Esileht Pereelu ja suhted Mees on lühem kui naine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: Mees on lühem kui naine

Postitas:

Imelik teema, aga äkki kellegil midagi sarnast kogetud. Tekkimas suhe mehega, kes 2 cm lühem minust- kõik klapib, oleme pool aastat koos olnud, nüüd on tulnud teemaks tõsisemad asjad- kokkukolimine, pere jne. Ja nüüd on mind hakanud painama aina enam see, et ta minust lühem, kuidas tundume teistele paarina ja kas see, et nii mõtlen süveneb ja võib kõik ära rikkuda.. ei kohta just sageli paare, kus naine pikem ja tutvusringkonnas ka kõigil mehed pikemad.. kas asi on minu mõtlemises ja peaksin maha rahunema või on see siiski midagi, mis segab suhte?

+5
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sind paar senti häirib, ei ole see inimene ilmselgelt sinu jaoks.

+31
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, ma mehest 5 senti pikem. Ütleme nii, et pole eluliselt oluline, aga pead väga kindel olema, et kõik muud asjad sobivad. Ja oma enesehinnang peab korras olema, muidu nutad iga kord, kui ühiseid mitte just kõige atraktiivsemaid pilte vaatad, paaristantsu üritad või kunagisi seksikaid stilettosid ainult kapis silitamas käid, sest minna pole nendega selle mehe kõrval enam kuhugi võimalik. Või noh, on ikka, aga kardetavasti rikub see pigem tuju. Normaalne on olukord veel nii kaua, kuni oled ise selline imesale habras naisolevus, kui peaks aga pikkusele lisaks olema suure kondiga või paksusele kalduv, siis on üldmulje üsna kurb. Mitte et see omab tähtsust juhul, kui mees on täpselt sinu inimene. Voodis on kõik pikkused võrdsed, öeldakse. Kui armastad aga tikk-kontstes tantsimas käia ja see on sinu jaoks oluline, tuleb kaaluda, kas oled valmis selleks, et madalatallalised pastlad on sinu uued suurimad sõbrad.

+24
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on paar cm minust lühem. Sa pead ise olema enesekindel ja mitte selline, kellele teiste arvamus ülipalju korda läheb, sest sellised lihtsameelsemad tüübid ikka vahel kipuvad sel teemal nalja viskama. Meil pereelus tegelikult ei ole sel teemal mingeid probleeme ja me ei räägi sellest, koos oleme juba pikalt. Minul on hea meel, kui mees oleks minust veel pikem, siis meie kolm tütart oleks tõenäoliselt ikka parajad kolged.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see sind juba praegu häirib, siis ajaga see ainult süveneb. Mõtle hoolega järele, mis on sulle elus tähtis. Teil mõlemil on veel aega leida just endale sobiv inimene, ei pea leppima teise inimese juures asjadega, mis juba alguses painavad. Aga oma otsuste tagajärgedega tuleb leppida.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei suudaks endast lühema mehega koos olla, tean seda kindlalt. Mõtle nüüd sina – kas sina suudad ja soovid seda? Kui ei ja kui see sind juba praegu kahtlema paneb, siis ilmselt tead, mida teha.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämm on mehest lausa 4 cm pikem, kannab kontsa ja armastavad väga tantsida, kuldpulmad on tulekul. Seega, kui on armastus – siis ei loe pikkus. Aga, kui praegu juba kahtled – siis kas on ikka olemas see kõige tähtsam.

+25
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 08:49; 05.01 16:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen oma abikaasaga täpselt ühepikkune ja tegin kohe suhte alguses selgeks, et mingit armuandmist ei hakka olema – mina kannan kõrget kontsa, nii et võta või jäta! Võttis….
Ja me pole küll kordagi kahetsenud.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nüüd on mind hakanud painama aina enam see, et ta minust lühem,

Ja see pikkuse teema pole kindlasti ainuke, mis sind painama on hakanud.
Muidu oleks sellest täitsa ükstaskama ju.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei imesta, miks endale sobivaid partnereid ja leita ja suhted ei püsi. 2 sentimeetrit kui probleem… Oh jah, kasvage suureks!

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.01 09:46; 02.01 13:03; 02.01 14:05; 03.01 11:39; 03.01 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik teema, aga äkki kellegil midagi sarnast kogetud. Tekkimas suhe mehega, kes 2 cm lühem minust- kõik klapib, oleme pool aastat koos olnud, nüüd on tulnud teemaks tõsisemad asjad- kokkukolimine, pere jne. Ja nüüd on mind hakanud painama aina enam see, et ta minust lühem, kuidas tundume teistele paarina ja kas see, et nii mõtlen süveneb ja võib kõik ära rikkuda.. ei kohta just sageli paare, kus naine pikem ja tutvusringkonnas ka kõigil mehed pikemad.. kas asi on minu mõtlemises ja peaksin maha rahunema või on see siiski midagi, mis segab suhte?

Kas elad endale või elad teistele. Ja sind peaks hetkel häirima mitte mehe pikkus, vaid see, et teiste arvamus sulle nii korda läheb. Mehe võid ju “võtta või jätta”, aga enda harjumusega saada “teiste” heakskiitu, sellega pead ju edasi elama. Nii et kõige enam võiks häirida see, et oled teiste arvamusest niivõrd sõltuv.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik teema, aga äkki kellegil midagi sarnast kogetud. Tekkimas suhe mehega, kes 2 cm lühem minust- kõik klapib, oleme pool aastat koos olnud, nüüd on tulnud teemaks tõsisemad asjad- kokkukolimine, pere jne. Ja nüüd on mind hakanud painama aina enam see, et ta minust lühem, kuidas tundume teistele paarina ja kas see, et nii mõtlen süveneb ja võib kõik ära rikkuda.. ei kohta just sageli paare, kus naine pikem ja tutvusringkonnas ka kõigil mehed pikemad.. kas asi on minu mõtlemises ja peaksin maha rahunema või on see siiski midagi, mis segab suhte?

See segab suhet küll, kui te selle pärast põete. Ja see kontsateema tundub tühine, aga võib olla oluline. Kui ikka inimene hirmsasti tahab kontsa kanda, aga tunneb, et mehe pärast ei saa või mees kohe käitubki kuidagi nii, et selline tunne tekib, siis võib see olla siiski küllaltki oluline probleem. 2 cm tundub mulle tegelikult väike vahe ja väike mure, aga minu tunded pole ju olulised, ikka teie kahe omad ja suhtumine on.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 10:30; 02.01 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu kunagine silmarõõm oli minust lühem ja siis häiris küll. Suhteni ei jõudnud muudel põhjustel. Nüüd olen vanem,arvan et võtaksin ta ära küll. Õnneks mulle kontsa ei meeldigi kanda.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 11:14; 03.01 01:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas oled valmis selleks, et madalatallalised pastlad on sinu uued suurimad sõbrad.

Ohh … vaata see on küll viga! Mul on sõbranna, 170 cm pikk. Mees on tal vist 164 cm. Sõbranna on veel selline toeka kondiga. Mitte paks, seda kindlasti mitte! Aga ka mitte mingi haldjake. Tugeva kondiga eesti naine noh. Veidi masajalgne ka. Talle sobiks just kõrgemad kontsad. Aga tema kannab mehe pärast baleriinasid. Pikkusevahet sellega tasa ei tee. Kontsadega võiks vähemalt endale sihvakust lisada. Nüüd on ta lühikese mehega masajalgne naine. Kontsi kandes võiks olla lühikese mehega sihvakas naine.
Kui muidu on tore mees, siis pikkus pole küll probleem. See on ju samasugune viga, et mõni mees kaldub liigselt viinapitsi kummutama. Teine ei oska tööriistu kasutada. Kolmas ei oska raha teenida. Neljas ei osale laste kasvatamises ega kodustes töödes. Viies on paks. Kuuendal on pisike noku. Jne jne. Absoluutselt kõigil meestel on mõni viga. Naistel ka.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 11:32; 02.01 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas oled valmis selleks, et madalatallalised pastlad on sinu uued suurimad sõbrad.

Ohh … vaata see on küll viga! Mul on sõbranna, 170 cm pikk. Mees on tal vist 164 cm. Sõbranna on veel selline toeka kondiga. Mitte paks, seda kindlasti mitte! Aga ka mitte mingi haldjake. Tugeva kondiga eesti naine noh. Veidi masajalgne ka. Talle sobiks just kõrgemad kontsad. Aga tema kannab mehe pärast baleriinasid. Pikkusevahet sellega tasa ei tee. Kontsadega võiks vähemalt endale sihvakust lisada. Nüüd on ta lühikese mehega masajalgne naine. Kontsi kandes võiks olla lühikese mehega sihvakas naine.

Kui muidu on tore mees, siis pikkus pole küll probleem. See on ju samasugune viga, et mõni mees kaldub liigselt viinapitsi kummutama. Teine ei oska tööriistu kasutada. Kolmas ei oska raha teenida. Neljas ei osale laste kasvatamises ega kodustes töödes. Viies on paks. Kuuendal on pisike noku. Jne jne. Absoluutselt kõigil meestel on mõni viga. Naistel ka.

Just nimelt, mina inglite olemasolusse ei usu. Mõistlik on teha plusside ja miinuste nimekiri. Kui ikka plusside all on ausus, hoolivus, kohuse- ja vastutustunne, huumorimeel jne, aga miinuste all lühike kasv… Või siis on plussiks pikkus, aga miinuseks liiderlikkus, laiskus, joomine jms. No ei ole raske valida!

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.01 09:46; 02.01 13:03; 02.01 14:05; 03.01 11:39; 03.01 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui ikka häirib mehe lühike kasv, siis häirib see suhte lõpuni. Naistel on tähtis meest teistele naistele näidata, käia koosviibimistel ja kui seal selgub, et naise mees on lühike… näitab naise ebaõnnestumist suhteturul. Suuresti elatakse ikka välisele ja keda siis väga huvitab milline keegi lähisuhtes on. See kontsajutt ju sealt välisest tulebki. Tegelikult kõrged kontsad lõhuvad naistel jalad igaveseks ära, muudavad lausa invaliidideks. Aga madalatega kõndimine on seisusevastane kuigi kõik kannavad. Käige korra spaas ära, neid kõveraks moondunud labajalgadega naisi on kohutavalt palju.

See pikkuse asi on eestis demograafiline probleem. Eestlased on kujunemas üheks pikemateks inimesteks euroopas ja kui tüdrukud keskmiselt 180 cm juurde küündivad, siis on neil hiljem võimatu meest leida. Sest millegi pärast eestis pikad mehed valivad väga lühikesi naisi. Naised samas jällegi ühepikkuseid mehi ei vali suhteks, enne elatakse üksi.

+11
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.01 13:16; 02.01 14:10; 03.01 01:41; 03.01 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh … vaata see on küll viga! Mul on sõbranna, 170 cm pikk. Mees on tal vist 164 cm. Sõbranna on veel selline toeka kondiga. Mitte paks, seda kindlasti mitte! Aga ka mitte mingi haldjake. Tugeva kondiga eesti naine noh. Veidi masajalgne ka. Talle sobiks just kõrgemad kontsad. Aga tema kannab mehe pärast baleriinasid. Pikkusevahet sellega tasa ei tee. Kontsadega võiks vähemalt endale sihvakust lisada. Nüüd on ta lühikese mehega masajalgne naine. Kontsi kandes võiks olla lühikese mehega sihvakas naine.

No sa räägid nii, nagu see naine käiks oma mehega 24/ käest kinni. No ei ole ju võimalik? Kui palju on ta koos mehega ja kui palju üksi teiste seltskonnas? Kandku siis ilma meheta olles neid kontsi palju kulub ju. Siis saab piisavalt palju sihvakas olla.
A kui teemasse, siis mina endast lühema mehega ei oleks mitte iialgi kindlasti koos. Võib-olla on asi ka selles, et mul ei ole elus sellist probleemi õnneks olnud, ma olen ise 164, seetõttu ei kujuta ette, kas teeksin selles teemas järeleandmisi, kui oleksin ise mingi kraana ja meestevalik oleks selle võrra väiksem. Mine tea. Nii et ilmselt siis ma ei tohtinuks üldse vastata.
A vastasin pigem seetõttu, et tahtsin öelda, et minu arvates on pikem naine/lühem mees koos koledad. Sry

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 13:19; 02.01 17:37; 05.01 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kontsajutt ju sealt välisest tulebki. Tegelikult kõrged kontsad lõhuvad naistel jalad igaveseks ära, muudavad lausa invaliidideks. Aga madalatega kõndimine on seisusevastane kuigi kõik kannavad. Käige korra spaas ära, neid kõveraks moondunud labajalgadega naisi on kohutavalt palju.

Kõrge konts ei tähenda tingimata 12 cm kõrguseid stilettosid. Hea küll, jätame sõna “kõrge” eest ära. Piisab, kui on väike konts all, 5-7 cm ja juba on üldmulje naisest parem. See mõõdukas konts ei pea seejuures ka mitte tikk olema.
Vabandust, see kontsajutt on juba teemast välja. Võib-olla on naisel madalate jalanõudega käimisest abi, kui ollakse ühepikkused. Aga kui juba on pikkusevahe naise kasuks, siis pole madalast jalanõust enam abi, mehest oled pikem ikkagi. Parem siis juba kanda sellist jalanõud, mis riietusega sobib, mis sulle sobib ja mis sind kenamaks teeb. Mitte mehe pärast tuhvleid järele lohistada, kuigi sellest pole abi.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 11:32; 02.01 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh … vaata see on küll viga! Mul on sõbranna, 170 cm pikk. Mees on tal vist 164 cm. Sõbranna on veel selline toeka kondiga. Mitte paks, seda kindlasti mitte! Aga ka mitte mingi haldjake. Tugeva kondiga eesti naine noh. Veidi masajalgne ka. Talle sobiks just kõrgemad kontsad. Aga tema kannab mehe pärast baleriinasid. Pikkusevahet sellega tasa ei tee. Kontsadega võiks vähemalt endale sihvakust lisada. Nüüd on ta lühikese mehega masajalgne naine. Kontsi kandes võiks olla lühikese mehega sihvakas naine.

No sa räägid nii, nagu see naine käiks oma mehega 24/ käest kinni. No ei ole ju võimalik? Kui palju on ta koos mehega ja kui palju üksi teiste seltskonnas? Kandku siis ilma meheta olles neid kontsi palju kulub ju. Siis saab piisavalt palju sihvakas olla.

A kui teemasse, siis mina endast lühema mehega ei oleks mitte iialgi kindlasti koos. Võib-olla on asi ka selles, et mul ei ole elus sellist probleemi õnneks olnud, ma olen ise 164, seetõttu ei kujuta ette, kas teeksin selles teemas järeleandmisi, kui oleksin ise mingi kraana ja meestevalik oleks selle võrra väiksem. Mine tea. Nii et ilmselt siis ma ei tohtinuks üldse vastata.

A vastasin pigem seetõttu, et tahtsin öelda, et minu arvates on pikem naine/lühem mees koos koledad. Sry

Ja see on õnneliku pereelu tähtsaim kriteerium, kui ilusad mees ja naine koos välja näevad? Tühja sest alkoholist, petmisest, vägivaldsusest, laiskusest, rumalusest…

+19
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.01 09:46; 02.01 13:03; 02.01 14:05; 03.01 11:39; 03.01 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kontsajutt ju sealt välisest tulebki. Tegelikult kõrged kontsad lõhuvad naistel jalad igaveseks ära, muudavad lausa invaliidideks. Aga madalatega kõndimine on seisusevastane kuigi kõik kannavad. Käige korra spaas ära, neid kõveraks moondunud labajalgadega naisi on kohutavalt palju.

Kõrge konts ei tähenda tingimata 12 cm kõrguseid stilettosid. Hea küll, jätame sõna “kõrge” eest ära. Piisab, kui on väike konts all, 5-7 cm ja juba on üldmulje naisest parem. See mõõdukas konts ei pea seejuures ka mitte tikk olema.

Vabandust, see kontsajutt on juba teemast välja. Võib-olla on naisel madalate jalanõudega käimisest abi, kui ollakse ühepikkused. Aga kui juba on pikkusevahe naise kasuks, siis pole madalast jalanõust enam abi, mehest oled pikem ikkagi. Parem siis juba kanda sellist jalanõud, mis riietusega sobib, mis sulle sobib ja mis sind kenamaks teeb. Mitte mehe pärast tuhvleid järele lohistada, kuigi sellest pole abi.

Aga ortopeediliselt naine ei vaja kontskingi. Kunagi kandsid mehed samuti kontskingi, ometi täna ei taha mehed neid kanda v.a. kauboi saapad. Miks on eluks vajalik kanda siis neid kontskingi kui see toodab ainult jalavaevuseid? Ida-euroopa on tõesti eluliselt oluline näidata oma hea välist külge, aga sisult pole vahet kas kannad tenniseid või kontsakingi. Tennistega võid päevas 30 km maha jalutada, kontskingadel on isegi kilomeetri läbimine vaevarikas.

Võib-olla vanasti naised olid meestest bioloogiliselt palju lühemad ja sealt tuligi vajadus kanda kontskingi saavutamaks mehega võrdne pikkus ja olla võrdne. Aga tänapäeval kus naised kipuvad kasvult meestega võrdseks kasvama, on kontskingade kandmine muutumas pigem friigiseisuseks. Kui meil on paar kus nii naine ja mees on 190 cm pikad ja naine paneb nüüd kontsad alla olemaks sihvakas, siis ta ongi ju kraana või veider nähtus. Ta ületaks pikkuselt isegi 190 cm meest, edasi peaks ta leidma endale 210 cm mehe?

Läheb ju veidraks?

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.01 13:16; 02.01 14:10; 03.01 01:41; 03.01 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pikkuse asi on eestis demograafiline probleem. Eestlased on kujunemas üheks pikemateks inimesteks euroopas ja kui tüdrukud keskmiselt 180 cm juurde küündivad, siis on neil hiljem võimatu meest leida. Sest millegi pärast eestis pikad mehed valivad väga lühikesi naisi. Naised samas jällegi ühepikkuseid mehi ei vali suhteks, enne elatakse üksi.

Rate this item:Submit Rating0-1

Enne kui välja surra võiks siiski proovida ora tagumikust eemaldada ja natuke vähem põdeda, mis teised küll arvavad ja äkki nad arvavad, et olen suhteturul läbi kukkunud vms. Sest tegelikult kedagi ei huvita üldse nii hirmsasti teised inimesed, s.t klatšimiseks on muidugi hea teada, et ühe mees joob, teisel petab ja kolmandal näe- kõiks hullem lugu: mees on 2 cm lühem, vaene naine, haletseme teda nüüd kooris, milline läbikukkumine ja kujutad ette, vahel ta julgeb isegi mehega käest kinni käia. Aga põhimõtteliselt liigutakse pärast seda vestlust oma eluga edasi ja selle nimel, et sellistes vestlustes ikka hierarhia tipus olla, ei pea naba ära nihestama.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 10:30; 02.01 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on ta lühikese mehega masajalgne naine. Kontsi kandes võiks olla lühikese mehega sihvakas naine.

Masajalgne naine on ka kontstega ikkagi masajalgne.
https://miro.medium.com/max/420/1*DlBn_doww51vn2IbdNowPg.jpeg

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see mehe pikkus on üleüldiselt nooruse rumalus või edevus.
Vanemast peast hakkavad siis ka endast lühemaid ka vaatama kuna neid pikki mehi ei jagu kõikidele pikkadele naistele ja nagu siin öeldi mõned pikad mehed võetakse veel lühikeste naiste poolt ka ära.
Sellel momendil on siis need normaalsed lühemad mehed ka ära võetud. Mis siin soovitada teemaalgatajale, kui sind see 2 sentti häirib siis otsi pikemat, iseasi kui leiad.
Seda otsimis ja võtmist ja jätmist üleüldiselt saavad lubada endale vaid väga ilusad ja noored.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh … vaata see on küll viga! Mul on sõbranna, 170 cm pikk. Mees on tal vist 164 cm. Sõbranna on veel selline toeka kondiga. Mitte paks, seda kindlasti mitte! Aga ka mitte mingi haldjake. Tugeva kondiga eesti naine noh. Veidi masajalgne ka. Talle sobiks just kõrgemad kontsad. Aga tema kannab mehe pärast baleriinasid. Pikkusevahet sellega tasa ei tee. Kontsadega võiks vähemalt endale sihvakust lisada. Nüüd on ta lühikese mehega masajalgne naine. Kontsi kandes võiks olla lühikese mehega sihvakas naine.

No sa räägid nii, nagu see naine käiks oma mehega 24/ käest kinni. No ei ole ju võimalik? Kui palju on ta koos mehega ja kui palju üksi teiste seltskonnas? Kandku siis ilma meheta olles neid kontsi palju kulub ju. Siis saab piisavalt palju sihvakas olla.

A kui teemasse, siis mina endast lühema mehega ei oleks mitte iialgi kindlasti koos. Võib-olla on asi ka selles, et mul ei ole elus sellist probleemi õnneks olnud, ma olen ise 164, seetõttu ei kujuta ette, kas teeksin selles teemas järeleandmisi, kui oleksin ise mingi kraana ja meestevalik oleks selle võrra väiksem. Mine tea. Nii et ilmselt siis ma ei tohtinuks üldse vastata.

A vastasin pigem seetõttu, et tahtsin öelda, et minu arvates on pikem naine/lühem mees koos koledad. Sry

Ja see on õnneliku pereelu tähtsaim kriteerium, kui ilusad mees ja naine koos välja näevad? Tühja sest alkoholist, petmisest, vägivaldsusest, laiskusest, rumalusest…

Jumal, mis sind hammustas? Ütlesin kusagil midagi sellist v? Haige fantaasia sul.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 13:19; 02.01 17:37; 05.01 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 15 aastane tütar on praegu 181 cm. pikk. Ilmselt jääb vanatüdrukuks…. 🙂

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et kui paar sentimeetrit pikkusevahet on yletamatu suhtetakistus, pole teemaalgataja veel pysisuhtex päris valmis.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on see 2 cm nii oluline, siis leppige kokku et tema kannab kontsi ja sina käid baleriinadega. Siis paistaksite ühepikkused. See pole nali. Venemaal härra Medvedev samuti kannab kontsi, et pikem paista. Ja see on üldse väike probleem, ma saaks aru kui pikkusevahe pool meetrit.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei, ma päriselt tunnen, nagu oleksin mingilt teiselt planeedilt, aga kuidas on võimalik, et selline asi, kas mees on 2 cm naisest pikem või lühem, saab suhte puhul otsustavaks saada?! Ma saan aru, et kõigil on mingid ideaalid, aga kui päris reaalses elus partnerit valid, siis loeb ju komplekt, sisemuse ja välimuse tuhanded detailid, millest pikkus on ainult üks pisike osake? Ühesõnaga täiesti pseuoprobleem.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puuduvaid cm peenisel on raske korvata. Kui mehe üldpikkuses, siis anna tuld. Ega see unelmate pikkusevahe ole, kuid ei midagi erilist.

Hiljuti nägin ühel peol paari, kus naine oli märgatavalt pikem. Väga kena paar oli. Mõlemad, stiilsed, säravad ning ilmselgelt teineteist hoidvad samuti.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar sentimeetrit pikkusevahet ei ole mingi probleem, kui mees muus osas ideaaalne. Mul oli esimene silmarõõm pikk mees, aga kahjuks mõnes muus osas ei sobinud, seega jätsin pika mehe maha. Praegune mees minust paar cm lühem, ma ise muidugi pigem pikka kasvu ja meil kummalgi pole sellest probleemi. Võibolla siis ongi nii, et pikemal naisel pole pikkuse osas komplekse ja pikkus ei oma nii suurt tähtsust, kui pisikesel naisel. Lisan veel seda, et olen eluaeg kontsi kandnud mehe kõrval, mehel sellest suva olnud. Kuna ta teab, et ennast pikemaks venitada ei saa, siis pole vaja põdeda asjade pärast, mida muuta ei saa. Kui enesehinnanguga asjad korras, siis ei pea välimuse pärast põdema. Kas keegi jõuaks üldse tervenisti teistele meeltmööda olla ja kas see üldse vajalik peaks olema oma elu selle järgi seada, ikka enda soovide ja tahtmistega peab arvestama.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees on lühem kui naine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.