Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mees läks ära

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mees läks ära

Postitas:
Kägu

Kuule, aga kui sa nii hää ja ihaldatav naine oled, siis miks mees ikkagi su juurest ära läks? Kas keegi on kunagi enda käest küsinud, miks mees teise leiab? Hakkaks ehk siit peale ja siis edasi. Kui on joodik, siis on joodik ja siin pole midagi teha, aga samas tekib ka küsimus, et miks ta on joodik. Kui tutvusite, siis ei olnud ju. Või oli? Ja kui oli, siis oli see sinu valik, et ta omale meheks valisid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Mees läks ära

Rasked hingelised mured sul täna!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuule, hakkaks ikka hoopis sellest peale, mis su enda probleem on, et niimoodi teiste kallal pead närima?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuule, hakkame sellest peale, et mees pole minu juurest ära läinud, mis nüüd siis edasi? Või ehk täpsustad, kes see \”sina\” on, kellega sa räägid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuule, hakkame sellest peale, et mees pole minu juurest ära läinud, mis nüüd siis edasi? Või ehk täpsustad, kes see \”sina\” on, kellega sa räägid?[/tsitaat] Teemaalgataja on see sina. Minu juurest ka pole mees ära läinud, aga ikkagi ma ei saa aru, millest see õelus?

Please wait...
Postitas:
yxikmees

Tavaliselt mees ei lähe niisama ära vaid ta läheb üldjuhul teise naise juurde.Ja enamasti on teine naine ouliselt noorem.

Please wait...
Postitas:
skeptik

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tavaliselt mees ei lähe niisama ära vaid ta läheb üldjuhul teise naise juurde.Ja enamasti on teine naine ouliselt noorem.[/tsitaat]
Aga sul vaeseke pole isegi vana naist kelle juurest ära minna, rääkimata noorest naisest, kelle juurde minna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul ei läinud mees ära. meie läksime lahku.

Please wait...
Postitas:
yxikmees

[small]skeptik kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Aga sul vaeseke pole isegi vana naist kelle juurest ära minna, rääkimata noorest naisest, kelle juurde minna.[/tsitaat]
Paraku ei ole jah.Ja üldiselt ma eelistaks seda vaheetappi vahele jätta ja kohe nooremat naist otsida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]skeptik kirjutas:[/small]

Paraku ei ole jah.Ja üldiselt ma eelistaks seda vaheetappi vahele jätta ja kohe nooremat naist otsida.[/tsitaat]Nooremat oleks parem otsida, kui sul oleks üks juba ees, kasvõi vanem. Naistele meeldib hirmsasti konkurentsis kellelegi ära teha ja sa saaksid ka korrapärast nussi ja suudaksid väheke muudele asjadele keskenduda, mis?

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mees läks ära

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.