Esileht Pereelu ja suhted Mees norskab

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Mees norskab

Postitas:

Kas keegi kasutab kõrvatroppe kuna tema mees koguaeg öösiti norskab? Ja kas aitavad? Ei tahaks niisama tühja siis raha loopida.
Ma ei kannata oma mehe norskamist enam üldse välja. Ma olen ise veel suht raske uinuja ja iga heli ajab ülesse. Ja kuna hommikul peab lapse lasteaeda viima ja ise tööle minema, siis ma olen hommikul niii väsinud kui ma mingi osa ööst magamata. Ei teagi kohe mida teha.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.04 13:12; 17.04 13:24; 17.04 13:33; 17.04 13:34; 17.04 14:28; 17.04 16:05; 18.04 07:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu elukaaslane kasutab kuna ma norskan.

Need maksavad nii vähe, et võid ju ikka proovida. Soovitan neid mida saad osta apteegist ja on korduvkasutatavad, ümmarguses karbis. Ehituspoest võid saada ka ühekordseid, need on väga odavad kui palju korraga osta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast magab mehe juures 5a poeg, teda see üles ei aja. Mina magan lastetoas poja voodis, tütar kõrvalvoodis ei norska. Lähedust saab teha elutoas, kui lapsed magama pandud, siis igaüks oma koju.
Kõrvatroppe pole proovinud.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheks isegi teise tuppa magama, aga seal magab laps ja seal ainult tema pisike lastevoodi. Ma magaks kasvüi teises toas madratsil, ajaks asj ära küll. Aga kuna ma rase siis mees lausa keelab madratsil magada. Muud ei jää üle, kui proovida siis kõrvatroppe. Loodan, et aitavad. Muidu lähen päris hulluks ära ????

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.04 13:12; 17.04 13:24; 17.04 13:33; 17.04 13:34; 17.04 14:28; 17.04 16:05; 18.04 07:55;
To report this post you need to login first.

Läheks isegi teise tuppa magama, aga seal magab laps ja seal ainult tema pisike lastevoodi. Ma magaks kasvüi teises toas madratsil, ajaks asj ära küll. Aga kuna ma rase siis mees lausa keelab madratsil magada. Muud ei jää üle, kui proovida siis kõrvatroppe. Loodan, et aitavad. Muidu lähen päris hulluks ära ????

No kui mees lausa keelab madratsil magada, sis olgu nii hooliv ja koligu ise madratsiga kas või kööki! See talle siis ei lähe korda, et rase naine ei saa ööde kaupa magada ja on hullumas?

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sama teema, olen ka raske uinuja ja selleks, et magama jaaksin on mul vaja taielikku vaikust, vahel norksab nii valjult, et ajab mu ules. Meil on 2 last ja noorem on 2 aastane ja vahel ikka juhtub, et arkab ules oosel, halb uni, haige vms ja siis kui kasutaksin korvatroppe ma ei kuuleks lapse arkamist seega on mehega kokkulepe, et ma kasutan korvatroppe ja kui laps arkab laheb tema ise voi siis ajab mu ules. Raseduse ajal kolisin uldse teise tuppa, ei suutnud siis uldse seda norskamist taluda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 13:31; 17.04 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, ta võib ju kööki kolida madratsiga, ma kuulen ikka ta norskamist. Sest meil köök-tuba koos.???? Suhteliselt keeruline ikka, kui on väike korter

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.04 13:12; 17.04 13:24; 17.04 13:33; 17.04 13:34; 17.04 14:28; 17.04 16:05; 18.04 07:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sama teema, olen ka raske uinuja ja selleks, et magama jaaksin on mul vaja taielikku vaikust, vahel norksab nii valjult, et ajab mu ules. Meil on 2 last ja noorem on 2 aastane ja vahel ikka juhtub, et arkab ules oosel, halb uni, haige vms ja siis kui kasutaksin korvatroppe ma ei kuuleks lapse arkamist seega on mehega kokkulepe, et ma kasutan korvatroppe ja kui laps arkab laheb tema ise voi siis ajab mu ules. Raseduse ajal kolisin uldse teise tuppa, ei suutnud siis uldse seda norskamist taluda.

Kas sa kõrvatroppidega ei kuule siis üldse norskamist? Või pigem natuke kuuled ehk selline summutatud heli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.04 13:12; 17.04 13:24; 17.04 13:33; 17.04 13:34; 17.04 14:28; 17.04 16:05; 18.04 07:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No imelikud inimesed ikka.
Tegelge uneapnoega. Saada mees arsti juurde. Uneapnoest on võimalik lahti saada. Raskematel juhtudel opiga. Minu mehele tehti pehme suulae plastika ja aitas.
Lisaks on uneapnoe mõnusaks eelmänguks südamehädadele – aju ei saa magades piisavalt hapnikku.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sama teema, olen ka raske uinuja ja selleks, et magama jaaksin on mul vaja taielikku vaikust, vahel norksab nii valjult, et ajab mu ules. Meil on 2 last ja noorem on 2 aastane ja vahel ikka juhtub, et arkab ules oosel, halb uni, haige vms ja siis kui kasutaksin korvatroppe ma ei kuuleks lapse arkamist seega on mehega kokkulepe, et ma kasutan korvatroppe ja kui laps arkab laheb tema ise voi siis ajab mu ules. Raseduse ajal kolisin uldse teise tuppa, ei suutnud siis uldse seda norskamist taluda.

Kas sa kõrvatroppidega ei kuule siis üldse norskamist? Või pigem natuke kuuled ehk selline summutatud heli?

Natuke ikkagi kuuleb jah, aga palju parem kui ilma troppideta. No mina tegeleksin probleemiga kui see minu probleem oleks aga mees on tuupiline mees, tema arvates pole probleemi ja arstile ei lahe tavaliselt enne kui juba surmasuus on.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 13:31; 17.04 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just. Ma olen ka arstist rääkinud. Ei tema näe selles probleemi. Ta on üldse ravimite ja arstide vastu täiega. Imelik. Minul on ainult vot probleem. ????

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.04 13:12; 17.04 13:24; 17.04 13:33; 17.04 13:34; 17.04 14:28; 17.04 16:05; 18.04 07:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust te selliseid mühakaid leidnud olete, keda absoluutselt naise heaolu ei huvita? Naisel puudub peres sõnaõigus täielikult?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina magan eraldi toas juba 17 aastat.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mehel on kunagise autoavarii tagajärjel nina täiesti segamini. on küll oppidega korrigeeritud, aga terveks seda enam ei saa.
Ta norskab hullult, nagu traktor.
Mina kasutasin kõrvatroppe edukalt, aitas ilusti. Nüüd lihtsalt väike beebi majas jälle ja enam troppe kasutada ei saa. Aga eks beebi väsitab mind nagunii rohkem ja mind nii väga ei häiri enam norskamine. Kui läheb hulluks norskamine, äratan mehe üles ja palun suurde tuppa diivanile minna. Mees ilma kobinata läheb ka. Pigem on tal endal süümekad hullud, aga ei ole vaja põdeda. Hea et ta elus selle avarii tagajärjel on 🙂
Nii me oleme 15 a koos saanud oldud ja ilmselt kui lähme lahku, siis pole see norskamisr pärast.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui muud võimalus ei leia, siis aja mees üles, et ta vahetaks asendit. Vahetab asendit norskamine kaob.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui muud võimalus ei leia, siis aja mees üles, et ta vahetaks asendit. Vahetab asendit norskamine kaob.

Juba proovitud. Mingi aeg ei norska ja siis hakkab uuesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.04 13:12; 17.04 13:24; 17.04 13:33; 17.04 13:34; 17.04 14:28; 17.04 16:05; 18.04 07:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan ka kõrvatroppe. Soovitan ka mehe saata uneuuringutele. Minu mehel nüüd unemasin, maksis haigekassa toetusega 60 eur ja masinaga ei norska üldse.
Kõrvatroppe apteegist ei soovita osta, ehituspoe oranzid on tõhusamad ja odavad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust te selliseid mühakaid leidnud olete, keda absoluutselt naise heaolu ei huvita? Naisel puudub peres sõnaõigus täielikult?

Kust te selliseid mehi leiate, keda saab igale poole saata? ‘saada mees arsti juurde’, ‘saada mees teise tuppa magama’ Mehel puudub sõnaõigus täielikult?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui muud võimalus ei leia, siis aja mees üles, et ta vahetaks asendit. Vahetab asendit norskamine kaob.

Juba proovitud. Mingi aeg ei norska ja siis hakkab uuesti.

Oh meil sama jama. Kõrvateopid ei aita! Mul vähemalt mitte, sest need väikesed nupud, mis kõrva suruda tuleb, panevad minul kõrvad valutama.

Õnneks meil on diivan, kuhu pööle öö pealt kolida saan. Aga vahel ta norskab nii kõvasti, et isegi elutuppa on kuulda. Kassi pärast alati ei saa ust ka kinni panna.

Olen ka kahjuks nigel uinuja ja mind kohutavalt häirib. Õnneks läheb siis, kui mina imekombel ennem meest suudan uinuda. Kui ma juba sügavamalt magan ja öösel korraks ta norskamise peale ärkan, suudan paremini uuesti uinuda. Kui aga olen alles voodisse läinud siis häirib kohutavalt.
Nii ma siis keskmiselt 3-4 ööd nädalast veedad diivanil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 18:52; 17.04 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh meil sama jama. Kõrvateopid ei aita! Mul vähemalt mitte, sest need väikesed nupud, mis kõrva suruda tuleb, panevad minul kõrvad valutama.

Miks te selliseid ei katseta: https://www.tooriistamarket.ee/et/m%C3%BCrakaitseklapid-24-db-madal ?

Mul on lärmaka töö jaoks sellised (juba vist 20 vanad) ja endiselt toimivad väga hästi – paned pähe ja endal hakkab ka imelik, et selline vaikus.
Poes saab erinevaid pähe proovida.
Kõrv ei hakka valutama, mingeid kõrvalmõjusid pole. (kui see välja arvata, et peast võttes tundub, et kuulmisteravus on parem kui enne)

Ok, külje peal magada nendega väga ei saa, aga pigem magada selili kui üldse mitte magada?
22€ ei löö maha ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just. Ma olen ka arstist rääkinud. Ei tema näe selles probleemi. Ta on üldse ravimite ja arstide vastu täiega. Imelik. Minul on ainult vot probleem. ????

Norskamine teeb lõpuks impotendiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh meil sama jama. Kõrvateopid ei aita! Mul vähemalt mitte, sest need väikesed nupud, mis kõrva suruda tuleb, panevad minul kõrvad valutama.

Miks te selliseid ei katseta: https://www.tooriistamarket.ee/et/m%C3%BCrakaitseklapid-24-db-madal ?

Mul on lärmaka töö jaoks sellised (juba vist 20 vanad) ja endiselt toimivad väga hästi – paned pähe ja endal hakkab ka imelik, et selline vaikus.

Poes saab erinevaid pähe proovida.

Kõrv ei hakka valutama, mingeid kõrvalmõjusid pole. (kui see välja arvata, et peast võttes tundub, et kuulmisteravus on parem kui enne)

Ok, külje peal magada nendega väga ei saa, aga pigem magada selili kui üldse mitte magada?

22€ ei löö maha ka.

Ma muudmoodi, kui kõhuli magama ei jäägi.
Kuidas nendega hommikul äratuskella kuuled? Öösel sahmid peast ära?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 18:52; 17.04 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama mure, tekkinud just siis, kui mees kaalus juurde võttis 20 kilo. Enne ei norsanud eriti, nüüd iga öö.
Õnneks tegeleb probleemi lahendamisega – hakkas trenni tegema ja normaalsemalt toituma.
Uneuuringutele läks ka.

Praegu magab veel osaliselt diivanil 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

magan 18 aastat teises toas ja lisaks veel troppidega. Bilsomi tropid, need kollased. Uued tropid alguses ongi nats valusad, aga kõrv harjub. Ühe paariga sab läbi vähemalt kuu, siis hakkavad kõrvad sügelema ja enam ei summuta helisid ka nii hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

magan 18 aastat teises toas ja lisaks veel troppidega. Bilsomi tropid, need kollased. Uued tropid alguses ongi nats valusad, aga kõrv harjub. Ühe paariga sab läbi vähemalt kuu, siis hakkavad kõrvad sügelema ja enam ei summuta helisid ka nii hästi.

Valus on siis, kui on liiga suur number. Neil on erinevad suurused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 06:36; 18.04 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina magan aastaid kõrvatroppidega. Kasutan nii neid “vahuseid” (ehituse omi) kui ka silikoonist, mis pannakse rohkem kõrva peale, mitte sisse, sõltuvalt olukorrast. Olen proovinud ka mitmesuguseid teisi, tänapäeval on valik suur. Ilma ei suudaks vist üldse magada, sest uinumise hetkel mingi suveline krõps võib üles ehmatada ja siis: aidaa, magamine! Kui ma juba sügavalt magan, siis helid ei häiri.
Olen soovitanud ka teistele – troppide harjumine võtab veidi aega, kuid see on parem kui kannatada. Olgu siis kaaslase norskamist või mingeid muid helisid, mille eest end kaitsta ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 07:28; 18.04 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magame ka eraldi kevad- suvi perioodil tubades. Mul on allergiline nohu ja öösel läheb nina tursesse ning hakkan norskama.
Mees võiks siis madratsiga lapse tuppa põrandale kolida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magame ka eraldi kevad- suvi perioodil tubades. Mul on allergiline nohu ja öösel läheb nina tursesse ning hakkan norskama.

Mees võiks siis madratsiga lapse tuppa põrandale kolida.

Siis ei saa laps magada ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.04 13:12; 17.04 13:24; 17.04 13:33; 17.04 13:34; 17.04 14:28; 17.04 16:05; 18.04 07:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui majas ruumi on, siis võiks kaaluda eraldi magamistubasid. Alati saab koos…eeee….kaisus magama jääda ja siis kui norskama hakkab, saad rahulikult minna oma magamistuppa. On suhtele parem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just. Ma olen ka arstist rääkinud. Ei tema näe selles probleemi. Ta on üldse ravimite ja arstide vastu täiega. Imelik. Minul on ainult vot probleem. ????

Ma trükiks välja posu artikleid sellisele mehele, kes norskamisega arstile ei lähe, kuidas norskamine tervisele ja südamele mõjub ja teataks, et

kuna ta niikuinii ei soovi oma tervise eest hoolitseda ja näha, kuidas lapsed suureks kasvavad, siis ehk on parem kohe lahku minna. Pole pärast vaja niipalju pisaraid valada, et hea isa noorelt suri.
(eriti sobiks sellist ülepaisatud draamat rasedana teha!)

Ma ei saa absoluutselt aru nendest inimestest, kes aga vorbivad lapsi, kuid enda tervise eest ei hoolitse. Kellele need lapsed siis kasvatada peavad jääma?

Täielik ignorant mees!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees norskab

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.