Esileht Pereelu ja suhted mees on 180 kraadi muutunud, kahtlustan ajuviga

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: mees on 180 kraadi muutunud, kahtlustan ajuviga

Postitas:

algav skisofreenia vms?

Skisofreenia kindlasti ei ole, sest see avaldub meestel varem. Oli vist kuni 25 eluaastani maksimaalselt?
Mulle tundub, et olete lahku kasvanud. Mees on keskendunud sellele, et tal on ümbritsevast ükskõik ja see teda ei koti. Paljudel see mingist vanusest algab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Depressioon võiks ka muidu olla, aga see teise inimese telefonis nuhkimine…
dr perekool on kimbatuses.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.10 22:21; 07.10 22:24; 07.10 23:02; 07.10 23:09; 08.10 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna näiteks oli juhtum, kus ta hakkas mu telefonis nuhkima. Kuna ma olin parooli ära muutnud, siis vajutas ta kolm korda valesti ja nüüd on mobiil lukus.

Ma pole suuteline temaga täna rääkima, eks ta siis homme ilmselt hakkab mind süüdistama

Sellest mulle juba piisaks, et rohkem ma sellisega koos ei ela. Kui sulle sobib, siis pead ikka kannatlikkuse tipp olema.

Üks pisiasi vblla päästaks ta: homme hommikul on laual väike valge karp, punane pael ümber ja minu nimi peal. Ja karbi all tsekk, mille number 1200€

Kui seda ei ole, hakkab üks meist kohe õhtul astuma ja järgmine öö veedetakse juba eraldi.

müts maha sinu põhimõttekindluse ees, aga ma tõesti ei kujuta ette kui sassis on mu lapse ja lemmikloomade elu, kui mina lihtsalt ühel õhtul ära kaon. ja see on ka suurem põhjus, miks ma selles suhtes ikka vegeteerin, kuigi mees on andnud mulle million põhjust lahku minekuks. on üks suur ja oluline põhjus jäämiseks- mul on väga raske lõhkuda lapse stabiilset elu ja oma lemmikuloomad ilma jätta kodust, kus nad kogu teadliku elu on elanud. ja kui ma ühel päeval siiski lähen, siis kindlasti mitte plirts-plärts ja üleöö.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 15:55; 07.10 21:48; 07.10 22:55; 08.10 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöörduge perearstile, kui teraapiasse esimese asjana ei soovi. Enese unarusse jätmine on tõsine märk vaimse tervise hädade puhul.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 19:40; 08.10 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

müts maha sinu põhimõttekindluse ees, aga ma tõesti ei kujuta ette kui sassis on mu lapse ja lemmikloomade elu, kui mina lihtsalt ühel õhtul ära kaon. ja see on ka suurem põhjus, miks ma selles suhtes ikka vegeteerin, kuigi mees on andnud mulle million põhjust lahku minekuks. on üks suur ja oluline põhjus jäämiseks- mul on väga raske lõhkuda lapse stabiilset elu ja oma lemmikuloomad ilma jätta kodust, kus nad kogu teadliku elu on elanud. ja kui ma ühel päeval siiski lähen, siis kindlasti mitte plirts-plärts ja üleöö.[/quote]

Esialgu elaks eraldi tubades ja viiks mehega suhtluse miinimumini. Võid ka lapsega koos reisile minna nädalaks, et eemalt oma elu hinnata. Praegu sa ei näe väljapääsu ja otsid jaburaid vabandusi. Kui sa kolid uude kohta, siis võib see olla praeguse kodu lähedal ja lood seal lapsele stabiilse elu. OLen oma lemmikloomaga kolinud ja harjusid ilusti ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 00:10; 08.10 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhas laiskus ja mugavus. Minu oma juuksuris käis kaks korda aastas, juukseid pesi kord kuus, riideid vahetas kord nädslas (no nädal aega järjest kandis samu boksereid ja tsärki 24/7).

Kusjuures palk on viiekohaline summa kuus. Kodutöö, paar korda kuus peab peakorterisse ilmuma.

Ise ka usud mida räägid? Millise kodutöö eest makstakse tippjuhi palka? Või oled krooniaega pidama jäänud.

Antud isendile makstakse palka Austrias firmas nimega Red Bull. Ehk oled firmast kuulnud?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 19:16; 08.10 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

müts maha sinu põhimõttekindluse ees, aga ma tõesti ei kujuta ette kui sassis on mu lapse ja lemmikloomade elu, kui mina lihtsalt ühel õhtul ära kaon. ja see on ka suurem põhjus, miks ma selles suhtes ikka vegeteerin, kuigi mees on andnud mulle million põhjust lahku minekuks. on üks suur ja oluline põhjus jäämiseks- mul on väga raske lõhkuda lapse stabiilset elu ja oma lemmikuloomad ilma jätta kodust, kus nad kogu teadliku elu on elanud. ja kui ma ühel päeval siiski lähen, siis kindlasti mitte plirts-plärts ja üleöö.

Muidugi tuleb kõik asjad enne läbi mõelda, et kõigil oleks ikka hea tunne muutustele vastu minna. Aga selline kirjeldus kõlab nii nagu oleks parem lõputu õudus kui õudne lõpp. Mida varem muutuste suunas tegutsema hakata, seda kiiremini jõuab kõik jälle stabiilsusesse tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 17:51; 07.10 22:51; 09.10 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui perenõustamist kohe välja ei vea, mine ehk ise mõne pereterapeudi jutule? Ta aitab mõtteid ritta sättida, tegu-tulemus seoseid näha, mõtte liikuma panna. Koosminek siis ehk järgmine samm, kui asjal mõtet näed. Igal juhul tuleks objektiivne ja asjatundlik kõrvalpilk kasuks. Ainult nõustajat vali hoolega, sest mõni neist räägib küll sellist pähe õpitud eneseabiõpiku juttu, et naerma ajab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhas laiskus ja mugavus. Minu oma juuksuris käis kaks korda aastas, juukseid pesi kord kuus, riideid vahetas kord nädslas (no nädal aega järjest kandis samu boksereid ja tsärki 24/7).

Kusjuures palk on viiekohaline summa kuus. Kodutöö, paar korda kuus peab peakorterisse ilmuma.

Ise ka usud mida räägid? Millise kodutöö eest makstakse tippjuhi palka? Või oled krooniaega pidama jäänud.

Oh IT sektoris saab sellist palka küll, eriti kui mingi kitsa asja peale spetsialiseerunud (siis tuleb tellimusi üle kogu maailma)

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted mees on 180 kraadi muutunud, kahtlustan ajuviga