Esileht Pereelu ja suhted Mees on lühem kui naine

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Mees on lühem kui naine

Postitas:

pikk naine on hea. Väsimuse korral saab pea patjadele toetada

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 00:27; 03.01 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Sa oled hakanud koguaeg sellele mõtlema, siis see ei ole õige. Kui sa ole leidnud selle õige, siis sa ei tule selle pealegi, et hakkad tema “vigu” otsima. Sa armastad temas igat cm ülevalt või alt.

Mina poleks suhtessegi astunud endast lühema mehega.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 00:34; 03.01 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pikk naine on hea. Väsimuse korral saab pea patjadele toetada

See meenutab mul ühte teist jublukest, kellega teismelisena paar kokkusaamist tegin. Lahkumisel tüüp ‘kallistas’ (loe: maandus oma näoga mul melonite peal) ja kui pea üles tõstis siis oli mul ila lärakas järgi.
Jättis jälje või kaks (nii jopele kui mälupilti), et ma enam lühematega ei suutnud kohtuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 11:14; 03.01 01:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Sa oled hakanud koguaeg sellele mõtlema, siis see ei ole õige. Kui sa ole leidnud selle õige, siis sa ei tule selle pealegi, et hakkad tema “vigu” otsima. Sa armastad temas igat cm ülevalt või alt.

Mina poleks suhtessegi astunud endast lühema mehega.

Nii suur kompleks on sul lühikeste inimeste vastu? Aga kui mehed hakkaks sama väitma paksude naiste kohta, siis väidad küll et kehakaal ei tohiks segada õnnelikuks olemist?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.01 13:16; 02.01 14:10; 03.01 01:41; 03.01 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina seda ei väida. Ei meeldi ka paksud inimesed. Asi ei ole kompleksis vaid maitses/ eelistuses.
Ja mul ei ole lühikeste inimeste vastu midagi. Lühikesed naised on väga nunnud 🙂
Kui inimesele meeldib lühike mees või paks naine on see tema valik/ armumine/armastus.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 00:34; 03.01 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pikk naine on hea. Väsimuse korral saab pea patjadele toetada

See meenutab mul ühte teist jublukest, kellega teismelisena paar kokkusaamist tegin. Lahkumisel tüüp ‘kallistas’ (loe: maandus oma näoga mul melonite peal) ja kui pea üles tõstis siis oli mul ila lärakas järgi.

Jättis jälje või kaks (nii jopele kui mälupilti), et ma enam lühematega ei suutnud kohtuda.

mul sama titerefleks, ila hakkab jooksma kui midagi head näen

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 00:27; 03.01 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina seda ei väida. Ei meeldi ka paksud inimesed. Asi ei ole kompleksis vaid maitses/ eelistuses.

Ja mul ei ole lühikeste inimeste vastu midagi. Lühikesed naised on väga nunnud ????

Kui inimesele meeldib lühike mees või paks naine on see tema valik/ armumine/armastus.

Loodetavasti pole sul endal ühtegi puudujääki välimuses.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.01 09:46; 02.01 13:03; 02.01 14:05; 03.01 11:39; 03.01 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just nimelt, mina inglite olemasolusse ei usu. Mõistlik on teha plusside ja miinuste nimekiri. Kui ikka plusside all on ausus, hoolivus, kohuse- ja vastutustunne, huumorimeel jne, aga miinuste all lühike kasv… Või siis on plussiks pikkus, aga miinuseks liiderlikkus, laiskus, joomine jms. No ei ole raske valida!

Sinu mees on sinust pikem – on mul õigus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just nimelt, mina inglite olemasolusse ei usu. Mõistlik on teha plusside ja miinuste nimekiri. Kui ikka plusside all on ausus, hoolivus, kohuse- ja vastutustunne, huumorimeel jne, aga miinuste all lühike kasv… Või siis on plussiks pikkus, aga miinuseks liiderlikkus, laiskus, joomine jms. No ei ole raske valida!

Sinu mees on sinust pikem – on mul õigus?

Jah on, aga samas ka palju laiem, lisaks on tal psoriaas ja suur arm üle terve keha.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.01 09:46; 02.01 13:03; 02.01 14:05; 03.01 11:39; 03.01 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mul oli valida väga erinevate meeste vahel – pikad, kenad sihvakad. Aga sees kõmises tühjus ja ebakindlus, nad ei osanud vestelda muust kui et hei mis teeks.

Kui kohtusin oma kaasaga, ei pannud ma tähelegi, et ta on minust kaks cm lühem. Inimene ise oli nii paeluv.

Nüüdseks oleme aastaid koos, ilusad lapsed – pikad. Poisid.

Mina olen kahjuks tervise tõttu juurde võtnud – aga ikka oleme rõõmsad ja armunud. Ma ei kujutaks ette, et see peaks meie suhte lõpetama või et ma peaks end varjama. Ma tean, et seljataga on ilkumist olnud, aga need ilkujad – no ütleme nii, et nad pole suutnud ühtegi suhet oma elus hoida ning nüüd nii koledad, alkost läbiimbunud ja kibestunud, et ükski naine ei taha neid. Ja seal ongi probleem.

Oli naljakas, et varem ilkusid nad minu kallal, et minusugune naine (jah, ma olen väga ilus, siiani) võtab ju mehi vaid raha järgi, siis nüüd ilgutakse, et nagunii kasvu järgi, et saaks domineerida. Kusjuures tegelikkuses pole mulle iial olnud olulised ei raha ega vajadus kellegi üle valitseda.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 16:25; 03.01 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge hakake siin neid lugusid väljamõtlema, piinlik on neid lugeda:)

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.01 13:16; 02.01 14:10; 03.01 01:41; 03.01 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Semmisin ka kunagi enda pikkuse mehega, ise olen 162cm pikk. Häiris juba alguses natuke aga kuna olime tõesti vaid kuu kaks sebinud siis selle lühikese ajaga juba hakkas aina rohkem häirima, eriti kallistades. Nagu kaks väikest inimest 😀 ja kuna meeldis välja minnes ikka kontsad jalga panna häiris see veel rohkem. Lihtsalt lõpetasin ära selle suhte, tulevikku ei näinud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Muidugi – niipea, kui jutt murrab käo igas mõttes kitsast maailmast välja, on see välja mõeldud! Vale! Ja jälle maailm väiksemaks surutud, juhuu!

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 16:25; 03.01 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen oma mehest hea mitu sentimeetrit pikem. Olen palju kandnud nii kõrgeid platvormkingi kui ka kontsakingi (no ikka neid kõrgeid). Mulle meeldib neid kanda, temal sellest komplekse pole, ise ma meid kõrvalt ei näe 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik teema, aga äkki kellegil midagi sarnast kogetud. Tekkimas suhe mehega, kes 2 cm lühem minust- kõik klapib, oleme pool aastat koos olnud, nüüd on tulnud teemaks tõsisemad asjad- kokkukolimine, pere jne. Ja nüüd on mind hakanud painama aina enam see, et ta minust lühem, kuidas tundume teistele paarina ja kas see, et nii mõtlen süveneb ja võib kõik ära rikkuda.. ei kohta just sageli paare, kus naine pikem ja tutvusringkonnas ka kõigil mehed pikemad.. kas asi on minu mõtlemises ja peaksin maha rahunema või on see siiski midagi, mis segab suhte?

Ma saaks veel aru, kui sind ennast segaks, aga ka sa tõsiselt mõtled oma partnerite puhul, et mida teised arvavad? Sõbranna ütleb, et talle blondid mehed ei meeldi ja jätad mehe maha? Kas käid ise meestega või su sõbrannad ja kolleegid käivad? Kui sind ennast mehe pikkus ei häiri, siis vahet pole, mis teised mõtlevad. Väike saladus sulle, et tegelikult ei mõtle nad midagi, sest kõigil on oma eludega nii palju tegemist.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.01 02:04; 04.01 07:34; 04.01 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on ta lühikese mehega masajalgne naine. Kontsi kandes võiks olla lühikese mehega sihvakas naine.

Masajalgne naine on ka kontstega ikkagi masajalgne.

https://miro.medium.com/max/420/1*DlBn_doww51vn2IbdNowPg.jpeg

Need naised on ju rasvunud. Mina olen sõnast “masajalgne” aru saanud kui lühikeste jalgadega mittesihvakast naisest, kes ei pea isegi ülekaaluline olema, näiteks: https://www.coffeewithsummer.com/fashion/wear-romper-youre-short/
See on vastand pikkadele ja sihvakatele jalgadele, mitte ülirasvunud olemine.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.01 02:04; 04.01 07:34; 04.01 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 15 aastane tütar on praegu 181 cm. pikk. Ilmselt jääb vanatüdrukuks…. ????

Enamik jääb vanatüdrukuks, see pole kategooria, milles tänapäeval mõelda. Ainult vanemad inimesed kasutavad veel neid sõnu.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.01 02:04; 04.01 07:34; 04.01 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa on minuga sama pikk. Mina olen paks ja aeglane tema sale, väga tugev, kiire.
Mulle ta väga meeldib.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samumeie! Vaadake ometi välismaiseid kõmusaite, seal näete, et pikem naine võib ikka tõeline staatusesümbol olla. Kui naine on mehest peajagu pikem (modell/näitleja/muiduiludus), siis võib päris kindel olla, et mees on rikas või mõjukas.

Ma ise olin 10 aastat endast 2 cm lühema mehega abielus ja kõik need aastad kandsin uhkelt kontsi, sh mingi hulluse ajel ka platvorme, millega olin 193 cm pikk (ja mehest 17 cm pikem). Tõsi, ma olin see “sale inglike”, kellele eespool viidati ja mees ise sportlik, hea rühiga ja enesekindel. Käisime ikka igal pool käsikäes, ballidel, pidudel, vastuvõttudel ja tagantjärele pilte vaadates tundub mulle endiselt, et olime ilus paar. Lahku läksime sootuks teistel põhjustel.

Nüüd olen koos endast 10 cm pikema mehega, aga pikkus oli küll viimane kriteerium, mis arvesse tuli. Tõsi, olen elus 2 korda olnud armunud meestesse, kes must 10+ cm lühemad ja nukrusega need armumised enda teada jätnud, aga paar cm ei peaks küll mingi näitaja olema. Seega, jah, nõustun eelkõnelejatega, et kui sind juba need 2 cm häirivad, pole see suhe sinu jaoks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samumeie! Vaadake ometi välismaiseid kõmusaite, seal näete, et pikem naine võib ikka tõeline staatusesümbol olla. Kui naine on mehest peajagu pikem (modell/näitleja/muiduiludus), siis võib päris kindel olla, et mees on rikas või mõjukas.

Ma ise olin 10 aastat endast 2 cm lühema mehega abielus ja kõik need aastad kandsin uhkelt kontsi, sh mingi hulluse ajel ka platvorme, millega olin 193 cm pikk (ja mehest 17 cm pikem). Tõsi, ma olin see “sale inglike”, kellele eespool viidati

Ma muidugi palun vabandust, aga 193 cm pikkune naine ja sale inglike? Ise panid endale sellise nimetuse? Staatusesümboliks on mehel tuletorn? Aga ses mõttes hea, et alati on, kelle käest küsida, et mis ilm lennuliikluses valitseb. Mees saab ju alt telefoniga helistada ja küsida.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 13:19; 02.01 17:37; 05.01 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin eile venelaste tehtud “Armastus tööpostil. Meie aeg”, ETV+ pealt.
Vladimir Zelenskiy on 1,7 m pikk ja Svetlana Khodchenkova on 1,8 m pikk – filmis oli vahe veelgi nähtavam. Aga üldse ei häirinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 08:49; 05.01 16:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees on lühem kui naine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.