Esileht Pereelu ja suhted Mees norskab

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Mees norskab

Postitas:
Kägu

Tere! Mees on kohutavalt norskama hakanud.. Varem norskas nagu vaiksemalt, pigem nohises 80% ajast ja kui norskama hakkas (üldiselt selili olles) siis piisas sellest, kui ma talle õrnalt õlale koputasin, keeras end kohe külili ja enamasti oli peale seda vaikus. Nüüd läheb iga kuuga asi hullemaks, ma ei saa enam absoluutselt magada. Meil on 3 tuba, lapsel on oma tuba, elutuba ning meie magamistuba. Paar kuud tagasi mees magas pidevalt elutoas, sest tema häirib enda norskamisega minu und ja mina häirin ta togimisega tema und.. aga hiljuti sündis ka teine laps, kellega istun ma pidevalt õhtuti/öösiti üleval, seega ei saa mees ka enam elutoas magada, sest ta jääb mulle lihtsalt ette, kui ma beebiga seal toas olen/telekat vaatan.. mees tahab juba vahepeal kell 9 õhtul magama minna ja ma ei saa ju beebiga ainult magamistoas istuda… Seega kolis mees tagasi magamistuppa ja see on ÕUDNE! Vahet ei ole kui palju ma teda togin, ta norskab edasi, vahet ei ole mis asendis ta magab, ta norskab.. ja mitte vaikselt vaid nagu traktor.. Vahepeal harva ärkab lõpuks üles kui väga pikalt togin ja siis saab MINU peale kurjaks, sest MINA ei lase TEMAL magada… Ma olen nii väsinud, vahepeal on tunne, et mul on 3 last 2 asemel.. Mees ei ole ülekaalus, vaid täiesti normaalkaalus, otseselt trenni ei tee aga töö on väga füüsiline seega on ta heas vormis. Kas kellelgi on mingeid nõuandeid? Mul on juba paar korda peast läbi käinud, et annaks lahutuse sisse ja koliks lastega eraldi.. sest ma ei kujuta ette kuidas ma elulõpuni sellist asja kannatama peaksin… Kõik soovitused on teretulnud aga ainult neilt, kellel on endal reaalselt kogemus sellise probleemiga olemas. Kes on abi leidnud, kust kohast? Palun jagage kogemusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas mees on õllesõber? sellised tavaliselt norskavad nagu traktorid.
muidu võiks ju tropid kõrva panna, aga tite kõrvalt ilmselt pole mõistlik.

minu kogemus on selline, et uus mees ei norska üldse, aga no lahku ei läinud selle pärast. eks ajapikku harjub mõningal määral, kuigi vahel käis küll mõte läbi, et huvitav mitu aastat ma saaksin, asjaolud on ju kergendavad 😀

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tuttav teema. Ka mina ei saa enam magada,sest mees on norskama hakanud. Varem seda ei olnud. Sellest on tulnud probleem meie abielus. Proovisin magada kõrvatroppidega-see aitas, aga hommikuks lähevad kõrvad valusaks, sest need kõrvatropid vist öösel paisuvad ja hommikul on päris valus. Tropid aitasid mul magada, samas ei meeldinud mulle see, et ma ei kuulnud ka laste häält teisest toast, kui keegi öösel midagi vajas vms.

Siis mingi aeg panin väikse kõlariga oma padja juurde white noise mängima. (Rain sounds äpp) Summutas küll, aga vahepeal ikka norskamine kostis üle.

Nüüd on nii, et mees juba pool aastat magab teises toas. Aga me mõlemad pole selle üle õnnelikud.

Üks asi on mul veel proovimata- leidsin netist mingi koha kus testiti heli summutamiseks mõeldud kõrvaklappe. (Neid mis kõrva peale käivad, mitte sisse) ja need pidid review’de järgi hästi töötama. Sellised lamedad, et saab külje peal magada. Maksavad sindrid 300 eurot, aga ma teen selle ostu peagi ära ja võin siis öelda kas oli abi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tuttav teema. Ka mina ei saa enam magada,sest mees on norskama hakanud. Varem seda ei olnud. Sellest on tulnud probleem meie abielus. Proovisin magada kõrvatroppidega-see aitas, aga hommikuks lähevad kõrvad valusaks, sest need kõrvatropid vist öösel paisuvad ja hommikul on päris valus. Tropid aitasid mul magada, samas ei meeldinud mulle see, et ma ei kuulnud ka laste häält teisest toast, kui keegi öösel midagi vajas vms.

Siis mingi aeg panin väikse kõlariga oma padja juurde white noise mängima. (Rain sounds äpp) Summutas küll, aga vahepeal ikka norskamine kostis üle.

Nüüd on nii, et mees juba pool aastat magab teises toas. Aga me mõlemad pole selle üle õnnelikud.

Üks asi on mul veel proovimata- leidsin netist mingi koha kus testiti heli summutamiseks mõeldud kõrvaklappe. (Neid mis kõrva peale käivad, mitte sisse) ja need pidid review’de järgi hästi töötama. Sellised lamedad, et saab külje peal magada. Maksavad sindrid 300 eurot, aga ma teen selle ostu peagi ära ja võin siis öelda kas oli abi.

Vabandust, kas sa oled hull? Mille kuradi pärast sina oma magamise nimel võimled ja otsid lahendusi, topid endale asju kõrva ja padja alla, kui probleem on mehel? 300 eurot? Jeerum! Selle raha eest mingu mees kuhugi tasulisele LOR-arstile, kuhu juba homme aja saab ja ajagu oma probleem korda. Seni magagu kasvõi karukoopas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui probleem on mehel?

Mehel ei ole probleemi, mees magab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tuttav teema. Ka mina ei saa enam magada,sest mees on norskama hakanud. Varem seda ei olnud. Sellest on tulnud probleem meie abielus. Proovisin magada kõrvatroppidega-see aitas, aga hommikuks lähevad kõrvad valusaks, sest need kõrvatropid vist öösel paisuvad ja hommikul on päris valus. Tropid aitasid mul magada, samas ei meeldinud mulle see, et ma ei kuulnud ka laste häält teisest toast, kui keegi öösel midagi vajas vms.

Siis mingi aeg panin väikse kõlariga oma padja juurde white noise mängima. (Rain sounds äpp) Summutas küll, aga vahepeal ikka norskamine kostis üle.

Nüüd on nii, et mees juba pool aastat magab teises toas. Aga me mõlemad pole selle üle õnnelikud.

Üks asi on mul veel proovimata- leidsin netist mingi koha kus testiti heli summutamiseks mõeldud kõrvaklappe. (Neid mis kõrva peale käivad, mitte sisse) ja need pidid review’de järgi hästi töötama. Sellised lamedad, et saab külje peal magada. Maksavad sindrid 300 eurot, aga ma teen selle ostu peagi ära ja võin siis öelda kas oli abi.

Vabandust, kas sa oled hull? Mille kuradi pärast sina oma magamise nimel võimled ja otsid lahendusi, topid endale asju kõrva ja padja alla, kui probleem on mehel? 300 eurot? Jeerum! Selle raha eest mingu mees kuhugi tasulisele LOR-arstile, kuhu juba homme aja saab ja ajagu oma probleem korda. Seni magagu kasvõi karukoopas.

Kui naine on ennast paksuks söönud, siis maksku mees kinni eratreenerid, toitumiskavad ja iluopid. Nüüd jälle. Alati peab mees maksma. Kuigi siit PKst saab pidevalt lugeda, kuidas Eesti naised on juba 30ndaks eluaastaks finantsvabad ja teenivad passiivtulu. Nüüd sa minestad mingi 300 euro pärast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind näiteks see op ei aidanud, üks ninasõõre on parem, aga teine on ikka kinni. Ja norskangi, magame mehega eraldi ja tegelikult on see pärsi mõnus – saane laiutada, igatpidi väherda, telekat vaadata. Käime üksteisel külas romantikat tegemas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mees on kaalus juurde võtnud?
Sõber mul magab hapniku maksiga.Ma ei kujuta ette kuidas ta sedasi suudab.

Aga moodsas maailmas on naisel ja mehel siiski eraldim agamistoad. Ei segata yksteist norskamine ega ka teki jagamisega.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttav teema.

Minu mees norskas igast asendist siia, kuo oli ületöötanud/üleväsinud, kaalust juurde võtnud või niisama töö pärast stressis.

 

Mul ema lõpetas norsamise siis, kui mandlid ära lõigati. Tal oli töö pärast krooniline nohu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki on kaalus juurde võtnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kindlasti ehmataks meest juttudega, kui ohtlik on norskamine – lisaks sinu une segamisele ei  mga ta ise ka tegelikutl sügavalt välja, see koormab südant (infarkti oht) ja kogu keha.

Ennem arsti juurde operatsioonile minekut võiks ka proovida oma kurgu ja keele lihaseid treenida. Joogas on üks hea “lõviharjutus”: pingutad kaelalihaseid, teed suu pärani lahti, ajad keele suust välja nii kaugele kui võimalik ja teed nii kõva häält kui saad. See harjutus ei näe väga esteetiline välja, aga on naljakas ja väga kasulik – parandab ka vereringet kurgus/ninas ja aitab külmetushaigusi ennetada. Tehke kasvõi koos igal õhtul terve perega (lõbus lapsele ka!!).

Aga tõesti, norskamine on väga kurnav kehale. Nii et, kui tahad, et su laste isa ikka vanaduseni vastu peaks, siis utsita teda selle probleemiga tegelema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees norskab