Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mees lapsi ei taha

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Mees lapsi ei taha

Postitas:
Kägu

Tere! Mure selline et mina hirmsasti soovin lapsi aga mees on öelnud et tema ei taha (1 laps meil on olemas juba) Suhte alguses sai unistatud küll palju lapsi kumbki soovib jne ja siis oli minu soov 3-4last ja temal 2-3 ja nüüd peale esimest last tema ei ole huvitatud üldse lastest.Sellel teemal ei saa isegi rääkida temaga ja nii keeruline on.
Mis teie teeksite selles olukorras teeksite?????

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega vägisi ei saa panna ka meest lapsi tegema. Kui ei taha, siis ei taha. Kui sellega leppida sa ei suuda, siis on parem lahku mlnna.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju siis ta sai aru, et tema piir ongi see 1 laps, teoreetiliselt ja ilma kogemuseta võib ju tahta kaheksat ka, aga kas reaalselt nendega hakkama saada ja jaksu on (igas mõttes), see on iseasi. Vägisi lapsi tahtma sa teda panna ei saa. Salaja võid lapse teha küll (kohutavalt õudne teguviis, aga tehakse), aga armastama sa seda last sundida jälle teda ei saa.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina hirmsasti soovin lapsi aga mees on öelnud et tema ei taha (1 laps meil on olemas juba) Suhte alguses sai unistatud küll palju lapsi kumbki soovib jne ja siis oli minu soov 3-4last ja temal 2-3 ja nüüd peale esimest last tema ei ole huvitatud üldse lastest.

Unistamine ja päriselu ongi erinevad. Ega enne lapsesaamist ei teagi, mida täpselt hoolitsus ja kasvatamine ette kujutab. Eks mees sai aru, et rohkemate lastega läheb keeruliseks. Peale surumine ka õige pole.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ütlesin kohe alguses, et tahan üsna varsti lapsi kuskil 2-3, oleneb kuidas õnnestub ???? Vastuväiteid pole olnud ja kui oleks, siis ilmselt läheksin lahku, pole mõtet koos olla kui ühe jaoks nii oluline asi teise jaoks nii oluline pole.Kokkuvõttes olete mõlemad õnnetud.Aga ennem kõike seda püüaksin mehega rahulikult rääkida, et tahaks veel, see minu unistus jne, ehk saab aru, salaja rasestumist ma ei poolda.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ütlesin ka alguses ära palju ma lapsi tahan ja tema oli nõus aga peale esimese saamist enam ei taha kuuldagi lastest midagi ja lahku minna ka kohe sellepärast ei taha sest meil ikkagi on juba laps ja ei taha nii kergesti lahku minna vaid proovida ikkagi kõiki varjante ja teha nii et lõpuks olen mina õnnelik ja ka mees oleks õnnelik. Kindlasti ei taha teda nurka suruda et “lähme lahku kui last ei saa” või veel hullem salaja rasestumist

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ütlesin ka alguses ära palju ma lapsi tahan ja tema oli nõus aga peale esimese saamist enam ei taha kuuldagi lastest midagi

Kuidas mees oleks osanud enne esimese lapse saamist kindlalt öelda, palju lapsi soovib? Saite esimese ja tema tundis, et see on piir ja rohkem ei taha.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem on kurb selles lood alatoon, et sa mehega rahulikult sellest arutleda ei saa. Miks on tema arvamus selline, kas annab kompromisse teha, sh oodata 1-2a? Suhtlus omvahel on tähtis!
perekooli foorum siin ei aita!

igal lool kaks poolt ja omad argumendid.

parimat♥️

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem on kurb selles lood alatoon, et sa mehega rahulikult sellest arutleda ei saa. Miks on tema arvamus selline, kas annab kompromisse teha, sh oodata 1-2a? Suhtlus omvahel on tähtis!

perekooli foorum siin ei aita!

igal lool kaks poolt ja omad argumendid.

parimat♥️

See ongi kõige suurem probleem et ta ignoreerib mind kui selle teema peale jutt läheb ja mina oleksin nõus ootama ka mitu mitu aastat kui vaja aga tema isegi ei räägi minuga sellel teemal????

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on 2 inimest, keda armastada, nunnutada, hoolitseda. Sellest ei piisa? Mis siin keerulist on?

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem on kurb selles lood alatoon, et sa mehega rahulikult sellest arutleda ei saa. Miks on tema arvamus selline, kas annab kompromisse teha, sh oodata 1-2a? Suhtlus omvahel on tähtis!

perekooli foorum siin ei aita!

igal lool kaks poolt ja omad argumendid.

parimat♥️

See ongi kõige suurem probleem et ta ignoreerib mind kui selle teema peale jutt läheb ja mina oleksin nõus ootama ka mitu mitu aastat kui vaja aga tema isegi ei räägi minuga sellel teemal????

Ära siis praegu käi pinda selle teemaga. Oota paar aastat siis. Võta endale koer või midagi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem on kurb selles lood alatoon, et sa mehega rahulikult sellest arutleda ei saa. Miks on tema arvamus selline, kas annab kompromisse teha, sh oodata 1-2a? Suhtlus omvahel on tähtis!

perekooli foorum siin ei aita!

igal lool kaks poolt ja omad argumendid.

parimat♥️

See ongi kõige suurem probleem et ta ignoreerib mind kui selle teema peale jutt läheb ja mina oleksin nõus ootama ka mitu mitu aastat kui vaja aga tema isegi ei räägi minuga sellel teemal????

Mis mõttes ignoreerib? Kui sa otse küsid, ta ju peab midagi vastama…Kui sinu jaoks teise lapse saamine on tõesti oluline, siis sul on õigus teada saada mida sinu teine pool sellest arvab, et sa saaksid ka oma elu vastavalt planeerida ehk otsustada mida sina teed – kas leppid või mitte. Variante on mitu ja otsustad ju sina…

1-mees on kindlalt vastu ja lepidki, et sul on ainult 1 laps.

2-mees on kindlalt vastu, aga sa ei lepi. Siis võimalused on – temast salaja rasestumine, kellestki teisest rasestumine või doonor…See mis suhest saab, on teistjärguline. Peamine, et saaksid otsustada mida sina teed (kuidas lapse saad).

3-kui mees on praegu vastu, aga täielikult isadust ei välista, siis on vaja saada selgust mis ajast jutt. Sest sinu viljakus aastatega langeb.

Kui sinu jaoks teist korda emaks saamine on oluline, siis seda tuleb selgelt ka mehele sõnastada, et te kumbki ei tunneks, et üks teisega justkui ei arvesta, ja et see ei jääks sul sees kripeldama.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tema isegi ei räägi minuga sellel teemal????

Järelikult ta ei taha sellest rääkida. Pole ju keeruline aru saada. Kedagi ei saa sundida, ära istu teisele inimesele oma soovidega pähe.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läheksin lahku. Kui sõjad midagi õpetavad, siis seda, et peret tuleb hoida, kuid elu on lühike ja pole mõtet seda raisata, istudes mehele pähe või oma soovidest loobudes. Kompromissikohta laste teemades pole.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil hetkel on tagatud rasedusest hoidumine? Kui mees on oma soovis kindel, et ta rohkem järglasi siin elus enam ei soovi, siis läheb teeb ta vasektoomia. Kui lapsi ei soovita antud hetkel või antud isikuga, siis kasutatab mees kondoomi.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läheksin lahku. Kui sõjad midagi õpetavad, siis seda, et peret tuleb hoida, kuid elu on lühike ja pole mõtet seda raisata, istudes mehele pähe või oma soovidest loobudes. Kompromissikohta laste teemades pole.

Halllloooo, peres on laps juba olemas! Seda ikka lugesid oma postitust kirjutades?

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läheksin lahku. Kui sõjad midagi õpetavad, siis seda, et peret tuleb hoida, kuid elu on lühike ja pole mõtet seda raisata, istudes mehele pähe või oma soovidest loobudes. Kompromissikohta laste teemades pole.

Halllloooo, peres on laps juba olemas! Seda ikka lugesid oma postitust kirjutades?

Lugesin, aga üks laps ei täida enama lapse saamise soovi. Alatu oleks teha salaja laps, aga alatu oleks oma soov maha suruda mehe kasuks.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult tuleb selleks laps isata jätta. See pole mitte kuidagi alatu. Lapsel polegi õigust tervele perele…

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult tuleb selleks laps isata jätta. See pole mitte kuidagi alatu. Lapsel polegi õigust tervele perele…

Oleneb. Kui pandeemia ja sõda ei pane naist väärtustama seda, mis tal on: terve laps ja elu ja tervise juures kallis mees, kes ei mobiliseerita sõtta, siis mis veel paneb? Mina vaatan neid videosid nutvatest emadest ja tüdruksõpradest, kes saadavad mehi ära. Ma loen ja kuulan, mis toimub maailmas. Kui see ei pane hindama perekonda, mis veel paneb? Ümbruskobd on selleks, et sealt õppida. Salaja laste saamine või mehest salaja rasestumine on väär. Mees ei taha lapsi rohkem, naine tahab. Plussid ja miinused kirja.

+9
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Käsi vääratas- ümbruskond*.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mu kommentaar ette jäi? Me elame segastel aegadel, elame nagu oleks 2020ndad 1920-30. Laste planeerimisel tuleb võtta kõike arvesse, mis toimub maailmas.

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Läheksin lahku. Kui sõjad midagi õpetavad, siis seda, et peret tuleb hoida, kuid elu on lühike ja pole mõtet seda raisata, istudes mehele pähe või oma soovidest loobudes. Kompromissikohta laste teemades pole.

Halllloooo, peres on laps juba olemas! Seda ikka lugesid oma postitust kirjutades?

Lugesin, aga üks laps ei täida enama lapse saamise soovi. Alatu oleks teha salaja laps, aga alatu oleks oma soov maha suruda mehe kasuks.

No loe siis veel kord. Neil juba on laps. Nende inimeste prioriteet on vastutada oma olemasoleva lapse eest, mitte soovida lisaks midagi, mida kaaslane ei soovi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jätta mees maha, sest ta ei taha hetkel veel lapsi, arulage soovitus.

Kui mees praegu ei taha, ei tähenda et ta näiteks paari aasta pärast uut ei tahaks. Tema jaoks on üks laps hetkel suur elumuutus, mis vajab harjumist, vahet ei ole et naine muidu kannab last, sünnitab ja tegeleb enamus päevas temaga. Anna aega talle ja endale, keskendu olemasolevale pere suurusele. Kõigi eesmärk ei ole ka mitu last järjest teha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ongi väga keeruline olukord ju.
Kui vana on olemasolev laps? Kui osalev lapsevanem mees on – täie eest väljas või “aitab vahel hoida”?
Kui vanad te olete? (Kas sul on veel aega oodata?)
Kas mehel on eelnevast elust ka laps(i)?
Millega mees oma soovimatust rohkem lapsi saada põhjendab (või põhjendas, kui ta ütles, et rohkem lapsi ei tule)? Ja mida lahenduseks pakub, kui sina ütled, et sulle on suurem pere väga oluline?

Ma nüüd üldistan ja kindlasti on erandeid, aga minu kogemus on selline, et kui mees päriselt armastab ja hoolib oma abikaasast, siis ta tahab / on nõus armastatud naise kindla soovi korral temaga ka (rohkem) lapsi saama. Kui pole, siis on mehel selleks  mõjuvad põhjused ja ta väljendab seda väga empaatiliselt. Ehk et kui mees teab, et tema armastatud inimese jaoks on miski väga oluline, siis ta vähemalt vaevub selgitama ja põhjendama, miks ta sellele soovile vastu tulla ei saa. Mulle ei jää teemaalgatusest muljet, et mees üldse naisele kaasagi tunneks, kuigi tegelikult on ju olukord, kus naine teab, et soovib veel lapsi, ja mees (mistahes põhjustel) tõepoolest ei soovi, kurb ja kaastunnet vääriv. Ehk et teemaalgataja – ma kindlasti ei arva, et sellises olukorras tuleks tingimata mees maha jätta, aga endamisi mõelda, kui jätkusuutlik teie suhe on ja kes see on ikka väärt sellist ohverdust, mille sina teed (jättes end ilma lastest, keda veel sooviksid saada)? Kui on väärt, siis on, koos mehega saate sellest üle. Aga kui pole, siis ei ole ka erilist mõtet raisata aastaid mehe kõrval, kelle jaoks sinu väga loomulik soov pole isegi nii palju oluline, et sellele vastutulemast keeldumist põhjendada.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No loe siis veel kord. Neil juba on laps. Nende inimeste prioriteet on vastutada oma olemasoleva lapse eest, mitte soovida lisaks midagi, mida kaaslane ei soovi.

Hiljem ma juba oma oleneb kommiga selgitasin, et äkki ikka naine väärtustab seda, mis on, aga kui üldse ei saa, siis ei maksa salaja rasedaks jääda, kui mees pole rohelist tuld andnud. Kui kõik mõtleksid nagu sina, poleks lõhkisi peresid. Üks laps ei asenda mitut last, iga lisanduva lapsega muutub pere olemus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veelkord, paarisuhetes ei hakka ükski inimene kuulama kägusid. Räägitakse, arutletakse, aga otsused ja soovid lahendatakse peresiseselt. Seega minu komm ei muuda midagi kellegi elus ja ma küll ei põe, et soovitasin lahku minna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vanad olete ja kui vana on laps? nt, kui laps on alles paarikuune, siis ongi väga raske. Kui palju te näiteks tülitsete lapsega seonduva pärast, kui palju te seksite või ei seksi väsimuse tõttu jne. See väga mõjutab. Samas võib olla, et 2 aasta pärast on teine jutt, kui olukord on paranenud.

Ega muud ei olegi teha, kui kas leppida olukorraga ja vaadata, mis tulevik toob või siis üritada mehega rääkida ja aru saada, miks ta ei soovi – kas ta ei soovi praegu või ei soovi üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult tuleb selleks laps isata jätta. See pole mitte kuidagi alatu. Lapsel polegi õigust tervele perele…

Väga inetu kommentaar.

Ilmselt ei jäta keegi meest maha lihtsalt seetõttu, et too ei soovi lapsi. Isegi kui see öeldakse põhjuseks – tegelik põhjus ons ee, et naine on selle mehega õnnetu.

Tead, sa võid ju hambad ristis kannatada, aga kui oled õnnetu, kibestunud, siis lõpuks hakkad oma meest ainult vihkama, muutudki tänitavaks, meest süüdistavaks. &0aastaselt mõtled oleks-poleks…

Ma ei ütle, et peab maha jätma, aga kui naine ei suuda olukorraga leppida, tuleb korraks vaadata, et kas suhe ise ka veel toimib.

Tegelikult on see ju ka mõneti petmine. Naine tahab palju lapsi, mees lubab maad ja ilmad kokku. Ja siis enam ei taha. Samamoodi, et nt mees lubab, et on monogaamne, aga peale laste samaist enam ei ole. Siis ju ei ütleks, et ega siis sellepärast ei pea lahku minema, et mehel teine naine, lapsel on ka õigused….

Ükski vanem ei pea elama AINULT laste nimel ja lahkuminek õnnetust suhtest ei tähenda, et lapsel poleks enam isa. Ainult väärastunud mõttemaailmaga inimene mõtleb, et lahku minnes tuleb lapsele kohe ka isa keelata.

Samamoodi näiteks õigustatakse meest, kui mees on solvunud, et naine lubas pille võtta, aga ei võtnud. Täpselt nagu lubaduse, et lapsi ei soovita, rikkumine on petmine, on ka petmine, kui räägitakse suure pere soovist ja siis kui aeg on käes, pole seda soovi enam kuskil.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina saan teemaalgatajast aru, ka mul oli peale lapse paariaastaseks saamist soov teise ja kolmanda lapse järele. Kolmandat küll enam ei tulnud, olime kolmekümnendate teises pooles ja mulle tundus, et juba liiga vanad et rohkem lapsi saada, laste lasteaia- ja koolikaaslaste vanemad olid umbes 10 aastat nooremad. Praegu järele mõeldes muidugi rumalus, 40 ja +  vanuses veel täiesti normaalne lapsi sünnitada. Aga seda tahaks veel ühte beebit tunnet mäletan küll. Meil õnneks mehega lahkarvamusi polnud laste teemal, ega me enne abiellumist tegelikult laste teemat ei arutanud ka, kas üldse tahaks ja kui palju tahaks.

Kägude soovitusega võta koer tuleb meelde töökaaslane, noor kena naine, kes üsna noorena abiellus ja järgmisel aastal ka laps sündis. Kunagi vestluse käigus ta poetas, et rohkem  lapsi talle ei lubata. Nüüd on neil koer ka. Nad on noored, kenad, edukad ja tunduvad õnnelikus peresuhtes olevat, aga mingil hetkel oleks naine veel teist last soovinud. Kas ta seda kunagi ka kahetsema hakkab ei oska arvata. Ma ise oleks ilmselt hakanud millalgi tema asemel olles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tahtsin 15 aastat last nii väga saada. Ühe sain ja rohkem enam elusees ei taha. See on läbikäidud tee, laps on olemas, uuesti seda kadalippu enam kunagi ei soovi. Oli ka kunagi unistus, et pere suur ja lapsi palju.. reaalsus on see, et ikkagi kui laps suurem tahaks ise ka elada ja päris raske oli temaga väiksena. Eks pead otsustama kumb sulle olulisem, kas veel lapsi saada kellegagi keda kohata loodad. Või olla selle mehega koos ja aksepteerida tema soovi ja pakkuda sellele lapsele peret ja isa.

 

Vaata natuke ka selle nurga alt suhet, et kas äkki mehel võid sinust eemaldumine selle ajaga toimuda ja ta äkki sellepärast ei taha enam lapsi siniga. Või oli nii raske väikse lapsega kõik, et sellepärast enam ei soovi? Pigem kui suur armastus on, siis mehel tavaliselt ei ole probleemi. Laste eest ikka hoolitsevad tavaliselt emad ja mehed ei ole nii kodu küljes kinni. Sorry kui pakun seda varianti. Muidugi ei pruugi see õige olla ja nii olla sinu puhul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mees lapsi ei taha