Esileht Pereelu ja suhted Mees on muutunud ja see häirib väga

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Mees on muutunud ja see häirib väga

Postitas:

Mees (koos 15a) häirib mind. Sest:
– joob igal õhtul 4-6 pudelit õlut
– õllekõht ripub üle püksiääre
– on ahelsuitsetaja
– peeretab ja röhitseb kodus segamatult
– kitkub ninast karvu
– sügab tagumikku
– arvab, et tähtsaim asi elus on tema hobi koorilaul
– kiidab oma täiskasvanud tütart, kes enamiku asjadest elus on pooleli jätnud
– ei kiida 10a tütart, kes on koolis viieline, õpib muusikakoolis, mängib korvpalli jne. Kui ütlesin, et võiks mind söögivalmistamisel aidata, arvas mees: võin ise ka ENDALE süüa teha (loe: mu valmistatud sööki soojendada). Kooselu algul ta ainult suitsetas, kuid tegi sporti, käisime palju väljas ja eelpoolnimetatud asju ei teinud. Ta on kõrgharidusega ja väljaspool kodu meeldiv inimene. Kuna see on mu teine kooselu ja ei soovi kallist tütart jagada (tundes meest, hakkab ta last endale nõudma), elangi temaga koos. Hommikul ärgates unistan kellestki teisest, kes mulle armas, kuid pole vaba. Kõige kohta ütleb mees jah, olen muutunud ja sul tuleb sellega kas leppida või mitte. Mu elul pole tegelikult midagi viga, sest on tublid lapsed, huvitav töö, toredad sõbrad ja vanemad, saan reisida kuid hing on tühi ja kahetsen väga, et valisin 15a tagasi just selle mehe… Kas keegi on olnud sarnases olukorras ja osakb aidata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ütleks, et kingi mehele sünnipäevaks täielik terviseaudit – muidu ta sul pensionieani vastu ei pea. Selliste eluviiside juures… Võibolla muudab see midagi ka tema arusaamades. Ma võibolla suudaks röhitsemisest mööda veel vaadata, aga ma ei suuda vaadata meest, kes päeva jooksul nii palju alkoholi joob ja ahelsuitsetab.
Mis lastesse puutub, siis siin ei oska nõu anda – kõiki lapsi peaks kiitma ja laitma ühtemoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees (koos 15a) häirib mind. Sest:
– joob igal õhtul 4-6 pudelit õlut
– õllekõht ripub üle püksiääre
– on ahelsuitsetaja
– peeretab ja röhitseb kodus segamatult
– kitkub ninast karvu
– sügab tagumikku
– arvab, et tähtsaim asi elus on tema hobi koorilaul
– kiidab oma täiskasvanud tütart, kes enamiku asjadest elus on pooleli jätnud
– ei kiida 10a tütart, kes on koolis viieline, õpib muusikakoolis, mängib korvpalli jne. Kui ütlesin, et võiks mind söögivalmistamisel aidata, arvas mees: võin ise ka ENDALE süüa teha (loe: mu valmistatud sööki soojendada). Kooselu algul ta ainult suitsetas, kuid tegi sporti, käisime palju väljas ja eelpoolnimetatud asju ei teinud. Ta on kõrgharidusega ja väljaspool kodu meeldiv inimene. Kuna see on mu teine kooselu ja ei soovi kallist tütart jagada (tundes meest, hakkab ta last endale nõudma), elangi temaga koos. Hommikul ärgates unistan kellestki teisest, kes mulle armas, kuid pole vaba. Kõige kohta ütleb mees jah, olen muutunud ja sul tuleb sellega kas leppida või mitte. Mu elul pole tegelikult midagi viga, sest on tublid lapsed, huvitav töö, toredad sõbrad ja vanemad, saan reisida kuid hing on tühi ja kahetsen väga, et valisin 15a tagasi just selle mehe… Kas keegi on olnud sarnases olukorras ja osakb aidata?[/tsitaat]Mees on sulle vastik, sest sa unistad ise teisest. Sa oled valelik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heheee, ärge laske end lollitada. See teema on siin veidi teisel kujul olnud.
Täpselt mäletan, et seal \”kiideti OMA täiskasvanud poega ja ei kiidetud ühist 10 a. poega\”.
See ei saa olla juhus:) Keegi lollitab igavusest, ignoreerige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga kas 10-aastaselt ei küsita vanemate valikul arvamust? Kui mees tahab last omale, aga laps tahab sinu juures olla, siis pole ju probleemi? Või teine asi- hakka elama oma elu ja mõtle, et see isane sul seal kodus on mingi korterikaaslane näiteks. Hakka tegema seda mida tahad ja kui mees miskit kobiseb siis ütle, et sa oledki muutunud, aga kui talle see ei meeldi, siis mingu minema.

Leia omale hobid, ela endale ja oma lapsele/lastele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees on muutunud ja see häirib väga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.