Esileht Veebikonstaabel Mees on kadunud!

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Mees on kadunud!

Postitas:

Mure järgmine : Neljapäeva hommikul sõitis tööle minemise asemel Tartusse ,tean nii palju et käis sõbral külas . Nüüdseks on tal juba teist päeva telefon väljas ja ei sa ühendust .Helistasin eile ta sõbrale ja sõber ütles et teda enam seal ei ole ,koju pole ka jõudnud 🙁 samas ma helistasin ka mehe sõbra õele ,et ta helistaks enda vennale ja küsiks üle kas mu mees on temaga või mitte ,enda õele ütles et on aga mulle ajab tagasi et ei ole .Mida ma tegema pean ,ma olen jubedalt mures ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta endale vähe vastutustundlikum mees!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta uus mees, ausalt. Kui inimene tööle minemise asemel sõidab heast peast Tartusse sõbrale külla, pole tal peas kõik korras. Milleks sulle psüühikahäirega mees?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Politsei tavaliselt enne 10 päeva inimest kadunuks ei kuuluta ja teda otsima ei hakka, kui tegemist ei ole just erijuhtudega. Kindlasti soovitan uuesti rääkida mehe sõpradega ja mehe õega, vajadusel minge ise kohale. Kuna õe jutt on erinev, tasuks mõelda ka sellele, kas äkki mees ei soovigi oma asukohta teada anda. Taolisi juhtumeid on ette tulnud. Kui vestlemistest kasu ei ole ja mees kontakti ei võta, pöörduge politseisse avaldusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Veebikonstaabel Mees on kadunud!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.