Esileht Pereelu ja suhted Mees otsustas veidi seigelda:(

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 89 )

Teema: Mees otsustas veidi seigelda:(

Postitas:

Tänan, kes vastasid, ma jõudsin otsusele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 19:10; 09.06 12:41; 09.06 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegi, kuna tajus, et niikuinii sa ei lähe ära. Pead mõtlema, kuidas edasi käituda, sest kui nüüd mehele jääb mulje, et ta võibki nii käituda, teeb seda taas…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 19:13; 09.06 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegi, kuna tajus, et niikuinii sa ei lähe ära. Pead mõtlema, kuidas edasi käituda, sest kui nüüd mehele jääb mulje, et ta võibki nii käituda, teeb seda taas…[/tsitaat]
Vaidlen vastu,mehed on erinevad.Juba see,et ta naisele sellest rääkis näitab nii mõndagi.Mina arvan,et sellepärast küll meest maha ei jätaks.Aga mingi õppetunni võid talle ikka anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on sul valus, kuid ikkagi ei tasuks peret lõhkuda selle ühe korra pärast. Te olete ilmselt lähedased, kui selline asi üles tunnistati. Kui inimene ikka kahetseb, siis on lootust. Ja meestel on tõepoolest seks ja armastus kaks eri asja, naised võivad endale ette kujutada mida iganes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tead, sa ütle, et andestad. aga tingimusel, et ka sinul on õigus ühele kõrvalhüppele ja sa ei kavatse mingil juhul risti ette lüüa, kui partner on sobiv.

ta ei tea, millal see hetk tuleb, las kardab ja põeb. sellega karistad sa teda piisavalt.

PS. loll mees.
tegid, siis tegid, aga ole vait. kanna ise oma süümekad, miks sa pead selle koorma oma naise õlule laduma… sedasorti \”ausus\” on küll puhas egoism.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Olen korranud, et kui petad, siis on suhe läbi, [/tsitaat]
ja miks sa seda kordasid siis, kui sellest kinni pidada ei kavatse? vajus ära, sest mõtles sinule – issand sa näed ja ei mürista

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 19:26; 08.06 20:00; 08.06 20:54;
To report this post you need to login first.

öäk, rõve, rõve. ma ei suudaks iial enam oma mehega seksida, kui teaksin, et ta mingit prosti on pannud. saati veel neegrit. jääb vaid loota, et vaene naine sellelt hoorajäägrilt mingit haigust või häda ei saa. teatavasti nakkavad paljud haigused ka kondoomi kõrvalt. ainuüksi see kurikaval HPVgi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 19:37; 09.06 11:17; 09.06 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 kuuse lapse kõrvalt reisile minna ? Teil on seal ikka suuremad probleemid kui ainult see petmise fakt. Petmine on OTSUS. Prostituudi juurde minek on OTSUS.
Sa oled väga keerulise otsuse ees. Sul tuleb oma sõnade järgi toimida, muidu oled elulõpuni saanud mehelt silti – tema sõnad ei loe midagi, mina võin teha mis tahan, ta ei tee seda mida lubas.
Isegi antud juhul sa põhjendad mittelahutamist sellega, et mees ei näe oma poja kasvamist. Aga ta juba valis selle. Tema VALIS teadlikult oma pojast mittekasvamise, kuna teab, et sina oma sõna pead ( või juba teab, et sinu sõnad ei maksa midagi). Kusjuures vanemate lahutsu ei tähenda sugugi, et isa-poja kontakti ka puruneks. Mõni kodus elav isa ei tea ka niipalju oma lastest kui lastest lahuselav isa.
Pere lõhkus su mees oma otsusega minna ja maksta seksi eest. Isegi kui jääte kokku on pere juba katki. Tema jaokse ei tähendanud midagi oma naine ja väike laps. Tema lihtslat läks.
Kui otsustad ikkagi selle mehega jätkata, siis loodetavasti saadad ta analüüse tegema. Korduvaid. Pead arvestama, et mees on lisaks petjale ka nakkusallikas. Ja kui otsustad jätkata, siis tuleb sul olla kindel ja mehel ka hea teada, et nakkusi ei kanna.
Mees pani teadlikult ohtu pere tervise ja jätkuvuse ja naise otsus ei tähenda siin enam midagi. Naine lihtsalt valib enda nägemise järgi parima mehe otsuse tõttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäle mees minu arust. Ajab südame pahaks. Ja veel see, et ‘kallis, mõtlesin prosti rautades sinule’ on erirõlge. et omast arust näitab tema suurt kõlbelisust ja tohutut armastust sinu vastu?

ja eks see ärarääkimine on nagu indulgents talle. ei jää see tal viimaseks korraks. maailmas ju lisaks mustadele veel igasugu värvi naisi, mehi ja loomi, keda vaja proovida ja siis naisele muljetada. kuhu too titega ikka läheb?

aga nagunii sa andestad. järgmise kepi ajal ohka siis kõvasti ja kirglikult ‘ohh, adalberto alessandro! sa oled nii hea!’

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.06 19:51; 09.06 13:48; 09.06 19:20; 11.06 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud mehed keeravad ära, kui esimene laps sünnib. Tunne, et ma polegi enam cool tegija sell, vaid eluaeg perekonna käpa all ja ei saa enam iialgi teha seda, mida tahan. Meil juhtus täpselt sama asi. Kui laps oli viiekuune, saatsin mehe ise maailmaturneele. Sain ise ka temast puhata. Oli kolm kuud ära, tuli tagasi ja suhe on edasi väga hea. Me ei puuduta iialgi seda teemat, et mida keegi meist sel ajal tegi, see pole tähtis. Tähtis on see, et meie pere on tagasi ja lapsel on armastavad ema ja isa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Paljud mehed keeravad ära, kui esimene laps sünnib. Tunne, et ma polegi enam cool tegija sell, vaid eluaeg perekonna käpa all ja ei saa enam iialgi teha seda, mida tahan. Meil juhtus täpselt sama asi. Kui laps oli viiekuune, saatsin mehe ise maailmaturneele. Sain ise ka temast puhata. Oli kolm kuud ära, tuli tagasi ja suhe on edasi väga hea. Me ei puuduta iialgi seda teemat, et mida keegi meist sel ajal tegi, see pole tähtis. Tähtis on see, et meie pere on tagasi ja lapsel on armastavad ema ja isa. [/tsitaat]
väga mugav ju, kui emmekene kodus kolm kuud ootab ja isegi midagi ei küsi. eesti naine on ikka vähenõudlik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 19:26; 08.06 20:00; 08.06 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, sul on väga eriline mees. Samas ega sellistega lihtne ka pole, sest näkku valetamist on teadmatuses olles lihtne taluda aga ausust taluda on kohe kuradima raske.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 20:12; 08.06 21:17; 09.06 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest andestamine pole otsus. Sa pead võtma aega ja siis vaatama, kas sa suudad selle mehega veel koos elada?
Mina sinu asemel teeksin kahte asja.
1. Ütleks mehele, et pean järele mõtlema. Et hetkel olen tema peale äärmiselt vihane ja pettunud, aga kohe siiski lahutama ei torma. Aga et elame mingi aja nagu korterikaaslased, ilma seksita, ja sina seedid seda asja. Ja mees peab andma sul aega rahulikult seedida, st ei tohi iga päev peale käia, noh kas oled juba andestanud? Et kui sa oled valmis, siis annad talle oma otsusest teada, kas nii või teisiti: kas jääte kokku või lähete lahku. Ja kui ta ei suuda oodata sinu otsustamist, siis võib ta ise otsustada lahku minna.
2. Kui sa otsustad andestada, siis on mees sulle ühe kõrvalhüppe võlgu. Ma ei tea, kuidas teemaalgataja, aga mina mõtleks sellist asja täitsa tõsiselt. Mis siis naistel ei olegi vahel kiusatusi või? Minule on küll 15 aastase abielu jooksul täpselt kolm kiusatust teele jäänud (pean silmas neid, kes olid minust ka huvitatud). Aga kuna ma olin suhtes, siis ma lihtsalt ei võtnud vedu, kuigi väga toredad ja seksikad mehed olid kõik.
Mina tegin kooselu algul oma tulevasele abikaasale väga selgeks, et kui petetakse, siis see õigus on mõlemal. Ta teab täpselt, et kui tema endale midagi lubab, siis on kas lahkuminek või võtan mina endale samu vabadusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 20:37; 11.06 19:53; 12.06 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jätaks sellise mehe kus kurat. Kui sa isegi suudad praegu andestada, siis ikkagi jääb sulle okas hinge ja see hakkab paratamatult teie suhet segama. Minu arust on mehe ülestunnistus veel eriline sulle näkku irvitamine. Kuna ta oli teadlik, et petmine viib lahutuseni, siis peab ta olema selleks ka valmis. Ja teadis, et ilma sinuta enam reise ei tule ja kasutaski võimalust??? Issand, ma oleks juba sama päev mehe välja visanud. Ja üks suur argument sellele oleks, et selline luft pole mingi eeskuju lapsele. Mina ütleks mehele, et minu suur unistus on elada koos mehega, kes mind tõeliselt armastab ja mind ei peta ja ma kavatsen selle ka ära proovida. Kahjuks oli tema ebasobiv kandidaat. Ütlen veelkord – lapse pärast ei tasu kunagi koos elada. On muidugi erandeid, aga petmine ei kuulu kohe kindlasti nende hulka. Ah ja, minu jaoks on selles loos kaks vastikut asja: esiteks see, et selle jama tekitas noor isa ja teine on see, et sa püüad asjale veel õigustust leida. Usu mind, see mees ei vääri ei õigustust, andestust ega kaastunnet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.06 20:37; 08.06 21:50; 08.06 21:51; 08.06 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu meelest andestamine pole otsus. Sa pead võtma aega ja siis vaatama, kas sa suudad selle mehega veel koos elada?
Mina sinu asemel teeksin kahte asja.
1. Ütleks mehele, et pean järele mõtlema. Et hetkel olen tema peale äärmiselt vihane ja pettunud, aga kohe siiski lahutama ei torma. Aga et elame mingi aja nagu korterikaaslased, ilma seksita, ja sina seedid seda asja. Ja mees peab andma sul aega rahulikult seedida, st ei tohi iga päev peale käia, noh kas oled juba andestanud? Et kui sa oled valmis, siis annad talle oma otsusest teada, kas nii või teisiti: kas jääte kokku või lähete lahku. Ja kui ta ei suuda oodata sinu otsustamist, siis võib ta ise otsustada lahku minna.
2. Kui sa otsustad andestada, siis on mees sulle ühe kõrvalhüppe võlgu. Ma ei tea, kuidas teemaalgataja, aga mina mõtleks sellist asja täitsa tõsiselt. Mis siis naistel ei olegi vahel kiusatusi või? Minule on küll 15 aastase abielu jooksul täpselt kolm kiusatust teele jäänud (pean silmas neid, kes olid minust ka huvitatud). Aga kuna ma olin suhtes, siis ma lihtsalt ei võtnud vedu, kuigi väga toredad ja seksikad mehed olid kõik.
Mina tegin kooselu algul oma tulevasele abikaasale väga selgeks, et kui petetakse, siis see õigus on mõlemal. Ta teab täpselt, et kui tema endale midagi lubab, siis on kas lahkuminek või võtan mina endale samu vabadusi. [/tsitaat]
ta juba on andestanud ju. vähe sellest – lausa \”pehmendavaid asjaolusid\” esitab

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 19:26; 08.06 20:00; 08.06 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eriline idu mees! kahepalgeline ju. no mis ausus see on, kui inimene oma rõveda teo kaasale üles tunnistab, teades täpselt, et see teisele haiget teeb. aususeks nimetaks ma pigem seda kui selliseid tegusid ei tehtagi. ja see prostiga olles sinu peale mõtlemineja jutt äravajunud väikemehest, no jumal teab, mis seal tegelikult oli.
võibolla meest erutab see mõte, et ta on sind petnud. ja sa ikka jääd temaga. et on sind tõsiselt endale allutanud, on teinud sinust naise kes temaga jääb. sest ta pidi ju kindel olema, et vaatamata oma jutule sa tegelikult ikkagi teda maha ei jäta. teine variant on see, et tegelikult ta sind ei armasta. sest muidu oleks ju hirm armastatud kaaslasest ilma jääda olnud suurem kui iha neegrinaist proovida.
igatahes jama mees, vastikud on sellised mehed, kes ei saa oma elu kenasti elatud ja kohe peavad teisele haiget tegema.
kui mees, kes ennast täis joob ja hiljem ennast enam ei kontrolli ning naist petab, on minu meelest lihtsalt rumal jorss, siis selline mees, kes põhjalikult oma petmist ette planeerib ja siis kaine peaga litsimajja jalutab ja pärast sellest oma naisele detailselt räägib, on lisaks rumalale jorsile ka lausa julmur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 20:56; 10.06 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nuh, loll mees sul. Oleks niisama pidanud prosti panema, mitte noorele emale tulla kelkima. ikka väga loll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]öäk, rõve, rõve. ma ei suudaks iial enam oma mehega seksida, kui teaksin, et ta mingit prosti on pannud. saati veel neegrit. jääb vaid loota, et vaene naine sellelt hoorajäägrilt mingit haigust või häda ei saa. teatavasti nakkavad paljud haigused ka kondoomi kõrvalt. ainuüksi see kurikaval HPVgi…[/tsitaat]
Iga kell on prosti panemine leebem variant kui mingi Eesti naise. Ehket kui juba talumisest juttu tuli, siis kergem anyway.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, enamus mehi (90%+) paneb võimaluse korral vähemalt korra või paar kõrvalt. Samas 90%+ nendest ei tunnista seda iial vabatahtlikult. Ausalt, mul ei ole ühtegi sõpra, kes ei oleks kõrvalt pannud ja ma ei seedi absoluutselt \”elumehi\”. Lihtsalt teatud momendil on asjad kuidagi nii läinud ja kõik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 20:12; 08.06 21:17; 09.06 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja, enamus mehi (90%+) paneb võimaluse korral vähemalt korra või paar kõrvalt. Samas 90%+ nendest ei tunnista seda iial vabatahtlikult. Ausalt, mul ei ole ühtegi sõpra, kes ei oleks kõrvalt pannud ja ma ei seedi absoluutselt \”elumehi\”. Lihtsalt teatud momendil on asjad kuidagi nii läinud ja kõik.[/tsitaat]
Hakkasin just sama kirjutama. Paljud panevad kõrvalt. Valdav enamus seda ei tunnista. Kas elada illusioonis valetava mehega(kes kedagi keppis) või mehega, kes aus oli(ja kedagi keppis). selles on küsimus. Ehk kui tasand on sama, kas eelistate ausat või valetavat meest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja, enamus mehi (90%+) paneb võimaluse korral vähemalt korra või paar kõrvalt. Samas 90%+ nendest ei tunnista seda iial vabatahtlikult. Ausalt, mul ei ole ühtegi sõpra, kes ei oleks kõrvalt pannud ja ma ei seedi absoluutselt \”elumehi\”. Lihtsalt teatud momendil on asjad kuidagi nii läinud ja kõik.[/tsitaat]

Enamus EESTI meestest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.06 21:37; 09.06 19:03; 09.06 19:39; 09.06 19:52; 09.06 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Venice kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Hakkasin just sama kirjutama. Paljud panevad kõrvalt. Valdav enamus seda ei tunnista. Kas elada illusioonis valetava mehega(kes kedagi keppis) või mehega, kes aus oli(ja kedagi keppis). selles on küsimus. Ehk kui tasand on sama, kas eelistate ausat või valetavat meest?[/tsitaat]

No las paljud panevad kõrvalt, aga minul on nii suur eneseuhkus ja austus enda vastu, et ma ei ela sellisega koos. Ma isegi ei kaaluks, kas elada koos edasi mind petnud mehega, isegi sekundiks ei kaaluks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.06 20:37; 08.06 21:50; 08.06 21:51; 08.06 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja, enamus mehi (90%+) paneb võimaluse korral vähemalt korra või paar kõrvalt. Samas 90%+ nendest ei tunnista seda iial vabatahtlikult. Ausalt, mul ei ole ühtegi sõpra, kes ei oleks kõrvalt pannud ja ma ei seedi absoluutselt \”elumehi\”. Lihtsalt teatud momendil on asjad kuidagi nii läinud ja kõik.[/tsitaat]

Siis oled sa lihtsalt kehvas ringkonnas…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.06 20:37; 08.06 21:50; 08.06 21:51; 08.06 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

No las paljud panevad kõrvalt, aga minul on nii suur eneseuhkus ja austus enda vastu, et ma ei ela sellisega koos. Ma isegi ei kaaluks, kas elada koos edasi mind petnud mehega, isegi sekundiks ei kaaluks.[/tsitaat]
Palun sõnasta õigesti- mitte sa ei ela sellisega, kes sind petab(sest tavalisel juhul ei tule ühekordsed asjad välja) vaid sa ei ela sellisega siis, kui sa tead.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu arust on eriti raige selline ülestunnistus. Tegin jah, nii ülbe mees olen, mis sa ikka teed, maha mind ikka ei jäta. Ja koeh, kui sa andestad (mida sa oled juba teinud sisuliselt), on see mehe jaoks tähtajatu luba petmiseks. Ühesõnaga see suhe nüüd jääbki selliseks, kus mees varsti proovib järgmist, \”sest on eluaeg tahtnud proovida\”.
Oleks ta rääkimata jätnud, siis oleks nagu lootust, et mehel on südametunnistus, aga sellised avameelitsejad lasevad reeglina ikka väga julmalt üle ja jäävadki seda tegema, sest nad on \”vähmalt ausad\”. Ööäk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Venice kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Palun sõnasta õigesti- mitte sa ei ela sellisega, kes sind petab(sest tavalisel juhul ei tule ühekordsed asjad välja) vaid sa ei ela sellisega siis, kui sa tead.[/tsitaat]

Täiesti loogiline ju, et ma ei ela koos, kui ma tean. Kui ma ei tea, siis ma elan usus, et mees on aus ja arusaadav, et me koos oleme. Antud juhul mees lihtsalt sülitas naisele näkku ja mingit kooselu minu puhul siin enam olla ei saaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.06 20:37; 08.06 21:50; 08.06 21:51; 08.06 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi ma ei ole naiivne ja arvan, et iga mees – ja ka naine! – aegajalt libastub (ja selles pole midagi halba, oleme ikkagi inimesed), siis see argument, et \”tahtsin mustanahalist proovida\” on ju kasutatav ka kombinatsioonis: \”tahtsin sinust pikemat/rinnakamat/punapäist/blondi/brünetti/asiaati/latiinot\” proovida. Et vähe otu ta sul on, õpeta ta vähemalt varjama, saate rahulikult edasi elada. Kui ikka olete õnnelikud oma lapse ja kodueluga. Miks seda kõike vastu taevast lennutada, ei usu, et leiad mõne täiesti igavesti truu parema mehe. Olgem realistid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest need kaks asja – et ta sinule oma kõrvalhüppest rääkis ning et sina talle andestad, näitab seda, et sa tulevikus andestad talle samamoodi, kui härral tuleb huvi mõnda isendit \”proovida\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühel välismaalasel, kes oli mõnda aega Eestis elanud, paluti eestlasi kirjeldada. Mis on erinevat, mis hakkab silma jne. Tal oli ikka õigus öeldes – \”Eestlane paneb suhtes kõrvale (või teeb seda tema partner), aga ta IKKA arvab, et tal on väga hea kooselu.\”:))))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen korranud, et kui petad, siis on suhe läbi, aga olukord on nüüd selline, et meil on neljakuune poeg ja ei saa seda otsust nii lihtsalt teha. Kas saan võtta meie pojalt, keda muideks tema väga soovis, võimaluse kasvada isata. [/tsitaat]

Minu arvates on alatu vastutus lapsele veeretada. Sina oled see, kes tahab temaga koos elada, mitte laps. Lapsele isana jääks ta mõlemal juhul alles.

Tunnista endale siis vähemalt, et soigusin jah, et kui petad, siis lähen ära, aga noh, nii tõsiselt ma seda ka ei mõelnud.

Justkui oleksid nüüd suur kangelane, kes lapse nimel pere koos hoiab…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 89 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees otsustas veidi seigelda:(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.