Esileht Pereelu ja suhted Mees naisülemusega reisil

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Mees naisülemusega reisil

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis mõttes, et kui ei ole kohustatud, keelad ära? Kui mulle tööl pakutakse minekut konverentsile maale, kus ma pole käinud, loomulikult ma lähen, suure hurraaga lähen, sest pole seal maal varem käinud ja põnev on. Seksima ei lähe, võõrast maad ja kultuuri lähen vaatama, oma eriala säravaid tippe kuulama, olgugi et otseselt pole kohustatud. Kas see tundub nii uskumatuna?[/tsitaat]

Puhkama võiks minna ikkagi enda, mitte võõra naisega, kasvõi lugupidamisest oma naise vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuulge, ärge unustage, et mees ei lähe niisama naisega, vaid piltilusa, atraktiivse tsikiga ja selliste vastu on mehed kaitsetud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 16:37; 03.04 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina nii ei ütleks.Lihtsalt võtke ja vaadake mis ümberringi toimub? mISSUGUSt HOORAELU TEGELIKULT ELATAKSE, KUI PALJU \”PANNAKSE VASAKULE\”, kui palju minnakse lahku jne. See on masendav.Kui ma enne olin kah naiiv ja arvasin et minu abikaasa mind tööreisidel ei peta, meil on nii hea suhe jne…siis tegelikkus osutus palju karmimaks.Lausa uskumatuks. Lihtsalt selline on elu. Nii et ettevaatlik tuleks sellegipoolest olla, samas kes petta tahab teeb seda nagunii,,,[/tsitaat]

hmm, suisa kogu maailm hoorab su ümber aga sina ise, milline sina ses hooravas maailmas oled?
arvan, et üsna samasugune.;)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.04 09:27; 03.04 17:50; 05.04 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti ebanormaalne teema! Kellega te ometi koos elate/töötate? Tööl ikka mees võib käia, või arvate, et seal ka otse laual muudkui pannakse? Ise käite ka tööl ainult ühel eesmärgil? Sorry, aga tõesti vihastasin praegu. Töötan sellises kohas, kus komandeeringud on väga sagedased ja töökaaslastega amelemine on küll viimane asi, mis pärast väsitavat lennusõitu ja koosolekuruumides veedetud pikki päevi pähe tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu abikaasa on 2 korda petnud, mõlemal korral nais-ülemusega, kahes eri firmas, esimesel korral koos käies armus ära, teisel korral niitis ülemus mehe maha, paar esimest korda mees suutis ära öelda. mõlemad naised mehest vanemad ja pole pilt-ilusad kindlasti mitte!

ja ei ole ebanormaalne teema-mul on väga tore mees, ei kahtlustaks iial kui ei teaks! juhuslikult jäi vahele teisel korral, esimene kord tunnistas ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mrs M kirjutas:[/small]
[tsitaat]Igasugune ärireis, mis viib abikaasast ööseks eemale, on kutse afäärile. Kui abikaasaga liitub vastassoost töökaaslane, peaksid olema valvel.

Räägi oma mehega, sageli ei ole need sõidud hädavajalikud. Või kui nendeta ei saa, siis minge koos. Kui koos ei saa, siis ei tohiks meeski minna. Kui seegi pole võimalik ja ta siiski peab käima, siis peaksite arutama, kuidas ta su hirme saab hajutada: igaõhtused skaibisessioonid, tihedad telefonikõned, kättesaadavus, tead, milline ta päevaplaan on jne. Lõppeks on see tema ülesanne näidata, et teda saab usaldada.

Töö, mis viib teise tihti ööseks ära, mõjub paarisuhtele üldiselt negatiivselt. [/tsitaat]

Meil on selline elu, et mina käin tihti komandeeringus. Ei ole sellise elu juures mõeldav, et partnerite vahel puudub usaldus.

Aga kui teemaalgataja esitaks oma mehele ultimaatumeid, mida mees peaks siis tööl edasi rääkima: esiteks ütles naine, et need meie sõidud pole hädavajalikud, teiseks lisas, et kui ma nüüd ikkagi pean minema, siis tema tuleb ka – mees oleks edaspidi kas kõigi naerualune või kaotaks oma ülemuse lugupidamise. Eneseväärikusega mees ei võtaks isegi arutlusele seda, et \”tegelikult pole sinu käigud eriti vajalikud\”. Sellise suhtumisega naine on oma mehe kohitseja ja just see suhtumine võib suhte tappa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 00:01; 04.04 00:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Jarka kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Puhkama võiks minna ikkagi enda, mitte võõra naisega, kasvõi lugupidamisest oma naise vastu. [/tsitaat]

Oma eriala tippude kuulamine ei ole puhkamine. Puhkamine on paar tundi õhtul pärast asjalike asjade lõppu. Ülemusega töölähetusse sõitmine ei ole võõra naisega reisile sõitmine.

Inimeste ellusuhtumised on ikka kapitaalselt erinevad…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 00:01; 04.04 00:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ma ikka kohutavalt tahaks töökaaslasega magada siis võiksime ju tööl kabinetiukse kinni panna või lõuna ajal kärmelt hotelli minna, selleks pole vaja nüüd välislähetusse ronida.

Mul on samuti töölähetusi väga palju ja käin seal nende kolleegidega, kelle kohalolek on samas kohas vajalik. Kui vaja, siis ka mõne meeskolleegiga kahekesi. Või peaksime kolmanda kolleegi järelvaatajaks kaasa võtma, mis sest, et tal sinna midagi asja pole?

Kui mees tuleks mind keelama või nõuaks, et ta peab igal pool kaasas käima, sest muidu seal hotellides aina üks hooramine käib, siis ma arvan, et ma kaaluks mehe vahetamist, mitte töökoha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Jarka kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Puhkama võiks minna ikkagi enda, mitte võõra naisega, kasvõi lugupidamisest oma naise vastu. [/tsitaat]

Kallis inimene, seal on kaks head asja – intellektuaalne boonus, mis tuleb ka karjäärile ja töötulemusele kasuks – konverents (aga see ei ole kohustuslik) ja lisaboonus on see uue maa nägemine, kusjuures sa ei pea ise selle eest maksma. Ise puhkama minek on hoopis teine asi ja seda tuleb teha oma rahakoti peal. Aga oma rahakoti abil kogu maailma näha ma ei saaks, ei jätku raha. Täielik idiootsus oleks minemata jätta lihtsalt seepärast, et kodus on hüsteeriline naine/mees (kuigi mina sellise elukaaslasega koos ei elakski kes sellisest asjast probleemi teeks).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.04 15:08; 03.04 11:35; 03.04 15:10; 04.04 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Jarka kirjutas:[/small]

Kallis inimene, seal on kaks head asja – intellektuaalne boonus, mis tuleb ka karjäärile ja töötulemusele kasuks – konverents (aga see ei ole kohustuslik) ja lisaboonus on see uue maa nägemine, kusjuures sa ei pea ise selle eest maksma. Ise puhkama minek on hoopis teine asi ja seda tuleb teha oma rahakoti peal. Aga oma rahakoti abil kogu maailma näha ma ei saaks, ei jätku raha. Täielik idiootsus oleks minemata jätta lihtsalt seepärast, et kodus on hüsteeriline naine/mees (kuigi mina sellise elukaaslasega koos ei elakski kes sellisest asjast probleemi teeks).[/tsitaat]

Kas sa räägid endast või teemaalgataja mehest? On sul täpselt teada, et just see ootab toda meest seal reisil ees?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mrs M kirjutas:[/small]
[tsitaat]Igasugune ärireis, mis viib abikaasast ööseks eemale, on kutse afäärile. Kui abikaasaga liitub vastassoost töökaaslane, peaksid olema valvel.

Räägi oma mehega, sageli ei ole need sõidud hädavajalikud. Või kui nendeta ei saa, siis minge koos. Kui koos ei saa, siis ei tohiks meeski minna. Kui seegi pole võimalik ja ta siiski peab käima, siis peaksite arutama, kuidas ta su hirme saab hajutada: igaõhtused skaibisessioonid, tihedad telefonikõned, kättesaadavus, tead, milline ta päevaplaan on jne. Lõppeks on see tema ülesanne näidata, et teda saab usaldada.

Töö, mis viib teise tihti ööseks ära, mõjub paarisuhtele üldiselt negatiivselt. [/tsitaat]

Vabandust, aga siit jutust jääb mulje nagu naise näol oleks tegemist kerge vaimupuudega inimesega, kellega peab arutama, kuidas hajutada ülemäärast armukadedust, kellele peab igal vabal hetkel helistama, skaipima, kätt hoidma, rahusteid andma, turgutama, toibutama ja nahast välja pugema! Milline mees üldse viitsiks hakata sellist rida ajama. Olen naine, tihti käime tööalastel väljasõitudel, kus on ka mehi (!), vahel lausa on ametliku osa lõpetanud õhtused koosviibimised ja saunaõhtud (milline õudus!), aga iialgi pole keegi kellegi voodisse pugenud ega kodusolevad naised/mehed kadedusest küüsi närinud. Enda peas on siiski kõik kinni. Kui naine on üleliia armukade, miks peab mees sellepärast kannatama, ja vastupidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Mrs M kirjutas:[/small]
[tsitaat]Igasugune ärireis, mis viib abikaasast ööseks eemale, on kutse afäärile. Kui abikaasaga liitub vastassoost töökaaslane, peaksid olema valvel.

Räägi oma mehega, sageli ei ole need sõidud hädavajalikud. Või kui nendeta ei saa, siis minge koos. Kui koos ei saa, siis ei tohiks meeski minna. Kui seegi pole võimalik ja ta siiski peab käima, siis peaksite arutama, kuidas ta su hirme saab hajutada: igaõhtused skaibisessioonid, tihedad telefonikõned, kättesaadavus, tead, milline ta päevaplaan on jne. Lõppeks on see tema ülesanne näidata, et teda saab usaldada.

Töö, mis viib teise tihti ööseks ära, mõjub paarisuhtele üldiselt negatiivselt. [/tsitaat]Täiesti absurdijutt. Ma saan aru veel kuidagi, et sa õhutad inimesi nuhkima, kui on mingi kahtlus või põhjus usaldamatuseks, aga see jutt … no ei, ma täiesti siiralt soovitaksin sul pöörduda mingi terapeudi poole, kes sul aitaks hirmudest vabaneda – ja veel parem – selgitaks sulle, KELLE asi on oma alusetuid ja mõttetuid hirme maandada ning õppida kaaslast usaldama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 09:50; 04.04 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüüpiline teema. \”Mees on täiesti truu ja ei peta mind, aga vot see naine on kõigeks võimeline.\”
PETMISEKS ON VAJA KAHTE INIMEST!
Kui sinu mees täiesti truu on, siis milles probleem? Truud inimest ei ahvatle voodisse. Kui ta aga peaks sinna siiski jõudma, pole ta ju nii truu ja tore nagu siin väidad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sellise mõtteviisiga naisi nagu Mrs M on tõesti päriselt olemas? Ja sellistel naistel on mehed, kes millegipärast lepivad sellega, et neid peetakse süüdimatuteks kontrollimatu sugutungiga loomadeks? Uskumatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin ka komandeeringutes üsna tihti oma meeskolleegiga. Vahel sööme koos õhtust ja lobiseme niisama ja siis läheme mõlemad viisakalt oma tuppa. Ma arvan, et tema, kui mitte väga kindlas suhtes inimene, tuleks mu esimese kutse peale ööd veetma, aga ma ise ei taha. Ma armastan oma meest väga, kui olen eemal kodust, siis igatsen terve aeg kodu ja tema järele. Samas eks mul endal ikka kripeldaks, kui ta teise naisega läheks komandeeringusse, sest mu mees ei ole mina ja teise inimese sisse ei näe.

Minu põhimõte on, et usalda ja kui su usaldust reedetakse, siis ei taha see inimene sinuga koos olla ja pole vajagi. There’s so many fish in the sea…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu abikaasa on 2 korda petnud, mõlemal korral nais-ülemusega, kahes eri firmas, esimesel korral koos käies armus ära, teisel korral niitis ülemus mehe maha, paar esimest korda mees suutis ära öelda. mõlemad naised mehest vanemad ja pole pilt-ilusad kindlasti mitte!

ja ei ole ebanormaalne teema-mul on väga tore mees, ei kahtlustaks iial kui ei teaks! juhuslikult jäi vahele teisel korral, esimene kord tunnistas ise.[/tsitaat]

jah muidugi otsi vigu teistes, mitte mehes, kes suisa korduvalt sama skeemi järgi petnud on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.04 09:27; 03.04 17:50; 05.04 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan,et siis peale seda pole ta enam sinu mees…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees naisülemusega reisil

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.