissegi. Olen suhtes varem petnud, aga enam seda ei juhtuks. Mul on kapihomo suhtes jah kahtlus, aga tõendeid ei ole.

Aga panegi siis ise ka uks lukku ja sisse ei lase. Mis sa hellikust poputad!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mitte keegi ei pane tähele pisiasja, et vahepeal naine pettis meest.

Te ise oleks muidugi illikukud sellise asja peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaed. Võta üks ja viska teist…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mitte keegi ei pane tähele pisiasja, et vahepeal naine pettis meest.

Ei, mitte vahepeal selle 6p jooksul, see naine on oma “abielu” ka enne siin lahanud, ja leitud kägude poolt, et lootusetud…
Ehk teemaalgataja on nii lahke ja paneb oma eelmised teemad ka siia, sa peaks pealkirju paremini mäletama kui mina. Sulle on antud küll ja küll nõu, et see mees pole suhtematerjal, ikka sa ripud tal küljes nagu tatt! Normaalse naise puhul oleks olnud ainult üks võimalus- kui mees 6 päeva hiljem “sõbra juurest” koju laekub, pole seal enam sind ega sinu asju! Või kui korter on sinu, siis on lukud vahetatud ja tema asjad prügikotiga ukse taga.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 10:48; 17.12 16:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees läheb korduvalt pärast tülisid ööseks ära