Esileht Pereelu ja suhted Mees lapsehoolduspuhkusel – kogemused?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mees lapsehoolduspuhkusel – kogemused?

Postitas:

Miks ja mis põhjustel otsustasite, et mees jääb lapsega koju?
Kuidas mees hakkama sai? Kas tema või sinu jaoks muutis see midagi? Hakkas mees rohkem väärtustama teid ja teie panust lapsekasvatusse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 21:39; 19.04 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees jäi lapsega paariks kuuks koju kui laps oli 6-kuune. Muutis nii palju, et nüüd sai ta omal nahal tunda, et ega see titenduse elu kerge pole. Mees sai hakkama väga hästi, kohati pareminigi kui mina. Mees lihtsalt palju konkreetsem ja lapsed tajuvad seda hästi. Praegu meil laps suurem. Minuga ikka jonnimist ette tuleb, aga mehega mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 10:01; 20.04 16:56; 20.04 17:00; 20.04 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil küll pole mees lapsepuhkusel, vaid mina, aga mu mees töötab enamuse ajast kodus, seega tegeleb umbes sama palju ka lapsega kui mina. Ma ei saa sellest väärtustamise ja panustamise jutust aru. Laps on ju meie mõlema laps, me mõlemad panustame, ma ei saa aru, mida siin eraldi väärtustada vmt. Ma väärtustan kõike, mida mu mees teeb ja tema väärtustab seda, mida mina teen. Muidu me ju polekski abielus või kuidas?[/tsitaat]

Ei mina ei tea, miks teie abielus olete 😀
Meie üldse polegi.
Ja midagi pole teha kui mulle tundub, et meie peres kõik päris 50:50 pole ja mees ei saa aru mida see lapsega kodus olemine TEGELIKULT tähendab. Tema on temaga paar tundi ja arvab et siis ongi juba väga hästi, aga ei ole 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 21:39; 19.04 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

keskmise lapsega jäi mees vh-sele kui poiss oli 1,1, tal olid tööl probleemid ja soovis vahetada töökohta, oli 5 kuud siis kodus ja otsis kohta, mina käisin tööl. kolmandaga oleme kõik kodus alates sellest kui tita sai 90 p vanaks, mina töötu nö, mees vh-sel, kuna lapsed alla 2,5-aastase vahega ja mees vahepeal töökohta vahetas madalamapalgalise vastu, siis kodus olles saab vh-st poole suuremat kui praeguna palk oleks. imelik oleks tööl käia!? aga ei olnud laps raha pärast tehtud, ta tuli üllatusena hoopis ja idee vh-sele jääda tekkis peale tema sündi. me alguses ei tulnud selle pealegi. lahe on koos kodus olla aasta osta, pool aega juba läbi. naudin sellist harukordset võimalust! mees teeb kõike-süüa, kantseldab lapsi, remondib jne, ainult koristada ei meeldi. 😛 lastega lähedasem kui enne, loomulikult!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees jäi lapsega paariks kuuks koju kui laps oli 6-kuune. Muutis nii palju, et nüüd sai ta omal nahal tunda, et ega see titenduse elu kerge pole. Mees sai hakkama väga hästi, kohati pareminigi kui mina. Mees lihtsalt palju konkreetsem ja lapsed tajuvad seda hästi. Praegu meil laps suurem. Minuga ikka jonnimist ette tuleb, aga mehega mitte.[/tsitaat]

Lapsed jonnivad ainult oma \”turvaisikuga\”, ehk kõige lähedasema inimesega. Turvaisikuid võib ka mitu olla, loomulikult. Teie peres oled lapse turvaisik sina. See tähendab seda, et laps julgeb oma emotsioonid valla lasta, näidata oma \”tõelist mina\” sinuga, aga mitte isaga.
Niisama, vahemärkusena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees jäi lapsega paariks kuuks koju kui laps oli 6-kuune. Muutis nii palju, et nüüd sai ta omal nahal tunda, et ega see titenduse elu kerge pole. Mees sai hakkama väga hästi, kohati pareminigi kui mina. Mees lihtsalt palju konkreetsem ja lapsed tajuvad seda hästi. Praegu meil laps suurem. Minuga ikka jonnimist ette tuleb, aga mehega mitte.[/tsitaat]

Lihtsalt huvi pärast – kas mees tegi ka kõik kodutööd? Käis poes, ootas sind sooja söögiga? Koristas? Pesi ja triikis su pesu, samuti lapse asju? Tõusis lapse pärast öösel? Jne?
Küsin selle pärast, et kodused mehed, keda tean, osa sellest või isegi mitte ühtegi muud asja peale lapsega tegelemise ei tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Lihtsalt huvi pärast – kas mees tegi ka kõik kodutööd? Käis poes, ootas sind sooja söögiga? Koristas? Pesi ja triikis su pesu, samuti lapse asju? Tõusis lapse pärast öösel? Jne?
Küsin selle pärast, et kodused mehed, keda tean, osa sellest või isegi mitte ühtegi muud asja peale lapsega tegelemise ei tee.[/tsitaat]

Minu mees on olnud ajutiselt kodune (ilma lapseta) ja tegi kõiki neid asju peale triikimise – ka mina ise ei triigi kunagi pesu (ainsad asjad, mida triigitakse, ongi mehe triiksärgid). Samuti tean meest, kes polnud lapsega kodune, aga öösiti tõusid titekisa peale üles naisega kordamööda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Lapsed jonnivad ainult oma \”turvaisikuga\”, ehk kõige lähedasema inimesega. Turvaisikuid võib ka mitu olla, loomulikult. Teie peres oled lapse turvaisik sina. See tähendab seda, et laps julgeb oma emotsioonid valla lasta, näidata oma \”tõelist mina\” sinuga, aga mitte isaga.
Niisama, vahemärkusena.[/tsitaat]

Mis krdi turvaisiksusest siin perekoolis nämmutatakse. Kõlab nagu õigustus, et minu laps jonnib minuga, kuna ta olen tema turvaisiksus ja ma olen üleüldse väga vinge ema, et luban lapsel enda emotsioone välja elada.
Jonnimine ei ole normaalne, seda peaks ennetama, mitte ennast kiitma, et kui hea ja turvaline ma ikka oma lapsele olen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 10:01; 20.04 16:56; 20.04 17:00; 20.04 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Lihtsalt huvi pärast – kas mees tegi ka kõik kodutööd? Käis poes, ootas sind sooja söögiga? Koristas? Pesi ja triikis su pesu, samuti lapse asju? Tõusis lapse pärast öösel? Jne?
Küsin selle pärast, et kodused mehed, keda tean, osa sellest või isegi mitte ühtegi muud asja peale lapsega tegelemise ei tee.[/tsitaat]

Jah, hoidis kodu kenasti korras, käis poes ja ootas mind sooja söögiga. Pesu pani nii pesumasinasse kui kuivatisse ja pärst kokku. Meie peres ei triigita.
Aga seda kodu korrashoidmist, poes käimist ja söögi tegemist harrastab ta üleüldse kogu aeg, mitte ainult lapsega kodusolemise perioodil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 10:01; 20.04 16:56; 20.04 17:00; 20.04 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jah, hoidis kodu kenasti korras, käis poes ja ootas mind sooja söögiga. Pesu pani nii pesumasinasse kui kuivatisse ja pärst kokku. Meie peres ei triigita.
Aga seda kodu korrashoidmist, poes käimist ja söögi tegemist harrastab ta üleüldse kogu aeg, mitte ainult lapsega kodusolemise perioodil.[/tsitaat]

Ja lisan veel juurde, et kuniks laps tissident oli, tõusin ainult mina. Kui läksime üle pudeli peale, siis mees tõusis, et piima teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 10:01; 20.04 16:56; 20.04 17:00; 20.04 17:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees lapsehoolduspuhkusel – kogemused?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.