Esileht Pereelu ja suhted mees närvis mu ekside pärast

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: mees närvis mu ekside pärast

Postitas:

Oleme juba mitu aastat koos aga mees ikka armukadetseb mu eelmiste pärast. Ma olen talle rääkinud, et olen mõne mehe pärast tahtnud end ära tappa ja muid meeletusi teinud. Meie suhe nii draama pole olnud ja ta arvab, et ma suhtun temasse leigelt kui turvalisse varianti, keda võib võtta kuid kirglikuma armastuse nimel ka jätta.
Kuidas ma peaksin ta maha rahustama? Oskab keegi nõu anda, mõni mees näiteks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 15:14; 15.02 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägi talle, mida sa nendes suhetes veel tegid. Selles võtmes, et nüüd oled oluliselt küpsem, rahulikum, enesekindlam, siis tegid palju lollusi. Mitte ainult selliseid, mida keegi rumala peaga võiks üliromatiliseks kiindumuse väljenduseks pidada, vaid ka selliseid, mis olid nende ja teie suhte heaolu vastu suunatud. Nooruse lollused noh. Nüüd on asi hoopis teine. Sa austad ja armastad oma praegust meest ja annad endale oma käitumise tagajärgedest aru. See, et arutuste tegemine seljataga, ei vähenda su tunnete väärtust ja siirust. Kui su mees vähegi mõistlik täiskasvanu, siis peaks ta seda mõistma.

Olen nüüd juba pikki aastaid ise abielus, aga meie suhte algusaastatel olin ikka paras tulehark ja keeruline tegelane. Praegu kordades rahulikum ja meeldivam inimene, aga oma mehe suhtes ilmselt veelgi kirglikum. Tasakaalukus ja kirglikus ei välista teineteist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära räägi talle enam neid detaile. Ja kui tuleb jutuks, siis tunnista, et olid lihtsalt rumal tol ajal (mis on ka tõsi, sest keegi ega miski pole väärt, et ennasthävitavaid mõtteid haududa).

Mis aga peamine, tunnusta oma meest mõnikord ja ütle talle, et ta on kallis. Juhul muidugi kui sa teda tõesti armastad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa sellest draama ja muude meeletuste tegemisest talle üldse rääkisid? Kas ta küsis ise? Arvan, et tegelikult võiks mõne asja enda teada esialgu hoida, eriti kui täpselt inimest veel ei tunne. Salapära lisab ka vürtsi. Kuidas rahustada… Räägi vähem eksidest äkki 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei räägigi enam aga tal on asjad meeles vanadest aegadest. Tõsi, ma vahel mainin kõva häälega, kui oma eksi nime kusagil kohtan. Ja mõni on Facebooki sõber ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 15:14; 15.02 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loll lehm.. sa ju kirjutad ise oma kirjas endale vastuse. Kui mees susse järgmine kord \”leigelt suhtub\”, võta ja lavasta enesetapp. Teda pole ju vaja mitte maha rahustada, vaid, VASTUPIDI!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga küsi tema käest otse 🙂 Et mida oma eksidega teeb/tegi ja kas on põhjust muretsemiseks ? Inimene on juba kord selline, et teisele mõtleb selga kõik enda lood, tegemised ja tegemata jätmised. Hetkel tundub küll sedamoodi, et võimalik, et tal endal miskit suriseb ja siis üritab sind selles süüdistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted mees närvis mu ekside pärast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.