Esileht Sünnitus mees-laps külastama külastuskeelu ajal?

Tuletame meelde, et kõikidele kommentaatoritele kehtivad Eesti Vabariigi seadused. Perekool.ee'l on kohustus esitada õigusorganitele kasutajate kohta käivaid andmeid, kui meile esitatakse vastav nõue.

Head vana aasta lõppu!

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: mees-laps külastama külastuskeelu ajal?

Postitas:
Kägu

Tean et praegu Pelgus külastajaid sünnitanutele külla ei lubata. Mõistan seda igati ja tegelikult ei ootaks sinna kedagi, küll kodus saab beebiga tutvust teha. Oletan et isa lubatakse ikka ligi käima, aga kuidas on teiste oma pere lastega? Oskab keegi kommenteerida? Ei ole lasteaialaps enam, koolis käib. Õnneks ta mõistab et võib-olla ei saa ta tulla emmet ja titat vaatama, aga mõtlesin et kes ehk seal hetkel sees või just välja saanud oskab kommenteerida. Aitäh.

Please wait...


Postitas:
Kägu

Kõige kindlam on küsida seda sünnitusmajast. Ilmselt võivad olla erinevad nõuded perepalatites ja ühispalatites.

Mees võiks võimalusel sünnitusel osaleda ja saab kohe lapsega tuttavaks. Kui ema ja laps terved, siis saab ju järgmisel päeval koju ja mis külastust seal ikka niiväga.

Kooliskäiv laps saab kindlasti aru kui öelda, et haiglasse ei lubata praegu külalisi. lasteaia lapsel kindlasti raskem mõista, aga saba ka tema aru – väiksem laps ei oska ehk külla tahtagi ja suurem juba saab asjadest aru.

Please wait...


Postitas:
Kägu

Kui Pelgus tutvumas käisin siis öeldi küll, et isa võib külas käia, kuigi soovitav oleks, et pigem oleks kohapeal. Teisi inimesi aga külastama ei lasta, seal hulgas ka pere teisi lapsi.

Please wait...


Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Sünnitus mees-laps külastama külastuskeelu ajal?