Esileht Pereelu ja suhted Mees laseb kõhutuule teiste peale(peeretab)!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Mees laseb kõhutuule teiste peale(peeretab)!

Postitas:

See mida ma kirjutan on tõsilugu, kindlasti tundub väga rõve lugeda, aga tema arvates on see veel naljakas ka.
Näiteks oleme vanaemal(tema) külas ja ta nahhaalselt avab selle toa ukse, laseb sinna kärtsu ja paneb ukse kinni, lausa hoiab seda kinni, et inimene toast välja ei saa ja seda haisu peab taluma. Mulle ka aastate vältel korduvalt sama nalja teinud, nt teki aluse täis peeretanud ja ma siis seal kinni mõne sekundi. Minu arvates on see nii inetu tegu aga teda ennast paneb vaid naerma. Lisaks, et tegu ei ole pealtnäha matsiga, haridust on, mõistust nagu ka(tööd arvestades) aga sellised naljad? Tundub nagu põhikooli poisikese naljade moodi. Kas selliseid asju välja juurida ka annab inimesest?

+22
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 22:13; 10.05 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haridus matsi ei riku. Eriti sellist kolmanda eesti tüüpi jorssi. Vaevalt, et ta muus osas väga peenetundeline ja intelligentne on kui selline peerunali tema meelest üks vahvamaid asju on…

+35
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk aitaks see, kui laseks talle ükskord näkku. Passi peale kui hakkab hommikul silmi avama, kükita näo kohale ja lase kõik välja, mis viisakusest kinni hoitud 🙂 Ega lollile muudmoodi selgeks ei tee, kui sama lollilt või veel lollimalt vastata.

+41
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksikas

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ultimaatum anda. Kas lõpetab oma lapsikused või on suhe läbi. Milleks sellist jorssi taluda, kui tõsiselt rääkimise peale mingit arengut ei toimu? Aga rääkima peaks siis ikkagi konkreetselt, mitte süüdistades või näägutades.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haige inimene ????

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 01:35; 31.12 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see ei saa küll tõsilugu olla. Kesse sellise juhmi ossiga koos elab?

+31
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ka muudkui peeretab. Kuulan siin “Tuulevaiksel ööl” ja loodan, et tõepoolest on tuulevaikus, aga mehe poolt peer tuleb ja tuleb. Ei mingit tuulevaikust, kõhutuul on ka tuul: https://www.youtube.com/watch?v=1s7PuJsiMIg

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks oleme vanaemal(tema) külas ja ta nahhaalselt avab selle toa ukse, laseb sinna kärtsu ja paneb ukse kinni, lausa hoiab seda kinni, et inimene toast välja ei saa ja seda haisu peab taluma.

See on sadism. Muud midagi.
Ma saan aru, kui inimene ei suuda kõhugaase kinni hoida, aga sinu nn mees on hoopis midagi muud.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui täiskasvanud inimene korduvalt sellised “nalju” teeb, siis peab ikka mõni kruvi kõvasti logisema. Haiglane käitumine. Arvan, et inimesed, kellega ta nii on teinud, on ilmselt liiga hämmingus olnud, et talle midagi vänget öelda, nii arvabki, et võib teisi terroriseerida. Kui muus osas on tegemist aruka inimesega, siis peaks ta ka suutma end vaos hoidma, et mitte teistele oma mädahaisu tuppa lasta.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnnitlen, oled abielus onu Heinoga. Kuigi ma arvan, et see on liba, sest nii labaseid inimesi ei ole olemas.

+25
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Primitiiv. Eks me kõik tule oma kodust, ju siis seal olid sellised naljad. Vaevalt et ema poolt, vast ikka isa. Või siis on tegu purunenud perest pärit inimesega, tundis isast nii suurt puudust, et iga isa primitiivne tegu on eeskujuks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene, kes niivõrd labane ja mats on, ei ole seda kindlasti ainult “peerunalju” tehes. Küsimus on, et miks sa sellise ossiga koos tahad olla?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.12 11:37; 18.05 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On küll selliseid labaseid inimesi olemas ???? minu endine peeretas kogu aeg, isegi söögi ajal. Krooksus ja rõvetses. Mingit häbi ei tundnud. Tema jaoks oli see naljakas.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 01:35; 31.12 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka aastate vältel korduvalt sama nalja teinud, nt teki aluse täis peeretanud ja ma siis seal kinni mõne sekundi.

Tõmbab sul teki üle pea ja hoiab sind seal kinni või mismoodi? Põhimõtteliselt pole see enam mingi nali, seda saab nimetada tapmiskatseks lämmatamise teel isegi juhul, kui ta sulle hingamiseks sinna mürgiseid gaase ei lase.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sa isegi päris norm ei tundu – elada täis peeretatud teki all ja sellest veel avalikku foorumisse teema teha?

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliste kohta öeldaksegi, et ega haridus matsi ei riku.

Ma ei tea, kuidas sa talle selgeks teed, et teiste, eriti naiste meelest on see rõve ja hävitab iga korraga sinu külgetõmmet tema vastu. Kui sa oleks 12-aastane poiss, siis oleks see temp äge, naistele mitte niiväga.
Mehed enda arust on kodus “end vabalt tundmas ja nemad ise”, röhitsevad ja peeretavad naiste ees ja siis ei saa aru, miks naised leiavad nad vastikud olevat! Põrsas (või mis põrsas, nagu vana kult) olla ei ole seksikas!

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.12 20:20; 31.12 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on näide tuua naisterahva (noor, 21-aastane neiu) kohta. Ühel hetkel hakkas ta end väga vabalt tundma ja alguses puuksutas niisama minu juuresolekul. Siis hakkas puuksutama ka lausa seksi ajal, näiteks ennem minule peale tulemist. Õnneks ta ei teinud seda sel hetkel, kui suguti sees oli- üks klassiõde mul, ka vist vabameelne puuksutaja, rääkis kunagi, et mehel pidi siis valus olema. Asjale pani krooni see, kui ta kord vahetult ennem suuseksi tegemahakkamist valjult ja meloodiliselt röhatas. Siis mul enam ei tõusnud.. Sotsiaalmeedia fotodel on ta tõeline mimm muidu ja imelise beibe mainega tüdruk.

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.12 20:52; 01.01 20:07; 01.01 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No näed, ei ole ju seksikas?! Ei peeretav-röhkiv naine ega mees, ole nii püss kui tahes.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.12 20:20; 31.12 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mida ma kirjutan on tõsilugu, kindlasti tundub väga rõve lugeda, aga tema arvates on see veel naljakas ka.

Näiteks oleme vanaemal(tema) külas ja ta nahhaalselt avab selle toa ukse, laseb sinna kärtsu ja paneb ukse kinni, lausa hoiab seda kinni, et inimene toast välja ei saa ja seda haisu peab taluma. Mulle ka aastate vältel korduvalt sama nalja teinud, nt teki aluse täis peeretanud ja ma siis seal kinni mõne sekundi. Minu arvates on see nii inetu tegu aga teda ennast paneb vaid naerma. Lisaks, et tegu ei ole pealtnäha matsiga, haridust on, mõistust nagu ka(tööd arvestades) aga sellised naljad? Tundub nagu põhikooli poisikese naljade moodi. Kas selliseid asju välja juurida ka annab inimesest?

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.
Perekooli Moderaator

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on näide tuua naisterahva (noor, 21-aastane neiu) kohta. Ühel hetkel hakkas ta end väga vabalt tundma ja alguses puuksutas niisama minu juuresolekul. Siis hakkas puuksutama ka lausa seksi ajal, näiteks ennem minule peale tulemist. Õnneks ta ei teinud seda sel hetkel, kui suguti sees oli- üks klassiõde mul, ka vist vabameelne puuksutaja, rääkis kunagi, et mehel pidi siis valus olema. Asjale pani krooni see, kui ta kord vahetult ennem suuseksi tegemahakkamist valjult ja meloodiliselt röhatas. Siis mul enam ei tõusnud.. Sotsiaalmeedia fotodel on ta tõeline mimm muidu ja imelise beibe mainega tüdruk.

Täitsa pekkis kirjeldus 😀 😀 ja kas sa õppisid, et kõik pole kuld, mis hiilgab? Võta tavalise välimusega naine, kes ei peereta-röhitse.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, mida sellest õppida? Tema lihtsalt oli labane või ongi tal mingi kiiks sellega ja teeb meelega seksi ajal paha haisu:) Tibid tavaliselt just lähevad peenutsemisega ikka lõpuni välja. Ühe kooselu puhul ma ei kuulnud mitte kordagi, et ülihoolitsetud mimm oleks kõhutuult lasknud. Mitte mingitel juhustel, isegi umbjoobes magades ta ei teinud seda.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.12 20:52; 01.01 20:07; 01.01 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tibid tavaliselt just lähevad peenutsemisega ikka lõpuni välja. Ühe kooselu puhul ma ei kuulnud mitte kordagi, et ülihoolitsetud mimm oleks kõhutuult lasknud. Mitte mingitel juhustel, isegi umbjoobes magades ta ei teinud seda.

Tibi on imenud ennast umbjoobe ja sa nimetad seda ‘peenutsemisega lõpuni minemiseks’?

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, nimetan küll. Tal oli alkoholi tarbimiseks põhjus ning ta säilitas oma tibi-olemuse ka promillide järgi raskes joobes.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.12 20:52; 01.01 20:07; 01.01 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli kunagi elukaaslane, kes ka söögilaua ääres kergitas demonstratiivselt kanni ja punnitas korraliku kärtsu. Loodan, et ükskord ikka lõpuks s*ttus end täis ka.

Ja üks tuttav meesterahvas rääkis, et tal oli välismaalasest noor tütarlaps, kes päevade ajal oma kasutatud sidemega teda taga ajas, ise laginal naerdes. Vat see on tase.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli kunagi elukaaslane, kes ka söögilaua ääres kergitas demonstratiivselt kanni ja punnitas korraliku kärtsu. Loodan, et ükskord ikka lõpuks s*ttus end täis ka.

Ja üks tuttav meesterahvas rääkis, et tal oli välismaalasest noor tütarlaps, kes päevade ajal oma kasutatud sidemega teda taga ajas, ise laginal naerdes. Vat see on tase.

Ühes teises teemas tegelane kurtis, et kõhutuuled tekitavad südame rütmihäireid. Äkki see peeretaja ei teagi, et tal on lisaks peeruti hädale veel ka rütmihäired?
No kui tibulind verise sidemega taga ajab siis on see ju ehe märk, et soov paarituda ja “ilma uueks luua”. Võrdluseks, mõni vast toodab oma kabjavõidest lausa juustu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellelgi veel nii?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 22:13; 10.05 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin mahlase peeru maha praegu elutoas, naine pole vist rahul.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hoiaks leegiheitja ja kaamera lähedal, Siis kui laseb paneks tule otsa ja fimiks. Hiljem riputaks selle klipi igalepoole üles koos tema näoga.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 05:56; 18.05 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nali naljaks, mul vist tuleb lahkuminek sellise tobeda asja pärast nagu mehepoolne peeretamine. Oleme 2 aastat koos ja varem ka nö juhtunud aga tõesti harva. Nüüd mõned kuud pea iga õhtu juba teema õhus sellise käitumise pärast. Tõstab demonstratiivselt pool tagumikku üles ja laseb mõnuga kohe. Alguses proovisin heaga. Varem ju pole probleeme olnud, et kas söönud midagi tavapärasest erinevat vms, rääkisin ilusti, palusin tualetti minna kuna terve tuba haiseb. Vastuseks sain, et mis me ikka enam peenutseme teineteise ees.. Mind see teema nii häirib. Ausalt muidu hea mees ja tobe kogu see lugu aga olen juba hakanud mõtlema, et kui mehel minu vastu nii palju austust pole, et tualetis seda asja teha, siis midagi sellest suhtest ka vist välja ei tule. Ei saa midagi teha aga see on täielik turn off ikka. Kohati tunne nagu ta täitsa meelega kiusaks mind kohe. Samas päris tellimise peale ka seda kõhutuult ju lasta ei saa????Jube vastik ja loll teema.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees laseb kõhutuule teiste peale(peeretab)!