Esileht Pereelu ja suhted Mees lahkab suguseltsiga oma sekselu

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Mees lahkab suguseltsiga oma sekselu

Postitas:

Lugu järgmine: mees ligemale 45.aastane.Tutvusime ja käisime koos väljas. Mees oli algselt minusse armunud, minul tunded pole aga nii kergelt tekkima, vaja aega et võõra inimesega kõigepealt harjuda. Me siis käisimegi väljas mõningad korrad, ilma et oleksime seksinud. Mees aga oli silmnähtavalt seksist huvitatud, ütles, et mõtle mida ma oma perekonnale ja sõpradele nüüd ütlema peaks, oleme nii palju kordi kokku saanud, aga seksinud pole kordagi. Minu jaoks veidi kummaline, et mees peab oma seksuaalelust tervele perele ja sõpradele aru andma. Et justkui sellepärast peaksin temaga seksima, et ta saaks kogu suguvõsale öelda “Tehtud!”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Nõme ja töll mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rumaluke, mitte midagi ta ei lahka….))
Lihtsalt mitte eriti terava mõistusega inimesena ta ei osanud muud ettekäänet kiireks seksiks välja mõelda, kui sellise tobeduse.

Sinusse armunud – kahtlen.
Aga kui ei usu, proovi see seksivärk ära, saad kohe teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt oli see huumor, millest sa aru ei saanud. Enamik naistele jääbki meeste huumorimeel täiesti mõistetamatuks ja sealt pinnalt tekib metsikult lahkhelisid. Mees lollitab ja naine võtab iga sõna puhta kulana. Seda võib ka naiivsuseks ja lihtsameelsuseks nimetada. Seltskonnas saab sellise kooslusega (humoorika jama ajaja + naiivitar) ikka päris palju nalja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suht labane ja rumal mees, kes sellist jama suust välja ajab. Ma ei saaks sellisega ühtegi korda enam kokku, kes elab oma sugulastele ja selline suhtumine siis naisesse. Olgu või nali ta jaoks, minu huumorisoonega see kokku ei lähe. Kui juba huumorimeel nii totaalselt erinev, siis pole mõtet lolli ka mängida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees lahkab suguseltsiga oma sekselu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.