Esileht Pereelu ja suhted mees on 180 kraadi muutunud, kahtlustan ajuviga

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: mees on 180 kraadi muutunud, kahtlustan ajuviga

Postitas:

armusin 10 aastat tagasi mehesse, kes oli pikk, treenitud, uskumatult nägus, hästi riides, huvitava jutuga, laia silmaringiga, seksuaalselt võimekas, materiaalselt edukas ja minu suhtes tähelepanelik ning hoolitsev.
peale 10 aastat kooselu pole sellest kõigest mitte midagi järel! mees ei käi trennis ega kusagil mujal, kannab vanu kaltse (tänaval aetakse teda kodututega segi) mitte millegi peale ei kuluta, pangakonto saldo aina kasvab. minu juttu ei kuule ta üldse, pole mõtet midagi paluda-see on seinaga rääkimine. seks jääb järjest harvemaks, õigupoolest enam viimast korda ei mäletagi.
saan aru, et suhe muutub ajas igavaks ja rutiinseks, aga tema puhul on kõik juba üle võlli. hoolivuse asemel norib ta igal võimalusel minuga tüli ja naudib seda kui endast välja lähen. olen loomult rahumeelne inimene ja seega kasutab ta minu kiusamiseks asju, mida juhtunud pole ja väidetavalt minu öeldud sõnu, mida ma öelnud ei ole. no näiteks, ütlen hommikul, et ma ei saanud hästi magada ja järgmise päeva õhtul ütleb ta ” ise sa ju ütlesid eile, et ei taha minuga magada” väljamõeldud tsitaat saab muidugi uue tüli alguseks.
öelge palun, on see ealine iseärasus (+-50 eluaastat), algav skisofreenia vms?

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 15:55; 07.10 21:48; 07.10 22:55; 08.10 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

inimene on lihtsalt tüdinenud sinust ja teeb neid asju ainult selleks, et sa tema maha jätaksid

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka 50-nele lähenev mees aga seksi tahan ikka kolm korda päevas. Noh minu “mimmu” niipalju vist välja ei vea aga on mõista andnud, et kui “sõita” tahad siis anna minna. Noori ei vaata, nõudmised liiga suured. Kurat, mul nii kift naine, 26 aastat koos.

+13
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas just ajuhäire, aga halb iseloom küll. nüüd mugavustsoonis ei viitsi ilmselt seda peita enam.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 17:02; 07.10 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajuveast on asi kaugel. Mina näen ühte tarka investeerijat. Kas peab pidevalt tarbima? ostma asju, mida ei vaja, et siis osta suur kapp, kus neid mitte-nii-vajalikke asju säilitada.
Su mees ei pea kellegile midagi tõestama, sellepärast riietubki nii nagu heaks arvab.

Küsi mehelt otse, miks ta sind kiusab. Miks ta sulle nii teeb? Mis ta sulle siis vastab?

+13
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millesse mees investeerib, kui raha vedeleb lihtsalt kontol?

Mina kahtlustaks pigem depressiooni, nii et ajuviga võib täitsa kümnesse olla. Kägu 07.10.2019 16:06 on ilmselt õigel teel, mees ise muutuseks midagi ette võtta ei taha/suuda. See on samuti depressiooniga seonduv, et enese eest enam ei hoolitseta, noritakse tüli.

Aga mida sellisel juhul siis teha? Esmalt võiksid ise psühholoogi juures ära käia. Saad sealt ehk nõuandeid, kuidas oleks kõige parem edasi liikuda. Selge on see, et kui nii jätkate, siis on mõlemal elu rikutud. Muutust on vaja ja see ei pea ilmtingimata lahutust tähendama. Peab jälile jõudma sellele, mis meest tegelikult vaevab, et ta nii käitub. Alles siis saab midagi paremuse poole muutuma hakata. Jõudu!

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 17:51; 07.10 22:51; 09.10 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kus ta oma pea siis ära koputas? no et püsivat ajukahjustust kahtlustad. Kirjanduses jms on tegemist tavaliselt suure traumaga, mis isiksuse muutumist põhjustab- avarii, laskehaav peas jne. Ülekaalukalt tõenäolisem on, et tal on keskeaks tigedaks vinguvaks vanameheks transformeerumine käsil, armuke või lihtsalt sust (või üleüldse kõigest) siiber.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

öelge palun, on see ealine iseärasus (+-50 eluaastat), algav skisofreenia vms?

Ma arvan, et see on pigem algav naisevahetus. Kas nüüd just 10a noorema vastu, aga kellegi teise vastu.

Või tõsimeeli arvad, et see teie vestlus stiili – miks sa selliseid riideid kannad – kellel on keldris konnad – on nauditav järgmised 30 aastat enne vanadekodusse ümberasumist?

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 18:36; 07.10 19:08; 07.10 21:43; 08.10 06:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

öelge palun, on see ealine iseärasus (+-50 eluaastat), algav skisofreenia vms?

Ma arvan, et see on pigem algav naisevahetus. Kas nüüd just 10a noorema vastu, aga kellegi teise vastu.

Või tõsimeeli arvad, et see teie vestlus stiili – miks sa selliseid riideid kannad – kellel on keldris konnad – on nauditav järgmised 30 aastat enne vanadekodusse ümberasumist?

ja kes sellist kodutu välimusega tülinorijat tahtma peaks?

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 17:02; 07.10 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja kes sellist kodutu välimusega tülinorijat tahtma peaks?

Arvad, et selle probleemi võimalike lahenduste pakkumine oleks selle teema kõige tähtsam osa?

See “pikk, treenitud, uskumatult nägus, hästi riides, huvitava jutuga, laia silmaringiga, seksuaalselt võimekas, materiaalselt edukas ” on nädalate küsimus, kui mees vaid tahaks.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 18:36; 07.10 19:08; 07.10 21:43; 08.10 06:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhas laiskus ja mugavus. Minu oma juuksuris käis kaks korda aastas, juukseid pesi kord kuus, riideid vahetas kord nädslas (no nädal aega järjest kandis samu boksereid ja tsärki 24/7).
Kusjuures palk on viiekohaline summa kuus. Kodutöö, paar korda kuus peab peakorterisse ilmuma.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 19:16; 08.10 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minge pereteraapiasse. See on selline leebe algus ja vajadusel oskab hea terapeut suunata üht või teist edasi. Oma vahel te asju ju selgeks ei aruta praeguses seisus.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 19:40; 08.10 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Picasso, kelle eluajal müüdi tema maale hingehinnaga, vihkas riiete ostmist ja käis, kui asjad oli auklikud, vähemalt Françoise Gilot seda nii kirjeldas. Oli tal ajuviga? Ei usu

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhas laiskus ja mugavus. Minu oma juuksuris käis kaks korda aastas, juukseid pesi kord kuus, riideid vahetas kord nädslas (no nädal aega järjest kandis samu boksereid ja tsärki 24/7).

Kusjuures palk on viiekohaline summa kuus. Kodutöö, paar korda kuus peab peakorterisse ilmuma.

Ise ka usud mida räägid? Millise kodutöö eest makstakse tippjuhi palka? Või oled krooniaega pidama jäänud.

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ka usud mida räägid? Millise kodutöö eest makstakse tippjuhi palka? Või oled krooniaega pidama jäänud.

Perekoolikatele makstakse rohkemgi.
Mõni ime siis, et nende emad ainult 10000€ ja pisut peale saavad.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 18:36; 07.10 19:08; 07.10 21:43; 08.10 06:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Ma sellesse paariteraapiasse ei usu väga. Kuidas saab keegi kõrvalseisja sädemed elustada ja sellest virisevast, manipuleerivast, vananevast mehest minu parima sõbra uuesti välja võluda. Vägisi ju armsaks ei saa. Olen oma mehele tagasisidet andnud, mis mind tema käitumise juures häirib ja millest tülid tekivad. Ta ei kuula ja õpi sellest midagi. Armukest ma ei kahtlusta, selleks peaks ta ennast totaalselt muutma, aga ta ju ei viitsi. Oleme ka lahkuminekust rääkinud ja ta on sellega nõus olnud, aga kui asju pakkima hakkan, siis hakkab paluma et ma ei läheks.
Täna näiteks oli juhtum, kus ta hakkas mu telefonis nuhkima. Kuna ma olin parooli ära muutnud, siis vajutas ta kolm korda valesti ja nüüd on mobiil lukus.
Ma pole suuteline temaga täna rääkima, eks ta siis homme ilmselt hakkab mind süüdistama, miks ma vaikimise terrorit teen, absoluutselt adumata, et olukorra on põhjustanud tema mitte mina.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 15:55; 07.10 21:48; 07.10 22:55; 08.10 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhas laiskus ja mugavus. Minu oma juuksuris käis kaks korda aastas, juukseid pesi kord kuus, riideid vahetas kord nädslas (no nädal aega järjest kandis samu boksereid ja tsärki 24/7).

Kusjuures palk on viiekohaline summa kuus. Kodutöö, paar korda kuus peab peakorterisse ilmuma.

Ise ka usud mida räägid? Millise kodutöö eest makstakse tippjuhi palka? Või oled krooniaega pidama jäänud.

Tipptasemel IT-arendajatele makstakse. Kusjuures kodutöö teebki mõne mehe oma välimuse suhtes ükskõikseks – käibki ringi pulkas juuste ja lontis pükstega ja peseb end siis, kui kontoripäev kätte jõuab.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

inimene on lihtsalt tüdinenud sinust ja teeb neid asju ainult selleks, et sa tema maha jätaksid

Ma ei saa aru, miks ta ise ei võiks suhet lõpetada? Miks peab ootama, et keegi teine seda tema eest teeks?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.10 22:21; 07.10 22:24; 07.10 23:02; 07.10 23:09; 08.10 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sellesse paariteraapiasse ei usu väga. Kuidas saab keegi kõrvalseisja sädemed elustada ja sellest virisevast, manipuleerivast, vananevast mehest minu parima sõbra uuesti välja võluda. Vägisi ju armsaks ei saa.

Kõrvalseisja saab aidata teil kahel omavahel lahti harutada, miks te teineteisega enam rahul ei ole. Kõrvalseisja juuresolekul on võimalik oma sisseharjunud hoiakutest loobuda ja spetsialisti juhendamisel on võimalik korrakski teise inimese kingadesse astuda. Ega sinna ei pea jääma.
Lisaks on see kõrvalseisja loodetavasti vastava eriharidusega ja oskab nii ära tunda kui ka sinu mehele õrnalt selgeks teha, et tal on endal depressioon ja ta võiks sellega midagi ette võtta.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.10 22:21; 07.10 22:24; 07.10 23:02; 07.10 23:09; 08.10 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Ma sellesse paariteraapiasse ei usu väga. Kuidas saab keegi kõrvalseisja sädemed elustada ja sellest virisevast, manipuleerivast, vananevast mehest minu parima sõbra uuesti välja võluda. Vägisi ju armsaks ei saa. Olen oma mehele tagasisidet andnud, mis mind tema käitumise juures häirib ja millest tülid tekivad. Ta ei kuula ja õpi sellest midagi. Armukest ma ei kahtlusta, selleks peaks ta ennast totaalselt muutma, aga ta ju ei viitsi. Oleme ka lahkuminekust rääkinud ja ta on sellega nõus olnud, aga kui asju pakkima hakkan, siis hakkab paluma et ma ei läheks.

Täna näiteks oli juhtum, kus ta hakkas mu telefonis nuhkima. Kuna ma olin parooli ära muutnud, siis vajutas ta kolm korda valesti ja nüüd on mobiil lukus.

Ma pole suuteline temaga täna rääkima, eks ta siis homme ilmselt hakkab mind süüdistama, miks ma vaikimise terrorit teen, absoluutselt adumata, et olukorra on põhjustanud tema mitte mina.

See on võimuvõitlus, mida te mõlemad mõnuga aretate. Jonnakalt torgite üksteist ja üritate üksteist üle trumbata. Ei ole sina ise mingi süütu kannataja kui annad ise mõnuga hagu alla. Paariteraapia toimib ainult siis, kui mõlemad partnerid sinna lähevad ja sealt saadud infoga midagi kasulikku teevad. Seni kuni te mõlemad kiusu ajate, ei saagi midagi muutuda. Kui mees end muuta ei taha/oska/suuda, siis pead ise end kõigepealt muutma ja endas selgusele jõudma, mida sa sellest suhtest tahad. Ehk siis saab ka mehe nii kaugele, et ta otsib abi ja jõuab endas selgusele.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 17:51; 07.10 22:51; 09.10 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sellesse paariteraapiasse ei usu väga. Kuidas saab keegi kõrvalseisja sädemed elustada ja sellest virisevast, manipuleerivast, vananevast mehest minu parima sõbra uuesti välja võluda. Vägisi ju armsaks ei saa.

Kõrvalseisja saab aidata teil kahel omavahel lahti harutada, miks te teineteisega enam rahul ei ole. Kõrvalseisja juuresolekul on võimalik oma sisseharjunud hoiakutest loobuda ja spetsialisti juhendamisel on võimalik korrakski teise inimese kingadesse astuda. Ega sinna ei pea jääma.

Lisaks on see kõrvalseisja loodetavasti vastava eriharidusega ja oskab nii ära tunda kui ka sinu mehele õrnalt selgeks teha, et tal on endal depressioon ja ta võiks sellega midagi ette võtta.

Jah, ilmselt on sul õigus. Mul on lihtsalt nii raske oma valust kolmandatele isikutele rääkida. Kinnine ja kannatlik sõnn nagu ma olen.
Mul ei mahu pähe, millisel hetkel paradiisist põrgu sai.
Paraku on mul ka sõnnilikult hea mälu ja ma ei unusta nii lihtsalt, millega ta eile, üleeile ja aasta tagasi kiusas. Kokkuvõtvalt moodustub sellest juba mingi muster, aiman juba mis käitumine millele järgneb. Kindlasti tuleb mulle haiget teha enne magama jäämist ja enne tööle minekut. Polegi enam harvad juhud, kui pisarates uksest väljun või uinun.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 15:55; 07.10 21:48; 07.10 22:55; 08.10 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eee…. vabandust, aga – unusta need kuradima horoskoobid. See ei vii kusagile. Keskendu palun suhtele ja partnerile ja olukorra lahendamisele, AGA MITTE SELLE LAHTERDAMISELE!
Sa ei saa kõiki probleeme tähtede seisu kaela ajada, esiteks. Teiseks võiks “sõnnil” nüüd küll ikka kaks või kõik neli jalga kenasti maas olla, palun jah, kui sa seda juba nii võtad.

Deem, kuidas ma ei salli seda tähtkujude jama. Nii palju probleeme on tänu sellele liiga pikaaajaliselt vinduma jäetud või niipalju veel parandamiskõlbulikke suhteid on lõhki aetud, sest: “mina olen kaljukits ja tema on.. ubleble” Jumalauta, ajage siis juba kasvõi miskit energiate klappimise ja tšakrate avamise paska, kui teil esoteerikast nii õudne sõltuvus on, need on vähemalt miski, mille puhul on muutused võimalikud.

+18
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.10 22:21; 07.10 22:24; 07.10 23:02; 07.10 23:09; 08.10 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa, mul oli oma eelmises, düsfunktsionaalses suhtes ka ülimalt hea mälu lõpuks iga jama peale, mida mu eks toona tootis. Ma ei ole sõnn. See ole tähtkujule omane. Lihtsalt stressirohkes suhtes võibki juhtuda, et sa lülitadki ennast just nende juhtumite meeldejätmise režiimile, sest su aju juhuslikult teab, et sa elad praegu ohtlikus olukorras ja üritab kõiki neid juhtumeid meelde jättes ja analüüsides sind sealt välja viia. Kas poleks targem oma aju millegi natukenegi loovama jaoks kasutada ja need stressifaktorid enda elust välistada? Hoiatus – ka pärast lahkuminekut jääd sa neid juhtumeid mõneks ajaks ketrama. Jääksid ka siis, kui oleksid lõvi, ambur või kalad. See on evolutsiooni käigus välja kujunenud toimetulekumehhanism. Traumaatilised sündmused tulebki korralikult läbi mämmutada. Muidu sa ei õpi.

Mäletan, et kui ma lahkumineku eel eksiga ise nõustaja juures käisin ja seal kõik välja ladusin – see halvasti, too halvasti – küsis eks nördinult, et kas meil siis midagi head ei olnudki. Sama küsis nõustaja, ainult teise sõnastusega. Mis ma oskan kosta? Alles nüüd, 10 a hiljem on need head asjad hakanud meelde tulema ja neid tõesti ei olnudki vähe. Aga jamade tõttu tekitatud hulgitraumast toibumine võttis lihtsalt nii palju aega.
Hulgitrauma, jah. Pisikesed häirivad asjad, ükshaaval polegi nagu midagi hullu, neid on lihtne pisendada. Aga kui neid saab palju korraga, siis on see nagu kahvliga torkimine. Ära ei tapa, aga vigastab ja tekitab põletikke.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.10 22:21; 07.10 22:24; 07.10 23:02; 07.10 23:09; 08.10 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas muutus oli järsk või aegamisi? Tundub, et sellisesse etappi jõudmiseks on läbitud pikem muutuste periood, mingi aeg hakkas ehk riietus muutuma. Kas tal tekkisid uued huvid ja muutus nägemus elust? Ehk sai tal villand oma elustiilist ja otsutas, et hakkab teistmoodi elama. Kui mees lausa katkiste ja räpaste riietega ringi käib siis on imelik, aga kui on seljas puhtad kuid vanad riided või nt kaltsukast ostetud, siis ei saa seda pahaks panna. Võimalik, et olete lahku kasvanud ja mees ei oska enam sinust aru saada ja ka sulle selgitada, miks ta selline on. Tundub, et osaliselt voib olla tegu depressiooniga ja samas ka mõtteviisi muutusega. See on muidugi temast isekas olnud, et ta ei ole hoidnud sind oma maailmavaadetega kursis. Kui ennast suhtes vabalt tuntakse, siis ikka räägitakse oma nägemustest ja arutatakse erinevaid teemasid, et kuidas elada ja koos edasi minna.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka kohe 50a ja üksi ja tõesti on rahulik. Ei mingit nuttes tööle minekut või ärritunult uinumist. Miks sa ei jäta maha sellist meest? Ta ei tule iialgi pereteraapiasse asju arutama. Tean veel selliseid kiuslikke mehi, kes vist põevad ka depressiooni ja kardavad vananemist ja saevad kodus naiste närve.

Kuidas sa tema provotseerimisega kaasa lähed?
`no näiteks, ütlen hommikul, et ma ei saanud hästi magada ja järgmise päeva õhtul ütleb ta ” ise sa ju ütlesid eile, et ei taha minuga magada”
Kui sa vastad: jajah.ja edasi ei arutle, kuidas saab sellele tüli järgneda?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 00:10; 08.10 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe elus ei ole ühtegi naist silmapiiril. Sina ei ole ka tema jaoks kui naiselik oled, vaid pigem nagu mööbliese. Oleks tal mõni naine, kes silma särama lööks ja elusse värvi tagasi tooks, küll siis näed, kuidas vuhinal hakatakse trenni tegema, uued uhked riided selga saavad ja muud sellist. 10 aastat tagasi olid tema jaoks naine, enam mitte.

Ega sellist asja ongi raske päästa ja meest jälle elule raputada. Tavaliselt peab selleks tulema keegi kolmas vahele, kes mehe pead tuulutab, kellest siis teie vahel sünnib suur draama ning pärast mida on ehk veel võimalik suhte jätkamine nüüdsest jälle ellu äratatud mehega.

Aga milleks kogu see jama tegelikult? Kui tahad enda kõrvale sellist elus meest, siis hakka kõigepealt ise elus naiseks jälle ja võta uus mees, kui vana ikka vedu ei võta. Kas ise hoolitsed enda eest, nii et kaaslasel pole põhjust sind söögilaua tooliga segi ajada? Sh hoolitsemine oma sisukuse eest, mitte ainult välimus.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on see päris õudne. Kui ise ei näe, on raske ette kujutada.
Inimene käib alla, ei hoolitse enda eest. Muutub kiuslikuks ja paranoiliseks.
See on lähedastele raske. Mul on eks selline ning minusse puutub see laste kaudu. Nad ei saa isalt mingit tuge, pigem peavad end kaitsma.
Täiesti reaalselt võib mingi aju probleem olla. Kui kord lugesin frontaalsagara haigustest, tuli üsna kõhe tunne, sest kirjeldus vastas paljuski mu eksile.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna näiteks oli juhtum, kus ta hakkas mu telefonis nuhkima. Kuna ma olin parooli ära muutnud, siis vajutas ta kolm korda valesti ja nüüd on mobiil lukus.
Ma pole suuteline temaga täna rääkima, eks ta siis homme ilmselt hakkab mind süüdistama

Sellest mulle juba piisaks, et rohkem ma sellisega koos ei ela. Kui sulle sobib, siis pead ikka kannatlikkuse tipp olema.
Üks pisiasi vblla päästaks ta: homme hommikul on laual väike valge karp, punane pael ümber ja minu nimi peal. Ja karbi all tsekk, mille number 1200€
Kui seda ei ole, hakkab üks meist kohe õhtul astuma ja järgmine öö veedetakse juba eraldi.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 18:36; 07.10 19:08; 07.10 21:43; 08.10 06:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil lapsi on? Ja mida te puhkuse ajal tegite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saan aru, et suhe muutub ajas igavaks ja rutiinseks, aga tema puhul on kõik juba üle võlli.

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted mees on 180 kraadi muutunud, kahtlustan ajuviga