Esileht Beebi ja mitmikud Mees lasi lapsel lutsutada suus oma hambaharja

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mees lasi lapsel lutsutada suus oma hambaharja

Postitas:

https://foorum.perekool.ee/teema/mees-hoidis-beebit-ja/

Ajaviite teemas ei saada aru, milles minu probleem, et vihane olen, kas siin mõni lapsevanem saab aru olukorra tõsidusest?
Beebidel pole suus hambaauke tekitavaid mikroobe, nad saavad need vanematelt, kui vanemad on hooletud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru, aga siin kirjutamine ei aita.
Kui mees aru muidu ei saa ,siis otsi talle lugemiseks välja suur ports teaduspõhiseid artikkleid, miks nii teha ei tohi. Ja kui siis ka ikka aru ei saa, on ta lihtsalt nõme ja ei saa tulevikus ka muudest asjadest aru.

Ja eks palju oleneb ka sinu esialgsest reaktsioonist. Kad karjusid ja krahmasid kohelapse endale? Lihtsalt vihaselt käratasid? Või seletasid rahulikult ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, iseenesest saan kahe lapse emana aru. Aga “kallis, beebile ei tohi kindlasti võõrast hambaharja anda, sest sellest võivad tekkida tõsised probleemid suuhügieeniga” oleks piisav ja asjakohane olnud. Mingi konflikt on küll mõttetu 🙂 Ilmselgelt lapse isa ei teadnud seda ja ei teinud midagi sihilikult ja pahatahtlikult.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks jah osadel meestel puudub,ma ei tea mis – kas teadmised,oskused,viitsimus eelnevalt beebide hooldamise ja hoidmise kohta materjale lugeda ning ennast kurssi viia.
Minu praeguseks juba eksmees pani meie 1-kuuse beebi,kes ise pead veel ei hoidnud,diivanile istuvasse asendisse( ei mingeid piirdeid,patju ümber) ja siis eemalt tegi pilte :/

Tuleb lihtsalt raiuda,kuidas õige või üldse kogu hoidmine endale jätta seni kuni laps suurem.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks jah osadel meestel puudub,ma ei tea mis – kas teadmised,oskused,viitsimus eelnevalt beebide hooldamise ja hoidmise kohta materjale lugeda ning ennast kurssi viia.

Minu praeguseks juba eksmees pani meie 1-kuuse beebi,kes ise pead veel ei hoidnud,diivanile istuvasse asendisse( ei mingeid piirdeid,patju ümber) ja siis eemalt tegi pilte :/

Tuleb lihtsalt raiuda,kuidas õige või üldse kogu hoidmine endale jätta seni kuni laps suurem.

Just. Tuleb lõputult õpetada, targutada, raiuda ja laps esimesed paar-kolm aastat mehest täiesti eemal hoida. Siis on päris kindel, et perekonna asemel saab olema “eksmees” ja “lapse isa”.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on teemaalgatajal psühhiaatrit vaja? Esimesest teemast ei piisanud, nüüd vaja veel oma raevule kaasaelajaid vaja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega nüüd pole ju midagi enam teha.

Minuarust ongi meestega mingi jama, et nad ie saa aru, kuidas lapsekasvatamine käib, neid nagu ei huvita see. Meil nt on probleemiks eeskuju – mee sise tihti võtab oma kohvi, tee vmt diivanile kasa ja sisi pahandab 4aastasega, kui see ka oma mahla diivanile veab….muudkui seleta – ära tee ise asju, mida ei taha, et lapsed teevad.

Ja sisi imestatakse, et naised tänitavad. No kui iga päev mingeid asju rahulikult seletada, sisi lõpuks on see ka tänitamine, sest mees on väsinud, et naine koguaeg seletab midagi. Meeste jaoks on igasugune pidev õpetamine tänitamine, ükskõik kui rahulikult ja diplomaatiliselt seda teha. Ma tõsiselt ka enam ei jaksa mehele koguaeg õpetada, et ära tee seda ja teist laste nähes ja laste kuuldes jne

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mees lasi lapsel lutsutada suus oma hambaharja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.