Esileht Pereelu ja suhted Mees läks sõpradega reisile

Näitan 21 postitust - vahemik 61 kuni 81 (kokku 81 )

Teema: Mees läks sõpradega reisile

Postitas:

tegelikult pole asi üldse selles reisis.
teemaalgataja ei usalda oma meest, ja nagu selgus, on selleks ka põhjust.
vaevalt see nüüd nende 15 aasta jooksul esimene kord oli, ilmselt on neid pisikesi ülelaskmisi varemgi olnud, nüüd lihtsalt sai naisel kõrini.

edasine on vaid otsustamise küsimus: kas sa tahad elada mehega, keda sa ei saa usaldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Eiei, hea mees on selline, kes naise ja lapsed nälga jätab ning jooma ja vene litsidesse põrutab. Pärast koju tulles lööb paar sinist silma ka, sest kes ei peksa, see ei armasta.[/tsitaat]

Kui sinu mees reisib litsides käimise eesmärgil, siis soovitan tõesti kaaluda mehe väljavahetamist. Peksmise koht jäi mul teemaalgatuses küll millegipärast kahe silma vahele. Kas rääkisid siin ka enda mehest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.08 20:11; 10.08 01:39; 11.08 02:34; 11.08 02:39; 11.08 13:29; 11.08 15:57; 11.08 16:23; 12.08 00:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kirke31 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Hea mees on minu arvates see,kes arvestab 100 % pere vajaduste ja huvide ja rahuloluga, mitte ei mõtle ainult iseenda rahulolule. Paarisuhtes ei saa olla nii isekas. Inimene peab oma soovide ja tahtmistega ise ära tajuma, mis on ok, mis mitte, niiet peres säiliks rahulolu ja harmoonia.
Asi pole mitte selles, et naine ei luba, vaid selles, et mees tahabki teha asju, mis pole pere jaoks ok ja käitubki nii et temal vaid hea oleks.
Asi pole üldse naise talla all olemisest ega ainult naise soovidega arvestamises. Ka see poleks ok, kui mees vastu enda tahtmist allub naise soovidele.
Probleem on selles, et mees tahabki teha asju, millega pere rahul pole! Ja see on palju raskem probleem![/tsitaat]

Meil on isekusest erinev arusaam. Minu jaoks on isekus see, kui keelaksin oma kõige armsamal inimesel kogeda asju, mis teda õnnelikuks teevad. Selline paarinädalane reis ei kahjusta ju mitte mingil moel minu huve. küsimus on 100% kontrollis ja kiivuses, mis naist piinab. Sellised partnerid leiavad absoluutselt iga asja puhul võimaluse millegagi mitte rahul olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.08 20:11; 10.08 01:39; 11.08 02:34; 11.08 02:39; 11.08 13:29; 11.08 15:57; 11.08 16:23; 12.08 00:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja on tõesti rumal, aga kui selle rumaluse hinnaks on iseenda karistamine, siis tuleb tal see õppetund endale anda ja mehest lahku minna. ehk siis mõikab midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 10:43; 11.08 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”Noh, naisterahva füsioloogiat arvestades oleks 2 nädalane reis mitte väga arenenud riiki teatud perioodile sattudes üsna ebamugav, seda ma mehele ka mainisin.\”

ma kohe pidin selle lause siia välja tooma, mis koht see Ukraina ometi naise arvates on, d¸ungel?

mehele aga ütleks, et: run, Forrest, run, kuni veel sa vähegi suudad, vähegi loodad jne. ehk oleks mehel tõesti aeg peale 15 aasta pikkust abielu despoodiga vabaks saada.

teemaalgataja, loodetavasti sa oma last sarnaselt mehega ei ahista, või saadad ta kodust minema, kui ta peaks sinu reeglite vastu eksima?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 10:43; 11.08 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Ukraina pole viisavaba? Minu meelest juba paar aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]kirke31 kirjutas:[/small]

Meil on isekusest erinev arusaam. Minu jaoks on isekus see, kui keelaksin oma kõige armsamal inimesel kogeda asju, mis teda õnnelikuks teevad. Selline paarinädalane reis ei kahjusta ju mitte mingil moel minu huve. küsimus on 100% kontrollis ja kiivuses, mis naist piinab. Sellised partnerid leiavad absoluutselt iga asja puhul võimaluse millegagi mitte rahul olla.[/tsitaat]
Kui selline reis paneb pere majanduslikule olukorrale korraliku põntsu ja kui sellise reisi tõttu jäävad kõikide teiste pereliikmete meelelahutused tükiks ajaks ära, siis see ON egoism ja teistega mittearvestamine!
Rääkimata sellest, et nüüd, nagu selgus, vangub ka kogu pere majandusliku heaolu vundament. Normaalne inimene ei lähe pikale reisile, kui seetõttu jäävad laenumaksed maksmata.
Normaalne inimene võtab olukorda parandamiseks midagi ette ja läheb pikale reisile alles siis, kui majanduslikult on asjad korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rotsik kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui selline reis paneb pere majanduslikule olukorrale korraliku põntsu ja kui sellise reisi tõttu jäävad kõikide teiste pereliikmete meelelahutused tükiks ajaks ära, siis see ON egoism ja teistega mittearvestamine!
Rääkimata sellest, et nüüd, nagu selgus, vangub ka kogu pere majandusliku heaolu vundament. Normaalne inimene ei lähe pikale reisile, kui seetõttu jäävad laenumaksed maksmata.
Normaalne inimene võtab olukorda parandamiseks midagi ette ja läheb pikale reisile alles siis, kui majanduslikult on asjad korras.[/tsitaat]

No see majandusliku olukorra jutt tundub kõige muu kõrval küll vaid mingi muu rahulolematuse väljundiks olevat hetkel. Naine ju konkreetselt ütles, et päevade pärast ei tahtnud ise kaasa minna ning kuupäevi vaadates selgus, et siiski läheks küll. Seejuures ilma igasuguse hirmuta, et perekondlik rahakott sellest korraliku põõna saab. Pigem kripeldab see, et mees üldse julges midagi sellist ilma tema suuremeelse nõusolekuta teha ning Ukraina mimmud jms. Mina loen siit välja tüüpilise kontrollifriigi mõttemaailma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.08 20:11; 10.08 01:39; 11.08 02:34; 11.08 02:39; 11.08 13:29; 11.08 15:57; 11.08 16:23; 12.08 00:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on täiesti normaalne, kui mees ja naine käivad vahel kahekesi, vahel koos lastega või hoopis eraldi reisil. Sõltuvalt rahakoti paksusest ja vastastikustest kokkulepetest.

Ka minu mees on sõpradega paaril eraldi reisil käinud sel lihtsal põhjusel, et mind need sihtkohad pole \”erutanud\”. Ja miks mitte lasta mees vahelduseks omaette akusid laadima? Mul endalgi on see võimalus kui tahan. Õnneks ei ole meie kooselu (st ligi 20a) saavutanud taset, et kõike ja kõiki kahtlustada.

Teemaalgatusest ei saa ma selles mõttes aru, et kust need reisi- ja laenurahad oleks siis kokku saadud, kui naine oleks sellele reisile ikkagi kaasa läinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, minu mees käis sõpradega mootorrattatuuril Slovakkias ja Austrias. Ostsin talle veel nänni kaasa, ¨okolaadi ja söögivärki, et kallil kaasal millestki puudust ei tuleks. Eesti lipuvärvides t-särgi ostsin ka, et äkki tahab tagi peale tõmmata, et \”eestlane olla on uhke ja hää\”
Noh, sai siis reis läbi, mees tuli tagasi, kõik oli väga ilus ja tore. Pani garaa¸is asju korda ja hakkasin tema klannivesti seina peale riputama, vaatasin, et jube tolmune ja räpane, tõmban vahendiga üle ja ei teagi miks, vaatasin taskutesse ka. Seal oli siis kämpinguarve kahele persoonile ja tühi papist kantossikarp. Ole sa lahke.
Mehel oli eitamise faas ja väitis, et laenas vesti oma sõidukaaslasele. Noh, mida ma ikka teha sain, nutsin natuke, tegin draamat ja elan ikka temaga koos. Kusjuures mina olin sinnamaani teda sinisilmselt sajaga usaldanud ja lubanud tal igal pool käia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 15:12; 11.08 16:01; 11.08 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Noh, minu mees käis sõpradega mootorrattatuuril Slovakkias ja Austrias. Ostsin talle veel nänni kaasa, ¨okolaadi ja söögivärki, et kallil kaasal millestki puudust ei tuleks. Eesti lipuvärvides t-särgi ostsin ka, et äkki tahab tagi peale tõmmata, et \”eestlane olla on uhke ja hää\”
Noh, sai siis reis läbi, mees tuli tagasi, kõik oli väga ilus ja tore. Pani garaa¸is asju korda ja hakkasin tema klannivesti seina peale riputama, vaatasin, et jube tolmune ja räpane, tõmban vahendiga üle ja ei teagi miks, vaatasin taskutesse ka. Seal oli siis kämpinguarve kahele persoonile ja tühi papist kantossikarp. Ole sa lahke.
Mehel oli eitamise faas ja väitis, et laenas vesti oma sõidukaaslasele. Noh, mida ma ikka teha sain, nutsin natuke, tegin draamat ja elan ikka temaga koos. Kusjuures mina olin sinnamaani teda sinisilmselt sajaga usaldanud ja lubanud tal igal pool käia.

[/tsitaat]

Petmise jaoks on ju 100x lihtsamaid mooduseid kui motomatkale minek. Mida sa selle jutuga tõestada tahtsid? Et mees tuleks koju ketti panna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.08 20:11; 10.08 01:39; 11.08 02:34; 11.08 02:39; 11.08 13:29; 11.08 15:57; 11.08 16:23; 12.08 00:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Petmise jaoks on ju 100x lihtsamaid mooduseid kui motomatkale minek. Mida sa selle jutuga tõestada tahtsid? Et mees tuleks koju ketti panna?[/tsitaat]
Vastupidi, tahtsin lihtsalt öelda, et tegelikult ei sõltu naise käitumisest ja sellest, kas lubada või mitte lubada, eriti midagi. Asjad ja elu käivad ikka omasoodu. Mis oli minu \”hea naine\” olemisest kasu? Oma vitsad sain ikka kätte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 15:12; 11.08 16:01; 11.08 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vastupidi, tahtsin lihtsalt öelda, et tegelikult ei sõltu naise käitumisest ja sellest, kas lubada või mitte lubada, eriti midagi. Asjad ja elu käivad ikka omasoodu. Mis oli minu \”hea naine\” olemisest kasu? Oma vitsad sain ikka kätte.[/tsitaat]

Ega siis normaalne ei olda kasu pärast. Normaalne ollakse seepärast, et normaalne on lihtsalt hea olla. Samas ebanormaalne käitumine suudab ka päriselt hea mehe eemale peletada. See on üsna kindel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.08 20:11; 10.08 01:39; 11.08 02:34; 11.08 02:39; 11.08 13:29; 11.08 15:57; 11.08 16:23; 12.08 00:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ega siis normaalne ei olda kasu pärast. Normaalne ollakse seepärast, et normaalne on lihtsalt hea olla. Samas ebanormaalne käitumine suudab ka päriselt hea mehe eemale peletada. See on üsna kindel.[/tsitaat]
Ma ei saa aru, missugusest ebanormaalsest käitumisest on jutt, mis mehe eemale peletab? Ega see kondoomikarp minu vestitaskus ei olnud. Mina lihtsalt eeldasin, et kui mina olen usaldav ja mõistev inimene, siis vastatakse mulle samaga.
Sa loe minu esimene postitus uuesti läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 15:12; 11.08 16:01; 11.08 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei saa aru, missugusest ebanormaalsest käitumisest on jutt, mis mehe eemale peletab? Ega see kondoomikarp minu vestitaskus ei olnud. Mina lihtsalt eeldasin, et kui mina olen usaldav ja mõistev inimene, siis vastatakse mulle samaga.
Sa loe minu esimene postitus uuesti läbi.[/tsitaat]

Sinu puhul polnudki ju ebanormaalset käitumist, lugesin ja sain väga hästi aru, millest kirjutasid. Oma loost tegid nagu järelduse, et sinu käitumisel ja suhtumisel polnud mingit mõtet. vot sellega ei olnud ma nõus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.08 20:11; 10.08 01:39; 11.08 02:34; 11.08 02:39; 11.08 13:29; 11.08 15:57; 11.08 16:23; 12.08 00:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei tuleks mõttessegi mehega tema suusareisidele kaasa minna. Mõnel mehl on vahel naine kaasas, aga see siis reeglina ise ka suusahulluke.
Abielu ei ole teineteise omamine. Väga oluline, et kummalgi poolel oleks ka oma enda tegemised. See, mis tema hinge toidab, on ju lõppkokkuvõttes hea kogu perele.
Kui hakkad rääkima stiilis \”ukraina t¨ikid\”, siis võid kindel olla, et ühel hetkel sind ka petetakse, sest alandav on niisugust jama kuulata ja pigem siis kuulata seda juba teadmisega, et see jutt tuleb \”asja eest\”.
Sa oled isekas. Kui asjad ei ole sinu tahtmise järgi, siis oled valmis lahku minema…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk saab mehel tsiklisõidust siiber,müüb tsikli maha ja maksab võla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ostis ka endale motika ja käib nüüd vahel sõpradega motikaga reisil. Ukrainasse ma poleks tahtnud, et ta läheb, aga käivad mujal. Mina sellest küll pole probleemi teinud, mina ei tahakski mingile motoreisile minna tema motohulludest sõpradega. Igasuguseid tsikke on igal pool, tööüritustele ikka lubad meest või? Poole tõenäolisem, et seal tekib midagi kui suvalisel reisil. Rahaasi on muidugi nõme, meil õnneks keegi selle all ei kannata, et mees reisib. Aga noh, kui sellise asja pärast tahad lahku minna, siis sul vist ka sellest mehest suhteliselt ükskõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kusjuures, tema saatis esimesena reisilt sõnumi ja ma vastasingi, et ma elaks väga ta reisile kaasa, kui mul ühte konkreetset muret ei oleks. Ilmselt oleksin pidanud otse kirjutama, et laenumakse on tulemas, sa pole mulle oma osa üle kandnud. Tundus kuidagi nõme sellist asja sms-i panna. Mina vihjasin delikaatselt konkreetsele kuupäevale, mis minu arvates peaks tal ammu pealuu sees olema, aga ta ei jaganud ära. Või ei tahtnud jagada?
Tegelikult mulle meeldib üle kõige käia perega koos reisimas ja tahaks seda edaspidigi teha. Teismeline meil õnneks veel naudib vanematega koos reisimist. Ja kui tõesti rahakott võimaldaks, siis võiks kumbki ka omaette käia kord aastas kusagil. Aga kui ei võimalda ja mees teataks nüüd järsku peale 15a, et ta tegelikult tahabki ainult selliseid Uhhuutuuri reise, siis … siis ma ilmselt läheks temast lahku. Kas mul lööb järsku mingi meeletu kadedus välja? Pole üldse minu moodi… Ega ta ei saa väga ka aru, et minu tööreis on hoopis midagi muud kui tema lõbureis. Muidugi mul õnnestub näpistada mõned tunnid kasvõi une arvelt, et midagi näha (Londonit näiteks ma olengi näinud sisuliselt ainult pimedas, kuigi olen seal vähemalt 10x käinud), aga üldiselt on mul tööreisil trajektoor lennujaam-koosolek-hotell-koosolek-hotell-koosolek-lennujaam. [/tsitaat]

Mis peitust te mängite? OMA ABIKAASALE ei saa nüüd otse öeldud, mis maks ja kui palju, kuna ?
Lasteaed! Kurvaks teeb ka asjaolu, et nii kergekäeliselt ollakse nõus lahutama…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]lase mehel olla omaette. miks mees ei või minna oma sõpradega reisile ega siis abielu ei tähenda, et igal pool peaks koos käima? tuleb tagasi, klatite rahaasjad ära ja kõik on ok. Ma oleks ka vihastanud, kui oleksin kodust kaugel ja siis mees hakkaks plõksima, et näed, jätsin nõud pesemata ja nüüd reisil. Mis teil viga on naised. laske meestel natuke oma elu ka elada, nagunii nad rügavad tunde igapäev, et teil hea oleks. ja kui ära lahutad või mis iganes, anna teada. ma võtan ta hea meelega endale.[/tsitaat]

Sellega olen nõus, et omaette võib ka käia. Aga mis mõttes rügavad, et meil hea oleks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 18:34; 14.08 18:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]rotsik kirjutas:[/small]

Vaevalt nüüd selle 600 eurose telkimisreisi pärast lausa pikemaks ajaks tervel perel reisimine ära jääb. Ära soola üle.

Peres on ju rahad eraldi ja siiani pole mees eraldi reisimas käinudki. Miks sa eeldad, et ta peabki olema puuriloom, kes küll töötab ja teenib, aga raha kulutamise osas peab alati naist kuulama? Isegi maksab ta poolt naise kinnisvarast kinni.[/tsitaat]

Mulle on sügavalt arusaamatu, kuidas kulutatakse peres oma raha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 18:34; 14.08 18:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 61 kuni 81 (kokku 81 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees läks sõpradega reisile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.