Esileht Pereelu ja suhted Mees norskab

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Mees norskab

Postitas:

Mina magan aastaid kõrvatroppidega. Kasutan nii neid “vahuseid” (ehituse omi) kui ka silikoonist, mis pannakse rohkem kõrva peale, mitte sisse, sõltuvalt olukorrast. Olen proovinud ka mitmesuguseid teisi, tänapäeval on valik suur. Ilma ei suudaks vist üldse magada, sest uinumise hetkel mingi suveline krõps võib üles ehmatada ja siis: aidaa, magamine! Kui ma juba sügavalt magan, siis helid ei häiri.

Olen soovitanud ka teistele – troppide harjumine võtab veidi aega, kuid see on parem kui kannatada. Olgu siis kaaslase norskamist või mingeid muid helisid, mille eest end kaitsta ei saa.

Siis kas keegi ajab su hommikul üles või sa ei pea kella pealt ärkama? Mul aitavad tropid hästi (kui naaber pidu peab), aga elan üksi ja siis see jama, et ma ei kuule kell 5 oma telefoni äratust.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 06:36; 18.04 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna minu mees on ka alati norsanud, siis meil on eraldi magamistoad. Enne lapsi norskamine mind ei häirinud, pärast esimese lapse sündi hakkasin iga krõpsu ja heli läbi une kuulma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel on uneapnoe ja magab aparaadiga – mask, voolik, kompressor. Naruke põriseb, aga pole hullu, vanasti norskas ta nii, 2.korruselt magamistoast oli 1.korrusele kuulda. See oli hirmus. Nüüd magab ta ise välja ja mina ka ja kui mingi öö tuleb aparaadita hakkama saada, siis tajub ta ka ise, et on välja magamata. Soovitan minagi soojalt – otsige abi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas keegi ajab su hommikul üles või sa ei pea kella pealt ärkama

Ma ärkan ise, enamasti umbes 5 minutit enne kella.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 07:28; 18.04 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees nooremana norskas siis, kui oli alkoholi tarbinud peale mingit pidu või sünnipäeva. Vananedes norskamine süvenes, norskas ka argipäeva õhtuti. Viimasel paaril aastal läks asi päris hulluks, katkematu norskamine. Olen üsna hea unega, aga kui juhuslikult üles ärkasin, siis oli raskusi uuesti magama jäämisega. No ja siis ma kuulsingi, et praktiliselt igal öösel on hingamises pausid. Mees ise polnud ka oma unega rahul, ei puhanud korralikult välja, kaebas südame kloppimise üle jms. Läks täiesti vabatahtlikult tervisekontrolli ja arst suunas ta uneuuringutele, tulemuseks keskmine uneapnoe ja positiivse rõhu aparaat. Milline jumalik vaikus sellega saabus, vahel kui mask on veidi viltu peas, siis on kerget pahinat kuulda. Kusjuures aparaadil on ka pikemaajalisem mõju, kui kusagil kodust väljas ööbime ja aparaati kaasas pole, siis ka mees praktiliselt ei norska, harva kui kerget norinat on kuulda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasal ka aparaat, vaikselt sahiseb, absoluutselt ei sega. Uuemad pidid veel vaiksemad olema. Elukvaliteet ka mehel tunduvalt parem pärast aparaadi kasutuselevõttu. Uneuuringud ei ole häbiasi, pane talle ise aeg kinni ja kupata uuringutele. Apnoe on suur terviserisk. Ja sinu ülevalolek tema norskamise tõttu on ebatervislik sinule, kas teda see ka ei huvita?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees norskab

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.