Esileht Pereelu ja suhted Mees läheb vangi ja töökoht

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Mees läheb vangi ja töökoht

Postitas:
Kägu

Lastele ütlen et issi läks välismaale puhkusele. Nad on veel väiksed.

Ei. Lastele ütled, et isa sõitis autoga liiga kiiresti ja peab karistuseks nüüd kodunt eemal olema.
Isegi väikeste laste eest pole mõtet varjata seda, miks isa kodunt eemal on. Aga rääkida, et issi on tubli ja läks üksinda välismaale puhkusele … no anna mõistust.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tere, selline mure, et mees peab minema 1 kuuks trellide taha. Kas vanglas oleku ajaks saab võtta haiguslehe? Tal puhkust ei ole saada praegu ja peame midagi välja mõtlema,et mitte töökohta kaotada. Olen väiksema tibuga veel kodune ja emapalgast me neljakesi ära ei elaks.

Meest väga armastan ja ta on lastele parim isa maailmas. Ärge hakake rääkima et halb mees.

Vajan nõu pere koos hoidmiseks.

Reaalselt pole nii lolle naisi maailmas olemas.
Mis kuradi hea isa ta lastele on, kui on maantemõrvar? Või peab ta teie oma “tibu” surnuks sõitma autoga täis peaga, et sa seda mõistma hakkaks? Uskumatu kolmas Eesti…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Appi, ma mõtlesin, et see teema on mingi iroonia perekooli tibuemmede suhtes, kellel on imearmsad lapsed ja mees on muidu täielik mölakas, aga parim isa maailmas…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Parem mees kuu aega Tartu vanglas, kui kaks aastat soomes, kuhu ta lõpuks kaduma lähebki. Vanglas püsib kenasti alles.

Et parem olgu roolijoodik Eestis ja istugu aeg-ajalt vanglas kui et aus ja kaine töömees Soomes? On ikka mõnel valikud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mehel on peod mitu korda üle käte läinud ja purjus peaga roolist tabatud. Kihutanud ka. Tema trahvid on pere eelarvesse suure augu löönud.

Tee silmad lahti. Ta ei ole ‘parim isa maailmas’.
Arusaadav, et vajad raha lastega toimetulekuks, aga… võibolla saadki veidi elu üle järgi mõelda mehe äraolekul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas ma tohin nüüd öelda “teine Eesti”, ilma et snoobiks sõimataks?

Antud olukorras kehtib küll, et mis teisele ütled, see ise oled.

Absoluutselt selgelt see päris esimene Eesti, see õige, see tegelik – nemad ei tuleks selle peale, et hädas inimesele hakata ütlema, et too teine Eesti on. Olen alati teadnud, et üks väga kindel reegel, mille järgi teist Eestit ära tunneb, on see, et nad nimetavad meelsasti teisi inimesi “teiseks Eestiks”.

Täiesti õige ütlemine.
Teemaalgatajale – ilmselt on mõistlik palgata puhkus võtta ja ülemusele kõik ära rääkida, nagu on. Väikses kohas tuleb asi nagunii välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mehel on peod mitu korda üle käte läinud ja purjus peaga roolist tabatud. Kihutanud ka. Tema trahvid on pere eelarvesse suure augu löönud.

Elame Lõuna-Eestis väikses kohas. Töökohti siin palju pole. Ütlen mehele et ta ülemusega räägiks. Ma ei teadnud et saab palgata puhkust votta.

Lastele ütlen et issi läks välismaale puhkusele. Nad on veel väiksed.

Ta läheb tartu vanglasse.

Tule taevas appi! Nii tubli isa oma lastele 🙂

Mis te seal Lõuna-Eestis olete idioodid või?

Põhja-Eestis muidugi selliseid asju ei juhtu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teie pere väärtushinnangud on ikka väga paigast ära.
Vanglasse ei panda niisama. Oma tegude eest tuleb vastutada, mitte neid omakorda ühiskonna õlule topelt panna (maksumaksjal vangla rahastamine + “haiguspäevade” hüvitamine).
Ja kui mõni arst selleks ajaks haiguslehe kirjutab, tuleks ta pikema jututa töölt lahti lasta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Isegi kui võtab haiguslehe, siis saab selle rahad ju kätte hiljem, mitte kohe.

RAHA, mitte rahad. keegi ei tule ja loe rahatähti peo peale, et saaks “rahad” kasutada.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Esileht Pereelu ja suhted Mees läheb vangi ja töökoht