Esileht Pereelu ja suhted Mees maksab kõik kinni

Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Teema: Mees maksab kõik kinni

Postitas:
Kägu

Kuna ma ise sain alles hiljuti teada, et dekaad ei tähenda eesti keeles mitte kümmet aastat, vaid kümmet päeva, siis mõtlesin seda teadmist siin jagada 🙂 Üldse mitte paha pärast. Et noh, äkki on mõnel sellest teadmisest tulevikus kasu.

Dekaad on eluaeg tähendanud ka eesti keeles kümmet aastat.

See kui EKI tibid taaskord mingi lolluse välja mõtlevad, EI TÄHENDA, et nii ongi.

Las istuvad oma rekadega (veoauto), tankidega (vedelikumahuti) jne omaette.

Ahah, sinu isiklikud reeglid on EKI omast ülevamad. Selge. Hea teada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ahah, sinu isiklikud reeglid on EKI omast ülevamad. Selge. Hea teada.

Mitte minu, vaid kogu rahva.
Mis sul rahva vastu on? (seda ei ole hea teada, et oled rahvavaenlane)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei nimetaks oma mehega väljas käimisi enam kohtinguteks, aga siis, kui tõepoolest kohtamas käisin (nii 15-30 a tagasi), proovisin teha nii, et maksmine oleks kordamööda. Vähemalt pakkusin välja. Mõni mees oli nõus, mõni tahtis ise kindlasti maksta.

Aga kuidas siis nüüd oma mehega maksate? (“Kohting” või mitte)

Please wait...
Postitas:
rosinakypsis

Kuna ma ise sain alles hiljuti teada, et dekaad ei tähenda eesti keeles mitte kümmet aastat, vaid kümmet päeva, siis mõtlesin seda teadmist siin jagada 🙂 Üldse mitte paha pärast. Et noh, äkki on mõnel sellest teadmisest tulevikus kasu.

Kusjuures, vaatasin järgi ja tähendabki kümmet päeva!!! Ometi ma piisavalt vana, et võiks ju seda teada või kuskilt kuulnud olla… Tõeline hämming! Aga aitäh mainimast, edaspidi kasutan õigesti. Ja öelge veel, et Perekoolis jõlkumine on mahavisatud aeg! 😀

Please wait...
Postitas:
rosinakypsis

Las ma arvan. Ta sponsoreeris sind ja ilmselt oli teie vahel ka intiimsuhe?

Eee… Ei. Kas sponsorlus ei peaks tähendama seda, et ma eeldangi, et mees kõige eest maksab? Siis mind vaevalt oleks selline elustiil häirinud, või mis? Ja voodisse ma temaga ei jõudnudki, enne läksid teed lahku.
Aga no täitsa huvitav, et sinu mõtted kohe sinnakanti tüürisid. Ma poleks selle peale tulnudki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sponsorlus ei peaks tähendama seda, et ma eeldangi, et mees kõige eest maksab?

Sponsorlus. Tegelased noor tudengineiu ja temast vanem rikas ärimees.
Rikas ärimees võimaldab tudengineiule ilusat elu, maksab näiteks tema arveid, viib reisile, kallitesse restoranidesse, ostab kulda karda lõhnaõlisid jne.
Miks ärimees seda teeb, kas ta ka midagi vastu tahab? Jah tahab. Intiimsuhet tudengineiuga, sest muidu pole ju ärimehe jaoks asjal mõtet.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
rosinakypsis

Mnjah, sellisesse valgusesse asetatuna muidugi. Meie tutvus oli siiski teistsugune, kõik oli väga hillitsetud ja kultuurne. Pealegi polnud tegu keskeakriisis vaevleva nilpari, vaid varastes kolmekümnendates esindusliku firmaomanikuga – vaevalt et temasugune pidanuks naistele peale maksma.
Anyway, mu jutu mõte oli tegelikult selles, et kui tema poleks olnud säärane poosetaja ja mina oleksin tundnud end temaga koos võrdväärsemana, siis oleksin temasse kindlasti armunud. Just nagu keegi teine siinsamas teemas mainis, et vähemasti kohtingufaasis läheb asi mingil hetkel piinlikuks, kui mees aina raha pillub. Suhtes tahan mina ka oma panuse anda, tunda end võrdse partneri, mitte ülalpeetavana. Ka praegu, mil ma tööl käia ei saa, maksan peretoetuse rahadest siiski mõningaid arveid. Kohe parem tunne on endal.

Please wait...
Postitas:
rosinakypsis

Ja see vana lugu on mul ikka veel hingel tegelikult seepärast, et ma ju ei avaldanudki sellele mehele tõelist põhjust, miks meil midagi välja ei tulnud. Andsin vist lihtsalt mõista, et mul pole huvi, hämasin mingeid lapsikusi kokku. Ta polnud seda tegelikult ära teeninud. Nüüd, vanema ja targemana, käituksin muidugi teisiti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina pole kohtamas käies (või ka lihtsalt meessõpradega väljas) kunagi eeldanud, et mees peab arve maksma, aga kui ta seda soovib, siis ei hakka ka kriiskama ega keelama.

Viimane peika tahtis algusest peale kogu aeg ise maksta ja sai minu peale ühel korral päris kurjaks, kui Taxify’ga koos sõites taksoarve otse minu kaardilt maha läks. Aga no mina tellisin läbi oma äpi, kaart oli niikuinii seotud, üldse ei mõelnud selle peale. Ainukene kord, kui ta isegi häält kergelt tõstis mu peale (aga olime mõlemad veidi veinised ka).

Minu jaoks on raha üldiselt probleem ainult siis, kui seda pole ning sellist olukorda mul õnneks ei ole pikalt olnud. Kui tegu pole just esimese kohtinguga, siis endale meeldivate inimestega välja minnes ei ole minu jaoks teema ka nende eest vajadusel maksta, aga meessoost sõbrad kipuvad minu tutvusringkonnas olema sellised, kellele see väga ei meeldi. Aga neile ei meeldi ka, kui naine endale ise ukse lahti teeb või veiniklaasi täis valab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uuel tuttaval ei taha lubada maksta, sest paljud mehed hakkavad käituma, nagu oleks neile tänu võlgu ja kleebivad külge. Kõige rõvedamad on sellised, kes põhimõtteliselt ei lase naisel maksta ja sunniviisiliselt maksavad ise, aga siis ootavad, et naine osutaks neile vastuteenuseid. Mõni vingub naiste üle, et küll kulutavad raha, seksi ka ei saa ja küsimuse peale, et miks sa võõrale naisele üldse välja teed, vastavad, et peavad ju härrasmehed olema, nemad naisel maksta ei lase.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uuel tuttaval ei taha lubada maksta, sest paljud mehed hakkavad käituma, nagu oleks neile tänu võlgu ja kleebivad külge. Kõige rõvedamad on sellised, kes põhimõtteliselt ei lase naisel maksta ja sunniviisiliselt maksavad ise, aga siis ootavad, et naine osutaks neile vastuteenuseid. Mõni vingub naiste üle, et küll kulutavad raha, seksi ka ei saa ja küsimuse peale, et miks sa võõrale naisele üldse välja teed, vastavad, et peavad ju härrasmehed olema, nemad naisel maksta ei lase.

Milleks endale tekitada süümekaid, komplekse? Nii on väga raske elada kui koguaeg mõelda, mis tema nüüd arvab jne.. Mina olen küll enda jaoks asjad selgeks teinud, see mis too mees arvab (a la et olen justkui võlgu talle vms), mind ei huvita. Ega keegi neil pole palunud maksta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ka praegu, mil ma tööl käia ei saa, maksan peretoetuse rahadest siiski mõningaid arveid. Kohe parem tunne on endal.

Vanemahüvitist siis ei saa üldse ja said töötuna lapse?

Please wait...
Postitas:
rosinakypsis

Kust sa nüüd selle välja lugesid? Vanemahüvitist sain poolteist aastat, nagu ette nähtud. Ja enne dekreeti käisin ikka tööl ka. Ja eks varsti lähen jälle, tänan muretsemast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ma käisin kunagi aastaid tagasi kohtamas oma elukaaslasega siis maksis tema ka kõik kinni. Maksab siiamaani, sest koos otsustasime, et olen kodune ema kes hoolitseb laste ja kodu eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milleks endale tekitada süümekaid, komplekse? Nii on väga raske elada kui koguaeg mõelda, mis tema nüüd arvab jne.. Mina olen küll enda jaoks asjad selgeks teinud, see mis too mees arvab (a la et olen justkui võlgu talle vms), mind ei huvita. Ega keegi neil pole palunud maksta.

Nii mõnigi hakkab naist ahistama, käperdama või üritab temaga seksida, sest tegi ju välja. Tuttavad mehed on kurtnud, et pärast naisele väljategemist krabavad nad naisel tagumikust või tantsivad lähestikku ja hõõruvad oma … naise oma vastu, aga naine ei taha isegi seda, suudlemisest ja seksimisest rääkimata. Kui ma küsin, et kas naine palus neil maksta, siis öeldakse, et ei, härrasmees teebki daamile välja ning naisel ei lase nad põhimõtteliselt maksta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuttavad mehed on kurtnud, et pärast naisele väljategemist krabavad nad naisel tagumikust või tantsivad lähestikku ja hõõruvad oma … naise oma vastu, aga naine ei taha isegi seda,

Ma paneks vastu hambaid, kui mingi võõras jorss minuga nii lugupidamatult käituks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii mõnigi hakkab naist ahistama, käperdama või üritab temaga seksida, sest tegi ju välja. Tuttavad mehed on kurtnud, et pärast naisele väljategemist krabavad nad naisel tagumikust või tantsivad lähestikku ja hõõruvad oma … naise oma vastu, aga naine ei taha isegi seda, suudlemisest ja seksimisest rääkimata. Kui ma küsin, et kas naine palus neil maksta, siis öeldakse, et ei, härrasmees teebki daamile välja ning naisel ei lase nad põhimõtteliselt maksta.

Toredad “härrasmehed” need su tuttavad…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna meil mees teenib u 3x rohkem kui mina, siis väljas käies maksab tema kõige eest. Ka meie reisid maksab tema ja suuremad ostud, kodumasinad ja mööblitükid. Mina ostan vahel süüa, lastele riideid ja oh õudust, ostan vahel riideid ka mehele 🙂 Tal on nõudlik töö, pole aega poodides kolistada. Minul aga on võimalik tööajal pause teha. Töötan kesklinnas ja teinekord polegi tööl midagi teha, siis teen ajaviiteks ringi kaubamajas ja kui miskit kena lastele või mehele silma jääb, ostan ära.

Ma olin noore neiuna suur võrdõiguslane ja eks olen muus osas edasi, aga peres oleks imelik rahaga võrdset panustamist taga ajada, kui ühe sissetulekud on palju suuremad kui teisel. Võin enda kaitseks öelda, meie suhte algusaastatel teenisin mina rohkem ja meie esimese auto maksin enamuses mina kinni. Samuti tegin tol perioodil mehele välja ühe reisi, kuhu mul endal polnud võimalik minna. Tundsin ennast seda tehes suuremeelselt ja hästi 🙂 Seega pole mul probleemi nüüd lasta mehel tunda ennast suuremeelselt ja hästi.

See iga hinna eest iseseisvuse taga ajamine on ka väsitav ja tülikas. Näiteks minu ema on selline, et talle viidud piimapaki eest topib ka vägisi 75 senti pihku. Teatrisse viime, pileti maksab kinni. Restorani ei saa minu ema viia, sest ta tahaks ju ise maksta ja miks tekitada vanainimesele selliseid kulutusi? Hoopis mõnusam on mehe emaga. Tema laseb silma pilgutamata endale kõik välja teha ja meile meeldib tema eest hoolitseda.

huvipärast küsin, kas töötad avalikus sektoris?

Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Esileht Pereelu ja suhted Mees maksab kõik kinni